Здолбунівський "Галактікос" не здає лідируючої позиції

IX Відкритий чемпіонат Острозького району з міні-футболу 2019

Група «А»

Неділя, 10 березня. 3–4 тур

«Рівне-112 Інтербетон» (Рівне) – ФК «Гремяче» (Гремяче)   2:6

«Спортинг» (Нетішин) – ФК «Розваж» (Розваж)   1:4

«Нива» (Бадівка) – «Рівне-112 Інтербетон» (Рівне)   1:2

«Енергетик Миклуш» (Нетішин) – «Спортинг» (Нетішин)   5:1

«Крок» (Грозів) – ФК «Розваж» (Розваж)   1:3

«Енергетик Миклуш» (Нетішин) – «Нива» (Бадівка)   7:1

 

Положення команд після 4-х турів:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Енергетик Миклуш» (Нетішин)

3

2

1

0

15:5

7

2

ФК «Гремяче» (Гремяче)

3

2

1

0

12:6

7

3

ФК «Розваж» (Розваж)

4

2

1

1

10:7

7

4

«Рівне-112 Інтербетон» (Рівне)

4

2

1

1

10:9

7

5

«Спортинг» (Нетішин)

4

2

0

2

7:10

6

6

«Крок»(Грозів)

3

0

0

3

2:9

0

7

«Нива» (Бадівка)

3

0

0

3

2:12

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Спортинг» (Нетішин)

 

 

 

1:5

1:4

3:0

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

3

3

2

«Рівне-112 Інтербетон» (Рівне)

 

 

2:6

 

2:2

2:1

4:0

 

 

 

 

 

 

 

0

 

1

3

3

3

ФК «Гремяче» (Гремяче)

 

6:2

 

3:3

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

1

3

 

 

4

«Енергетик Миклуш» (Нетішин)

5:1

 

3:3

 

 

7:1

 

 

 

 

 

 

 

3

 

1

 

3

 

5

ФК «Розваж» (Розваж)

4:1

2:2

1:3

 

 

 

3:1

 

 

 

 

 

 

3

1

0

 

 

3

6

«Нива» (Бадівка)

0:3

1:2

 

1:7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

0

 

 

7

«Крок»(Грозів)

1:2

0:4

 

 

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

 

0

 

Неділя, 17 березня. 5–6 тур

09.00 «Рівне112 Інтербетон» – «Спортинг» (Нетішин)

09.40 ФК «Грем’яче» – «Крок» (Грозів)

10.20 «Рівне112 Інтербетон» (Рівне) – «Енергетик Миклуш» (Нетішин)

11.00 ФК «Грем’яче» (Грем’яче) – «Нива» (Бадівка)

11.40 «Енергетик Миклуш» (Нетішин) – «Крок» (Грозів)

12.20 ФК «Розваж» (Розваж) – «Нива» (Бадівка)

 

Група «В»

Неділя, 10 березня. 3–4 тур

ФК «Острог» (Острог)  – «Галактікос» (Здолбунів)   2:2

«Фортуна» (Славута) – «Чайка» (Сіянці)   14:3

«Галактікос» (Здолбунів) – В/Ч 3043 (Нетішин)   10:1

«Фортуна» (Славута) – ФК «Кунів» (Кунів)   8:0

В/Ч 3043(Нетішин) – «Чайка» (Сіянці)   10:5

ФК «Кунів» (Кунів) – «Альянс» (Межиріч)   11:1

 

Положення команд після 4-х турів:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Галактікос» (Здолбунів)

4

3

1

0

42:7

10

2

«Фортуна» (Славута)

3

3

0

0

29:3

9

3

ФК «Острог» (Острог)

3

2

1

0

9:5

7

4

В/Ч 3043 (Нетішин)

3

1

0

2

13:18

3

5

ФК «Кунів» (Кунів)

4

1

0

3

14:28

3

6

«Чайка» (Сіянці)

4

1

0

3

17:40

3

7

«Альянс» (Межиріч)

3

0

0

3

2:25

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Галактікос» (Здолбунів)

 

2:2

 

15:2

10:1

 

15:2

 

 

 

 

 

 

1

 

3

3

 

3

2

ФК «Острог» (Острог)

2:2

 

 

 

3:2

 

4:1

 

 

 

 

 

 

1

 

 

3

 

3

3

«Фортуна» (Славута)

 

 

 

14:3

 

7:0

8:0

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

3

3

4

«Чайка» (Сіянці)

2:15

 

3:14

 

5:10

7:1

 

 

 

 

 

 

 

0

 

0

0

3

 

5

В/Ч 3043 (Нетішин)

1:10

2:3

 

10:5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

3

 

 

6

«Альянс» (Межиріч)

 

 

0:7

1:7

 

 

1:11

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

0

7

ФК «Кунів» (Кунів)

2:15

1:4

0:8

 

 

11:1

 

 

 

 

 

 

 

0

0

0

 

 

3

 

Неділя, 17 березня. 5–6 тур

10.00 «Фортуна» (Славута) – В/Ч 3043 (Нетішин)

10.40 «Альянс» (Межиріч) – ФК «Острог» (Острог)

11.20 ФК «Кунів» (Кунів) – В/Ч 3043 (Нетішин)

12.00 «Галактікос» (Здолбунів) – «Фортуна» (Славута)

12.40 «Чайка» (Сіянці) – ФК «Острог» (Острог)

13.20 «Галактікос» (Здолбунів) – «Альянс» (Межиріч)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити