23, Гайдучик, Здолбунів, уік-енд 6-ий заключний - перед фінішним спуртом

23-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2018 РОКУ

12 СІЧНЯ (СУБОТА)

Ліга «D»

Матч №81   FC «Germania-2» (Квасилів) – «Хаос» (Богдашів)   4:2  

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Онищук Юрій (1), Данчук В’ячеслав (2), Шевчук Віталій (1) (всі-FC «Germania-2») –

Чехолко Дмитро (1), Границький Олександр (1) (обоє-«Хаос»)

Матч №82   «Інтеркарс» (Рівне) – «Експрес-Депо» (Здолбунів)   9:3

Арбітри матчу: Гудима Олег (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Колаковський Андрій (3), Баланчик Михайло (1), Поліщук Назар (1), Овчарук Іван (1),

Семенюк Богдан (3) (всі-«Інтеркарс») –

Поворознюк Олександр (1), Тищенко Ярослав (2) (обоє-«Експрес-Депо»)

Ліга «С»

Матч №83   «Будкомфорт» (Здолбунів) – «Галактікос» (Здолбунів)   10:3 

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Цілюков Роман (5), Хомончак Володимир (3), Ягелюк Олег (2) (всі-«Будкомфорт») –

Жилінський Максим (1), Загривий Сергій (2) (обоє-«Галактікос»)

Попередження: Глаз Володимир («Будкомфорт»)

Матч №84   «Здолбунів-База» (Здолбунів) – «Локомотив» (Здолбунів)   1:4 

Арбітри матчу: Гудима Олег (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Стасюк Анатолій (1) («Здолбунів-База») – Гук Роман (1), Щенін Микола (1),

Довгалець Дмитро (2) (всі-«Локомотив»)

Попередження: Гуменюк Василь, Стасюк Анатолій (обоє-«Здолбунів-База»)

Ліга «В»

Матч №85   «Експрес-Ветерани» (Здолбунів) – ФК «Академіка» (Здолбунів)   1:5    

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Власюк Володимир (1) («Експрес-Ветерани») – Середюк Ігор (2), Гайдучик Микола (1),  

Ткач Валерій (1), Парух Дмитро (1) (всі-ФК «Академіка»)

Матч №86   «Альянс» (Рівне) – «Сатурн» (Дядьковичі)   2:4      

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Безбородов Вадим (1), Козяр Андрій (1) (обоє-«Альянс») – Букайло Юрій (1),  

Берташ Тарас (2), Юхименко Олег (1) (всі-«Сатурн»)

Попередження: Агеєв Дмитро («Альянс») – Букайло Юрій («Сатурн»)

Вилучення: Агеєв Дмитро («Альянс») – друге попередження у грі

1/2 фіналу

Матч №87   ФК «Петрус» (Рівне) – «Танчик» (Рівне)   4:4  п/п 5:6 

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Ткачук Володимир (1), Любар Олександр (1), Зубарєв Павло (2) (всі-ФК «Петрус») –

Газицький Віктор (1), Конюх Кирил (1), Кресанов Сергій (1), Кишиєв Рустам (1) (всі-«Танчик»)

Попередження: Наумець Андрій («Танчик»)

Матч №88   FC «Germania» (Кайзер) – «Ребелс» (Рівне)   1:6       

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Оксенюк Андрій (1) (FC «Germania») – Ситник Дмитро (2), Стельмащук Тарас (1),

Сондак Володимир (1), Прислупський Тарас (1), Баранов Дмитро (1) (всі-«Ребелс»)

Попередження: Оксенюк Андрій (FC «Germania») – Ситник Дмитро, Сондак Володимир (обоє-«Ребелс»)

Серед бомбардирів лідирують:

№ п/п

Прізвище гравця (команда)

Забиті мячі

1

Сондак Володимир («Ребелс»)

23

2

Цілюков Роман («Будкомфорт»-ліга «С»)

19

3-4

Юхименко Олег («Сатурн»-ліга «В»), Макарчук Олександр («Benny Hill»-ліга «С»)

18

5-7

Коляда Микола (FC «Germania»), Ткачук Володимир (ФК «Петрус»),

17

 

Довгалець Дмитро («Локомотив»-ліга «С»)

 

8

Наумець Андрій («Танчик»)

15

9

Козачук Іван («Benny Hill»-ліга «С»)

13

10

Загривий Сергій («Галактікос»-ліга «С»)

12

11

Зубарєв Павло (ФК «Петрус»)

11

12-17

Гайдук Володимир (FC «Germania»), Любар Олександр (ФК «Петрус»),

10

 

Берташ Тарас («Сатурн»-ліга «В»), Гуменюк Максим («Здолбунів-База»-ліга «С»),

 

 

Левечко Павло («Benny Hill»-ліга «С»), Ціцюра Петро (ФК «Форвард»-ліга «D»)

 

18-21

Оніщук Віктор («Сатурн»-ліга «В»), Гуменюк Василь («Здолбунів-База»-ліга «С»),

8

 

Булботко Юрій («Арсенал-Глинськ»-ліга «С»), Чехолко Дмитро («Хаос»-ліга «D»)

 

 

12 січня попередження отримали:

Глаз Володимир («Будкомфорт»), Гуменюк Василь, Стасюк Анатолій (обоє-«Здолбунів-База»)

Агеєв Дмитро («Альянс»), Букайло Юрій («Сатурн»), Наумець Андрій («Танчик»)

Оксенюк Андрій (FC «Germania»), Ситник Дмитро, Сондак Володимир (обоє-«Ребелс»)

Два попередження мають:

Колаковський Андрій («Інтеркарс»), Букайло Юрій («Сатурн»),

Загривий Сергій («Галактікос»), Фокін Микола («Танчик»),

Ситник Дмитро, Сондак Володимир (обоє-«Ребелс»)

Вилучення:

Агеєв Дмитро («Альянс»)

Штрафники:

Агеєв Дмитро («Альянс») – матч №93 (ліга «В»)

В 88 матчах командами забито 756 м’ячів, що становить 8,59 гола за гру.

12 СІЧНЯ (СУБОТА)

13 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

 

Ліга «D»

 

Ліга «D»

81

10.00

FC Germania-2 – Хаос

4:2                             

89

11.00

малий фінал                      

Хаос – Експрес-Депо

82

10.50

Інтеркарс – Експрес-Депо                  

9:3

90

11.50

фінал                              

FC Germania-2 – Інтеркарс

 

Ліга «С»

 

Ліга «С»

83

11.40

Будкомфорт – Галактікос                   

10:3   

91

12.40

малий фінал                      

Галактікос – Здолбунів-База

84

12.30

Здолбунів-База – Локомотив              

1:4   

92

13.30

фінал                              

Будкомфорт – Локомотив

 

Ліга «В»

 

Ліга «В»

85

13.20

Експрес-Ветерани – ФК Академіка   

1:5  

93

14.20

малий фінал                      

Експрес-Ветерани – Альянс

86

14.10

Альянс Сатурн                                  

2:4   

94

15.10

фінал  

ФК Академіка – Сатурн                           

 

1/2 фіналу

 

матч за 3-є місце

87

15.00

ФК Петрус – Танчик

4:4  п/п 5:6              

95

16.00

ФК Петрус – FC Germania

88

15.50

FC Germania – Ребелс

1:6            

 

Фінал

 

96

16.50

Танчик – Ребелс

 

                   1/8                                                 1/4                                                1/2                                            ФІНАЛ

БУДКОМФОРТ

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

3:5

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ

 

 

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ

(Здолбунів)

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

    

1:6

 

 

ФК ПЕТРУС (Рівне)

 

ФК ПЕТРУС (Рівне)

 

 

 

 

 

6:1

ФК ПЕТРУС (Рівне)

 

 

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК   

 

 

 

(Глинськ)

 

 

 

     

 

4:4   п/п 5:6

 

ТАНЧИК (Рівне)

 

 

ТАНЧИК (Рівне)

 

 

 

 

0:0 п/п 7:6

ТАНЧИК (Рівне)

 

 

 

 

 

 

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

 

 

 

 

3:1

ТАНЧИК (Рівне)

 

ФК АКАДЕМІКА

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

3:2

ФК АКАДЕМІКА

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

BENNY HILL (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АЛЬЯНС (Рівне)

 

 

 

2:2 п/п 6:5

АЛЬЯНС (Рівне)

 

 

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

 

0:3

 

 

FC GERMANIA (Кайзер)

 

FC GERMANIA (Кайзер)

 

 

 

 

 

5:0

FC GERMANIA (Кайзер)

 

 

 

 

 

 

УХ (Дубно)

 

 

 

 

 

1:6

РЕБЕЛС (Рівне)

РЕБЕЛС (Рівне)

 

 

 

 

 

 

 

4:1

РЕБЕЛС (Рівне)

 

 

ЛОКОМОТИВ

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

 

6:5

РЕБЕЛС (Рівне)

 

САТУРН (Дядьковичі)

 

 

 

 

 

 

 

8:2

САТУРН (Дядьковичі)

 

 

 

 

 

 

ЗІРКА (Квасилів)

 

 

 

 

Матч за 3-є місце

 

ФК ПЕТРУС (Рівне)

:

FC GERMANIA (Кайзер)

 

Ліга «В»

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ

програвші

переможці

(Здолбунів)

 

 

1:5

 

 

ФК АКАДЕМІКА

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ

ФК АКАДЕМІКА

(Здолбунів)

(Здолбунів)

(Здолбунів)

 

 

 

 

:

:

АЛЬЯНС (Рівне)

 

 

2:4

АЛЬЯНС (Рівне)

САТУРН (Дядьковичі)

 

 

 

САТУРН (Дядьковичі)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «С»

БУДКОМФОРТ

 

програвші

переможці

(Здолбунів)

 

 

 

8:0

 

 

 

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК  

БУДКОМФОРТ

 

 

(Глинськ)

(Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

10:3

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

БУДКОМФОРТ

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

 

 

(Здолбунів)

4:2

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

BENNY HILL (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

5:0 т.р.

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА

 

 

УХ (Дубно)

(Здолбунів)

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА

ЛОКОМОТИВ

 

 

(Здолбунів)

(Здолбунів)

 

1:4

 

 

ЛОКОМОТИВ

ЛОКОМОТИВ

 

 

(Здолбунів)

(Здолбунів)

 

 

18:2

 

 

 

ЗІРКА (Квасилів)

 

 

 

 

Ліга «С» (за 13-16 місця)

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК  

за 13-14

за 15-16

(Глинськ)

 

 

п/п -:+

 

 

 

BENNY HILL (Здолбунів)

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК  

BENNY HILL (Здолбунів)

 

(Глинськ)

 

п/п +-:-

п/п +-:-

 

 

 

УХ (Дубно)

 

 

п/п -:+

ЗІРКА (Квасилів)

УХ (Дубно)

 

 

 

ЗІРКА (Квасилів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «D»

ЗЛАГОДА (Шпаків)

 

програвші

переможці

 

 

 

 

3:9

FC GERMANIA-2

 

 

FC GERMANIA-2

(Квасилів)

 

 

(Квасилів)

 

 

 

 

4:2

 

 

ХАОС (Богдашів)

 

ХАОС (Богдашів)

FC GERMANIA-2

 

 

 

(Квасилів)

8:3

ХАОС (Богдашів)

 

 

ФК ФОРВАРД

 

 

 

ятигори)

 

 

 

       

 

 

 

ІНТЕРКАРС (Рівне)

 

 

 

 

 

 

 

3:3 п/п 3:1

 

 

 

КАЛІФОРНІЯ

ІНТЕРКАРС (Рівне)

 

 

ятигори-Орестів)

 

ЕКСПРЕС-ДЕПО

 

    

9:3

(Здолбунів)

ІНТЕРКАРС (Рівне)

ХЕМП-01 (Здолбунів)

 

 

 

 

ЕКСПРЕС-ДЕПО

 

 

1:3

(Здолбунів)

 

 

ЕКСПРЕС-ДЕПО

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

 

Ліга «D» (за 21-24 місця)

 

за 21-22

за 23-24

ЗЛАГОДА (Шпаків)

 

 

п/п -:+

 

 

ФК ФОРВАРД

ФК ФОРВАРД

ЗЛАГОДА (Шпаків)

ятигори)

ятигори)

 

 

 

п/п -:+

 

п/п -:+

 

КАЛІФОРНІЯ

 

КАЛІФОРНІЯ

ятигори-Орестів)

ХЕМП-01 (Здолбунів)

ятигори-Орестів)

п/п -:+

 

 

ХЕМП-01 (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити