Група "А" фото+склади команд - 23-й відкритий зимовий чемпіонат з міні-футболу пам'яті Гайдучика Я.Д. 2018 року

група «А»

 

«BENNY HILL» (Здолбунів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Удодик Павло

2

Левечко Павло

3

Сьох Роман

4

Макарчук Олександр

5

Горобюк Володимир

6

Хрусь Богдан

7

Василюк Андрій

8

Пушик Станіслав

9

Андрійчук Володимир

10

Козачук Іван

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

Пушик Владислав – представник команди

«БУДКОМФОРТ» (Здолбунів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Безменський Дмитро

2

Цілюков Роман

3

Глаз Володимир

4

Приступа Юрій

5

Момотюк Віталій

6

Гірак Олександр

7

Демянець Олексій

8

Медун Василь

9

Хомончак Володимир

10

Ягелюк Олег

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

Соборський Олександр– представник команди

«ЗДОЛБУНІВ-БАЗА» (Здолбунів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Півко Олександр

2

Лис Ярослав

3

Мельничук Сергій

4

Іванцов Олександр

5

Гуменюк Василь

6

Міщанін Юрій

7

Сергеєв Сергій

8

Стасюк Анатолій

9

Гуменюк Максим

10

Троцький Андрій

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

Поліщук Юрій – представник команди

«КАЛІФОРНІЯ» (Пятигори-Орестів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Нестерчук Микола

2

Бичок Іван

3

Вернюк Станіслав

4

Кікоть Олександр

5

Андрущак Григорій

6

Матюх Микола

7

Павлюк Роман

8

Лебедюк Андрій

9

Антонюк Євгеній

10

Середюк Максим

11

Левчук Степан

12

Мельник Тарас

13

Новосад Давид

14

 

15

 

 Паламарчук Андрій – представник команди

«САТУРН» (Дядьковичі)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Букайло Юрій

2

Голяка Андрій

3

Берташ Тарас

4

Долінський Андрій

5

Юхименко Олег

6

Чичук Василь

7

Каранюк Павло

8

Каранюк Андрій

9

Мельник Максим

10

Абрамович Андрій

11

Ларіонов Олександр

12

 

13

 

14

 

15

 

Кот Віталій – представник команди

«ЗЛАГОДА» (Шпаків)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Дацюк Анатолій

2

Дацюк Віталій

3

Симончук Артем

4

Мирун Микола

5

Міщук Сергій

6

Козакевич Володимир

7

Овдіюк Дмитро

8

Сінокопчук Юрій

9

Щербачук Роман

10

Шевчук Андрій

11

Хайло Артем

12

Верешко Микола

13

Поддубняк Артем

14

Данілов Андрій

15

Козелець Дмитро

 Денисюк Вячеслав – представник команди

Додати коментар


Захисний код
Оновити