Здолбунівський "Галактікос" достроково виграє "свою" групу та виходить до 1/4 фіналу

 

IX Відкритий чемпіонат Острозького району з міні-футболу 2019

Група «А»

Неділя, 17 березня. 5–6 тур

«Рівне112 Інтербетон» – «Спортинг» (Нетішин)   3:2

ФК «Грем’яче» – «Крок» (Грозів)   8:1

«Рівне112 Інтербетон» (Рівне) – «Енергетик Миклуш» (Нетішин)   0:2

ФК «Грем’яче» (Грем’яче) – «Нива» (Бадівка)   13:2

«Енергетик Миклуш» (Нетішин) – «Крок» (Грозів)   6:3

ФК «Розваж» (Розваж) – «Нива» (Бадівка)   3:0

Положення команд після 6  турів:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ФК «Гремяче» (Гремяче)

5

4

1

0

33:9

13

2

«Енергетик Миклуш» (Нетішин)

5

4

1

0

23:8

13

3

ФК «Розваж» (Розваж)

5

3

1

1

13:7

10

4

«Рівне-112 Інтербетон» (Рівне)

6

3

1

2

13:13

10

5

«Спортинг» (Нетішин)

5

2

0

3

9:13

6

6

«Крок»(Грозів)

5

0

0

5

6:23

0

7

«Нива» (Бадівка)

5

0

0

5

4:28

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Спортинг» (Нетішин)

 

2:3

 

1:5

1:4

3:0

2:1

 

 

 

 

 

 

0

 

0

0

3

3

2

«Рівне-112 Інтербетон» (Рівне)

3:2

 

2:6

0:2

2:2

2:1

4:0

 

 

 

 

 

 

3

0

0

1

3

3

3

ФК «Гремяче» (Гремяче)

 

6:2

 

3:3

3:1

13:2

8:1

 

 

 

 

 

 

 

3

1

3

3

3

4

«Енергетик Миклуш» (Нетішин)

5:1

2:0

3:3

 

 

7:1

6:3

 

 

 

 

 

 

3

3

1

 

3

3

5

ФК «Розваж» (Розваж)

4:1

2:2

1:3

 

 

3:0

3:1

 

 

 

 

 

 

3

1

0

 

3

3

6

«Нива» (Бадівка)

0:3

1:2

2:13

1:7

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

0

0

0

 

7

«Крок»(Грозів)

1:2

0:4

1:8

3:6

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

0

0

0

 

Неділя, 24 березня. 7 тур

09.00 ФК «Грем’яче» – «Спортинг» (Нетішин)

09.40 «Нива» (Бадівка) – «Крок» (Грозів)

10.20 «Енергетик Миклуш» (Нетішин) – ФК «Розваж»

Група «В»

Неділя, 17 березня. 5–6 тур

10.00 «Фортуна» (Славута) – В/Ч 3043 (Нетішин)   5:2

10.40 «Альянс» (Межиріч) – ФК «Острог» (Острог)   0:7

11.20 ФК «Кунів» (Кунів) – В/Ч 3043 (Нетішин)   1:3

12.00 «Галактікос» (Здолбунів) – «Фортуна» (Славута)   5:2

12.40 «Чайка» (Сіянці) – ФК «Острог» (Острог)   1:1

13.20 «Галактікос» (Здолбунів) – «Альянс» (Межиріч)   19:0

Положення команд після 6 турів:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Галактікос» (Здолбунів)

6

5

1

0

66:9

16

2

«Фортуна» (Славута)

5

4

0

1

36:10

12

3

ФК «Острог» (Острог)

5

3

2

0

17:6

11

4

В/Ч 3043 (Нетішин)

5

2

0

3

18:24

6

5

«Чайка» (Сіянці)

5

1

1

3

18:41

4

6

ФК «Кунів» (Кунів)

5

1

0

4

15:31

3

7

«Альянс» (Межиріч)

5

0

0

5

2:51

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Галактікос» (Здолбунів)

 

2:2

5:2

15:2

10:1

19:0

15:2

 

 

 

 

 

 

1

3

3

3

3

3

2

ФК «Острог» (Острог)

2:2

 

 

1:1

3:2

7:0

4:1

 

 

 

 

 

 

1

 

1

3

3

3

3

«Фортуна» (Славута)

2:5

 

 

14:3

5:2

7:0

8:0

 

 

 

 

 

 

0

 

3

3

3

3

4

«Чайка» (Сіянці)

2:15

1:1

3:14

 

5:10

7:1

 

 

 

 

 

 

 

0

1

0

0

3

 

5

В/Ч 3043 (Нетішин)

1:10

2:3

2:5

10:5

 

 

3:1

 

 

 

 

 

 

0

0

0

3

 

3

6

«Альянс» (Межиріч)

0:19

0:7

0:7

1:7

 

 

1:11

 

 

 

 

 

 

0

0

0

0

 

0

7

ФК «Кунів» (Кунів)

2:15

1:4

0:8

 

1:3

11:1

 

 

 

 

 

 

 

0

0

0

 

0

3

 

Неділя, 24 березня. 7 тур

10.00 «Фортуна» (Славута) – ФК «Острог» (Острог)

10.40 В/Ч 3043 (Нетішин) – «Альянс» (Межиріч)

11.20 «Чайка» (Сіянці) – ФК «Кунів» (Кунів)

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити