ІІІ-й міжнародний фестиваль футболу у Смизі, юнаки 2010 р.н. - 32-і команди-учасниці

ІІІ міжнародний футбольний фестиваль «Я – патріот»

серед юнаків 2010 р.н.  смт. Смига 05-07.04.2019р

«А»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Фастів-1»           

м. Фастів

 

2:1

1:0

2:0

3

0

0

5:1

9

1

3

3

3

2

ФК «Єврошпон-Смига-1»

смт.Смига

1:2

 

3:1

1:1

1

1

1

5:4

4

2

0

3

1

3

ФК «Юність»         

м. Чернігів

0:1

1:3

 

7:1

1

0

2

8:5

3

3

0

0

3

4

ФК «Чемпіон-2»     

м. Тернопіль

0:2

1:1

1:7

 

0

1

2

2:10

1

4

0

1

0

 

«Б»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Волинь-1»        

м. Луцьк

 

6:1

2:2

5:0

2

1

0

13:3

7

1

3

1

3

2

ФК «Верес-1»         

м. Рівне

1:6

 

1:0

3:0

2

0

1

5:6

6

2

0

3

3

3

ФК «Фастів-2»      

м. Фастів

2:2

0:1

 

3:0

1

1

1

5:3

4

3

1

0

3

4

ФК «Динамік-3»    

м. Київ

0:5

0:3

0:3

 

0

0

3

0:11

0

4

0

0

0

 

«В»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

АСК Забороль                 

м. Забороль

 

3:1

2:2

3:0

2

1

0

8:3

7

1

3

1

3

2

ФК «Динамік-1»

м. Київ

1:3

 

1:0

1:0

2

0

1

3:3

6

2

0

3

3

3

ФК «Чемпіон-1»              

м. Тернопіль

2:2

0:1

 

6:0

1

1

1

8:3

4

3

1

0

3

4

ФК «Верес-2»

м. Рівне

0:3

0:1

0:6

 

0

0

3

0:10

0

4

0

0

0

 

«Г»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

ДЮСШ

м. Тернопіль

 

4:1

5:0

7:0

3

0

0

16:1

9

1

3

3

3

2

ФК «Динамік-2»

м. Київ

1:4

 

1:1

3:0

1

1

1

5:5

4

2

0

1

3

3

ФК «Волинь-2»

м. Луцьк

0:5

1:1

 

2:0

1

1

1

3:6

4

3

0

1

3

4

ФК «Фортуна»             

м. Чернігів

0:7

0:3

0:2

 

0

0

3

0:12

0

4

0

0

0

 

«Д»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Новатор-1»             

м. Хмельницький

 

3:0

8:0

8:2

3

0

0

19:2

9

1

3

3

3

2

ДЮСШ

м.Володимир-Волинський

0:3

 

2:1

5:1

2

0

1

7:5

6

2

0

3

3

3

ФК «Дубно»

м.Дубно

0:8

1:2

 

2:0

1

0

2

3:10

3

3

0

0

3

4

ФК «Єврошпон-Смига-2»

смт.Смига

2:8

1:5

0:2

 

0

0

3

3:15

0

4

0

0

0

 

«Е»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФА «Блохіна-Бєланова»

м. Вінниця

 

3:0

4:0

4:0

3

0

0

11:0

9

1

3

3

3

2

ФК «Береза»

 Білорусь

0:3

 

0:0

3:0

1

1

1

3:3

4

2

0

1

3

3

ФК «ЛМЗ Квасилів»

смт.Квасилів

0:4

0:0

 

0:0

0

2

1

0:4

2

3

0

1

1

4

ФК «Новатор- 2»  

м. Хмельницький

0:4

0:3

0:0

 

0

1

2

0:7

0

4

0

0

1

 

«Є»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Люрарт»      

м. Луцьк

 

3:1

5:1

5:0

3

0

0

13:2

9

1

3

3

3

2

ФК «Балкани-1»   

м. Хмільники

1:3

 

5:0

5:0

2

0

1

11:3

6

2

0

3

3

3

ДЮСШ

м. Здолбунів

1:5

0:5

 

3:1

1

0

2

4:11

3

3

0

0

3

4

ФК «Кристал»        

м. Дубно

0:5

0:5

1:3

 

0

0

3

1:13

0

4

0

0

0

 

«З»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

ДЮСШ               

м. Хмельницький

 

4:0

2:2

5:0

2

1

0

11:2

7

1

3

1

3

2

ФК «Балкани-2»

м. Хмільники

0:4

 

2:0

7:0

2

0

1

9:4

6

2

0

3

3

3

ДЮСШ

м. Бердичів

2:2

0:2

 

3:0

1

1

1

5:4

4

3

1

0

3

4

ФК «Олімп»       

м. Рівне

0:5

0:7

0:3

 

0

0

3

0:15

0

4

0

0

0

 

Групи команд за 1-16 місця

«К»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

ФК «Береза»

 Білорусь

 

2:0

2:1

1:0

3

0

0

5:1

9

1

3

3

3

ФК «Фастів-1»           

м. Фастів

0:2

 

3:2

1:0

2

0

1

4:4

6

2

0

3

3

ФК «Новатор-1»             

м. Хмельницький

1:2

2:3

 

5:1

1

0

2

8:6

3

3

0

0

3

ФК «Балкани-1»   

м. Хмільники

0:1

0:1

1:5

 

0

0

3

1:7

0

4

0

0

0

 

«Л»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

ФА «Блохіна-Бєланова»

м. Вінниця

 

2:1

2:1

3:0

3

0

0

7:2

9

1

3

3

3

ФК «Єврошпон-Смига-1»

смт.Смига

1:2

 

5:0

3:1

2

0

1

9:3

6

2

0

3

3

ДЮСШ

м.Володимир-Волинський

1:2

0:5

 

2:1

1

0

2

3:8

3

3

0

0

3

ФК «Люрарт»      

м. Луцьк

0:3

1:3

1:2

 

0

0

3

2:8

0

4

0

0

0

 

«М»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

ФК «Волинь-1»        

м. Луцьк

 

3:1

1:1

3:1

2

1

0

7:3

7

1

3

1

3

ФК «Балкани-2»

м. Хмільники

1:3

 

1:0

2:2

1

1

1

4:5

4

2

0

3

1

ФК «Динамік-2»

м. Київ

1:1

0:1

 

1:0

1

1

1

2:2

4

3

1

0

3

АСК Забороль                 

м. Забороль

1:3

2:2

0:1

 

0

1

2

3:6

1

4

0

1

0

 

«Н»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

ДЮСШ               

м. Хмельницький

 

2:0

1:1

5:0

2

1

0

8:1

7

1

3

1

3

ФК «Динамік-1»

м. Київ

0:2

 

1:0

1:0

2

0

0

2:2

6

2

0

3

3

ДЮСШ

м. Тернопіль

1:1

0:1

 

2:1

1

1

1

3:3

4

3

1

0

3

ФК «Верес-1»         

м. Рівне

0:5

0:1

1:2

 

0

0

3

1:8

0

4

0

0

0

 

Групи команд за 17-32 місця

«О»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

ФК «Юність»         

м. Чернігів

 

7:2

8:0

12:0

3

0

0

27:2

9

1

3

3

3

ФК «Дубно»

м.Дубно

2:7

 

3:0

3:2

2

0

1

8:9

6

2

0

3

3

ФК «Кристал»        

м. Дубно

0:8

0:3

 

1:1

0

1

2

1:12

1

3

0

0

1

ФК «Новатор- 2»  

м. Хмельницький

0:12

2:3

1:1

 

0

1

2

3:16

1

4

0

0

1

 

«П»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

ФК «ЛМЗ Квасилів»

смт.Квасилів

 

3:2

2:0

3:0

3

0

0

8:2

9

1

3

3

3

ДЮСШ

м. Здолбунів

2:3

 

4:3

2:2

1

1

1

8:8

4

2

0

3

1

ФК «Чемпіон-2»     

м. Тернопіль

0:2

3:4

 

5:0

1

0

2

8:6

3

3

0

0

3

ФК «Єврошпон-Смига-2»

смт.Смига

0:3

2:2

0:5

 

0

1

2

2:10

1

4

0

1

0

 

«Р»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

ФК «Чемпіон-1»               

м. Тернопіль

 

3:0

2:1

7:0

3

0

0

12:1

9

1

3

3

3

ФК «Фастів-2»      

м. Фастів

0:3

 

2:1

4:0

2

0

1

6:4

6

2

0

3

3

ФК «Фортуна»             

м. Чернігів

1:2

1:2

 

6:0

1

0

2

8:4

3

3

0

0

3

ФК «Олімп»       

м. Рівне

0:7

0:4

0:6

 

0

0

3

0:17

0

4

0

0

0

 

«С»

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

ФК «Волинь-2»

м. Луцьк

 

4:2

3:0

0:0

2

1

0

7:2

7

1

3

3

1

ДЮСШ

м. Бердичів

2:4

 

3:2

2:0

2

0

1

7:6

6

2

0

3

3

ФК «Верес-2»

м. Рівне

0:3

2:3

 

1:0

1

0

2

3:6

3

3

0

0

3

ФК «Динамік-3»    

м. Київ

0:0

0:2

0:1

 

0

1

2

0:3

1

4

1

0

0

 

матч за 31-е місце:

ФК «Новатор- 2» м. Хмельницький – ФК «Олімп» м. Рівне   4:1

матч за 29-е місце:

ФК «Динамік-3» м. Київ – ФК «Єврошпон-Смига-2» смт.Смига   1:0

матч за 27-е місце:

ФК «Кристал» м. Дубно – ФК «Верес-2» м. Рівне   3:0 т.р.

матч за 25-е місце:

ФК «Чемпіон-2» м. Тернопіль – ФК «Фортуна» м. Чернігів   0:1

матч за 23-е місце:

ДЮСШ м. Здолбунів – ФК «Дубно» м.Дубно   2:1

матч за 21-е місце:

ФК «Фастів-2» м. Фастів – ДЮСШ м. Бердичів   1:2

матч за 19-е місце:

ФК «Волинь-2» м. Луцьк – ФК «ЛМЗ Квасилів» смт.Квасилів   1:1 п/п 2:1

матч за 17-е місце:

ФК «Юність» м. Чернігів – ФК «Чемпіон-1» м. Тернопіль   1:3

 

матчі (півфінали) за 13-16-е місця:

ФК «Балкани-1» м. Хмільники – ФК «Верес-1» м. Рівне   4:2

ФК «Люрарт» м. Луцьк – АСК Забороль м. Забороль   1:0

 

матчі (півфінали) за 9-12-е місця:

ФК «Новатор-1» м. Хмельницький – ДЮСШ м. Тернопіль   4:2

ДЮСШ м.Володимир-Волинський – ФК «Динамік-2» м. Київ   0:0 п/п 1:3

 

матчі (півфінали) за 5-8-е місця:

ФК «Фастів-1» м. Фастів – ФК «Динамік-1» м. Київ   1:0

ФК «Єврошпон-Смига-1» смт.Смига – ФК «Балкани-2» м. Хмільники   3:0

 

матчі (півфінали) за 1-4-е місця:

ФК «Береза» Білорусь – ДЮСШ м. Хмельницький   0:1

ФА «Блохіна-Бєланова» м. Вінниця – ФК «Волинь-1» м. Луцьк   0:0 п/п 2:3

 

матч за 15-е місце:

ФК «Верес-1» м. Рівне – АСК Забороль м. Забороль   1:0

матч за 13-е місце:

ФК «Балкани-1» м. Хмільники – ФК «Люрарт» м. Луцьк   2:1

матч за 11-е місце:

ДЮСШ м. Тернопіль – ДЮСШ м.Володимир-Волинський   5:0

матч за 9-е місце:

ФК «Новатор-1» м. Хмельницький – ФК «Динамік-2» м. Київ   4:2

матч за 7-е місце:

ФК «Динамік-1» м. Київ – ФК «Балкани-2» м. Хмільники   2:0

матч за 5-е місце:

ФК «Єврошпон-Смига-1» смт.Смига – ФК «Фастів-1» м. Фастів   3:0 т.р.

 

матч за 3-є місце:

ФК «Береза» Білорусь – ФА «Блохіна-Бєланова» м. Вінниця  0:0 п/п 4:5

Фінал:

ДЮСШ м. Хмельницький – ФК «Волинь-1» м. Луцьк   4:0

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити