23, Гайдучик, Здолбунів, 2-й уік-енд - оновлені заявки команд

23-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2017 РОКУ

група «А»

 «BENNY HILL» (Здолбунів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Удодик Павло

2

Левечко Павло

3

Сьох Роман

4

Макарчук Олександр

5

Горобюк Володимир

6

Хрусь Богдан

7

Василюк Андрій

8

Пушик Станіслав

9

Андрійчук Володимир

10

Козачук Іван

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

Пушик Владислав – представник команди

 

«БУДКОМФОРТ» (Здолбунів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Безменський Дмитро

2

Цілюков Роман

3

Глаз Володимир

4

Приступа Юрій

5

Момотюк Віталій

6

Гірак Олександр

7

Демянець Олексій

8

Медун Василь

9

Хомончак Володимир

10

Ягелюк Олег

11

Яцюк Юрій

12

 

13

 

14

 

15

 

 Соборський Олександр– представник команди

 

«ЗДОЛБУНІВ-БАЗА» (Здолбунів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Півко Олександр

2

Лис Ярослав

3

Мельничук Сергій

4

Іванцов Олександр

5

Гуменюк Василь

6

Міщанін Юрій

7

Сергеєв Сергій

8

Стасюк Анатолій

9

Гуменюк Максим

10

Троцький Андрій

11

Фещук Андрій

12

 

13

 

14

 

15

 

Поліщук Юрій – представник команди

 


 

«КАЛІФОРНІЯ» (Пятигори-Орестів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Нестерчук Микола

2

Бичок Іван

3

Вернюк Станіслав

4

Кікоть Олександр

5

Андрущак Григорій

6

Матюх Микола

7

Павлюк Роман

8

Лебедюк Андрій

9

Антонюк Євгеній

10

Середюк Максим

11

Левчук Степан

12

Мельник Тарас

13

Новосад Давид

14

 

15

 

 Паламарчук Андрій – представник команди

 

«САТУРН» (Дядьковичі)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Букайло Юрій

2

Голяка Андрій

3

Берташ Тарас

4

Долінський Андрій

5

Юхименко Олег

6

Чичук Василь

7

Каранюк Павло

8

Каранюк Андрій

9

Мельник Максим

10

Абрамович Андрій

11

Ларіонов Олександр

12

 

13

 

14

 

15

 

 Кот Віталій – представник команди

 

«ЗЛАГОДА» (Шпаків)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Дацюк Анатолій

2

Дацюк Віталій

3

Симончук Артем

4

Мирун Микола

5

Міщук Сергій

6

Козакевич Володимир

7

Овдіюк Дмитро

8

Сінокопчук Юрій

9

Щербачук Роман

10

Шевчук Андрій

11

Хайло Артем

12

Верешко Микола

13

Поддубняк Артем

14

Данілов Андрій

15

Козелець Дмитро

 Денисюк Вячеслав – представник команди

 

 


 

група «B»

ФК «АКАДЕМІКА» (Здолбунів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Середюк Ігор

2

Грилюк Микола

3

Годлевський Вадим

4

Заграничний Андрій

5

Гайдучик Микола

6

Горчак Святослав

7

Жовтанюк Андрій

8

Сержанюк Микола

9

Гугайло Олександр

10

Франчук Богдан

11

Парух Дмитро

12

Шекель Андрій

13

Ситницький Ілля

14

Пархомчук Ігор – тренер

15

 

 Жовтанюк Світлана – представник команди

 

«ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Миндек Дмитро

2

Гриценко Юрій

3

Вільбовець Олександр

4

Фрідріх Віталій

5

Топоровський Тарас

6

Мазярко Олег

7

Лащенков Сергій

8

Власюк Володимир

9

Іванов Олександр

10

Гудима Олег

11

Приймак Сергій

12

Савченко Олександр

13

 

14

 

15

 

 Кузьмицький Олександр – представник команди

 

«ЗІРКА» (Квасилів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Семенчук Веніамін

2

Перець Андрій

3

Мельничук Олександр

4

Степанюк Руслан

5

Пограничний Олег

6

Бойко Роман

7

Стицюк Ігор

8

Стицюк Сергій

9

Нестерчук Анатолій

10

Данилюк Артем

11

Свістюк Дмитро

12

Коляда Михайло

13

Єфемчук Василь

14

Дерман Максим

15

Назарук Василь

 Нікіфоров Дмитро – представник команди

 


 

FC «GERMANIA-2» (Квасилів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Кондрашин Микола

2

Онищук Олег

3

Онищук Юрій

4

Данчук Вячеслав

5

Бондаренко Олександр

6

Григорович Олександр

7

Шевчук Віталій

8

Федорчук Андрій

9

Новак Володимир

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

Ярута Володимир – представник команди

 

«АЛЬЯНС» (Рівне)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Зубік Антон

2

Тхорук Віктор

3

Хоровець Дмитро

4

Кривко Вадим

5

Марчук Михайло

6

Безбородов Вадим

7

Козяр Андрій

8

Агеєв Дмитро

9

Зайчук Андрій

10

Юхневич Олександр

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

 Кривко Олександр – представник команди

 

«ІНТЕРКАРС» (Рівне)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Колаковський Андрій

2

Циганков Олексій

3

Дмитрук Василь

4

Мельничук Олександр

5

Давидов Денис

6

Димар Дмитро

7

Баланчик Михайло

8

Поліщук Назар

9

Овчарук Іван

10

Ніколаєв Валерій

11

Семенюк Богдан

12

Шминдрук Віктор

13

Гелега Олексій

14

Стебельський Назарій

15

Боровець Микола

 Сидорчук Денис – представник команди


група
«C»

 

«ТАНЧИК» (Рівне)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Фокін Микола

2

Газицький Дмитро

3

Наумець Андрій

4

Трофімчук Михайло

5

Чикалюк-Козакевич Сергій

6

Гриб Тарас

7

Конюх Кирило

8

Кресанов Сергій

9

Савицький Роман

10

Тиндюк Ярослав

11

Свирид Ігор

12

Кишиєв Рустам

13

Жак Вадим

14

Малеш сергій

15

 

Газицький Віктор – представник команди

 

«УХ» (Дубно)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Приндета Володимир

2

Мельниченко Володимир

3

Харчук Валентин

4

Мельниченко Роман

5

Вітерук Михайло

6

Савчук Сергій

7

Драганчук Олександр

8

Слива Роман

9

Никитчук Валерій

10

Оліщук Роман

11

Ващишин Артур

12

Собчук Василь

13

Мельничук Назар

14

 

15

 

 Приндета Віталій – представник команди

 

ФК «ПЕТРУС» (Рівне)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Любар Олександр

2

Сержанюк Олексій

3

Цвик Сергій

4

Зубарєв Павло

5

Величко Володимир

6

Лозян Вадим

7

Кухарчук Сергій

8

Гаврилюк Вадим

9

Яковенко Іван

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

 Ткачук Володимир – представник команди

 


 

«ХАОС» (Богдашів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Скорий Олександр

2

Почтовий Сергій

3

Шеретюк Олександр

4

Шевчук Андрій

5

Тишкун Вадим

6

Власюк Леонід

7

Кондратюк Юрій

8

Чехолко Дмитро

9

Малюта Андрій

10

Кацеба Ігор

11

Оверчук Анатолій

12

Євтушок Сергій

13

Границький Олександр

14

Федорчук Антон

15

 

Дубич Віктор – представник команди

 

«ЕКСПРЕС-ДЕПО» (Здолбунів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Демедюк Володимир

2

Мозоль Сергій

3

Поворознюк Олександр

4

Тищенко Ярослав

5

Шпарук Роман

6

Шаліман Олег

7

Шаліман Руслан

8

Теребійчук Василь

9

Маркевич Михайло

10

Моцарт Олександр

11

Панюк Олександр

12

Чернявка Олександр

13

 

14

 

15

 

 Гамера Анатолій – представник команди

 

«ЛОКОМОТИВ» (Здолбунів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Фролов Сергій

2

Ільчук Вадим

3

Годун Олексій

4

Тимощук Роман

5

Гук Роман

6

Щенін Микола

7

Довгалець Дмитро

8

Сіліхін Павло

9

Воробюк Олександр

10

Панюк Ярослав

11

Кравчук Анатолій

12

 

13

 

14

 

15

 

 Довгалець Олександр – представник команди


група
«D»

 

FC «GERMANIA» (Кайзер)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Кособуцький Юрій

2

Коляда Микола

3

Ніколайчук Олександр

4

Луцюк Дмитро

5

Гайдук Володимир

6

Гергелюк Олександр

7

Оксенюк Андрій

8

Вознюк Дмитро

9

Скоцький Богдан

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

 Григорович Олександр – представник команди

 

«РЕБЕЛС» (Рівне)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Стельмащук Тарас

2

Соловей Юрій

3

Внуков Михайло

4

Баранов Дмитро

5

Калюжний Дмитро

6

Сондак Володимир

7

Савчук Богдан

8

Дармовіс Павло

9

Чемерис Павло

10

Ситник Дмитро

11

Прислупський Тарас

12

Чудля Віктор

13

Сидор Юрій

14

 

15

 

Куцелюк Віктор – представник команди

 

«АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК» (Глинськ)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Цибульський Олександр

2

Чмуд Віталій

3

Захожий Віталій

4

Глущук Ярослав

5

Щебет Василь

6

Романець Василь

7

Булботко Юрій

8

Варварук Тарас

9

Годун Олександр

10

Кашуба Василь

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

Шолудько Роман – представник команди

 


 

«ХЕМП-01» (Здолбунів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Галянт Тарас

2

Кротюк Олександр

3

Омелян Олег

4

Більчук Василь

5

Баланович Олександр

6

Мичко Дмитро

7

Нижник Назар

8

Трофімов Іван

9

Губеня Ігор

10

Мельничук Олег

11

Іваніків Сергій

12

 

13

 

14

 

15

 

 Ковальчук Олександр – представник команди

 

ФК «ФОРВАРД» (Пятигори)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Ковальов Роман

2

Лампіка Василь

3

Ціцюра Микола

4

Ціцюра Петро

5

Попович Вадим

6

Попович Віталій

7

Ольховець Анатолій

8

Товарянський Василь

9

Лампіка Іван

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

 Лампіка Михайло – представник команди

 

«ГАЛАКТІКОС» (Здолбунів)

№п/п

Прізвище та імя гравця

1

Єрошенко Микола

2

Сондак Юрій

3

Жилінський Максим

4

Олексенко Максим

5

Загривий Сергій

6

Ярмолюк Петро

7

Усік Василь

8

Черепанов Сергій

9

Ліпіч Андрій

10

Колодюк Юрій

11

Василечко Олег

12

 

13

 

14

 

15

 

 Ляшук Володимир – представник команди

Додати коментар


Захисний код
Оновити