Мега старт Здолбунівського "Галактікоса" на Острожчині

IX Відкритий чемпіонат Острозького району з міні-футболу 2019

Група «А»

Неділя, 3 березня. 1–2 тур

«Рівне-112 Інтербетон» (Рівне) – «Крок»(Грозів)   4:0

ФК «Гремяче» (Гремяче) – «Енергетик Миклуш» (Нетішин)   3:3

«Рівне-112 Інтербетон» (Рівне) – ФК «Розваж» (Розваж)   2:2

«Крок» (Грозів) – «Спортинг» (Нетішин)   1:2

ФК «Гремяче» (Гремяче) – ФК «Розваж» (Розваж)   3:1

«Нива» (Бадівка) – «Спортинг» (Нетішин)   0:3

 

Положення команд після 2-х турів:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Спортинг» (Нетішин)

2

2

0

0

5:1

6

2

«Рівне-112 Інтербетон» (Рівне)

2

1

1

0

6:2

4

3

ФК «Гремяче» (Гремяче)

2

1

1

0

6:4

4

4

«Енергетик Миклуш» (Нетішин)

1

0

1

0

3:3

1

5

ФК «Розваж» (Розваж)

2

0

1

1

3:5

1

6

«Нива» (Бадівка)

1

0

0

1

0:3

0

7

«Крок»(Грозів)

2

0

0

2

1:6

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Спортинг» (Нетішин)

 

 

 

 

 

3:0

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

3

2

«Рівне-112 Інтербетон» (Рівне)

 

 

 

 

2:2

 

4:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

3

3

ФК «Гремяче» (Гремяче)

 

 

 

3:3

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

3

 

 

4

«Енергетик Миклуш» (Нетішин)

 

 

3:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

5

ФК «Розваж» (Розваж)

 

2:2

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

0

 

 

 

6

«Нива» (Бадівка)

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

7

«Крок»(Грозів)

1:2

0:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

 

 

 

Неділя, 10 березня. 3–4 тур

09.00 «Рівне-112 Інтербетон» (Рівне) – ФК «Гремяче» (Гремяче)

09.40 «Спортинг» (Нетішин) – ФК «Розваж» (Розваж)

10.20 «Нива» (Бадівка) – «Рівне-112 Інтербетон» (Рівне)

11.00 «Енергетик Миклуш» (Нетішин) – «Спортинг» (Нетішин)

11.40 «Крок» (Грозів) – ФК «Розваж» (Розваж)

12.20 «Енергетик Миклуш» (Нетішин) – «Нива» (Бадівка)

 

 

Група «В»

Неділя, 3 березня. 1–2 тур

ФК «Острог» (Острог) – В/Ч 3043 (Нетішин)   3:2

«Альянс» (Межиріч) – «Чайка» (Сіянці)   1:7

ФК «Острог» (Острог) – ФК «Кунів» (Кунів)   4:1

«Чайка» (Сіянці) – «Галактікос» (Здолбунів)   2:15

«Альянс» (Межиріч) – «Фортуна» (Славута)   0:7

ФК «Кунів» (Кунів) – «Галактікос» (Здолбунів)   2:15

Положення команд після 2-х турів:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Галактікос» (Здолбунів)

2

2

0

0

30:4

6

2

ФК «Острог» (Острог)

2

2

0

0

7:3

6

3

«Фортуна» (Славута)

1

1

0

0

7:0

3

4

«Чайка» (Сіянці)

2

1

0

1

9:16

3

5

В/Ч 3043 (Нетішин)

1

0

0

1

2:3

0

6

«Альянс» (Межиріч)

2

0

0

2

1:14

0

7

ФК «Кунів» (Кунів)

2

0

0

2

3:19

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Галактікос» (Здолбунів)

 

 

 

15:2

 

 

15:2

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

3

2

ФК «Острог» (Острог)

 

 

 

 

3:2

 

4:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

3

3

«Фортуна» (Славута)

 

 

 

 

 

7:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

4

«Чайка» (Сіянці)

2:15

 

 

 

 

7:1

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

3

 

5

В/Ч 3043 (Нетішин)

 

2:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

6

«Альянс» (Межиріч)

 

 

0:7

1:7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

 

7

ФК «Кунів» (Кунів)

2:15

1:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

 

 

 

Неділя, 10 березня. 3–4 тур

10.00 ФК «Острог» (Острог)  – «Галактікос» (Здолбунів)

10.40 «Фортуна» (Славута) – «Чайка» (Сіянці)

11.20 «Галактікос» (Здолбунів) – В/Ч 3043 (Нетішин)

12.00 «Фортуна» (Славута) – ФК «Кунів» (Кунів)

12.40 В/Ч 3043(Нетішин) – «Чайка» (Сіянці)

13.20 ФК «Кунів» (Кунів) – «Альянс» (Межиріч)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити