23-й відкритий зимовий чемпіонат з міні-футболу пам'яті Гайдучика Я.Д. 2018 року - повний календар змагань

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

ХХІІІ-ГО ВІДКРИТОГО ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2018 РОКУ

 

група «А»

група «B»

група «C»

група «D»

1. BENNY HILL  (Здолбунів)

1. ФК АКАДЕМІКА  (Здолбунів)

1. ТАНЧИК (Рівне)

1. FC GERMANIA   (Кайзер)

2. БУДКОМФОРТ (Здолбунів)

2. ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ                                       

                                (Здолбунів)

2. УХ (Дубно)

2. РЕБЕЛС (Рівне)

3. ЗДОЛБУНІВ-БАЗА  (Здолбунів)

3. ЗІРКА (Квасилів)

3. ФК ПЕТРУС (Рівне)

3. АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК  (Глинськ)

4. КАЛІФОРНІЯ ятигори-Орестів)

4. FC GERMANIA-2 (Квасилів)

4. ХАОС (Богдашів)

4. ХЕМП-01(Здолбунів)

5. САТУРН (Дядьковичі)

5. АЛЬЯНС (Рівне)

5. ЕКСПРЕС-ДЕПО (Здолбунів)

5. ФК ФОРВАРД ятигори)

6. ЗЛАГОДА (Шпаків)

6. ІНТЕРКАРС (Рівне)

6. ЛОКОМОТИВ (Здолбунів)

6. ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

 

8 ГРУДНЯ (СУБОТА)

9 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

1

10.00

Хемп-01 – Арсенал-Глинськ

9

11.00

Здолбунів-База – Злагода

2

10.50

Ух – Локомотив

10

11.50

Ребелс – Хемп-01

3

11.40

Зірка – Інтеркарс

11

12.40

Злагода – Каліфорнія

4

12.30

Ух – Танчик

12

13.30

ФК Петрус – Експрес-Депо

5

13.20

Benny Hill – Сатурн

13

14.20

Інтеркарс – Альянс

6

14.10

Альянс – Експрес-Ветерани

14

15.10

FC Germania – ФК Форвард

7

15.00

Будкомфорт – Каліфорнія

15

16.00

Танчик – Експрес-Депо

8

15.50

Галактікос – ФК Форвард

16

16.50

Сатурн – Будкомфорт

15 ГРУДНЯ (СУБОТА)

16 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

17

10.00

Арсенал-Глинськ – Галактікос

25

11.00

Будкомфорт – Злагода

18

10.50

ФК Петрус – Ух

26

11.50

Benny Hill – Здолбунів-База

19

11.40

Зірка – Альянс

27

12.40

Злагода – Сатурн

20

12.30

Ух – Хаос

28

13.30

ФК Форвард – Ребелс

21

13.20

Танчик – Локомотив

29

14.20

ФК Петрус – Локомотив

22

14.10

Експрес-Ветерани – ФК Академіка

30

15.10

Хаос – Танчик

23

15.00

Каліфорнія – Benny Hill

31

16.00

FC Germania – Галактікос

24

15.50

Інтеркарс – FC Germania-2

32

16.50

FC Germania-2 – ФК Академіка

22 ГРУДНЯ (СУБОТА)

23 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

33

10.00

ФК Академіка – Зірка

40

12.00

Каліфорнія – Здолбунів-База

34

10.50

ФК Форвард – Хемп-01

41

12.50

Ребелс – Галактікос

35

11.40

Будкомфорт – Benny Hill

42

13.40

Хаос – ФК Петрус

36

12.30

Сатурн – Каліфорнія

43

14.30

ФК Академіка – Альянс

37

13.20

Експрес-Ветерани – Інтеркарс

44

15.20

Локомотив – Експрес-Депо

38

14.10

Експрес-Депо – Хаос

45

16.10

FC Germania – Арсенал-Глинськ

39

15.00

Альянс – FC Germania-2

46

17.00

FC Germania-2 – Зірка

29 ГРУДНЯ (СУБОТА)

30 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

47

10.00

Експрес-Депо – Ух

54

12.00

Галактікос – Хемп-01

48

10.50

Арсенал-Глинськ – Ребелс

55

12.50

Здолбунів-База – Будкомфорт

49

11.40

ФК Академіка – Інтеркарс

56

13.40

Арсенал-Глинськ – ФК Форвард

50

12.30

Здолбунів-База – Сатурн

57

14.30

Локомотив – Хаос

51

13.20

Benny Hill – Злагода

58

15.20

Танчик – ФК Петрус

52

14.10

Зірка – Експрес-Ветерани

59

16.10

Ребелс – FC Germania

53

15.00

Хемп-01 – FC Germania

60

17.00

Експрес-Ветерани – FC Germania-2

 

 

5 СІЧНЯ (СУБОТА)

6 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

 

1/8 фіналу

 

1/4 фіналу

61

10.00

A1 – B4     перемога 1      програш 19

73

11.00

пер. 1 – пер. 2     пер. 9       прогр. 13   

62

10.50

C2 – D3     перемога 2      програш 20

74

11.50

пер. 3 – пер. 4     пер. 10     прогр. 14   

63

11.40

C1 – D4     перемога 3      програш 21

75

12.40

пер. 5 – пер. 6     пер. 11     прогр. 15   

64

12.30

B2 – A3     перемога 4      програш 22

76

13.30

пер. 7 – пер. 8     пер. 12     прогр. 16   

65

13.20

B1 – A4     перемога 5      програш 23

 

Ліга «С»

66

14.10

D2 – C3     перемога 6      програш 24

77

14.20

прогр. 19 – прогр. 20  пер. 27  прогр. 31   

67

15.00

D1 – C4     перемога 7      програш 25

78

15.10

прогр. 21 – прогр. 22  пер. 28  прогр. 32

68

15.50

A2 – B3     перемога 8      програш 26

79

16.00

прогр. 23 – прогр. 24  пер. 29  прогр. 33

 

Ліга «D»

80

16.50

прогр. 25 – прогр. 26  пер. 30  прогр. 34

69

16.40

A5 – B6     перемога 37      програш 41

 

17.40

пр.31 – пр.32         6-ти метрові удари

70

17.30

C5 – D6     перемога 38      програш 42

 

пр.33 – пр.34         6-ти метрові удари

71

18.20

B5 – A6     перемога 39      програш 43

за 15-16 місця       6-ти метрові удари

72

19.10

D5 – C6     перемога 40      програш 44

за 13-14 місця       6-ти метрові удари

 

20.00

пр.41 – пр.42         6-ти метрові удари

 

 

пр.43 – пр.44         6-ти метрові удари

за 23-24 місця       6-ти метрові удари

за 21-22 місця       6-ти метрові удари

12 СІЧНЯ (СУБОТА)

13 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

 

Ліга «D»

 

Ліга «D»

81

10.00

пер. 37 – пер. 38         45   

89

11.00

малий фінал    пр. 45 – пр. 46

82

10.50

пер. 39 – пер. 40         46   

90

11.50

фінал             пер. 45 – пер. 46

 

Ліга «С»

 

Ліга «С»

83

11.40

пер. 27 – пер. 28         35   

91

12.40

малий фінал    пр. 35 – пр. 36

84

12.30

пер. 29 – пер. 30         36   

92

13.30

фінал             пер. 35 – пер. 36

 

Ліга «В»

 

Ліга «В»

85

13.20

прогр. 13 – прогр. 14         17   

93

14.20

малий фінал    пр. 17 – пр. 18

86

14.10

прогр. 15 – прогр. 16         18   

94

15.10

фінал             пер. 17 – пер. 18

 

1/2 фіналу

 

матч за 3-є місце

87

15.00

пер. 9 – пер. 10           

95

16.00

Програвші 1/2 фіналу

88

15.50

пер. 11 – пер. 12            

 

Фінал

 

96

16.50

Переможці 1/2 фіналу


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити