Чемпіонат області серед юнаків - 23 тур

ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2018 року

1 ліга (юнаки)

23 ТУР   13-14.10.18

№133 «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - ХФК "Надія"   5:0

№134 «ОДЕК» (Оржів) - ДЮСШ"Верес"   17.10.18

№135 «Рафалівка» - «Полісся» (Рокитне)   1:0

№136 «Колос» (Кричильськ) - «АГАТ» (Гоща)   0:0

№137 «Калина» (Бугрин) - «Вілія» (Млинів)   1:0

№138 «Коливань» (Клевань) - «Маяк» (Сарни)   0:3

«Сокіл» (Радивилів-Крупець) - вихідний

Положення команд на 14 жовтня:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ОДЕК (Оржів)

19

15

1

3

57:19

46

2

ІЗОТОП-РАЕС (Вараш)

21

13

2

6

55:19

41

3

ФК МАЯК (Сарни)

21

11

4

6

32:20

37

4

ФК РАФАЛІВКА (Рафалівка)

21

10

6

5

41:19

36

5

ПОЛІССЯ (Рокитне)

21

10

5

6

25:20

35

6

ДЮСШ «Верес» (Рівне)

20

8

6

6

32:27

30

7

КОЛОС (Кричильськ)

22

9

2

11

41:31

29

8

ВІЛІЯ (Млинів)

21

7

6

8

21:30

27

9

КАЛИНА (Бугрин)

22

7

4

11

20:24

25

10

КОЛИВАНЬ (Клевань)

22

7

2

13

27:47

23

11

ФК АГАТ (Гоща)

20

6

4

10

14:30

22

12

СОКІЛ (Радивилів-Крупець)

20

6

4

10

14:33

22

13

ХФК НАДІЯ (Рівне)

21

3

2

16

14:69

11

В 136 матчах командами забито 395 м’ячів

Середня результативність чемпіонату становить 2,9 гола за гру

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

10

11

12

13

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Полісся»

(Рокитне)

 

5:0

2:0

1:1

0:0

1:0

0:0

0:2

1:2

2:0

1:1

1:6

1:4

 

 

 

 

 

 

2:0

1:0

 

1:1

 

1:0

 

2:0

0:1

0:2

2:1

1:0

2

ХФК «Надія»

(Рівне)

0:5

 

1:1

2:1

0:2

0:7

1:2

1:6

1:5

0:2

2:3

0:4

1:0

 

 

 

 

 

 

0:2

1:2

 

1:1

0:5

0:3

2:7

1:2

0:10

1:0

1:6

 

3

«АГАТ»

(Гоща)

0:2

1:1

 

1:0

3:1

2:3

1:3

0:5

1:0

0:7

0:0

0:1

2:1

 

 

 

 

 

 

0:1

2:1

 

0:1

 

0:0

 

0:1

 

1:0

0:0

0:2

4

«Сокіл»

(Радивилів-Крупець)

1:1

1:2

0:1

 

0:0

0:5

0:1

2:1

0:2

0:0

1:0

0:2

2:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1:0

1:3

1:0

0:4

2:1

1:1

1:0

0:6

 

5

«Вілія»

(Млинів)

0:0

2:0

1:3

0:0

 

1:3

1:2

0:0

3:1

1:1

2:1

3:1

0:3

 

 

 

 

 

 

1:1

1:1

1:0

0:1

0:6

0:5

 

2:0

 

0:1

 

2:0

6

«Ізотоп-РАЕС»

(Вараш)

0:1

7:0

3:2

5:0

3:1

 

5:1

0:1

0:2

2:1

2:0

1:2

0:0

 

 

 

 

 

 

 

5:0

 

3:1

6:0

1:3

4:1

5:0

0:1

1:1

2:1

 

7

«Маяк»

(Сарни)

0:0

2:1

3:1

1:0

2:1

1:5

 

0:3

5:1

1:0

1:3

0:0

0:1

 

 

 

 

 

 

0:1

3:0

0:0

0:1

5:0

3:1

 

3:0

 

 

1:0

1:1

8

«ОДЕК»

(Оржів)

2:0

6:1

5:0

1:2

0:0

1:0

3:0

 

3:0

0:4

2:1

2:1

4:2

 

 

 

 

 

 

 

7:2

 

4:0

 

1:4

 

7:1

3:1

1:0

5:0

 

9

«Коливань»

(Клевань)

2:1

5:1

0:1

2:0

1:3

2:0

1:5

0:3

 

1:2

2:0

2:3

1:3

 

 

 

 

 

 

0:2

2:1

1:0

1:2

0:2

0:5

0:3

1:7

2:2

 

 

1:1

10

ФК «Рафалівка»

(Рафалівка)

0:2

2:0

7:0

0:0

1:1

1:2

0:1

4:0

2:1

 

1:0

3:2

3:3

 

 

 

 

 

 

1:0

10:0

 

1:1

 

1:0

 

1:3

2:2

0:1

1:0

0:0

11

«Калина»

(Бугрин)

1:1

3:2

0:0

0:1

1:2

0:2

3:1

1:2

0:2

0:1

 

2:1

2:2

 

 

 

 

 

 

2:0

0:1

0:1

0:1

1:0

1:1

 

0:1

 

1:0

1:0

1:2

12

«Колос»

(Кричильськ)

6:1

4:0

1:0

2:0

1:3

2:1

0:0

1:2

3:2

2:3

1:2

 

2:3

 

 

 

 

 

 

1:2

6:1

0:0

6:0

 

1:2

0:1

0:5

 

0:1

0:1

3:1

13

ДЮСШ «Верес»

(Рівне)

4:1

0:1

1:2

3:2

3:0

0:0

1:0

2:4

3:1

3:3

2:2

3:2

 

 

 

 

 

 

 

0:1

 

2:0

 

0:2

 

1:1

 

1:1

0:0

2:1

1:3

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити