23, Гайдучик, Здолбунів, 5-й уік-енд - визначились півфіналісти у всіх лігах

23-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2018 РОКУ

6 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

1/4 фіналу

Матч №73   «Експрес-Ветерани» (Здолбунів) – ФК «Петрус» (Рівне)   1:6 

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Мазярко Олег (1), Власюк Володимир (1АГ) (обоє-«Експрес-Ветерани») – Любар Олександр (2),

Сержанюк Олексій (1), Зубарєв Павло (2) (всі-ФК «Петрус»)

Матч №74   «Танчик» (Рівне) – ФК «Академіка» (Здолбунів)   3:1 

Арбітри матчу: Кислюк Валентин, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Фокін Микола (1), Газицький Віктор (1), Наумець Андрій (1) (всі-«Танчик») –   

Шекель Андрій (1) (ФК «Академіка»)

Попередження: Фокін Микола («Танчик»)

Матч №75   «Альянс» (Рівне) – FC «Germania» (Кайзер)   0:3 

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Скоцький Богдан (1), Гайдук Володимир (1), Коляда Микола (1) (всі-FC «Germania»)

Попередження: Зубік Антон, Козяр Андрій (обоє-«Альянс») – Гергелюк Олександр (FC «Germania»)

Матч №76   «Ребелс» (Рівне) – «Сатурн» (Дядьковичі)   6:5

Арбітри матчу: Кислюк Валентин, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Ситник Дмитро (2), Сондак Володимир (2), Прислупський Тарас (1), Баранов Дмитро (1)

(всі-«Ребелс») – Юхименко Олег (2), Каранюк Андрій (1), Оніщук Віктор (2) (всі-«Сатурн»)

Попередження: Ларіонов Олександр («Сатурн»)

Вилучення: Ларіонов Олександр («Сатурн») – друге попередження у грі

Ліга «С»

Матч №77   «Будкомфорт» (Здолбунів) – «Арсенал-Глинськ» (Глинськ)   8:0 

Арбітри матчу: Кислюк Валентин, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Соборський Олександр (1), Цілюков Роман (2), Момотюк Віталій (1), Медун Василь (1),

Ніколайчук Віктор (2), Ягелюк Олег (1) (всі-«Будкомфорт»)  

Матч №78   «Галактікос» (Здолбунів) – «Benny Hill» (Здолбунів)   4:2    

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Єрошенко Микола (1), Загривий Сергій (2), Сондак Юрій (1) – 

Андрійчук Володимир (1), Удодик Павло (1) (обоє-«Benny Hill»)

Матч №79   «Здолбунів-База» (Здолбунів) – «Ух» (Дубно)   5:0 т.р.

Команда «Ух» на гру не з’явилась

Матч №80   «Локомотив» (Здолбунів) – «Зірка» (Квасилів)   18:2

Арбітри матчу: Гудима Олег (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Годун Олексій (2), Щенін Микола (1), Сіліхін Павло (4), Довгалець Дмитро (9),

Панюк Ярослав (2) (всі-«Локомотив») – Нікіфоров Дмитро (1), Єфемчук Василь (1) (обоє-«Зірка»)

Попередження: Коляда Михайло («Зірка»)

Серед бомбардирів лідирують:

№ п/п

Прізвище гравця (команда)

Забиті мячі

1

Сондак Володимир («Ребелс»)

22

2

Макарчук Олександр («Benny Hill»-ліга «С»)

18

3-4

Коляда Микола (FC «Germania»), Юхименко Олег («Сатурн»-ліга «В»)

17

5

Ткачук Володимир (ФК «Петрус»)

16

6-7

Наумець Андрій («Танчик»), Довгалець Дмитро («Локомотив»-ліга «С»)

15

8

Цілюков Роман («Будкомфорт»-ліга «С»)

14

9

Козачук Іван («Benny Hill»-ліга «С»)

13

10-13

Гайдук Володимир (FC «Germania»), Гуменюк Максим («Здолбунів-База»-ліга «С»),

10

 

Загривий Сергій («Галактікос»-ліга «С»), Ціцюра Петро (ФК «Форвард»-ліга «D»)

 

14-16

Зубарєв Павло, Любар Олександр (обоє-ФК «Петрус»),

9

 

Левечко Павло («Benny Hill»-ліга «С»)

 

17-19

Оніщук Віктор («Сатурн»-ліга «В»), Гуменюк Василь («Здолбунів-База»-ліга «С»),

8

 

Булботко Юрій («Арсенал-Глинськ»-ліга «С»)

 

20-22

Берташ Тарас («Сатурн»-ліга «В»), Соборський Олександр («Будкомфорт»-ліга «С»),

7

 

Чехолко Дмитро («Хаос»-ліга «D»)

 

 

6 січня попередження отримали:

Фокін Микола («Танчик»), Гергелюк Олександр (FC «Germania»)

Зубік Антон, Козяр Андрій (обоє-«Альянс»). Коляда Михайло («Зірка»)

Два попередження мають:

Колаковський Андрій («Інтеркарс»), Агеєв Дмитро («Альянс»)

Загривий Сергій («Галактікос»), Фокін Микола («Танчик»)

Вилучення:

Ларіонов Олександр («Сатурн»)

Штрафники:

Ларіонов Олександр («Сатурн») – матч №86 (ліга «В»)

В 80 матчах командами забито 693 м’ячі, що становить 8,66 гола за гру.

 

5 СІЧНЯ (СУБОТА)

6 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

 

1/8 фіналу

 

1/4 фіналу

61

10.00

Будкомфорт – Експрес-Ветерани

3:5

73

11.00

Експрес-Ветерани – ФК Петрус   

1:6 

62

10.50

ФК Петрус – Арсенал-Глинськ

6:1

74

11.50

Танчик – ФК Академіка 

3:1   

63

11.40

Танчик – Галактікос   

0:0 п/п 7:6

75

12.40

Альянс – FC Germania  

0:3 

64

12.30

ФК Академіка – Benny Hill   

3:2

76

13.30

Ребелс – Сатурн  

6:5  

65

13.20

Альянс – Здолбунів-База  

2:2 п/п 6:5

 

Ліга «С»

66

14.10

FC Germania – Ух 

5:0

77

14.20

Будкомфорт – Арсенал-Глинськ

8:0 

67

15.00

Ребелс – Локомотив    

4:1

78

15.10

Галактікос – Benny Hill 

4:2

68

15.50

Сатурн – Зірка

8:2

79

16.00

Здолбунів-База – Ух

5:0 т.р.

 

Ліга «D»

80

16.50

Локомотив – Зірка

18:2

69

16.40

Злагода – FC Germania-2

3:9

 

70

17.30

Хаос – ФК Форвард

8:3

71

18.20

Інтеркарс – Каліфорнія

3:3 п/п 3:1

72

19.10

Хемп-01 – Експрес-Депо 

1:3

12 СІЧНЯ (СУБОТА)

13 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

 

Ліга «D»

 

Ліга «D»

81

10.00

FC Germania-2 – Хаос                            45   

89

11.00

малий фінал                      пр. 45 – пр. 46

82

10.50

Інтеркарс – Експрес-Депо                   46   

90

11.50

фінал                              пер. 45 – пер. 46

 

Ліга «С»

 

Ліга «С»

83

11.40

Будкомфорт – Галактікос                     35   

91

12.40

малий фінал                      пр. 35 – пр. 36

84

12.30

Здолбунів-База – Локомотив              36    

92

13.30

фінал                              пер. 35 – пер. 36

 

Ліга «В»

 

Ліга «В»

85

13.20

Експрес-Ветерани – ФК Академіка    17   

93

14.20

малий фінал                      пр. 17 – пр. 18

86

14.10

Альянс – Сатурн                                     18   

94

15.10

фінал                              пер. 17 – пер. 18

 

1/2 фіналу

 

матч за 3-є місце

87

15.00

ФК Петрус – Танчик             

95

16.00

Програвші 1/2 фіналу

88

15.50

FC Germania – Ребелс            

 

Фінал

 

96

16.50

Переможці 1/2 фіналу

1/8                                                 1/4                                                1/2                                            ФІНАЛ

БУДКОМФОРТ

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

3:5

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ

 

 

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ

(Здолбунів)

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

    

1:6

 

 

ФК ПЕТРУС (Рівне)

 

ФК ПЕТРУС (Рівне)

 

 

 

 

 

6:1

ФК ПЕТРУС (Рівне)

 

 

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК   

 

 

 

(Глинськ)

 

 

 

     

 

 

 

ТАНЧИК (Рівне)

 

 

 

 

 

 

 

0:0 п/п 7:6

ТАНЧИК (Рівне)

 

 

 

 

 

 

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

 

 

 

 

3:1

ТАНЧИК (Рівне)

 

ФК АКАДЕМІКА

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

3:2

ФК АКАДЕМІКА

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

BENNY HILL (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АЛЬЯНС (Рівне)

 

 

 

2:2 п/п 6:5

АЛЬЯНС (Рівне)

 

 

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

 

0:3

 

 

FC GERMANIA (Кайзер)

 

FC GERMANIA (Кайзер)

 

 

 

 

 

5:0

FC GERMANIA (Кайзер)

 

 

 

 

 

 

УХ (Дубно)

 

 

 

 

 

 

 

РЕБЕЛС (Рівне)

 

 

 

 

 

 

 

4:1

РЕБЕЛС (Рівне)

 

 

ЛОКОМОТИВ

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

 

6:5

РЕБЕЛС (Рівне)

 

САТУРН (Дядьковичі)

 

 

 

 

 

 

 

8:2

САТУРН (Дядьковичі)

 

 

 

 

 

 

ЗІРКА (Квасилів)

 

 

 

 

Матч за 3-є місце

 

 

 

 

Ліга «В»

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ

програвші

переможці

(Здолбунів)

 

 

 

 

 

ФК АКАДЕМІКА

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

 

АЛЬЯНС (Рівне)

 

 

 

 

 

 

 

 

САТУРН (Дядьковичі)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «С»

БУДКОМФОРТ

 

програвші

переможці

(Здолбунів)

 

 

 

8:0

 

 

 

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК  

БУДКОМФОРТ

 

 

(Глинськ)

(Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

 

 

 

4:2

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

BENNY HILL (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

5:0 т.р.

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА

 

 

УХ (Дубно)

(Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛОКОМОТИВ

ЛОКОМОТИВ

 

 

(Здолбунів)

(Здолбунів)

 

 

18:2

 

 

 

ЗІРКА (Квасилів)

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «С» (за 13-16 місця)

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК  

за 13-14

за 15-16

(Глинськ)

 

 

п/п -:+

 

 

 

BENNY HILL (Здолбунів)

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК  

BENNY HILL (Здолбунів)

 

(Глинськ)

 

п/п +-:-

п/п +-:-

 

 

 

УХ (Дубно)

 

 

п/п -:+

ЗІРКА (Квасилів)

УХ (Дубно)

 

 

 

ЗІРКА (Квасилів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «D»

ЗЛАГОДА (Шпаків)

 

програвші

переможці

 

 

 

 

3:9

FC GERMANIA-2

 

 

FC GERMANIA-2

(Квасилів)

 

 

(Квасилів)

 

 

 

 

 

 

 

ХАОС (Богдашів)

 

 

 

 

 

 

 

8:3

ХАОС (Богдашів)

 

 

ФК ФОРВАРД

 

 

 

ятигори)

 

 

 

       

 

 

 

ІНТЕРКАРС (Рівне)

 

 

 

 

 

 

 

3:3 п/п 3:1

 

 

 

КАЛІФОРНІЯ

ІНТЕРКАРС (Рівне)

 

 

ятигори-Орестів)

 

 

 

    

 

 

 

ХЕМП-01 (Здолбунів)

 

 

 

 

ЕКСПРЕС-ДЕПО

 

 

1:3

(Здолбунів)

 

 

ЕКСПРЕС-ДЕПО

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

 

Ліга «D» (за 21-24 місця)

 

за 21-22

за 23-24

ЗЛАГОДА (Шпаків)

 

 

п/п -:+

 

 

ФК ФОРВАРД

ФК ФОРВАРД

ЗЛАГОДА (Шпаків)

ятигори)

ятигори)

 

 

 

п/п -:+

 

п/п -:+

 

КАЛІФОРНІЯ

 

КАЛІФОРНІЯ

ятигори-Орестів)

ХЕМП-01 (Здолбунів)

ятигори-Орестів)

п/п -:+

 

 

ХЕМП-01 (Здолбунів)

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити