ІІІ-й міжнародний фетиваль футболу у Смизі, юнаки 2007 р.н.

ІІІ міжнародний футбольний фестиваль «Я – патріот»

серед юнаків 2007 р.н.  смт. Смига 15-17.03.2019р.

група «А»

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Волинь-1»

(Луцьк)

 

4:2

3:0

1:0

4:0

4

0

0

12:2

12

1

3

3

3

3

2

ФК «Єврошпон-Смига»

(Смига)

2:4

 

2:2

1:0

9:0

2

1

1

14:6

7

2

0

1

3

3

3

FC «Gelezinis vilkas»

(Литва)

0:3

2:2

 

1:0

1:1

1

2

1

4:6

5

3

0

1

3

1

4

ФК «Львів»

(Львів)

0:1

0:1

0:1

 

5:0

1

0

3

5:3

3

4

0

0

0

3

5

ФК «Атлетік»

(Одеса)

0:4

0:9

1:1

0:5

 

0

1

3

1:19

1

5

0

0

1

0

група «В»

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

ДЮСШ

(Тернопіль)

 

1:5

1:0

2:0

6:0

3

0

1

10:5

9

1

0

3

3

3

2

ФК «Волинь-2»

(Луцьк)

5:1

 

1:1

0:0

5:1

2

2

0

11:3

8

2

3

1

1

3

3

ДЮСШ «Верес»

(Рівне)

0:1

1:1

 

1:0

6:0

1

2

1

8:2

7

3

0

1

3

3

4

ФК «Надія»

(Дніпропетровська обл.)

0:2

0:0

0:1

 

1:0

1

1

2

1:3

4

4

0

1

0

3

5

ФК «Галичина»

(Львів)

0:6

1:5

0:6

0:1

 

0

0

4

1:18

0

5

0

0

0

0

група «С»

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФА «Олімпік»

(Київ)

 

1:0

0:1

3:1

4:0

3

0

1

8:2

9

1

3

0

3

3

2

ФК «Карпати-1»

(Львів)

0:1

 

5:0

7:0

7:0

3

0

1

19:1

9

2

0

3

3

3

3

ФК «Чемпіон»

(Тенопіль)

1:0

0:5

 

0:1

2:1

2

0

2

3:7

6

3

3

0

0

3

4

ДЮСШ

(Дубно)

1:3

0:7

1:0

 

1:1

1

1

2

3:11

4

4

0

0

3

1

5

ФК «Зоря»

(Хоростків)

0:4

0:7

1:2

1:1

 

0

1

3

2:14

1

5

0

0

0

1

група «D»

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

ДЮФК «ВОТРАНС»

(Луцьк)

 

2:1

1:1

4:1

5:0

3

1

0

12:3

10

1

3

1

3

3

2

ФК «Карпати-2»

(Львів)

1:2

 

1:0

4:0

5:0

3

0

1

11:2

9

2

0

3

3

3

3

ФК «Вікторія»

(Старокостянтинів)

1:1

0:1

 

2:2

4:0

1

2

1

7:4

5

3

1

0

1

3

4

ДЮСШ

(Красилів)

1:4

0:4

2:2

 

2:1

1

1

2

5:11

4

4

0

0

1

3

5

ФК «Динамо»

(Львів)

0:5

0:5

0:4

1:2

 

0

0

4

1:16

0

5

0

0

0

0

 

матч за 19-е місце:

ФК «Галичина» (Львів) – ФК «Динамо» (Львів)   1:1 п/п 3:2

матч за 17-е місце:

ФК «Атлетік» (Одеса) – ФК «Зоря» (Хоростків)   0:0 п/п 3:2

матч за 15-е місце:

ФК «Львів» (Львів)ДЮСШ (Дубно)   0:2

матч за 13-е місце:

ФК «Надія» (Дніпропетровська обл.)ДЮСШ (Красилів)   0:1

матч за 11-е місце:

ФК «Вікторія» (Старокостянтинів)FC «Gelezinis vilkas» (Литва)   1:0

матч за 9-е місце:

ДЮСШ «Верес» (Рівне) – ФК «Чемпіон» (Тенопіль)   2:0

 

1/4 фіналу

ФК «Волинь-1» (Луцьк)ФК «Карпати-1» (Львів)   1:2

ФА «Олімпік» (Київ)ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)   0:0 п/п 4:5

ДЮСШ (Тернопіль) – ФК «Карпати-2» (Львів)   2:1

ДЮФК «ВОТРАНС» (Луцьк)ФК «Волинь-2» (Луцьк)   0:4

 

матчі (півфінали) за 5-8-е місце:

ФК «Волинь-1» (Луцьк)ФК «Карпати-2» (Львів)   0:3

ФА «Олімпік» (Київ)ДЮФК «ВОТРАНС» (Луцьк)   0:1

 

1/2 фіналу

ФК «Карпати-1» (Львів)ДЮСШ (Тернопіль)   4:1

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)ФК «Волинь-2» (Луцьк)   1:3

 

матч за 7-е місце:

ФК «Волинь-1» (Луцьк) – ФА «Олімпік» (Київ)   6:0

матч за 5-е місце:

ФК «Карпати-2» (Львів)ДЮФК «ВОТРАНС» (Луцьк)   0:0 п/п 4:5

 

матч за 3-є місце:

ДЮСШ (Тернопіль)ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)   2:0

Фінал:

ФК «Карпати-1» (Львів)ФК «Волинь-2» (Луцьк)   1:2

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити