ІІІ-й міжнародний фестиваль футболу у Смизі, юнаки 2011 р.н. - перемогли господарі

ІІІ міжнародний футбольний фестиваль «Я – патріот»

серед юнаків 2011 р.н.  смт. Смига 12-14.04.2019р.

«А»

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Єврошпон-Смига»

смт.Смига

 

4:3

1:1

6:0

7:0

2:0

4

1

0

20:4

13

1

3

1

3

3

3

2

ФК «Чемпіон-1»              

м.Тернопіль

3:4

 

3:0

2:0

11:0

7:0

4

0

1

26:4

12

2

0

3

3

3

3

3

ФК «Бронька»

Закарпатська область

1:1

0:3

 

3:1

2:0

3:2

3

1

1

9:7

10

3

1

0

3

3

3

4

ФК «Олімп»       

м.Рівне

0:6

0:2

1:3

 

3:1

2:0

2

0

3

6:12

6

4

0

0

0

3

3

5

ФК «Кристал»       

м.Дубно

0:7

0:11

0:2

1:3

 

1:0

1

0

4

2:23

3

5

0

0

0

0

3

6

ФК «Адреналін-2»

м.Луцьк

0:2

0:7

2:3

0:2

0:1

 

0

0

5

2:15

0

6

0

0

0

0

0

«Б»

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Львів»

м.Львів

 

2:1

7:0

5:0

6:1

11:0

5

0

0

31:2

15

1

3

3

3

3

3

2

ФК «Адреналін-1»

м.Луцьк

1:2

 

5:1

4:0

2:0

8:0

4

0

1

20:3

12

2

0

3

3

3

3

3

ФК «Дубно»        

м.Дубно

0:7

1:5

 

5:3

4:1

4:0

3

0

2

14:16

9

3

0

0

3

3

3

4

ФК «Чемпіон-2»              

м.Тернопіль

0:5

0:4

3:5

 

1:1

5:1

1

1

3

9:16

4

4

0

0

0

1

3

5

ФК «Олика»       

Волинська область

1:6

0:2

1:4

1:1

 

1:0

1

1

3

4:13

4

5

0

0

0

1

3

6

ФА Біскупа

м.Тернопіль

0:11

0:8

0:4

1:5

0:1

 

0

0

5

1:29

0

6

0

0

0

0

0

 

матчі (півфінали) за 9-12-е місця:

ФК «Кристал» м.Дубно – ФА Біскупа м.Тернопіль   0:3 т.р.

ФК «Олика» Волинська областьФК «Адреналін-2» м.Луцьк   3:0 т.р.

 

1/4 фіналу

ФК «Єврошпон-Смига» смт.Смига – ФК «Чемпіон-2» м.Тернопіль  3:0  

ФК «Чемпіон-1» м.Тернопіль – ФК «Дубно» м.Дубно   5:0

ФК «Львів» м.Львів – ФК «Олімп» м.Рівне   5:0

ФК «Адреналін-1» м.Луцьк – ФК «Бронька» Закарпатська область   0:2

 

матчі (півфінали) за 5-8-е місця:

ФК «Олімп» м.РівнеФК «Дубно» м.Дубно   0:0 п/п 4:2

ФК «Чемпіон-2» м.Тернопіль – ФК «Адреналін-1» м.Луцьк   0:5

 

1/2 фіналу

ФК «Єврошпон-Смига» смт.СмигаФК «Бронька» Закарпатська область   1:0

ФК «Львів» м.Львів – ФК «Чемпіон-1» м.Тернопіль   4:0

 

матч за 11-е місце:

ФК «Кристал» м.Дубно – ФК «Адреналін-2» м.Луцьк   0:3 т.р.

матч за 9-е місце:

ФА Біскупа м.Тернопіль ФК «Олика» Волинська область   0:0 п/п 2:3

матч за 7-е місце:

ФК «Дубно» м.Дубно – ФК «Чемпіон-2» м.Тернопіль   0:4

матч за 5-е місце:

ФК «Олімп» м.Рівне – ФК «Адреналін-1» м.Луцьк   1:2

 

матч за 3-є місце:

ФК «Бронька» Закарпатська область – ФК «Чемпіон-1» м.Тернопіль   1:0

Фінал:

ФК «Єврошпон-Смига» смт.Смига – ФК «Львів» м.Львів   8:5

Додати коментар


Захисний код
Оновити