ІІІ-й міжнародний фетиваль футболу у Смизі, юнаки 2008 р.н. - переможці змагаань ДЮСШ "Верес" Рівне

ІІІ міжнародний футбольний фестиваль «Я – патріот»

серед юнаків 2008 р.н.  смт. Смига 22-24.03.2019р.

група «А»

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Єврошпон-Смига»

(Смига)

 

1:0

2:0

4:0

2:0

4

0

0

9:0

12

1

3

3

3

3

2

ФК «Волинь»

(Луцьк)

0:1

 

2:0

4:0

5:0

3

0

1

11:1

9

2

0

3

3

3

3

VFM «Vilnius»

(Литва)

0:2

0:2

 

4:2

4:2

2

0

2

8:8

6

3

0

0

3

3

4

ФА Біскупа

(Тернопіль)

0:4

0:4

2:4

 

3:1

1

0

3

5:13

3

4

0

0

0

3

5

ФК «Бронька»

(Закарпатська область)

0:2

0:5

2:4

1:3

 

0

0

4

3:14

0

5

0

0

0

0

група «В»

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Фастів»

(Фастів)

 

2:0

4:2

1:0

0:1

0:1

3

0

2

7:4

9

1

3

3

3

0

0

2

ФК «Карпати-1»

(Львів)

0:2

 

1:0

1:1

0:0

3:0

2

2

1

5:3

8

2

0

3

1

1

3

3

ФК «Енергетик»

(Нетішин)

2:4

0:1

 

1:1

3:2

2:0

2

1

2

8:8

7

3

0

0

1

3

3

4

AP «Fair Play» Wlodawa

(Польща)

0:1

1:1

1:1

 

1:0

1:1

1

3

1

4:4

6

4

0

1

1

3

1

5

ДЮСШ

(Дубно)

1:0

0:0

2:3

0:1

 

0:0

1

2

2

3:4

5

5

3

1

0

0

1

6

ДЮСШ

(Здолбунів)

1:0

0:3

0:2

1:1

0:0

 

1

2

2

2:6

5

6

3

0

0

1

1

група «С»

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

ДЮСШ «Верес»

(Рівне)

 

0:1

3:0

5:0

3:0

3

0

1

11:1

9

1

0

3

3

3

2

ФК «Новатор»

(Хмельницький)

1:0

 

0:3

1:1

5:0

2

1

1

7:4

7

2

3

0

1

3

3

ДЮСШ

(Козова)

0:3

3:0

 

1:1

1:1

1

2

1

5:5

5

3

0

3

1

1

4

ДЮСШ

(Луцьк)

0:5

1:1

1:1

 

2:0

1

2

1

4:7

5

4

0

1

1

3

5

ДЮСШ №26

(Київ)

0:3

0:5

1:1

0:2

 

0

1

3

1:11

1

5

0

0

1

0

група «D»

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

в

н

п

р/м

оч

м

1

ДЮФК «Вотранс»

(Луцьк)

 

1:0

4:0

4:0

2:0

4

0

0

11:0

12

1

3

3

3

3

2

ФК «Чемпіон»

(Тернопіль)

0:1

 

2:1

2:0

1:1

2

1

1

5:3

7

2

0

3

3

1

3

ФК «Полісся»

(Житомир)

0:4

1:2

 

0:0

4:0

1

1

2

5:6

4

3

0

0

1

3

4

ФК «Галичина»

(Львів)

0:4

0:2

0:0

 

1:0

1

1

2

1:6

4

4

0

0

1

3

5

ФК «Карпати-2»

(Львів)

0:2

1:1

0:4

0:1

 

0

1

3

1:8

1

5

0

1

0

0

матч за 19-е місце:

ФК «Бронька» (Закарпатська область) –  ДЮСШ №26 (Київ)  3:3 п/п 3:4

матч за 17-е місце:

ФК «Карпати-2» (Львів)ДЮСШ (Дубно)   3:0

матч за 15-е місце:

ФК «Галичина» (Львів) – ФА Біскупа (Тернопіль)   3:1

матч за 13-е місце:

ДЮСШ (Здолбунів) AP «Fair Play» Wlodawa (Польща)   2:1

матч за 11-е місце:

ФК «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ (Козова)   1:0

матч за 9-е місце:

 

ФК «Енергетик» (Нетішин) – VFM «Vilnius» (Литва)   1:3

 

1/4 фіналу

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига) – ФК «Карпати-1» (Львів)   1:0

ФК «Волинь» (Луцьк)ФК «Фастів» (Фастів)  1:1 п/п 4:2

ДЮСШ «Верес» (Рівне) – ФК «Чемпіон» (Тернопіль)   0:0 п/п 3:2

ДЮФК «ВОТРАНС» (Луцьк) – ФК «Новатор» (Хмельницький)  1:1 п/п 7:6

 

матчі (півфінали) за 5-8-е місце:

ФК «Карпати-1» (Львів) – ФК «Чемпіон» (Тернопіль)   2:0

ФК «Фастів» (Фастів) – ФК «Новатор» (Хмельницький)   0:1

 

1/2 фіналу

ФК «Єврошпон-Смига» – ДЮСШ «Верес» (Рівне)   1:2

ФК «Волинь» (Луцьк) – ДЮФК «ВОТРАНС» (Луцьк)   1:1 п/п 2:3

 

матч за 7-е місце:

ФК «Чемпіон» (Тернопіль)ФК «Фастів» (Фастів)   2:0

матч за 5-е місце:

ФК «Карпати-1» (Львів) – ФК «Новатор» (Хмельницький)   0:1

 

матч за 3-є місце:

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига) – ФК «Волинь» (Луцьк)   1:2

Фінал:

ДЮСШ «Верес» (Рівне)  ДЮФК «ВОТРАНС» (Луцьк)   1:1 п/п 3:1

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити