"Локомотив" Здолбунів зазнає поразку

23-й Відкритий зимовий чемпіонат Рівненсьої області  з футболу

"Меморіал Володимира Шморгуна-2019"

Група «А»

2-3 тури, 08-09.03.2019

«АГАТ» (Гоща) – ФК «Вельбівно»   1:1

КОЛІФКС (Костопіль) – «Коливань» (Клевань)   1:6

«Коливань» (Клевань) – «Граніт» (Томашгород)   2:0

КОЛІФКС (Костопіль) – ФК «Вельбівно»   0:3
Положення команд:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Коливань» (Клевань)

2

2

0

0

8:1

6

2

«Вельбівно» (Вельбівно)

3

1

2

0

5:2

5

3

КОЛІФКС U-17 (Костопіль)

3

1

0

2

5:10

3

4

«Граніт» (Томашгород)

2

0

1

1

1:3

1

5

«АГАТ» (Гоща)

2

0

1

1

2:5

1

 

 

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

КОЛІФКС U-17 (Костопіль)

 

0:3

 

1:6

4:1

 

 

 

 

 

 

0

 

0

3

2

«Вельбівно» (Вельбівно)

3:0

 

1:1

 

1:1

 

 

 

 

 

 

3

1

 

1

3

«Граніт» (Томашгород)

 

1:1

 

0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

1

0

 

4

«Коливань» (Клевань)

6:1

 

2:0

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

3

 

5

«АГАТ» (Гоща)

1:4

1:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

1

 

 

 

Група «В»

2-3 тури, 08-09.03.2019

ДЮСШ «Верес» (Рівне) – «Вотранс» (Луцьк)   0:3

«Калина» (Бугрин) – ФК «Садове»   1:1

«Вотранс» (Луцьк) – «Локомотив» (Здолбунів)   3:1

ДЮСШ «Верес» (Рівне) – ФК «Садове»   0:6

Положення команд:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Вотранс» (Луцьк)

3

2

1

0

7:2

7

2

ФК «Садове» (Садове)

3

1

2

0

8:2

5

3

«Калина» (Бугрин)

2

0

2

0

2:2

2

4

«Локомотив» (Здолбунів)

2

0

1

1

2:4

1

5

ДЮСШ «Верес» U-17 (Рівне)

2

0

0

2

0:9

0

 

 

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Локомотив» (Здолбунів)

 

1:1

 

1:3

 

 

 

 

 

 

 

1

 

0

 

2

«Калина» (Бугрин)

1:1

 

1:1

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

 

 

3

ФК «Садове» (Садове)

 

1:1

 

1:1

6:0

 

 

 

 

 

 

 

1

1

3

4

«Вотранс» (Луцьк)

3:1

 

1:1

 

3:0

 

 

 

 

 

 

3

 

1

3

5

ДЮСШ «Верес» U-17 (Рівне)

 

 

0:6

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

IV ТУР ( 10.03.2019)

10:00 «Калина» (Бугрин) – ДЮСШ «Верес» (Рівне)

11:20 ФК «Садове» – «Локомотив» (Здолбунів)

12:40 «Граніт» (Томашгород) – «АГАТ» (Гоща)

14:00 ФК «Вельбівно» – Коливань (Клевань)

Додати коментар


Захисний код
Оновити