23, Гайдучик, Здолбунів, 4-й уік-енд - найцікавіше розпочнеться перед Різдвом

23-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2018 РОКУ

29 ГРУДНЯ (СУБОТА)

Матч №47   «Експрес-Депо» (Здолбунів) – «Ух» (Дубно)   2:14       

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Шаліман Олег (1), Чернявка Олександр (1) (обоє-«Експрес-Депо») – Ващишин Артур (4),

Мельниченко Роман (1), Приндета Володимир (1), Харчук Валентин (3), Мельничук Назар (3),

Драганчук Олександр (2) (всі-«Ух»)

Матч №48   «Арсенал-Глинськ» (Глинськ) – «Ребелс» (Рівне)   3:10 

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Чмуд Віталій (1), Романець Василь (1), Варварук Тарас (1) (всі-«Арсенал-Глинськ») –  

Стельмащук Тарас (1), Сондак Володимир (8), Прислупський Тарас (1) (всі-«Ребелс»)

Попередження: Цибульський Олександр («Арсенал-Глинськ») – Ситник Дмитро («Ребелс»)

Матч №49   ФК «Академіка» (Здолбунів) – «Інтеркарс» (Рівне)   3:2

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Гайдучик Микола (1), Гугайло Олександр (1) (обоє- ФК «Академіка») –

Поліщук Назар (1+1АГ), Семенюк Богдан (1) (обоє-«Інтеркарс»)

Попередження: Ткач Валерій (ФК «Академіка») – Поліщук Назар («Інтеркарс»)

Матч №50   «Здолбунів-База» (Здолбунів) – «Сатурн» (Дядьковичі)   3:9  

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Гуменюк Василь (1), Стасюк Анатолій (1), Гуменюк Максим (1+1АГ) (всі-«Здолбунів-База») –

Мельник Максим (1), Ларіонов Олександр (4), Чичук Василь (1), Юхименко Олег (1), Оніщук Віктор (1)

(всі-«Сатурн»)

Попередження: Букайло Юрій («Сатурн»)

Матч №51   «Benny Hill» (Здолбунів) – «Злагода» (Шпаків)   20:0  

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Пушик Владислав (1), Макарчук Олександр (7), Хрусь Богдан (2), Козачук Іван (7),

Сьох Роман (1), Горобюк Володимир (2) (всі-«Benny Hill»)

Матч №52   «Зірка» (Квасилів) – «Експрес-Ветерани» (Здолбунів)   2:3  

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Никифоров Дмитро (1), Перець Андрій (1АГ), Дерман Максим (1) (всі-«Зірка») –   

Гриценко Юрій (1), Фрідріх Віталій (1) (обоє-«Експрес-Ветерани»)

Попередження: Вільбовець Олександр («Експрес-Ветерани»)

Матч №53   «Хемп-01» (Здолбунів) – FC «Germania» (Кайзер)   2:5

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Більчук Василь (1), Губеня Ігор (1) (обоє-«Хемп-01») –

Кобрін Олександр (1), Оксенюк Андрій (1), Богданов Віталій (1), Луцюк Дмитро (2) (всі- FC «Germania»)  

30 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

Матч №54   «Галактікос» (Здолбунів) – «Хемп-01» (Здолбунів)   6:0  

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Загривий Сергій (2), Усік Василь (2), Олексенко Максим (1), Ярмолюк Петро (1)

Матч №55  «Здолбунів-База» (Здолбунів) – «Будкомфорт» (Здолбунів)   2:5           

Арбітри матчу: Кислюк Валентин, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Гуменюк Максим (1), Іванцов Олександр (1) (обоє-«Здолбунів-База») –

Цілюков Роман (2), Хомончак Володимир (1), Медун Василь (1), Дем’янець Олексій (1) (всі-«Будкомфорт»)

Матч №56   «Арсенал-Глинськ» (Глинськ) – ФК «Форвард» (П’ятигори)   6:2

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Романець Василь (1), Булботко Юрій (5) (обоє-«Арсенал-Глинськ») – 

Лампіка Михайло (2) (ФК «Форвард»)

Попередження: Булботко Юрій («Арсенал-Глинськ»)

Матч №57   «Локомотив» (Здолбунів) – «Хаос» (Богдашів)   4:2   

Арбітри матчу: Гудима Олег, Кислюк Валентин (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Гук Роман (1), Довгалець Дмитро (2), Панюк Ярослав (1) (всі-«Локомотив») –

Тишкун Вадим (1), Євтушок Сергій (1) (обоє-«Хаос»)

Попередження: Чехолко Дмитро («Хаос»)

Матч №58   «Танчик» (Рівне) – ФК «Петрус» (Рівне)   4:4  

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Кишиєв Рустам (1), Жак Вадим (2), Газицький Віктор (1) (всі-«Танчик») –

Ткачук Володимир (1), Зубарєв Павло (3) (обоє-ФК «Петрус»)

Попередження: Цвик Сергій (ФК «Петрус»)

Матч №59   «Ребелс» (Рівне) – FC «Germania» (Кайзер)   5:0 т.р. 

Команда FC «Germania» з технічних причин не змогла прибути на гру

Матч №60   «Експрес-Ветерани» (Здолбунів) – FC «Germania-2» (Квасилів)   2:3

Арбітри матчу: Кислюк Валентин, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Власюк Володимир (1), Кузьмицький Олександр (1) (обоє-«Експрес-Ветерани») –

Мартинюк Володимир (1), Онищук Юрій (2) (обоє-FC «Germania-2»)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД НА 31 ГРУДНЯ:

 

ГРУПА «А»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

БУДКОМФОРТ (Здолбунів)

5

4

0

1

27:11

12

2

САТУРН (Дядьковичі)

5

4

0

1

38:15

12

3

BENNY HILL (Здолбунів)

5

4

0

1

53:16

12

4

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА (Здолбунів)

5

2

0

3

31:30

6

5

ЗЛАГОДА (Шпаків)

5

1

0

4

8:47

3

6

КАЛІФОРНІЯятигори-Орестів)

5

0

0

5

10:48

0

 

 

ГРУПА «В»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

АЛЬЯНС (Рівне)

5

5

0

0

24:8

15

2

ФК АКАДЕМІКА (Здолбунів)

5

4

0

1

20:8

12

3

ЗІРКА (Квасилів)

5

2

0

3

18:15

6

4

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ (Здолбунів)

5

1

1

3

11:17

4

5

ІНТЕРКАРС (Рівне)

5

1

1

3

9:23

4

6

FC GERMANIA-2 (Квасилів)

5

1

0

4

6:17

3

 

 

ГРУПА «С»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ТАНЧИК (Рівне)

5

4

1

0

43:22

13

2

ФК ПЕТРУС (Рівне)

5

3

2

0

32:12

11

3

УХ (Дубно)

5

3

1

1

33:21

10

4

ЛОКОМОТИВ (Здолбунів)

5

2

0

3

21:17

6

5

ХАОС (Богдашів)

5

0

1

4

12:32

1

6

ЕКСПРЕС-ДЕПО (Здолбунів)

5

0

1

4

17:54

1

 

 

ГРУПА «D»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

РЕБЕЛС (Рівне)

5

5

0

0

43:11

15

2

FC GERMANIA (Кайзер)

5

4

0

1

37:14

12

3

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК (Глинськ)

5

2

1

2

18:28

7

4

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

5

2

0

3

20:13

6

5

ХЕМП-01 (Здолбунів)

5

1

1

3

8:24

4

6

ФК ФОРВАРДятигори)

5

0

0

5

13:49

0

 

ГРУПА «А»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

BENNY HILL (Здолбунів)

 

1:4

0

12:4

3

14:4

3

6:4

 3

20:0

3

4

0

1

53:16

12

3

2

БУДКОМФОРТ (Здолбунів)

4:1

3

 

5:2

3

6:1

  3

4:5

0

8:2

3

4

0

1

27:11

12

1

3

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА (Здолбунів)

4:12

0

2:5

0

 

12:3

3

3:9

0

10:1

3

2

0

3

31:30

6

4

4

КАЛІФОРНІЯятигори-Орестів)

4:14

0

1:6

0

3:12

0

 

0:13

0

2:3

0

0

0

5

10:48

0

6

5

САТУРН (Дядьковичі)

4:6

0

5:4

3

9:3

3

13:0

3

 

7:2

3

4

0

1

38:15

12

2

6

ЗЛАГОДА (Шпаків)

0:20

0

2:8

0

1:10

0

3:2

3

2:7

0

 

1

0

4

8:47

3

5

 

ГРУПА «B»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ФК АКАДЕМІКА (Здолбунів)

 

6:1

3

5:2

3

5:0

3

1:3

0

3:2

3

4

0

1

20:8

12

2

2

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ (Здолбунів)

1:6

0

 

3:2

3

2:3

0

2:3

0

3:3

1

1

1

3

11:17

4

4

3

ЗІРКА (Квасилів)

2:5

0

2:3

0

 

5:0

3

2:6

0

7:1

3

2

0

3

18:15

6

3

4

FC GERMANIA-2 (Квасилів)

0:5

0

3:2

3

0:5

0

 

2:3

0

1:2

0

1

0

4

6:17

3

6

5

АЛЬЯНС (Рівне)

3:1

3

3:2

3

6:2

3

3:2

3

 

9:1

3

5

0

0

24:8

15

1

6

ІНТЕРКАРС (Рівне)

2:3

0

3:3

1

1:7

0

2:1

3

1:9

0

 

1

1

3

9:23

4

5

 

ГРУПА «C»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ТАНЧИК (Рівне)

 

11:5

3

4:4

1

7:0

3

15:9

3

6:4

3

4

1

0

43:22

13

1

2

УХ (Дубно)

5:11

0

 

1:1

1

7:3

3

14:2

3

6:4

3

3

1

1

33:21

10

3

3

ФК ПЕТРУС (Рівне)

4:4

1

1:1

1

 

10:3

3

14:2

3

3:2

3

3

2

0

32:12

11

2

4

ХАОС (Богдашів)

0:7

0

3:7

0

3:10

0

 

4:4

1

2:4

0

1

0

4

12:32

3

5

5

ЕКСПРЕС-ДЕПО (Здолбунів)

9:15

 0

2:14

0

2:14 0

4:4

1

 

0:7

0

0

1

4

17:54

1

6

6

ЛОКОМОТИВ (Здолбунів)

4:6

0

4:6

0

2:3

0

4:2

3

7:0

3

 

2

0

3

21:17

6

4

 

ГРУПА «D»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

FC GERMANIA (Кайзер)

 

0:5

0

11:3

3

5:2

3

19:3

 3

2:1

3

4

0

1

37:14

12

2

2

РЕБЕЛС (Рівне)

5:0

3

 

10:3

3

12:1

 3

13:5

3

3:2

3

5

0

0

43:11

15

1

3

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК (Глинськ)

3:11

0

3:10

0

 

1:1

1

6:2

3

5:4

3

2

1

2

18:28

7

3

4

ХЕМП-01 (Здолбунів)

2:5

0

1:12

0

1:1

1

 

4:0

3

0:6

0

1

1

3

8:24

4

5

5

ФК ФОРВАРДятигори)

3:19

 0

5:13

0

2:6

0

0:4

0

 

3:7

0

0

0

5

13:49

0

6

6

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

1:2

0

2:3

0

4:5

0

6:0

3

7:3

 3

 

2

0

3

20:13

6

4

 

Серед бомбардирів лідирують:

№ п/п

Прізвище гравця (команда)

Забиті мячі

1

Сондак Володимир («Ребелс»)

20

2

Макарчук Олександр («Benny Hill»)

18

3

Коляда Микола (FC «Germania»)

15

4-5

Наумець Андрій («Танчик»), Ткачук Володимир (ФК «Петрус»)

14

6

Козачук Іван («Benny Hill»)

13

7-8

Юхименко Олег («Сатурн»), Гуменюк Максим («Здолбунів-База»)

10

9

Цілюков Роман («Будкомфорт»)

9

10-11

Булботко Юрій («Арсенал-Глинськ»), Загривий Сергій («Галактікос»)

8

12-16

Гайдук Володимир (FC «Germania»), Ціцюра Петро (ФК «Форвард»),

7

 

Левечко Павло («Benny Hill»), Гуменюк Василь («Здолбунів-База»),

 

 

Берташ Тарас («Сатурн»)

 

17-20

Оніщук Віктор («Сатурн»), Зубарєв Павло (ФК «Петрус»),

6

 

Соборський Олександр («Будкомфорт»), Харчук Валентин («Ух»)

 

 

29-30 грудня попередження отримали:

Цибульський Олександр («Арсенал-Глинськ»), Ситник Дмитро («Ребелс»), Букайло Юрій («Сатурн»)

Ткач Валерій (ФК «Академіка»), Поліщук Назар («Інтеркарс»), Вільбовець Олександр («Експрес-Ветерани»)

Булботко Юрій («Арсенал-Глинськ»), Чехолко Дмитро («Хаос»), Цвик Сергій (ФК «Петрус»)

 

Два попередження мають:

Верешко Микола («Злагода»), Колаковський Андрій («Інтеркарс»)

Андрущак Григорій («Каліфорнія»), Загривий Сергій («Галактікос»)

Вилучення:

не було

Штрафники:

відсутні

В 60 матчах командами забито 552 м’ячів, що становить 9,2 гола за гру.

             

5 СІЧНЯ (СУБОТА)

6 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

 

1/8 фіналу

 

1/4 фіналу

61

10.00

Будкомфорт – Експрес-Ветерани

перемога 1      програш 19

73

11.00

пер. 1 – пер. 2     пер. 9       прогр. 13   

62

10.50

ФК Петрус – Арсенал-Глинськ

перемога 2      програш 20

74

11.50

пер. 3 – пер. 4     пер. 10     прогр. 14   

63

11.40

Танчик – Галактікос   

перемога 3      програш 21

75

12.40

пер. 5 – пер. 6     пер. 11     прогр. 15    

64

12.30

ФК Академіка – Benny Hill  

перемога 4      програш 22

76

13.30

пер. 7 – пер. 8     пер. 12     прогр. 16   

65

13.20

Альянс – Здолбунів-База  

перемога 5      програш 23

 

Ліга «С»

66

14.10

FC Germania – Ух 

 перемога 6      програш 24

77

14.20

прогр. 19 – прогр. 20  пер. 27  прогр. 31   

67

15.00

Ребелс – Локомотив    

перемога 7      програш 25

78

15.10

прогр. 21 – прогр. 22  пер. 28  прогр. 32

68

15.50

Сатурн – Зірка

перемога 8      програш 26

79

16.00

прогр. 23 – прогр. 24  пер. 29  прогр. 33

 

Ліга «D»

80

16.50

прогр. 25 – прогр. 26  пер. 30  прогр. 34

69

16.40

Злагода – FC Germania-2

перемога 37      програш 41

 

17.40

пр.31 – пр.32         6-ти метрові удари

70

17.30

Хаос – ФК Форвард

перемога 38      програш 42

 

пр.33 – пр.34         6-ти метрові удари

71

18.20

Інтеркарс – Каліфорнія

перемога 39      програш 43

за 15-16 місця       6-ти метрові удари

72

19.10

Хемп-01 – Експрес-Депо 

перемога 40      програш 44

за 13-14 місця       6-ти метрові удари

 

20.00

пр.41 – пр.42         6-ти метрові удари

 

 

пр.43 – пр.44         6-ти метрові удари

за 23-24 місця       6-ти метрові удари

за 21-22 місця       6-ти метрові удари

12 СІЧНЯ (СУБОТА)

13 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

 

Ліга «D»

 

Ліга «D»

81

10.00

пер. 37 – пер. 38         45   

89

11.00

малий фінал    пр. 45 – пр. 46

82

10.50

пер. 39 – пер. 40         46   

90

11.50

фінал             пер. 45 – пер. 46

 

Ліга «С»

 

Ліга «С»

83

11.40

пер. 27 – пер. 28         35   

91

12.40

малий фінал    пр. 35 – пр. 36

84

12.30

пер. 29 – пер. 30         36   

92

13.30

фінал             пер. 35 – пер. 36

 

Ліга «В»

 

Ліга «В»

85

13.20

прогр. 13 – прогр. 14         17   

93

14.20

малий фінал    пр. 17 – пр. 18

86

14.10

прогр. 15 – прогр. 16         18   

94

15.10

фінал             пер. 17 – пер. 18

 

1/2 фіналу

 

матч за 3-є місце

87

15.00

пер. 9 – пер. 10           

95

16.00

Програвші 1/2 фіналу

88

15.50

пер. 11 – пер. 12            

 

Фінал

 

96

16.50

Переможці 1/2 фіналу

 

    1/8                                                 1/4                                                1/2                                            ФІНАЛ

A1 БУДКОМФОРТ

 

 

 

      (Здолбунів)

 

 

 

 

Пер 1

 

 

      ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ

Прог 19

 

 

B4 (Здолбунів)

 

 

 

    

 

Пер 9

 

C2 ФК ПЕТРУС (Рівне)

 

Прог 1/4   13

 

 

 

 

 

 

Пер 2

 

 

      АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК  

Прог 20

 

 

D3 (Глинськ)

 

 

 

     

 

 

 

C1 ТАНЧИК (Рівне)

 

 

 

 

 

 

 

 

Пер 3

 

 

 

Прог 21

 

 

D4ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

 

 

 

 

 

Пер 10

 

B2 ФК АКАДЕМІКА

 

Прог 1/4   14

 

      (Здолбунів)

 

 

 

 

Пер 4

 

 

 

Прог 22

 

 

A3 BENNY HILL (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B1  АЛЬЯНС (Рівне)

 

 

 

 

Пер5

 

 

       ЗДОЛБУНІВ-БАЗА

Прог 23

 

 

A4  (Здолбунів)

 

 

 

 

 

Пер 11

 

D2 FC GERMANIA (Кайзер)

 

Прог 1/4   15

 

 

 

 

 

 

Пер 6

 

 

 

Прог 24

 

 

C3 УХ (Дубно)

 

 

 

 

 

 

 

D1 РЕБЕЛС (Рівне)

 

 

 

 

 

 

 

 

Пер 7

 

 

      ЛОКОМОТИВ

Прог 25

 

 

C4 (Здолбунів)

 

 

 

 

 

Пер 12

 

A2 САТУРН (Дядьковичі)

 

Прог 1/4   16

 

 

 

 

 

 

Пер 8

 

 

 

Прог 26

 

 

B3 ЗІРКА (Квасилів)

 

 

 

 

Матч за 3-є місце

 

 

 

 

 

Ліга «D»

A5  ЗЛАГОДА (Шпаків)

 

 

 

 

 

 

Пер37

 

       FC GERMANIA-2

Прог41

 

B6 (Квасилів)

 

 

 

 

45

C5 ХАОС (Богдашів)

 

 

 

 

 

 

Пер38

 

       ФК ФОРВАРД

Прог42

 

D6  ятигори)

 

 

       

 

 

B5 ІНТЕРКАРС (Рівне)

 

 

 

 

 

 

Пер39

 

      КАЛІФОРНІЯ

Прог43

 

A6 ятигори-Орестів)

 

 

    

 

46

D5 ХЕМП-01 (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

Пер40

 

       ЕКСПРЕС-ДЕПО

Прог44

 

C6 (Здолбунів)

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити