ДЮФЛ Рівненської області - положення команд на 22 квітня

ЧЕМПІОНАТ ДЮФЛРО З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ СЕЗОНУ 2018-2019 р.р.

Становище команд на 22 квітня:

 

                 Група «Центр-А» (молодші 2005-2006 р.н.)

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШзФ «Верес»-05-I (Рівне)

7

7

0

0

55:1

21

2

КОЛІФКС-05 (Костопіль)

6

5

0

1

32:6

15

3

ДЮСШ (Костопіль)

7

3

1

3

11:25

10

4

ДЮСШ (Гоща)

6

3

0

3

8:15

9

5

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

6

2

1

3

9:13

7

6

ДЮСШ (Здолбунів)

6

0

1

5

6:27

1

7

«Стандарт» (Рівне)

6

0

1

5

2:36

1

 

                 Група «Центр-А» (старші 2003-2004 р.н.)

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШзФ «Верес»-03 (Рівне)

8

7

1

0

31:1

22

2

КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)

8

4

2

2

14:8

14

3

«Стандарт» (Рівне)

7

4

1

2

10:8

13

4

«ОДЕК» (Рівненський р-н)

7

4

1

2

11:10

13

5

КОЛІФКС-04 (Костопіль)

7

3

1

3

11:8

10

6

ДЮСШ (Костопіль)

8

2

2

4

13:22

8

7

ДЮСШ (Здолбунів)

8

1

2

5

4:22

5

8

ДЮСШ (Гоща)

7

0

0

7

2:17

0

 

                 Група «Центр-Б» (молодші 2005-2006 р.н.)

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

7

6

1

0

20:2

19

2

ДЮСШзФ «Верес»-05-IІ (Рівне)

8

5

1

2

21:5

16

3

ХФК «Надія» (Рівне)

8

4

2

2

19:8

14

4

ДЮСШ (Корець)

9

4

1

4

16:9

13

5

ДЮСШ (Оженин-Острог)

7

3

1

3

12:8

10

6

ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)

7

3

1

3

16:11

10

7

«Центр спорту» (Клевань)

8

2

1

5

10:18

7

8

«Хімік» (Рівне)

8

0

0

8

1:54

0

 

                  Група «Центр-Б» (старші 2003-2004 р.н.)                                                                                      

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

5

5

0

0

18:2

15

2

КОЛІФКС-03 (Костопіль)

5

4

0

1

25:3

12

3

ДЮСШ (Корець)

6

4

0

2

16:12

12

4

«Центр спорту» (Клевань)

6

2

0

4

8:15

6

5

ДЮСШ (Оженин-Острог)

5

2

0

3

7:13

6

6

ХФК «Надія» (Рівне)

7

0

0

7

1:30

0

 

                  Група «Південь» (молодші 2005-2006 р.н.)

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШ (Млинів)

8

8

0

0

36:7

24

2

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

7

6

0

1

23:7

18

3

ДЮСШ (Демидівка)

7

5

0

2

15:11

15

4

ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)

7

4

0

3

22:13

12

5

ДЮСШ-06 (Млинів)

7

2

0

5

8:20

6

6

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

7

2

0

5

6:13

6

7

ДЮСШ (Радивилів)

8

1

0

7

7:29

3

8

ДЮСШ (Козин)

7

1

0

6

8:25

3

 

                   Група «Південь» (старші 2003-2004 р.н.)                                                                           

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШ (Млинів)

4

3

1

0

11:1

10

2

ФЦ «Дубно» (Дубно)

4

3

0

1

6:3

9

3

ХФК «Тріумф» (Радивилів)

4

1

2

1

7:4

5

4

ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)

3

1

1

1

6:3

4

5

Рай.ДЮСШ (Дубенський район)

5

0

0

5

3:23

0

 

                  Група «Північ» (молодші 2005-2006 р.н.)

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШ (Вараш)

6

6

0

0

25:3

18

2

«Юніор-06» (Дубровиця)

6

3

1

2

16:15

10

3

Рай.ДЮСШ (Сарни)

6

2

2

2

9:13

8

4

ДЮСШ (Володимирець)

5

2

1

2

12:12

7

5

КДЮСШ «Ізотоп» (Вараш)

3

2

0

1

8:5

6

6

ДЮСШ (Рокитне)

4

1

0

3

3:12

3

7

ДЮСШ-06 (Володимирець)

6

0

0

6

4:17

0

 

                   Група «Північ» (старші 2003-2004 р.н.)                                                                           

№п/п

команди

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ДЮСШ (Володимирець)

3

2

1

0

7:2

7

2

Рай.ДЮСШ (Сарни)

2

0

1

1

2:4

1

3

ДЮСШ (Вараш)

1

0

0

1

0:3

0

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити