23-й міні-футбольний зимовий пам'яті Гайдучика Я.Д. - 1/8 вже в історії, в лізі "D" перші нагороджені

23-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2018 РОКУ

5 СІЧНЯ (СУБОТА)

1/8 фіналу

Матч №61   «Будкомфорт» (Здолбунів) – «Експрес-Ветерани» (Здолбунів)   3:5

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Цілюков Роман (3) («Будкомфорт») – Мазярко Олег (1), Гудима Олег (2), Гриценко Юрій (1),

Топоровський Тарас (1) (всі-«Експрес-Ветерани»)

Попередження: Мазярко Олег («Експрес-Ветерани»)

Матч №62   ФК «Петрус» (Рівне) – «Арсенал-Глинськ» (Глинськ)   6:1

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Ткачук Володимир (2), Любар Олександр (2), Сержанюк Олексій (1), Зубарєв Павло (1)

(всі-ФК «Петрус») – Шолудько Роман (1) («Арсенал-Глинськ»)

Матч №63   «Танчик» (Рівне) – «Галактікос» (Здолбунів)   0:0  п/п 7:6

Арбітри матчу: Милян Сергій, Кислюк Валентин (обоє – Здолбунів)

Попередження: Свирид Ігор, Гриб Тарас (обоє-«Танчик»)

Матч №64   ФК «Академіка» (Здолбунів) – «Benny Hill» (Здолбунів)   3:2  

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Середюк Ігор (1), Годлевський Вадим (1), Горчак Святослав (1) (всі-ФК «Академіка») –   

Левечко Павло (2) («Benny Hill») 

Попередження: Пушик Владислав («Benny Hill»)

Матч №65   «Альянс» (Рівне) – «Здолбунів-База» (Здолбунів)   2:2  п/п 6:5 

Арбітри матчу: Кислюк Валентин (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Козяр Андрій (1), Агеєв Дмитро (1) (обоє-«Альянс») –

Лис Ярослав (1), Гуменюк Василь (1) (обоє-«Здолбунів-База»)

Попередження: Агеєв Дмитро («Альянс»)

Матч №66   FC «Germania» (Кайзер) – «Ух» (Дубно)   5:0

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Луцюк Дмитро (1), Гайдук Володимир (2), Коляда Микола (1), Скоцький Богдан (1)

(всі-FC «Germania»)

Матч №67   «Ребелс» (Рівне) – «Локомотив» (Здолбунів)   4:1     

Арбітри матчу: Кислюк Валентин, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Баранов Дмитро (1), Калюжний Дмитро (1), Дармовіс Павло (1), Прислупський Тарас (1)

(всі-«Ребелс») – Довгалець Дмитро (1) («Локомотив»)

Матч №68   «Сатурн» (Дядьковичі) – «Зірка» (Квасилів)   8:2

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Букайло Юрій (1), Юхименко Олег (5), Чичук Василь (1), Абрамович Андрій (1)

(всі-«Сатурн») – Дерман Максим (2) («Зірка»)

Попередження: Пограничний Олег, Стицюк Сергій, Дерман Максим (всі-«Зірка»)

Ліга «D»

Матч №69   «Злагода» (Шпаків) – FC «Germania-2» (Квасилів)   3:9     

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Дацюк Віталій (2), Денисюк В’ячеслав (1) (обоє-«Злагода») – Онищук Юрій (2),

Бондаренко Олександр (4), Шевчук Віталій (1), Мартинюк Володимир (2) (всі-FC «Germania-2»)

Попередження: Кайло Артем («Злагода»)

Матч №70   «Хаос» (Богдашів) – ФК «Форвард» (П’ятигори)   8:3     

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Кислюк Валентин (Здолбунів)

Забиті м’ячі: Чехолко Дмитро (6), Федорчук Антон (2) (обоє-«Хаос») – Ціцюра Петро (3) (ФК «Форвард»)

Матч №71   «Інтеркарс» (Рівне) – «Каліфорнія» (П’ятигори-Орестів)   3:3  п/п 3:1   

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Баланчик Михайло (1), Мельничук Олександр (1АГ), Ніколаєв Валерій (1), Поліщук Назар (1)

(всі-«Інтеркарс») – Андрущак Григорій (1), Лебедюк Андрій (1) (обоє-«Каліфорнія»)

Матч №72   «Хемп-01» (Здолбунів) – «Експрес-Депо» (Здолбунів)   1:3      

Арбітри матчу: Кислюк Валентин, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Мельничук Олег (1) («Хемп-01») – Демедюк Володимир (1), Мозоль Сергій (1),

Тищенко Ярослав (1) (всі-«Експрес-Депо»)

Серед бомбардирів лідирують:

№ п/п

Прізвище гравця (команда)

Забиті мячі

1

Сондак Володимир («Ребелс»)

20

2

Макарчук Олександр («Benny Hill»)

18

3-4

Ткачук Володимир (ФК «Петрус»), Коляда Микола (FC «Germania»)

16

5

Юхименко Олег («Сатурн»)

15

6

Наумець Андрій («Танчик»)

14

7

Козачук Іван («Benny Hill»)

13

8

Цілюков Роман («Будкомфорт»)

12

9-10

Гуменюк Максим («Здолбунів-База»), Ціцюра Петро (ФК «Форвард»)

10

11-12

Левечко Павло («Benny Hill»), Гайдук Володимир (FC «Germania»)

9

13-15

Булботко Юрій («Арсенал-Глинськ»), Загривий Сергій («Галактікос»),

8

 

Гуменюк Василь («Здолбунів-База»),

 

16-19

Чехолко Дмитро («Хаос»), Берташ Тарас («Сатурн»),

7

 

Зубарєв Павло, Любар Олександр (обоє-ФК «Петрус»)

 

 

5 січня попередження отримали:

Мазярко Олег («Експрес-Ветерани»), Свирид Ігор, Гриб Тарас (обоє-«Танчик»)

Пушик Владислав («Benny Hill»), Агеєв Дмитро («Альянс»), Кайло Артем («Злагода»)

Пограничний Олег, Стицюк Сергій, Дерман Максим (всі-«Зірка»)

Два попередження мають:

Колаковський Андрій («Інтеркарс»), Агеєв Дмитро («Альянс»)

Загривий Сергій («Галактікос»)

Вилучення:

не було

Штрафники:

відсутні

В 72 матчах командами забито 629 м’ячів, що становить 8,74 гола за гру.

5 СІЧНЯ (СУБОТА)

6 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

 

1/8 фіналу

 

1/4 фіналу

61

10.00

Будкомфорт – Експрес-Ветерани

3:5

73

11.00

Експрес-Ветерани – ФК Петрус   

пер. 9       прогр. 13   

62

10.50

ФК Петрус – Арсенал-Глинськ

6:1

74

11.50

Танчик – ФК Академіка 

пер. 10     прогр. 14   

63

11.40

Танчик – Галактікос   

0:0 п/п 7:6

75

12.40

Альянс – FC Germania  

пер. 11     прогр. 15   

64

12.30

ФК АкадемікаBenny Hill  

3:2

76

13.30

Ребелс – Сатурн  

пер. 12     прогр. 16   

65

13.20

Альянс – Здолбунів-База  

2:2 п/п 6:5

 

Ліга «С»

66

14.10

FC Germania – Ух 

5:0

77

14.20

Будкомфорт – Арсенал-Глинськ

пер. 27  прогр. 31   

67

15.00

Ребелс – Локомотив    

4:1

78

15.10

Галактікос – Benny Hill  

пер. 28  прогр. 32

68

15.50

Сатурн – Зірка

8:2

79

16.00

Здолбунів-База – Ух

пер. 29  прогр. 33

 

Ліга «D»

80

16.50

Локомотив – Зірка

пер. 30  прогр. 34

69

16.40

Злагода – FC Germania-2

3:9

 

17.40

пр.31 – пр.32         6-ти метрові удари

70

17.30

Хаос – ФК Форвард

8:3

 

пр.33 – пр.34         6-ти метрові удари

71

18.20

Інтеркарс – Каліфорнія

3:3 п/п 3:1

за 15-16 місця       6-ти метрові удари

72

19.10

Хемп-01 – Експрес-Депо 

1:3

за 13-14 місця       6-ти метрові удари

12 СІЧНЯ (СУБОТА)

13 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

 

Ліга «D»

 

Ліга «D»

81

10.00

FC Germania-2 – Хаос                         45   

89

11.00

малий фінал                      пр. 45 – пр. 46

82

10.50

Інтеркарс – Експрес-Депо                  46   

90

11.50

фінал                              пер. 45 – пер. 46

 

Ліга «С»

 

Ліга «С»

83

11.40

пер. 27 – пер. 28                                  35   

91

12.40

малий фінал                      пр. 35 – пр. 36

84

12.30

пер. 29 – пер. 30                                  36   

92

13.30

фінал                              пер. 35 – пер. 36

 

Ліга «В»

 

Ліга «В»

85

13.20

прогр. 13 – прогр. 14                          17   

93

14.20

малий фінал                      пр. 17 – пр. 18

86

14.10

прогр. 15 – прогр. 16                          18   

94

15.10

фінал                              пер. 17 – пер. 18

 

1/2 фіналу

 

матч за 3-є місце

87

15.00

пер. 9 – пер. 10           

95

16.00

Програвші 1/2 фіналу

88

15.50

пер. 11 – пер. 12            

 

Фінал

 

96

16.50

Переможці 1/2 фіналу

                   1/8                                                 1/4                                                1/2                                            ФІНАЛ

БУДКОМФОРТ

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

3:5

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ

 

 

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ

(Здолбунів)

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

    

 

Пер 9

 

ФК ПЕТРУС (Рівне)

 

Прог ¼   13

 

 

 

 

 

6:1

ФК ПЕТРУС (Рівне)

 

 

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК  

 

 

 

(Глинськ)

 

 

 

     

 

 

 

ТАНЧИК (Рівне)

 

 

 

 

 

 

 

0:0 п/п 7:6

ТАНЧИК (Рівне)

 

 

 

 

 

 

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

 

 

 

 

 

Пер 10

 

ФК АКАДЕМІКА

 

Прог ¼   14

 

(Здолбунів)

 

 

 

3:2

ФК АКАДЕМІКА

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

BENNY HILL (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АЛЬЯНС (Рівне)

 

 

 

2:2 п/п 6:5

АЛЬЯНС (Рівне)

 

 

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

 

 

Пер 11

 

FC GERMANIA (Кайзер)

 

Прог 1/4   15

 

 

 

 

 

5:0

FC GERMANIA (Кайзер)

 

 

 

 

 

 

УХ (Дубно)

 

 

 

 

 

 

 

РЕБЕЛС (Рівне)

 

 

 

 

 

 

 

4:1

РЕБЕЛС (Рівне)

 

 

ЛОКОМОТИВ

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

 

 

Пер 12

 

САТУРН (Дядьковичі)

 

Прог 1/4   16

 

 

 

 

 

8:2

САТУРН (Дядьковичі)

 

 

 

 

 

 

ЗІРКА (Квасилів)

 

 

 

 

Матч за 3-є місце

 

 

 

 

Ліга «В»

13

 

 

 

 

17

 

 

14

 

 

 

15

 

 

 

 

18

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «С»

БУДКОМФОРТ

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

Пер 27

 

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК  

Прог31

 

(Глинськ)

 

 

 

 

35

 

 

 

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

 

 

 

Пер28

 

 

Прог32

 

BENNY HILL (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА

 

 

(Здолбунів)

Пер29

 

 

Прог33

 

УХ (Дубно)

 

 

 

 

36

 

 

 

ЛОКОМОТИВ

 

 

(Здолбунів)

Пер30

 

 

Прог34

 

ЗІРКА (Квасилів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «С» (за 13-16 місця)

31

за 13-14

за 15-16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32

 

 

 

 

 

33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

34

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «D»

ЗЛАГОДА (Шпаків)

 

 

 

 

 

3:9

FC GERMANIA-2

 

FC GERMANIA-2

(Квасилів)

 

(Квасилів)

 

 

 

 

45

ХАОС (Богдашів)

 

 

 

 

 

8:3

ХАОС (Богдашів)

 

ФК ФОРВАРД

 

 

ятигори)

 

 

       

 

 

ІНТЕРКАРС (Рівне)

 

 

 

 

 

3:3 п/п 3:1

 

 

КАЛІФОРНІЯ

ІНТЕРКАРС (Рівне)

 

ятигори-Орестів)

 

 

    

 

46

ХЕМП-01 (Здолбунів)

 

 

 

ЕКСПРЕС-ДЕПО

 

1:3

(Здолбунів)

 

ЕКСПРЕС-ДЕПО

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «D» (за 21-24 місця)

 

за 21-22

за 23-24

ЗЛАГОДА (Шпаків)

 

 

п/п -:+

 

 

ФК ФОРВАРД

ФК ФОРВАРД

ЗЛАГОДА (Шпаків)

ятигори)

ятигори)

 

 

 

п/п -:+

 

п/п -:+

 

КАЛІФОРНІЯ

 

КАЛІФОРНІЯ

ятигори-Орестів)

ХЕМП-01 (Здолбунів)

ятигори-Орестів)

п/п -:+

 

 

ХЕМП-01 (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити