Чемпіонат області з футболу серед юнаків - 22 тур

ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2018 року

1 ліга (юнаки)

22 ТУР   06-08.10.18

№127 «Вілія» (Млинів) - «Коливань» (Клевань)   2:0

№128 «АГАТ» (Гоща) - «Калина» (Бугрин)   1:0

№129 «Полісся» (Рокитне) - «Колос» (Кричильськ)   2:1

№130 ДЮСШ"Верес" - «Рафалівка»   0:0

№131 ХФК "Надія" - «ОДЕК» (Оржів)   2:7

№132 «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - Ізотоп(Вараш)   1:3

«Маяк» (Сарни) - вихідний

Положення команд на 8 жовтня:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ОДЕК (Оржів)

18

14

1

3

53:19

43

2

ІЗОТОП-РАЕС (Вараш)

20

12

2

6

50:19

38

3

ПОЛІССЯ (Рокитне)

20

10

5

5

25:19

35

4

ФК МАЯК (Сарни)

20

10

4

6

29:20

34

5

ФК РАФАЛІВКА (Рафалівка)

20

9

6

5

40:19

33

6

ДЮСШ «Верес» (Рівне)

20

8

6

6

32:27

30

7

КОЛОС (Кричильськ)

21

9

1

11

41:31

28

8

ВІЛІЯ (Млинів)

20

7

6

7

21:29

27

9

КОЛИВАНЬ (Клевань)

21

7

2

12

27:44

23

10

СОКІЛ (Радивилів-Крупець)

19

6

4

9

14:29

22

11

КАЛИНА (Бугрин)

21

6

4

11

19:24

22

12

ФК АГАТ (Гоща)

19

6

3

10

14:30

21

13

ХФК НАДІЯ (Рівне)

21

3

2

16

16:71

11

В 130 матчах командами забито 381 м’яч

Середня результативність чемпіонату становить 2,93 гола за гру

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

10

11

12

13

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Полісся»

(Рокитне)

 

5:0

2:0

1:1

0:0

1:0

0:0

0:2

1:2

2:0

1:1

1:6

1:4

 

 

 

 

 

 

2:0

1:0

 

1:1

 

1:0

 

2:0

 

0:2

2:1

1:0

2

ХФК «Надія»

(Рівне)

0:5

 

1:1

2:1

0:2

0:7

1:2

1:6

1:5

0:2

2:3

0:4

1:0

 

 

 

 

 

 

0:2

1:2

 

1:1

 

0:3

 2:7

1:2

0:10

1:0

1:6

 

3

«АГАТ»

(Гоща)

0:2

1:1

 

1:0

3:1

2:3

1:3

0:5

1:0

0:7

0:0

0:1

2:1

 

 

 

 

 

 

0:1

2:1

 

0:1

 

0:0

 

0:1

 

1:0

 

0:2

4

«Сокіл»

(Радивилів-Крупець)

1:1

1:2

0:1

 

0:0

0:5

0:1

2:1

0:2

0:0

1:0

0:2

2:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1:0

1:3

1:0

 

2:1

1:1

1:0

0:6

 

5

«Вілія»

(Млинів)

0:0

2:0

1:3

0:0

 

1:3

1:2

0:0

3:1

1:1

2:1

3:1

0:3

 

 

 

 

 

 

1:1

1:1

1:0

0:1

0:6

0:5

 

2:0

 

 

 

2:0

6

«Ізотоп-РАЕС»

(Вараш)

0:1

7:0

3:2

5:0

3:1

 

5:1

0:1

0:2

2:1

2:0

1:2

0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3:1

6:0

1:3

4:1

5:0

0:1

1:1

2:1

 

7

«Маяк»

(Сарни)

0:0

2:1

3:1

1:0

2:1

1:5

 

0:3

5:1

1:0

1:3

0:0

0:1

 

 

 

 

 

 

0:1

3:0

0:0

0:1

5:0

3:1

 

 

 

 

1:0

1:1

8

«ОДЕК»

(Оржів)

2:0

6:1

5:0

1:2

0:0

1:0

3:0

 

3:0

0:4

2:1

2:1

4:2

 

 

 

 

 

 

 

 7:2

 

 

 

1:4

 

7:1

3:1

1:0

5:0

 

9

«Коливань»

(Клевань)

2:1

5:1

0:1

2:0

1:3

2:0

1:5

0:3

 

1:2

2:0

2:3

1:3

 

 

 

 

 

 

0:2

2:1

1:0

1:2

0:2

0:5

 

1:7

2:2

 

 

1:1

10

ФК «Рафалівка»

(Рафалівка)

0:2

2:0

7:0

0:0

1:1

1:2

0:1

4:0

2:1

 

1:0

3:2

3:3

 

 

 

 

 

 

 

10:0

 

1:1

 

1:0

 

1:3

2:2

0:1

1:0

0:0

11

«Калина»

(Бугрин)

1:1

3:2

0:0

0:1

1:2

0:2

3:1

1:2

0:2

0:1

 

2:1

2:2

 

 

 

 

 

 

2:0

0:1

0:1

0:1

 

1:1

 

0:1

 

1:0

1:0

1:2

12

«Колос»

(Кричильськ)

6:1

4:0

1:0

2:0

1:3

2:1

0:0

1:2

3:2

2:3

1:2

 

2:3

 

 

 

 

 

 

1:2

6:1

 

6:0

 

1:2

0:1

0:5

 

0:1

0:1

3:1

13

ДЮСШ «Верес»

(Рівне)

4:1

0:1

1:2

3:2

3:0

0:0

1:0

2:4

3:1

3:3

2:2

3:2

 

 

 

 

 

 

 

0:1

 

2:0

 

0:2

 

1:1

 

1:1

0:0

2:1

1:3

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити