ДЮФЛ Рівненської області - календарі 2 кола змагань

Календар ігор ДЮФЛРО серед юнаків сезону 2018-2019 р.р.

 група «Центр-А»

старші юнаки – 2003 р.н.                     молодші юнаки – 2005 р.н.

Учасники змагань:

1

ДЮСШзФ «Верес»-03/05-I (Рівне)

мол

ст

5

ДЮСШ (Гоща)

мол

ст

2

КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)

мол

ст

6

ДЮСШ (Здолбунів)

мол

ст

3

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

мол

ст

7

«Стандарт» (Рівне)

мол

ст

4

ДЮСШ (Костопіль)

мол

ст

8

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

 

ст

2 коло

8 тур

 

29

16.04

вівторок

«Стандарт» (Рівне)

КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)

 

 

30

17.04

середа

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

ДЮСШ (Здолбунів)

ст

31

18.04

четвер

ДЮСШ (Костопіль)

ДЮСШзФ «Верес»-03/05-I (Рівне)

 

 

11 тур

 

44

23.04

вівторок

«Стандарт» (Рівне)

ДЮСШзФ «Верес»-03/05-I (Рівне)

 

 

9 тур

 

33

23.04

вівторок

КОЛІФКС-04 (Костопіль)

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

ст

34

24.04

середа

ДЮСШ (Здолбунів)

ДЮСШ (Костопіль)

 

 

35

25.04

четвер

«Стандарт» (Рівне)

ДЮСШ (Гоща)

 

 

36

25.04

четвер

ДЮСШзФ «Верес»-03/05-I (Рівне)

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

 

 

10 тур

 

37

29.04

понеділок

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

«Стандарт» (Рівне)

 

 

38

30.04

вівторок

ДЮСШ (Костопіль)

КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)

 

 

39

30.04

вівторок

ДЮСШ (Гоща)

ДЮСШ (Здолбунів)

 

 

11 тур

 

41

07.05

вівторок

ДЮСШ (Гоща)

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

ст

42

07.05

вівторок

ДЮСШ (Здолбунів)

КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)

 

 

43

08.05

середа

ДЮСШ (Костопіль)

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

 

 

10 тур

 

40

14.05

вівторок

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

ДЮСШзФ «Верес»-03 (Рівне)

ст

12 тур

 

45

14.05

вівторок

КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)

ДЮСШ (Гоща)

 

 

46

15.05

середа

«Стандарт» (Рівне)

ДЮСШ (Костопіль)

 

 

47

16.05

четвер

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

ст

48

16.05

четвер

ДЮСШзФ «Верес»-03/05-I (Рівне)

ДЮСШ (Здолбунів)

 

 

13 тур

 

49

20.05

понеділок

ДЮСШ (Костопіль)

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

ст

50

21.05

вівторок

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)

 

 

51

22.05

середа

ДЮСШ (Здолбунів)

«Стандарт» (Рівне)

 

 

52

23.05

четвер

ДЮСШ (Гоща)

ДЮСШзФ «Верес»-03/05-I (Рівне)

 

 

8 тур

 

32

28.05

вівторок

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

ДЮСШ (Гоща)

 

 

14 тур

 

53

29.05

середа

«Стандарт» (Рівне)

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

ст

54

30.05

четвер

ДЮСШ (Гоща)

ДЮСШ (Костопіль)

 

 

55

30.05

четвер

ДЮСШ (Здолбунів)

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

 

 

56

30.05

четвер

ДЮСШзФ «Верес»-03/05-I (Рівне)

КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)

 

 


Початок матчів: молодші юнаки – 13.00;   старші юнаки – 14.30

 

Календар ігор ДЮФЛРО серед юнаків сезону 2018-2019 р.р.

 група «Центр-Б»             

 старші юнаки – 2003 р.н.          молодші юнаки – 2005 р.н.

Учасники змагань:

 

1

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

мол

 

5

ДЮСШ (Корець)

мол

ст

2

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

 

ст

6

ДЮСШ (Оженин-Острог)

мол

ст

3

«Центр спорту» (Клевань)

мол

ст

7

«Хімік» (Рівне)

мол

 

4

ХФК «Надія» (Рівне)

мол

ст

8

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

мол

ст

 

9

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

мол

 

2 коло

8 тур

 

34

16.04

вівторок

«Хімік» (Рівне)

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

мол

35

16.04

вівторок

«Центр спорту» (Клевань)

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

мол

36

17.04

середа

ХФК «Надія» (Рівне)

ДЮСШ (Корець)

 

 

37

18.04

четвер

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

«Центр спорту» (Клевань)

ст  16.00

9 тур

 

39

22.04

понеділок

ДЮСШ (Оженин-Острог)

ХФК «Надія» (Рівне)

 

 

40

23.04

вівторок

ДЮСШ (Корець)

«Хімік» (Рівне)

мол

41

24.04

середа

«Центр спорту» (Клевань)

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

 

 

42

25.04

четвер

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

мол 16.00

1 коло

 

30

25.04

четвер

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

ДЮСШ (Оженин-Острог)

ст

10 тур

 

43

29.04

понеділок

ХФК «Надія» (Рівне)

«Центр спорту» (Клевань)

 

 

44

29.04

понеділок

ДЮСШ (Корець)

ДЮСШ (Оженин-Острог)

 

 

45

30.04

вівторок

«Хімік» (Рівне)

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

мол

46

30.04

вівторок

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

мол

1 коло

 

24

03.05

пятниця

ХФК «Надія» (Рівне)

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

ст

11 тур

 

47

06.05

понеділок

ДЮСШ (Оженин-Острог)

«Хімік» (Рівне)

мол

48

07.05

вівторок

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

ХФК «Надія» (Рівне)

мол 14.30

49

07.05

вівторок

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

мол

50

07.05

вівторок

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

ст   16.00

51

08.05

середа

«Центр спорту» (Клевань)

ДЮСШ (Корець)

 

 

12 тур

 

52

14.05

вівторок

«Хімік» (Рівне)

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

мол

53

15.05

середа

ХФК «Надія» (Рівне)

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

мол

54

15.05

середа

ХФК «Надія» (Рівне)

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

ст

55

16.05

четвер

ДЮСШ (Корець)

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

мол

56

17.05

пятниця

ДЮСШ (Оженин-Острог)

«Центр спорту» (Клевань)

 

 

13 тур

 

57

21.05

вівторок

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

ДЮСШ (Оженин-Острог)

мол

58

21.05

вівторок

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

ДЮСШ (Корець)

мол 14.30

59

21.05

вівторок

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

ХФК «Надія» (Рівне)

 

 

60

23.05

четвер

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

ДЮСШ (Корець)

ст

61

24.05

пятниця

«Центр спорту» (Клевань)

«Хімік» (Рівне)

мол

8 тур

 

38

24.05

пятниця

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

ДЮСШ (Оженин-Острог)

 

 

14 тур

 

62

27.05

понеділок

«Центр спорту» (Клевань)

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

мол

63

28.05

вівторок

ДЮСШ (Оженин-Острог)

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

ст

64

29.05

середа

ДЮСШ (Корець)

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

 

 

65

30.05

четвер

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

ДЮСШ (Оженин-Острог)

мол 16.00

66

31.05

пятниця

«Хімік» (Рівне)

ХФК «Надія» (Рівне)

мол


         Початок матчів: молодші юнаки – 13.00   старші юнаки – 14.30  (крім вказаних вище)                         

                                                                                                                                                                     

Календар ігор ДЮФЛРО серед юнаків сезону 2018-2019 р.р.

 група «Південь»             

 старші юнаки – 2003 р.н.        

 молодші юнаки – 2005 р.н.

Учасники змагань:

 

1

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

мол

ст

5

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

мол

 

2

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

мол

ст

6

ДЮСШ (Козин)

мол

 

3

ДЮСШ (Млинів)

мол

ст

7

ДЮСШ (Радивилів)

мол

 

4

Рай.ДЮСШ (Дубенський район)

 

ст

8

ДЮСШ (Демидівка)

мол

 

5

ФЦ «Дубно» (Дубно)

 

ст

9

ДЮСШ-06 (Млинів)

мол

 

2 коло

1 коло

 

31

11.04

четвер

ДЮСШ (Козин)

ДЮСШ (Демидівка)

мол 12.00

8 тур

 

36

15.04

понеділок

Рай.ДЮСШ (Дубенський район)

ФЦ «Дубно» (Дубно)

ст  11.30

37

16.04

вівторок

ДЮСШ (Млинів)

ДЮСШ (Радивилів)

мол 12.30

38

17.04

середа

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

ДЮСШ (Козин)

мол 12.30

1 коло

 

35

19.04

пятниця

ДЮСШ (Дубно)

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

мол 15.00

10

19.04

пятниця

«Кристал» (Дубно)

ФЦ «Дубно» (Дубно)

ст  16.30

26

19.04

пятниця

ДЮСШ (Демидівка)

ДЮСШ (Радивилів)

мол 13.00

1 коло

 

 

 

 

 

6

22.04

понеділок

ДЮСШ-06 (Млинів)

ДЮСШ (Радивилів)

мол 13.00

9 тур

 

39

23.04

вівторок

ДЮСШ (Демидівка)

ДЮСШ (Дубно)

мол 13.00

40

24.04

середа

Рай.ДЮСШ (Дубенський район)

«Кристал» (Дубно)

ст  11.30

41

26.04

пятниця

ДЮСШ (Радивилів)

ДЮСШ-06 (Млинів)

мол 12.30

42

27.04

субота

ДЮСШ (Козин)

ДЮСШ (Млинів)

мол 12.00

10 тур

 

43

29.04

понеділок

ДЮСШ (Козин)

ДЮСШ (Радивилів)

мол 12.00

44

30.04

вівторок

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

Рай.ДЮСШ (Дубенський район)

ст  12.30

45

02.05

четвер

ФЦ «Дубно» (Дубно)

«Кристал» (Дубно)

ст  15.30

46

02.05

четвер

ДЮСШ (Млинів)

ХФК «Тріумф» (Радивилів)      мол+ст

поч 12.00

47

02.05

четвер

ДЮСШ-06 (Млинів)

ДЮСШ (Дубно)

мол 15.00

48

04.05

субота

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

ДЮСШ (Демидівка)

мол 11.30

11 тур

 

49

06.05

понеділок

ДЮСШ-06 (Млинів)

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

мол 11.30

50

06.05

понеділок

ФЦ «Дубно» (Дубно)

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

ст  14.30

51

07.05

вівторок

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

ДЮСШ (Млинів)                       мол+ст

поч 15.00

52

08.05

середа

ДЮСШ (Радивилів)

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

мол 12.30

53

08.05

середа

ДЮСШ (Козин)

ДЮСШ-06 (Млинів)

мол 12.00

54

09.05

четвер

ДЮСШ (Демидівка)

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

мол 13.00

55

11.05

субота

Рай.ДЮСШ (Дубенський район

ДЮСШ (Млинів)

ст  11.30

12 тур

 

56

13.05

понеділок

ДЮСШ (Млинів)

ФЦ «Дубно» (Дубно)

ст  12.00

57

13.05

понеділок

ДЮСШ-06 (Млинів)

ДЮСШ (Демидівка)

мол 13.30

58

14.05

вівторок

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

ДЮСШ (Козин)

мол 12.00

59

14.05

вівторок

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

ХФК «Тріумф» (Радивилів)      мол+ст

поч 14.00

60

18.05

субота

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

ДЮСШ (Млинів)

мол 11.30

13 тур

 

61

20.05

понеділок

ДЮСШ-06 (Млинів)

ДЮСШ (Млинів)

мол 13.00

62

21.05

вівторок

ДЮСШ (Радивилів)

ДЮСШ (Демидівка)

мол 12.00

63

21.05

вівторок

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

мол 14.00

64

22.05

середа

ДЮСШ (Козин)

ДЮСШ (Дубно)

мол 12.00

65

24.05

пятниця

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

ДЮСШ (Радивилів)

мол 12.30

14 тур

 

66

28.05

вівторок

ДЮСШ (Демидівка)

ДЮСШ (Козин)

мол 13.00

67

29.05

середа

ДЮСШ (Дубно)

ДЮСШ (Радивилів)

мол 15.00

68

30.05

четвер

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

ДЮСШ-06 (Млинів)

мол 12.30

69

31.05

пятниця

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

ДЮСШ (Дубно)

мол 15.00

70

01.06

субота

ДЮСШ (Демидівка)

ДЮСШ (Млинів)

мол 13.00

 

Примітки: команда Рай.ДЮСШ (Дубенський район) домашні матчі проводить у с.Верба,

                    команда ФК «Єврошпон-Смига» (Смига) домашні матчі проводить у м.Дубно.

 

Календар ігор ДЮФЛРО серед юнаків сезону 2018-2019 р.р.  група «Північ» 2 коло буде наданий пізніше   

Додати коментар


Захисний код
Оновити