23-й відкритий зимовий чемпіонат з міні-футболу пам'яті Гайдучика Я.Д. 2018 року - результати, шахматка, бомбардири першого уік-енду

23-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2017 РОКУ

8 ГРУДНЯ (СУБОТА)

Матч №1   «Хемп-01» (Здолбунів) – «Арсенал-Глинськ» (Глинськ)  1:1

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Більчук Василь (1) («Хемп-01») – Чмуд Віталій (1) («Арсенал-Глинськ»)

Матч №2   «Ух» (Дубно) – «Локомотив» (Здолбунів)  6:4

Арбітри матчу: Милян Сергій, Кислюк Валентин (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Приндета Віталій (3), Харчук Валентин (2), Вітерук Михайло (1) (всі-«Ух») –  

Годун Олексій (3), Довгалець Дмитро (1) (обоє-«Локомотив»)

Попередження: Вітерук Михайло («Ух») – Фролов Сергій («Локомотив»)

Матч №3   «Зірка» (Квасилів) – «Інтеркарс» (Рівне)   7:1

Арбітри матчу: Кислюк Валентин, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Степанюк Руслан (5), Нікіфоров Дмитро (1), Бойко Роман (1) (всі-«Зірка») –

Мельничук Олександр (1) («Інтеркарс»)

Попередження: Колаковський Андрій («Інтеркарс»)

Матч №4   «Ух» (Дубно) – «Танчик» (Рівне)   5:11

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Прндета Віталій (1), Мельниченко Роман (1), Мельниченко Володимир (1), Савчук Сергій (1),

Вітерук Михайло (1) (всі-«Ух») – Газицький Віктор (1), Наумець Андрій (3), Трофімчук Михайло (1),

Чикалюк Сергій (1), Гриб Тарас (1), Конюх Кирил (1), Кресанов Сергій (2), Жак Вадим (1) (всі-«Танчик»)

Попередження: Мельниченко Володимир («Ух»)

Матч №5   «Benny Hill» (Здолбунів) – «Сатурн» (Дядьковичі)   6:4

Арбітри матчу: Гудима Олег, Кислюк Валентин (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Левечко Павло (2), Макарчук Олександр (2), Козачук Іван (2) (всі-«Benny Hill») –

Берташ Тарас (2), Чичук Василь (1), Юхименко Олег (1) (всі-«Сатурн»)

Матч №6  «Альянс» (Рівне) – «Експрес-Ветерани» (Здолбунів)   3:2

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Кривко Олександр (1), Безбородов Вадим (1), Козяр Андрій (1) (всі-«Альянс») –

Приймак Сергій (1), Власюк Володимир (1) (обоє-«Експрес-Ветерани»)

Вилучення: Миндек Дмитро («Експрес-Ветерани»)

Матч №7   «Будкомфорт» (Здолбунів) – «Каліфорнія» (П’ятигори-Орестів)   6:1

Арбітри матчу: Кислюк Валентин, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Соборський Олександр (3), Цілюков Роман (3) (обоє-«Будкомфорт») –

Мельник Тарас (1) («Каліфорнія»)

Матч №8   «Галактікос» (Здолбунів) – ФК «Форвард» (П’ятигори)   7:3

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Загривий Сергій (4), Жилінський Максим (2), Сондак Юрій (1) (всі-«Галактікос») –

Ковальов Роман (1), Ціцюра Петро (2) (обоє-ФК «Форвард»)

Попередження: Ціцюра Петро (ФК «Форвард»)

9 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

Матч №9   «Здолбунів-База» (Здолбунів) – «Злагода» (Шпаків)   10:1

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Гуменюк Василь (3), Гуменюк Максим (4), Міщанін Юрій (2), Стасюк Анатолій (1)

(всі-«Здолбунів-База») – Овдіюк Дмитро (1) («Злагода»)

Попередження: Верешко Микола («Злагода»)

Матч №10  «Ребелс» (Рівне) – «Хемп-01» (Здолбунів)   12:1

Арбітри матчу: Гудима Олег, Кислюк Валентин (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Баранов Дмитро (1), Калюжний Дмитро (1), Сондак Володимир (6), Савчук Богдан (1),

Дармовіс Павло (1), Прислупський Тарас (2) (всі-«Ребелс») – Мельничук Олег (1) («Хемп-01»)

Матч №11   «Злагода» (Шпаків) – «Каліфорнія» (П’ятигори-Орестів)   3:2

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Овдіюк Дмитро (2), Денисюк В’ячеслав (1) («Злагода») –

Нестерчук Микола (1), Андрущак Григорій (1) (обоє-«Каліфорнія»)

Попередження: Верешко Микола («Злагода») – Андрущак Григорій, Антонюк Євгеній (обоє-«Каліфорнія»)

Матч №12   ФК «Петрус» (Рівне) – «Експрес-Депо» (Здолбунів)   14:2

Арбітри матчу: Кислюк Валентин, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Ткачук Володимир (6), Любар Олександр (3), Сержанюк Олексій (1), Цвик Сергій (1),

Зубарєв Павло (2), Яковенко Іван (1) (всі- ФК «Петрус») –

Демедюк Володимир (1), Маркевич Михайло (обоє-«Експрес-Депо»)

Матч №13  «Інтеркарс» (Рівне) – «Альянс» (Рівне)   1:9

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Боровець Микола (1) («Інтеркарс») – Кривко Олександр (1), Зубік Антон (1), Тхорук Віктор (4),

Хоровець Дмитро (1), Кривко Вадим (1), Козяр Андрій (1) (всі-«Альянс»)

Попередження: Димар Дмитро, Шминдрук Віктор (обоє-«Інтеркарс») – Агеєв Дмитро («Альянс»)

Матч №14   FC «Germania» (Кайзер) – ФК «Форвард» (П’ятигори)   19:3

Арбітри матчу: Гудима Олег, Кислюк Валентин (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Кособуцький Юрій (1), Коляда Микола (7), Ніколайчук Олександр (2), Гайдук Володимир (7),

Гергелюк Олександр (1) (всі- FC «Germania») –

Ольховець Анатоолій (1АГ), Ціцюра Петро (2), Ціцюра Микола (1) (всі- ФК «Форвард»)

Матч №15  «Танчик» (Рівне) – «Експрес-Депо» (Здолбунів)   15:9

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Газицький Віктор (1), Наумець Андрій (7), Свирид Ігор (3), Чикалюк Сергій (3+1АГ)

(всі-«Танчик») – Мозоль Сергій (4), Поворознюк Олександр (2+1АГ), Шаліман Олег (2) (всі-«Експрес-Депо»)

Попередження: Газицький Дмитро («Танчик»)

Матч №16  «Сатурн» (Дядьковичі) – «Будкомфорт» (Здолбунів)   5:4

Арбітри матчу: Кислюк Валентин, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Берташ Тарас (1), Букайло Юрій (1), Юхименко Олег (2), Мельник Максим (1) (всі-«Сатурн») –

Соборський Олександр (1), Глаз Володимир (3) (обоє-«Будкомфорт»)

Попередження: Гірак Олександр («Будкомфорт»)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД НА 10 ГРУДНЯ:

 

ГРУПА «А»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА (Здолбунів)

1

1

0

0

10:1

3

2

БУДКОМФОРТ (Здолбунів)

2

1

0

1

10:6

3

3

BENNY HILL (Здолбунів)

1

1

0

0

6:4

3

4

САТУРН (Дядьковичі)

2

1

0

1

9:10

3

5

ЗЛАГОДА (Шпаків)

2

1

0

1

4:12

3

6

КАЛІФОРНІЯ (Пятигори-Орестів)

2

0

0

2

3:9

0

 

 

ГРУПА «В»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

АЛЬЯНС (Рівне)

2

2

0

0

12:3

6

2

ЗІРКА (Квасилів)

1

1

0

0

7:1

3

3

ФК АКАДЕМІКА (Здолбунів)

0

0

0

0

0:0

0

4

FC GERMANIA-2 (Квасилів)

0

0

0

0

0:0

0

5

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ (Здолбунів)

1

0

0

1

2:3

0

6

ІНТЕРКАРС (Рівне)

2

0

0

2

2:16

0

 

 

ГРУПА «С»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ТАНЧИК (Рівне)

2

2

0

0

26:14

6

2

ФК ПЕТРУС (Рівне)

1

1

0

0

14:2

3

3

УХ (Дубно)

2

1

0

1

11:15

3

4

ХАОС (Богдашів)

0

0

0

0

0:0

0

5

ЛОКОМОТИВ (Здолбунів)

1

0

0

1

4:6

0

6

ЕКСПРЕС-ДЕПО (Здолбунів)

2

0

0

2

11:29

0

 

 

ГРУПА «D»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

FC GERMANIA (Кайзер)

1

1

0

0

19:3

3

2

РЕБЕЛС (Рівне)

1

1

0

0

12:1

3

3

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

1

1

0

0

7:3

3

4

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК (Глинськ)

1

0

1

0

1:1

1

5

ХЕМП-01 (Здолбунів)

2

0

1

1

2:13

1

6

ФК ФОРВАРД (Пятигори)

2

0

0

2

6:26

0

 

ГРУПА «А»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

BENNY HILL (Здолбунів)

 

 

 

 

6:4

3

 

 

 

 

 

 

 

2

БУДКОМФОРТ (Здолбунів)

 

 

 

6:1 3

4:5

0

 

 

 

 

 

 

 

3

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА (Здолбунів)

 

 

 

 

 

10:1

3

 

 

 

 

 

 

4

КАЛІФОРНІЯятигори-Орестів)

 

1:6 0

 

 

 

2:3

0

 

 

 

 

 

 

5

САТУРН (Дядьковичі)

4:6

0

5:4 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

ЗЛАГОДА (Шпаків)

 

 

1:10

0

3:2 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «B»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ФК АКАДЕМІКА (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ (Здолбунів)

 

 

 

 

2:3 0

 

 

 

 

 

 

 

3

ЗІРКА (Квасилів)

 

 

 

 

 

7:1 3

 

 

 

 

 

 

4

FC GERMANIA-2 (Квасилів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

АЛЬЯНС (Рівне)

 

3:2 3

 

 

 

9:1 3

 

 

 

 

 

 

6

ІНТЕРКАРС (Рівне)

 

 

1:7 0

 

1:9 0

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «C»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ТАНЧИК (Рівне)

 

11:5 3

 

 

15:9 3

 

 

 

 

 

 

 

2

УХ (Дубно)

5:11 0

 

 

 

 

6:4 3

 

 

 

 

 

 

3

ФК ПЕТРУС (Рівне)

 

 

 

 

14:2 3

 

 

 

 

 

 

 

4

ХАОС (Богдашів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

ЕКСПРЕС-ДЕПО (Здолбунів)

9:15 0

 

2:14 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

ЛОКОМОТИВ (Здолбунів)

 

4:6

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «D»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

FC GERMANIA (Кайзер)

 

 

 

 

19:3 3

 

 

 

 

 

 

 

2

РЕБЕЛС (Рівне)

 

 

 

12:1 3

 

 

 

 

 

 

 

 

3

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК (Глинськ)

 

 

 

1:1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ХЕМП-01 (Здолбунів)

 

1:12 0

1:1 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

ФК ФОРВАРДятигори)

3:19 0

 

 

 

 

3:7 0

 

 

 

 

 

 

6

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

 

 

 

 

7:3

3

 

 

 

 

 

 

 

Серед бомбардирів лідирують:

№ п/п

Прізвище гравця (команда)

Забиті мячі

1

Наумець Андрій («Танчик»)

10

2-3

Коляда Микола, Гайдук Володимир (обоє-FC «Germania»)

7

4-5

Ткачук Володимир (ФК «Петрус»), Сондак Володимир («Ребелс»)

6

6

Степанюк Руслан («Зірка»)

5

7-14

Соборський Олександр («Будкомфорт»), Гуменюк Максим («Здолбунів-База»)

4

 

Тхорук Віктор («Альянс»), Чикалюк Сергій («Танчик»)

 

 

Приндета Віталій («Ух»), Мозоль Сергій («Експрес-Депо»)

 

 

Ціцюра Петро (ФК «Форвард»), Загривий Сергій («Галактікос»)

 

15-23

Цілюков Роман, Глаз Володимир (обоє-«Будкомфорт»), Любар Олександр (ФК «Петрус»)

3

 

Гуменюк Василь («Здолбунів-База»), Овдіюк Дмитро («Злагода»), Свирид Ігор («Танчик»)

 

 

Берташ Тарас, Юхименко Олег (обоє-«Сатурн»), Годун Олексій («Локомотив»)

 

 

8-9 грудня попередження отримали:

Вітерук Михайло, Мельниченко Володимир (обоє-«Ух»), Фролов Сергій («Локомотив»),

Колаковський Андрій, Димар Дмитро, Шминдрук Віктор (всі-«Інтеркарс»), Ціцюра Петро (ФК «Форвард»),

Андрущак Григорій, Антонюк Євгеній (обоє-«Каліфорнія»), Верешко Микола-двічі («Злагода»),

Агеєв Дмитро («Альянс»), Газицький Дмитро («Танчик»), Гірак Олександр («Будкомфорт»)

Два попередження мають:

Верешко Микола («Злагода»)

Вилучення:

Миндек Дмитро («Експрес-Ветерани»)

Штрафники:

Миндек Дмитро («Експрес-Ветерани») – матч №22

В 16 матчах командами забито 178 м’ячів, що становить 11,13 гола за гру.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити