Кубок області 2018 - 1/2 фіналу (перші матчі)

Кубку Рівненщини 2018 р.

1/2 

                                                                      Матчі відповіді   27.06
"Коливань" (Клевань) - ОДЕК (Оржів)
ФК "Рафалівка" - "Ізотоп" (Вараш)

Перші матчі

20.06

ОДЕК (Оржів) - "Коливань" (Клевань)   4:1

06.06

"Ізотоп" (Вараш) - ФК "Рафалівка"   1:0

1/4 

"Малинськ" - "ОДЕК" (Оржів)   0:2 (в дод. час)

"АГАТ" (Гоща) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш)   2:2 п/п 3:4

"Рафалівка" - "Садове"   1:0

"Коливань" (Клевань) - "Полісся" (Рокитне)   1:0

1/8 

"Граніт" (Клесів) - "АГАТ" (Гоща)   1:2 (1:1, д.ч. 0:1)

"Енергія" (Володимирець) - "Садове" (Гощанський р-н)   1:3

"Калина" (Бугрин) - "Малинськ" (Березнівський р-н)   0:2

"Вілія" (Млинів) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш)   0:4

"Гоща-Агат" - "Рафалівка" (Володимирецький р-н)   0:4

"Коливань" (Клевань) - "Маяк" (Сарни)   2:0

"Полісся" (Рокитне) - "Колос" (Кричильськ)   3:2 (1:1, д.ч. 2:1)

"Граніт" (Томашгород) - "ОДЕК" (Оржів)   0:5

1/16

"Продторгобладнання" (Забороль) - "Енергія" (Володимирець) – 2:2 (п/п 2:3)

"Граніт" (Томашгород) -"Вельбівно" – 2:1

"ОТГ Клевань-Оржів" - "Полісся" (Рокитне) – 1:2

"Гоща-АГАТ" - "Колос" (Рачин) – 4:1

"Полісся" (Малятин) - "Коливань" (Клевань) – 3:4 (3:3, 0:1 д.ч.)

"Граніт" (Клесів) - "Сокіл" (Радивилів-Крупець) – 1:0

"Фаворит" (Колоденка) - "Калина" (Бугрин) – 1:7

"Стир" (Демидівка) - "Вілія" (Млинів) – 2:3

 

1/32 (другий етап)

"Продторгобладнання" (Забороль) - "Сокіл" (Осова) +/-
"Моноліт" (Вараш) -
"Граніт" (Томашгород) - 0:2

"Рівес" (В.Олексин) - "Стир" (Демидівка) - 0:2

"Граніт" (Клесів) - "Лісівник" (Дубровиця) - 0:0 (дод. 0:0, п/п 6:5)

"Агат" (Симонів) - "ОТГ Клевань-Оржів" - 0:3

"Гоща-АГАТ" - "Свиспан" (Костопіль) - 6:1

"Фаворит" (Колоденка) - "Волинь-Цемент" (Здолбунів) - 1:0

ФЦ "Дубно" - "Полісся" (Малятин) - 1:3 (1:1, д.ч.0:2)

 

1/32 (перший етап)

"Імпульс" (Дубно) - "Граніт" (Клесів) - 0:2

"Рівес" (Рівне) - "Інтеркарс" (Рівне) - 2:1

"Фаворит" (Колоденка) - "Курозвани" - 4:0

"Гоща-АГАТ" - "Обарів" - 3:1

"Продторгобладнання" (Забороль) - "Адвокат" (Корець) - 4:1

ФЦ "Дубно" - ФК "Тараканів" - 3:1

"Моноліт" (Вараш) - "Зарічне" - 3:0

Додати коментар


Захисний код
Оновити