Група "С" фото+склади команд - 23-й відкритий зимовий чемпіонат з міні-футболу пам'яті Гайдучика Я.Д. 2018 року

група «C»

«ТАНЧИК» (Рівне)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Фокін Микола

2

Газицький Дмитро

3

Наумець Андрій

4

Трофімчук Михайло

5

Чикалюк-Козакевич Сергій

6

Гриб Тарас

7

Конюх Кирило

8

Кресанов Сергій

9

Савицький Роман

10

Тиндюк Ярослав

11

Свирид Ігор

12

Кишиєв Рустам

13

Жак Вадим

14

Малеш сергій

15

 

Газицький Віктор – представник команди

«УХ» (Дубно)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Приндета Володимир

2

Мельниченко Володимир

3

Харчук Валентин

4

Мельниченко Роман

5

Вітерук Михайло

6

Савчук Сергій

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

Приндета Віталій – представник команди

ФК «ПЕТРУС» (Рівне)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Любар Олександр

2

Сержанюк Олексій

3

Цвик Сергій

4

Зубарєв Павло

5

Величко Володимир

6

Лозян Вадим

7

Кухарчук Сергій

8

Гаврилюк Вадим

9

Яковенко Іван

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

Ткачук Володимир – представник команди

«ЕКСПРЕС-ДЕПО» (Здолбунів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Демедюк Володимир

2

Мозоль Сергій

3

Поворознюк Олександр

4

Тищенко Ярослав

5

Шпарук Роман

6

Шаліман Олег

7

Шаліман Руслан

8

Теребійчук Василь

9

Маркевич Михайло

10

Моцарт Олександр

11

Панюк Олександр

12

Чернявка Олександр

13

 

14

 

15

 

Гамера Анатолій – представник команди

«ЛОКОМОТИВ» (Здолбунів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Фролов Сергій

2

Ільчук Вадим

3

Годун Олексій

4

Тимощук Роман

5

Гук Роман

6

Щенін Микола

7

Довгалець Дмитро

8

Сіліхін Павло

9

Воробюк Олександр

10

Панюк Ярослав

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

Довгалець Олександр – представник команди

«ХАОС» (Богдашів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Скорий Олександр

2

Почтовий Сергій

3

Шеретюк Олександр

4

Шевчук Андрій

5

Тишкун Вадим

6

Власюк Леонід

7

Кондратюк Юрій

8

Чехолко Дмитро

9

Малюта Андрій

10

Кацеба Ігор

11

Оверчук Анатолій

12

Євтушок Сергій

13

Границький Олександр

14

Федорчук Антон

15

заявка завершена

Дубич Віктор – представник команди

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити