23, Гайдучик, Здолбунів, 4-й уік-енд - результати за 29 грудня та турнірне становище команд

23-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2018 РОКУ

29 ГРУДНЯ (СУБОТА)

Матч №47   «Експрес-Депо» (Здолбунів) – «Ух» (Дубно)   2:14        

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Шаліман Олег (1), Чернявка Олександр (1) (обоє-«Експрес-Депо») – Ващишин Артур (4),

Мельниченко Роман (1), Приндета Володимир (1), Харчук Валентин (3), Мельничук Назар (3),

Драганчук Олександр (2) (всі-«Ух»)

Матч №48   «Арсенал-Глинськ» (Глинськ) – «Ребелс» (Рівне)   3:10  

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Чмуд Віталій (1), Романець Василь (1), Варварук Тарас (1) (всі-«Арсенал-Глинськ») –  

Стельмащук Тарас (1), Сондак Володимир (8), Прислупський Тарас (1) (всі-«Ребелс»)

Попередження: Цибульський Олександр («Арсенал-Глинськ») – Ситник Дмитро («Ребелс»)

Матч №49   ФК «Академіка» (Здолбунів) – «Інтеркарс» (Рівне)   3:2

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Гайдучик Микола (1), Гугайло Олександр (1) (обоє- ФК «Академіка») –

Поліщук Назар (1+1АГ), Семенюк Богдан (1) (обоє-«Інтеркарс»)

Попередження: Ткач Валерій (ФК «Академіка») – Поліщук Назар («Інтеркарс»)

Матч №50   «Здолбунів-База» (Здолбунів) – «Сатурн» (Дядьковичі)   3:9  

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Гуменюк Василь (1), Стасюк Анатолій (1), Гуменюк Максим (1+1АГ) (всі-«Здолбунів-База») –

Мельник Максим (1), Ларіонов Олександр (4), Чичук Василь (1), Юхименко Олег (1), Оніщук Віктор (1)

(всі-«Сатурн»)

Попередження: Букайло Юрій («Сатурн»)

Матч №51   «Benny Hill» (Здолбунів) – «Злагода» (Шпаків)   20:0  

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Пушик Владислав (1), Макарчук Олександр (7), Хрусь Богдан (2), Козачук Іван (7),

Сьох Роман (1), Горобюк Володимир (2) (всі-«Benny Hill»)

Матч №52   «Зірка» (Квасилів) – «Експрес-Ветерани» (Здолбунів)   2:3  

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Никифоров Дмитро (1), Перець Андрій (1АГ), Дерман Максим (1) (всі-«Зірка») –   

Гриценко Юрій (1), Фрідріх Віталій (1) (обоє-«Експрес-Ветерани»)

Попередження: Вільбовець Олександр («Експрес-Ветерани»)

Матч №53   «Хемп-01» (Здолбунів) – FC «Germania» (Кайзер)   2:5

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Більчук Василь (1), Губеня Ігор (1) (обоє-«Хемп-01») –

Кобрін Олександр (1), Оксенюк Андрій (1), Богданов Віталій (1), Луцюк Дмитро (2) (всі- FC «Germania»)  

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД НА 30 ГРУДНЯ:

 

ГРУПА «А»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

BENNY HILL (Здолбунів)

5

4

0

1

53:16

12

2

САТУРН (Дядьковичі)

5

4

0

1

38:15

12

3

БУДКОМФОРТ (Здолбунів)

4

3

0

1

22:9

9

4

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА (Здолбунів)

4

2

0

2

29:25

6

5

ЗЛАГОДА (Шпаків)

5

1

0

4

8:47

3

6

КАЛІФОРНІЯятигори-Орестів)

5

0

0

5

10:48

0

 

 

ГРУПА «В»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

АЛЬЯНС (Рівне)

5

5

0

0

24:8

15

2

ФК АКАДЕМІКА (Здолбунів)

5

4

0

1

20:8

12

3

ЗІРКА (Квасилів)

5

2

0

3

18:15

6

4

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ (Здолбунів)

4

1

1

2

9:14

4

5

ІНТЕРКАРС (Рівне)

5

1

1

3

9:23

4

6

FC GERMANIA-2 (Квасилів)

4

0

0

4

3:15

0

 

 

ГРУПА «С»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ТАНЧИК (Рівне)

4

4

0

0

39:18

12

2

ФК ПЕТРУС (Рівне)

4

3

1

0

28:8

10

3

УХ (Дубно)

5

3

1

1

33:21

10

4

ЛОКОМОТИВ (Здолбунів)

4

1

0

3

17:15

3

5

ХАОС (Богдашів)

4

0

1

3

10:28

1

6

ЕКСПРЕС-ДЕПО (Здолбунів)

5

0

1

4

17:54

1

 

 

ГРУПА «D»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

FC GERMANIA (Кайзер)

4

4

0

0

37:9

12

2

РЕБЕЛС (Рівне)

4

4

0

0

38:11

12

3

ХЕМП-01 (Здолбунів)

4

1

1

2

8:18

4

4

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК (Глинськ)

4

1

1

2

12:26

4

5

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

4

1

0

3

14:13

3

6

ФК ФОРВАРДятигори)

4

0

0

4

11:43

0

 

 

ГРУПА «А»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

BENNY HILL (Здолбунів)

 

1:4

0

12:4

3

14:4

3

6:4

3

20:0

3

4

0

1

53:16

12

 

2

БУДКОМФОРТ (Здолбунів)

4:1

3

 

 

6:1

3

4:5

0

8:2

3

 

 

 

 

 

 

3

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА (Здолбунів)

4:12

0

 

 

12:3

3

3:9

0

10:1

3

 

 

 

 

 

 

4

КАЛІФОРНІЯятигори-Орестів)

4:14

0

1:6

0

3:12

0

 

0:13

0

2:3

0

0

0

5

10:48

0

6

5

САТУРН (Дядьковичі)

4:6

0

5:4

3

9:3

3

13:0

3

 

7:2

3

4

0

1

38:15

12

 

6

ЗЛАГОДА (Шпаків)

0:20

0

2:8

0

1:10

0

3:2

3

2:7

0

 

1

0

4

8:47

3

5

 

ГРУПА «B»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ФК АКАДЕМІКА (Здолбунів)

 

6:1

3

5:2

3

5:0

3

1:3

0

3:2

3

4

0

1

20:8

12

2

2

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ (Здолбунів)

1:6

0

 

3:2

3

 

2:3

0

3:3

1

 

 

 

 

 

 

3

ЗІРКА (Квасилів)

2:5

0

2:3

0

 

5:0

3

2:6

0

7:1

3

2

0

3

18:15

6

 

4

FC GERMANIA-2 (Квасилів)

0:5

0

 

0:5

0

 

2:3

0

1:2

0

 

 

 

 

 

6

5

АЛЬЯНС (Рівне)

3:1

3

3:2

3

6:2

3

3:2

3

 

9:1 3

5

0

0

24:8

15

1

6

ІНТЕРКАРС (Рівне)

2:3

0

3:3

1

1:7

0

2:1

3

1:9 0

 

1

1

3

9:23

4

 

 

ГРУПА «C»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ТАНЧИК (Рівне)

 

11:5

 3

 

7:0

3

15:9

3

6:4

3

 

 

 

 

 

 

2

УХ (Дубно)

5:11

0

 

1:1

1

7:3

3

14:2

3

6:4

3

3

1

1

33:21

10

 

3

ФК ПЕТРУС (Рівне)

 

1:1

1

 

10:3

3

14:2

 3

3:2

3

 

 

 

 

 

 

4

ХАОС (Богдашів)

0:7

0

3:7

0

3:10

0

 

4:4

1

 

 

 

 

 

 

 

5

ЕКСПРЕС-ДЕПО (Здолбунів)

9:15

 0

2:14

0

2:14

0

4:4

1

 

0:7

0

0

1

4

17:54

1

 

6

ЛОКОМОТИВ (Здолбунів)

4:6

0

4:6

0

2:3

0

 

7:0

3

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «D»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

FC GERMANIA (Кайзер)

 

 

11:3

3

5:2

3

19:3

3

2:1

3

 

 

 

 

 

 

2

РЕБЕЛС (Рівне)

 

 

10:3

3

12:1

 3

13:5

3

3:2

3

 

 

 

 

 

 

3

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК (Глинськ)

3:11

0

3:10

0

 

1:1

1

 

5:4

3

 

 

 

 

 

 

4

ХЕМП-01 (Здолбунів)

2:5

0

1:12

0

1:1

1

 

4:0

3

 

 

 

 

 

 

 

5

ФК ФОРВАРДятигори)

3:19

 0

5:13

0

 

0:4

0

 

3:7

0

 

 

 

 

 

6

6

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

1:2

0

2:3

0

4:5

0

 

7:3

3

 

 

 

 

 

 

 

Серед бомбардирів лідирують:

№ п/п

Прізвище гравця (команда)

Забиті мячі

1

Сондак Володимир («Ребелс»)

20

2

Макарчук Олександр («Benny Hill»)

18

3

Коляда Микола (FC «Germania»)

15

4

Наумець Андрій («Танчик»)

14

5-6

Ткачук Володимир (ФК «Петрус»), Козачук Іван («Benny Hill»)

13

7

Юхименко Олег («Сатурн»)

10

8

Гуменюк Максим («Здолбунів-База»)

9

9-14

Гайдук Володимир (FC «Germania»), Ціцюра Петро (ФК «Форвард»),

7

 

Левечко Павло («Benny Hill»), Цілюков Роман («Будкомфорт»),

 

 

Берташ Тарас («Сатурн»), Гуменюк Василь («Здолбунів-База»)

 

15-18

Загривий Сергій («Галактікос»), Оніщук Віктор («Сатурн»),

6

 

Соборський Олександр («Будкомфорт»), Харчук Валентин («Ух»)

 

 

29 грудня попередження отримали:

Цибульський Олександр («Арсенал-Глинськ»), Ситник Дмитро («Ребелс»), Букайло Юрій («Сатурн»)

Ткач Валерій (ФК «Академіка»), Поліщук Назар («Інтеркарс»), Вільбовець Олександр («Експрес-Ветерани»)

Два попередження мають:

Верешко Микола («Злагода»), Колаковський Андрій («Інтеркарс»)

Андрущак Григорій («Каліфорнія»), Загривий Сергій («Галактікос»)

Вилучення:

Не було

Штрафники:

Довгалець Олександр («Локомотив») – тренер, матч №57 (до рішення виконкому чемпіонату)

В 53 матчах командами забито 507 м’ячів, що становить 9,57 гола за гру.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити