ДЮФЛ Рівненської області сезону 2018/2019 р.р. - положення команд на 10 жовтня

ЧЕМПІОНАТ ДЮФЛРО З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ СЕЗОНУ 2018-2019 р.р.

Становище команд на 10 жовтня:

 

                 Група «Центр-А» (молодші 2005-2006 р.н.)

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШ (Гоща)

4

3

0

1

7:5

9

2

ДЮСШзФ «Верес»-05-I (Рівне)

2

2

0

0

15:0

6

3

КОЛІФКС-05 (Костопіль)

3

2

0

1

17:4

6

4

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

3

2

0

1

8:3

6

5

ДЮСШ (Костопіль)

3

1

0

2

3:19

3

6

ДЮСШ (Здолбунів)

2

0

0

2

2:5

0

7

«Стандарт» (Рівне)

3

0

0

3

0:16

0

 

                 Група «Центр-А» (старші 2003-2004 р.н.)

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Стандарт» (Рівне)

3

3

0

0

8:2

9

2

ДЮСШзФ «Верес»-03 (Рівне)

3

2

1

0

9:1

7

3

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

3

2

0

1

7:5

6

4

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

3

2

0

1

4:3

6

5

КОЛІФКС-04 (Костопіль)

4

1

1

2

6:5

4

6

ДЮСШ (Костопіль)

3

1

0

2

6:11

3

7

ДЮСШ (Здолбунів)

3

1

0

2

1:6

3

8

ДЮСШ (Гоща)

4

0

0

4

1:9

0

 

                 Група «Центр-Б» (молодші 2005-2006 р.н.)

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

4

3

1

0

12:2

10

2

ХФК «Надія» (Рівне)

4

2

1

1

8:4

7

3

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

3

2

0

1

14:3

6

4

ДЮСШ (Корець)

3

2

0

1

10:1

6

5

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

4

1

1

2

9:7

4

6

ДЮСШ (Оженин-Острог)

3

1

0

2

2:5

3

7

«Центр спорту» (Клевань)

2

0

1

1

1:7

1

8

«Хімік» (Рівне)

3

0

0

3

1:28

0

 

                  Група «Центр-Б» (старші 2003-2004 р.н.)                                                                                      

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШ (Корець)

2

2

0

0

9:1

6

2

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

1

1

0

0

7:1

3

3

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

1

1

0

0

5:0

3

4

«Центр спорту» (Клевань)

2

1

0

1

4:5

3

5

ДЮСШ (Оженин-Острог)

3

1

0

2

2:10

3

6

ХФК «Надія» (Рівне)

3

0

0

3

1:11

0


 

                  Група «Південь» (молодші 2005-2006 р.н.)

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШ (Млинів)

1

1

0

0

8:0

3

2

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

1

1

0

0

3:0

3

3-6

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

0

0

0

0

0:0

0

3-6

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

0

0

0

0

0:0

0

3-6

ДЮСШ (Демидівка)

0

0

0

0

0:0

0

3-6

ДЮСШ-06 (Млинів)

0

0

0

0

0:0

0

7

ДЮСШ (Козин)

1

0

0

1

0:3

0

8

ДЮСШ (Радивилів)

1

0

0

1

0:8

0

 

                   Група «Південь» (старші 2003-2004 р.н.)                                                                           

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ФЦ «Дубно» (Дубно)

1

1

0

0

3:1

3

2-4

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

0

0

0

0

0:0

0

2-4

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

0

0

0

0

0:0

0

2-4

ДЮСШ (Млинів)

0

0

0

0

0:0

0

5

Рай.ДЮСШ (Дубенський район)

1

0

0

1

1:3

0

 

                  Група «Північ» (молодші 2005-2006 р.н.)

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШ (Вараш)

1

1

0

0

5:0

3

2

Рай.ДЮСШ (Сарни)

1

1

0

0

2:1

3

3-5

КДЮСШ «Ізотоп» (Вараш)

0

0

0

0

0:0

0

3-5

ДЮСШ (Володимирець)

0

0

0

0

0:0

0

3-5

ДЮСШ (Дубровиця)

0

0

0

0

0:0

0

6

ДЮСШ-06 (Володимирець)

1

0

0

1

1:2

0

7

ДЮСШ (Рокитне)

1

0

0

1

0:5

0

 

                   Група «Північ» (старші 2003-2004 р.н.)                                                                           

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1-4

ДЮСШ (Вараш)

0

0

0

0

0:0

0

1-4

КДЮСШ «Ізотоп» (Вараш)

0

0

0

0

0:0

0

1-4

ДЮСШ (Володимирець)

0

0

0

0

0:0

0

1-4

Рай.ДЮСШ (Сарни)

0

0

0

0

0:0

0

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити