Зимовий чемпіонат Острожчини - в 1/4 фіналу Здолбунівський "Галактікос" грає з Рівнянами

IX Відкритий чемпіонат Острозького району з міні-футболу 2019

Група «А»

Неділя, 24 березня. 7 тур

«Грем’яче» – «Спортинг» (Нетішин)   5:0 т.р.

«Нива» (Бадівка) – «Крок» (Грозів)   0:5 т.р.

«Енергетик Миклуш» (Нетішин) – ФК «Розваж»   5:0 т.р.

 

Положення команд:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ФК «Гремяче» (Гремяче)

6

5

1

0

38:9

16

2

«Енергетик Миклуш» (Нетішин)

6

5

1

0

28:8

16

3

ФК «Розваж» (Розваж)

6

3

1

2

13:12

10

4

«Рівне-112 Інтербетон» (Рівне)

6

3

1

2

13:13

10

5

«Спортинг» (Нетішин)

6

2

0

4

9:18

6

6

«Крок»(Грозів)

6

1

0

5

11:23

3

7

«Нива» (Бадівка)

6

0

0

6

4:33

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Спортинг» (Нетішин)

 

2:3

0:5

1:5

1:4

3:0

2:1

2

0

4

9:18

6

5

0

0

0

0

3

3

2

«Рівне-112 Інтербетон» (Рівне)

3:2

 

2:6

0:2

2:2

2:1

4:0

3

1

2

13:13

10

4

3

0

0

1

3

3

3

ФК «Гремяче» (Гремяче)

5:0

6:2

 

3:3

3:1

13:2

8:1

5

1

0

38:9

16

1

3

3

1

3

3

3

4

«Енергетик Миклуш» (Нетішин)

5:1

2:0

3:3

 

5:0

7:1

6:3

5

1

0

28:8

16

2

3

3

1

3

3

3

5

ФК «Розваж» (Розваж)

4:1

2:2

1:3

0:5

 

3:0

3:1

3

1

2

13:12

10

3

3

1

0

0

3

3

6

«Нива» (Бадівка)

0:3

1:2

2:13

1:7

0:3

 

0:5

0

0

6

4:33

0

7

0

0

0

0

0

0

7

«Крок»(Грозів)

1:2

0:4

1:8

3:6

1:3

5:0

 

1

0

5

11:23

3

6

0

0

0

0

0

3

Група «В»

Неділя, 24 березня. 7 тур

«Фортуна» (Славута) – ФК «Острог» (Острог)   2:1

В/Ч 3043 (Нетішин) – «Альянс» (Межиріч)   4:0

«Чайка» (Сіянці) – ФК «Кунів» (Кунів)   3:5

 

Положення команд після 6 турів:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Галактікос» (Здолбунів)

6

5

1

0

66:9

16

2

«Фортуна» (Славута)

6

5

0

1

38:11

15

3

ФК «Острог» (Острог)

6

3

2

1

18:8

11

4

В/Ч 3043 (Нетішин)

6

3

0

3

22:24

9

5

ФК «Кунів» (Кунів)

6

2

0

4

20:34

6

6

«Чайка» (Сіянці)

6

1

1

4

21:46

4

7

«Альянс» (Межиріч)

6

0

0

6

2:55

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Галактікос» (Здолбунів)

 

2:2

5:2

15:2

10:1

19:0

15:2

5

1

0

66:9

16

1

1

3

3

3

3

3

2

ФК «Острог» (Острог)

2:2

 

1:2

1:1

3:2

7:0

4:1

3

2

1

18:8

11

3

1

0

1

3

3

3

3

«Фортуна» (Славута)

2:5

2:1

 

14:3

5:2

7:0

8:0

5

0

1

38:11

15

2

0

3

3

3

3

3

4

«Чайка» (Сіянці)

2:15

1:1

3:14

 

5:10

7:1

3:5

1

1

4

21:46

4

6

0

1

0

0

3

0

5

В/Ч 3043 (Нетішин)

1:10

2:3

2:5

10:5

 

4:0

3:1

3

0

3

22:24

9

4

0

0

0

3

3

3

6

«Альянс» (Межиріч)

0:19

0:7

0:7

1:7

0:4

 

1:11

0

0

6

2:55

0

7

0

0

0

0

0

0

7

ФК «Кунів» (Кунів)

2:15

1:4

0:8

5:3

1:3

11:1

 

2

0

4

20:34

6

5

0

0

0

3

0

3

 

1/4 фіналу 30.03.19р. субота

ФК «Гремяче» (Гремяче) – В/Ч 3043 (Нетішин)

«Енергетик Миклуш» (Нетішин) – ФК «Острог» (Острог)

«Галактікос» (Здолбунів) – «Рівне-112 Інтербетон» (Рівне)

«Фортуна» (Славута)ФК «Розваж» (Розваж)

1/2 фіналу та фінал 31.03.19р. неділя

Додати коментар


Захисний код
Оновити