23, Гайдучик, Здолбунів, міні-футбол - це вже історія

23-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2018 РОКУ

13 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

Ліга «D»

Матч №89   (малий фінал)   «Хаос» (Богдашів) – «Експрес-Депо» (Здолбунів)   5:0 т.р.

Команда «Експрес-Депо» на гру не з’явилась

Матч №90   (фінал)   FC «Germania-2» (Квасилів) – «Інтеркарс» (Рівне)   1:2  

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Присяжнюк Володимир (Здолбунів)

Забиті м’ячі: Бондаренко Олесандр (1) (FC «Germania-2») –

Семенюк Богдан (1), Баланчик Михайло (1) (обоє-«Інтеркарс») 

Попередження: Оніщук Юрій (FC «Germania-2») – Поліщук Назар, Баланчик Михайло (обоє-«Інтеркарс»)

Ліга «С»

Матч №91   (малий фінал)   «Галактікос» (Здолбунів) – «Здолбунів-База» (Здолбунів)   5:0   

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Гудима Олег (Здолбунів)

Забиті м’ячі: Сондак Юрій (2), Жилінський Максим (2), Загривий Сергій (1) (всі-«Галактікос»)

Попередження: Ляшук Володимир («Галактікос»)

Матч №92   (фінал)   «Будкомфорт» (Здолбунів) – «Локомотив» (Здолбунів)   4:3    

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Глаз Володимир (2), Цілюков Роман (1), Хомончак Володимир (1) (всі-«Будкомфорт») –

Щенін Микола (2), Сіліхін Павло (1) (обоє-«Локомотив»)

Ліга «В»

Матч №93   (малий фінал)   «Експрес-Ветерани» (Здолбунів) – «Альянс» (Рівне)   4:8

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Присяжнюк Володимир (Здолбунів)

Забиті м’ячі: Гриценко Юрій (2), Савченко Олександр (2) (обоє-«Експрес-Ветерани») – Хоровець Дмитро (4),

Безбородов Вадим (1), Козяр Андрій (1), Кривко Олександр (2) (всі-«Альянс»)

Матч №94   (фінал)   ФК «Академіка» (Здолбунів) – «Сатурн» (Дядьковичі)   5:7     

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Годлевський Вадим (1), Горчак Святослав (2), Франчук Богдан (1), Парух Дмитро (1)

(всі-ФК «Академіка») – Берташ Тарас (1), Юхименко Олег (3), Ларіонов Олександр (3) (всі-«Сатурн»)

Попередження: Ткач Валерій, Парух Дмитро (обоє-ФК «Академіка») –

Букайло Юрій, Юхименко Олег, Ларіонов Олександр (всі-«Сатурн»)

матч за 3-є місце

Матч №95   ФК «Петрус» (Рівне) – FC «Germania» (Кайзер)   2:8  

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Лозян Вадим (1), Гаврилюк Вадим (1) (обоє-ФК «Петрус») – Вознюк Дмитро (2),

Луцюк Дмитро (2), Гайдук Володимир (2), Богданов Віталій (1), Гергелюк Олександр (1) (всі-FC «Germania»)

Попередження:

Фінал

Матч №96  «Танчик» (Рівне) – «Ребелс» (Рівне)   7:4   

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Газицький Віктор (4), Фокін Микола (1), Наумець Андрій (1) (всі-«Танчик») –

Ситник Дмитро (1), Савчук Богдан (1), Баранов Дмитро (1), Дармовіс Павло (1АГ), Прислупський Тарас (1)

(всі-«Ребелс»)

Попередження: Газицький Віктор, Трофімчук Михайло (обоє-«Танчик») –

Ситник Дмитро, Прислупський Тарас (обоє-«Ребелс»)

Вилучення: Ситник Дмитро («Ребелс») – друге попередження у грі

В 96 матчах командами забито 821 м’яч, що становить 8,55 гола за гру.

13 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

 

Ліга «D»

89

11.00

малий фінал                     

Хаос – Експрес-Депо   5:0 т.р.

90

11.50

фінал                             

FC Germania-2 – Інтеркарс   1:2

 

Ліга «С»

91

12.40

малий фінал                     

Галактікос – Здолбунів-База   5:0

92

13.30

фінал                             

Будкомфорт – Локомотив   4:3

 

Ліга «В»

93

14.20

малий фінал                     

Експрес-Ветерани – Альянс   4:8

94

15.10

фінал  

ФК Академіка – Сатурн   5:7                         

 

матч за 3-є місце

95

16.00

ФК ПетрусFC Germania

2:8

 

Фінал

96

16.50

Танчик – Ребелс

7:4

 

                   1/8                                                 1/4                                                1/2                                            ФІНАЛ

БУДКОМФОРТ

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

3:5

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ

 

 

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ

(Здолбунів)

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

    

1:6

 

 

ФК ПЕТРУС (Рівне)

 

ФК ПЕТРУС (Рівне)

 

 

 

 

 

6:1

ФК ПЕТРУС (Рівне)

 

 

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК  

 

 

 

(Глинськ)

 

 

 

     

 

4:4   п/п 5:6

 

ТАНЧИК (Рівне)

 

 

ТАНЧИК (Рівне)

 

 

 

 

0:0 п/п 7:6

ТАНЧИК (Рівне)

 

 

 

 

 

 

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

 

 

 

 

3:1

ТАНЧИК (Рівне)

 

ФК АКАДЕМІКА

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

3:2

ФК АКАДЕМІКА

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

BENNY HILL (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

7:4

 

 

 

 

АЛЬЯНС (Рівне)

 

 

 

2:2 п/п 6:5

АЛЬЯНС (Рівне)

 

 

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

 

0:3

 

 

FC GERMANIA (Кайзер)

 

FC GERMANIA (Кайзер)

 

 

 

 

 

5:0

FC GERMANIA (Кайзер)

 

 

 

 

 

 

УХ (Дубно)

 

 

 

 

 

1:6

РЕБЕЛС (Рівне)

РЕБЕЛС (Рівне)

 

 

 

 

 

 

 

4:1

РЕБЕЛС (Рівне)

 

 

ЛОКОМОТИВ

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

 

6:5

РЕБЕЛС (Рівне)

 

САТУРН (Дядьковичі)

 

 

 

 

 

 

 

8:2

САТУРН (Дядьковичі)

 

 

 

 

 

 

ЗІРКА (Квасилів)

 

 

 

 

Матч за 3-є місце

 

ФК ПЕТРУС (Рівне)

2:8

FC GERMANIA (Кайзер)

 

Ліга «В»

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ

програвші

переможці

(Здолбунів)

 

 

1:5

 

 

ФК АКАДЕМІКА

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ

ФК АКАДЕМІКА

(Здолбунів)

(Здолбунів)

(Здолбунів)

 

 

 

 

4:8

5:7

АЛЬЯНС (Рівне)

 

 

2:4

АЛЬЯНС (Рівне)

САТУРН (Дядьковичі)

 

 

 

САТУРН (Дядьковичі)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «С»

БУДКОМФОРТ

 

програвші

переможці

(Здолбунів)

 

 

 

8:0

 

 

 

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК  

БУДКОМФОРТ

 

 

(Глинськ)

(Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

10:3

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

БУДКОМФОРТ

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

 

 

(Здолбунів)

4:2

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

BENNY HILL (Здолбунів)

 

 

 

 

 

5:0

4:3

 

 

 

 

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

5:0 т.р.

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА

 

 

УХ (Дубно)

(Здолбунів)

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА

ЛОКОМОТИВ

 

 

(Здолбунів)

(Здолбунів)

 

1:4

 

 

ЛОКОМОТИВ

ЛОКОМОТИВ

 

 

(Здолбунів)

(Здолбунів)

 

 

18:2

 

 

 

ЗІРКА (Квасилів)

 

 

 

 

 

Ліга «С» (за 13-16 місця)

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК  

за 13-14

за 15-16

(Глинськ)

 

 

п/п -:+

 

 

 

BENNY HILL (Здолбунів)

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК  

BENNY HILL (Здолбунів)

 

(Глинськ)

 

п/п +-:-

п/п +-:-

 

 

 

УХ (Дубно)

 

 

п/п -:+

ЗІРКА (Квасилів)

УХ (Дубно)

 

 

 

ЗІРКА (Квасилів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «D»

ЗЛАГОДА (Шпаків)

 

програвші

переможці

 

 

 

 

3:9

FC GERMANIA-2

 

 

FC GERMANIA-2

(Квасилів)

 

 

(Квасилів)

 

 

 

 

4:2

 

 

ХАОС (Богдашів)

 

ХАОС (Богдашів)

FC GERMANIA-2

 

 

 

(Квасилів)

8:3

ХАОС (Богдашів)

 

 

ФК ФОРВАРД

 

 

 

ятигори)

 

 

 

       

 

5:0 т.р.

1:2

ІНТЕРКАРС (Рівне)

 

 

 

 

 

 

 

3:3 п/п 3:1

 

 

 

КАЛІФОРНІЯ

ІНТЕРКАРС (Рівне)

 

 

ятигори-Орестів)

 

ЕКСПРЕС-ДЕПО

 

    

9:3

(Здолбунів)

ІНТЕРКАРС (Рівне)

ХЕМП-01 (Здолбунів)

 

 

 

 

ЕКСПРЕС-ДЕПО

 

 

1:3

(Здолбунів)

 

 

ЕКСПРЕС-ДЕПО

 

 

 

(Здолбунів)

 

 

 

 

 

Ліга «D» (за 21-24 місця)

 

за 21-22

за 23-24

ЗЛАГОДА (Шпаків)

 

 

п/п -:+

 

 

ФК ФОРВАРД

ФК ФОРВАРД

ЗЛАГОДА (Шпаків)

ятигори)

ятигори)

 

 

 

п/п -:+

 

п/п -:+

 

КАЛІФОРНІЯ

 

КАЛІФОРНІЯ

ятигори-Орестів)

ХЕМП-01 (Здолбунів)

ятигори-Орестів)

п/п -:+

 

 

ХЕМП-01 (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            ПІДСУМКОВЕ РОЗТАШУВАННЯ КОМАНД:

 

1. ТАНЧИК (Рівне)                                    

 2. РЕБЕЛС (Рівне)

  3. FC GERMANIA (Кайзер)                                 

   4. ФК ПЕТРУС (Рівне)

    5. САТУРН (Дядьковичі)                               

     6. ФК АКАДЕМІКА (Здолбунів)                              

      7. АЛЬЯНС (Рівне)

       8. ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ (Здолбунів)                            

        9. БУДКОМФОРТ (Здолбунів)

         10. ЛОКОМОТИВ (Здолбунів)

          11. ГАЛАКТІКОС (Здолбунів)

           12. ЗДОЛБУНІВ-БАЗА (Здолбунів)

            13. BENNY HILL (Здолбунів) 

             14. ЗІРКА (Квасилів)

              15. АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК (Глинськ) 

               16. УХ (Дубно)

                17. ІНТЕРКАРС (Рівне)

                 18. FC GERMANIA-2 (Квасилів)

                  19. ХАОС (Богдашів)

                   20. ЕКСПРЕС-ДЕПО (Здолбунів)

                    21. ХЕМП-01 (Здолбунів)

                     22. ФК ФОРВАРД (П’ятигори) 

                      23. КАЛІФОРНІЯ (П’ятигори-Орестів)

                       24. ЗЛАГОДА (Шпаків)

Нагороджувальна атрибутика:

Ліга «D»

КАЛІФОРНІЯ (П’ятигори-Орестів): Кубок – за участь

                                                              Мельник Тарас – бомбардир команди

                                                              Андрущак Григорій – молода надія команди

ЗЛАГОДА (Шпаків): Кубок – за участь

                                     Овдіюк Дмитро – бомбардир команди

                                     Денисюк В’ячеслав – кращий гравець команди

FC GERMANIA-2 (Квасилів): Кубок – учасник фіналу ліги «D» 

                                                    Шевчук Віталій – кращий гравець команди

                                                    Ярута Володимир Володимирович – наймолодший вболівальник

ІНТЕРКАРС (Рівне): Кубок – переможець ліги «D»  

                                       Поліщук Назар – кращий гравець команди

                                       Колаковський Андрій – згуртованість команди

ХАОС (Богдашів): Кубок – переможець малого фіналу ліги «D»  

                                   Скорий Олександр – кращий гравець команди

                                   Тишкун Вадим – темп команди

ЕКСПРЕС-ДЕПО (Здолбунів): Кубок – учасник малого фіналу ліги «D» 

                                                       Демедюк Володимир – кращий гравець команди

                                                       Мозоль Сергій – швидкість команди

ХЕМП-01 (Здолбунів): Кубок – за участь

                                          Губеня Ігор – кращий гравець команди

                                          Ковальчук Олександр – приз «Згуртованість команди»

ФК ФОРВАРД (П’ятигори): Кубок – за участь

                                                 Ціцюра Петро – бомбардир команди

                                                 Лампіка Михайло – за найшвидший гол на груповому етапі

Кращий бомардир ліги «D»: Ціцюра Петро – ФК ФОРВАРД (П’ятигори)

Ліга «С»

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК (Глинськ): Кубок – за участь

                                                             Цибульський Олександр – згуртованість команди

                                                             Шолудько Роман – оборонний рубіж

BENNY HILL (Здолбунів): Кубок – за участь

                                                  Макарчук Олександр – бомбардир команди

                                                  Пушик Владислав – надійність команди

УХ (Дубно): Кубок – за участь

                         Харчук Валентин – молода надія

                         Приндета Віталій – за професійність

ЗІРКА (Квасилів): Кубок – за участь

                                   Нікіфоров Дмитро – кращий гравець команди

                                   Пограничний Олег – кращий захисник команди

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА (Здолбунів): Кубок – учасник малого фіналу ліги «С» 

                                                           Гуменюк Максим – кращий гравець команди

                                                           Півко Олександр – за професійність

ГАЛАКТІКОС (Здолбунів): Кубок – переможець малого фіналу ліги «С»  

                                                   Загривий Сергій – кращий гравець команди

                                                   Ляшук Володимир – за згуртованість команди

БУДКОМФОРТ (Здолбунів): Кубок – переможець ліги «С»  

                                                      Цілюков Роман – кращий гравець команди

                                                      Соборський Олександр – за багаторічну сталу

ЛОКОМОТИВ (Здолбунів): Кубок – учасник фіналу ліги «С» 

                                                    Довгалець Дмитро – кращий гравець команди

                                                    Довгалець Олександр Л. – за багаторічний життєвий професіоналізм

Кращий бомардир ліги «С»:  Цілюков Роман – БУДКОМФОРТ (Здолбунів)

 

 

 

Ліга «В»

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ (Здолбунів): Кубок – учасник малого фіналу ліги «В» 

                                                                  Власюк Володимир – неповторна індивідуальність

                                                                  Гриценко Юрій – азарт команди

АЛЬЯНС (Рівне): Кубок – переможець малого фіналу ліги «В»  

                                  Кривко Олександр – кращий гравець команди

                                  Козяр Андрій – футбольне мислення

ФК АКАДЕМІКА (Здолбунів): Кубок – учасник фіналу ліги «В» 

                                                         Парух Дмитро – за свій стиль

                                                         Горчак Святослав – надійне майбутнє

САТУРН (Дядьковичі): Кубок – переможець ліги «В»  

                                            Букайло Юрій – надійний тил

                                            Берташ Тарас – за стабільність

Кращий бомардир ліги «В»: Юхименко Олег – САТУРН (Дядьковичі) 

Ліга «1-4 місця»

ФК ПЕТРУС (Рівне): Кубок – за 4-е місце

                                        Ткачук Володимир – приз за емоційність

                                        Любар Олександр – за легкість виконання

FC GERMANIA (Кайзер): Кубок – за 3-є місце

                                                Коляда Микола – кращий гравець команди

                                                Кособуцький Юрій – за надійність                                  

ТАНЧИК (Рівне): Кубок – ЧЕМПІОН

                                  Чикалюк Сергій – за стабільність

                                  Конюх Кирил – за мудрість дій

РЕБЕЛС (Рівне): Кубок – за 2-е місце

                                 Чемерис Павло – за неповторність

                                 Стельмащук Тарас – за непохитність

 

Загальні командні та індивідуальні кубки:

Кращі бомбардири : 1. Сондак Володимир – РЕБЕЛС (Рівне)

                                  2. Коляда Микола – FC GERMANIA (Кайзер)

                                  3. Ткачук Володимир – ФК ПЕТРУС (Рівне)

Кащий воротар: Грилюк Микола – ФК АКАДЕМІКА (Здолбунів)

Кращий гравець: Фокін Микола – ТАНЧИК (Рівне)

Найкорисніший гравець: Оксенюк Андрій – FC GERMANIA (Кайзер)

 

Найрізноплановий гравець: Прислупський Тарас – РЕБЕЛС (Рівне)

 

Найекстравагантніший гравець: Газицький Віктор – ТАНЧИК (Рівне)

Юнга чемпіонату: Ющук Станіслав

Адміністратор Чемпіонату: Куляша Руслан

Пам’ятні медалі за сумлінність до праці: Фещук Андрій, Демчук Василь, Матеюк Ігор, Барановський Олексій

Кубок толерантності: FC GERMANIA (Кайзер)

Останній рубіж: Кузьмицький Олександр – ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ (Здолбунів) 

Приз глядацьких симпатій: РЕБЕЛС (Рівне)

Прогрес року: ФК ПЕТРУС (Рівне)

Вдалий дебют: САТУРН (Дядьковичі)

Багаторічна стабільність: FC GERMANIA (Кайзер)

Жага до перемоги: ТАНЧИК (Рівне)

Гроза авторитетів: АЛЬЯНС (Рівне)

Наполеливість: ФК АКАДЕМІКА (Здолбунів)

Наймолодший гравець: Газицький Дмитро – ТАНЧИК (Рівне)

Кращий в команді: Наумець Андрій – ТАНЧИК (Рівне)

Інформаційний партнар : Здолбунів-сіті

Генеральний партнер : Гера

Професійний партнер: МААNS

За 1-8 місця командам вручені комплекти медалей по 16 штук в кожному

Від компанії Гера кожний гравець отримав фото-банер своєї команди, а також в окремих номінаціях від Гера були вручені призи

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити