Чемпіонат області з футболу 1 ліга (дорослі) - 2-3 тури

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 1 ЛІГА (ДОРОСЛІ)

 

2 тур 01.05.2019р.

ФК «Сокіл» (Радивилів-Крупець) – ФК «Калина» (Бугрин)   перенос

ФК «Садове» (Садове) – ФК «Маяк (Сарни)   1:1

ФК «Ізотоп-РАЕС (Вараш) – ФК «Іква» (Млинів)   1:2

ФК «Коливань» (Клевань) – ФК «Локомотив» (Здолбунів)   1:1

ФК «Гоща-РІТТЕР» (Гоща) – ФК «Малинськ» (Малинськ)   1:7

 

3 тур 04.05.2019р.

ФК «Іква» (Млинів) – ФК «Гоща-РІТТЕР» (Гоща)   0:0

ФК «Маяк (Сарни) – ФК «Ізотоп-РАЕС (Вараш)   6:0

ФК «Локомотив» (Здолбунів) – ФК «Садове» (Садове)   0:5

ФК «Коливань» (Клевань) – ФК «Калина» (Бугрин)   4:0

ФК «Рафалівка» (Рафалівка) – ФК «Сокіл» (Радивилів-Крупець)   1:0

 

Положення команд на 05.05.19р.:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ФК «Маяк (Сарни)

3

2

1

0

12:1

7

2

ФК «Садове» (Садове)

3

2

1

0

9:1

7

3

ФК «Малинськ» (Малинськ)

2

2

0

0

14:2

6

4

ФК «Рафалівка» (Рафалівка)

2

1

1

0

2:1

4

5

ФК «Коливань» (Клевань)

3

1

1

1

5:6

4

6

ФК «Іква» (Млинів)

3

1

1

1

2:4

4

7

ФК «Сокіл» (Радивилів-Крупець)

2

1

0

1

1:1

3

8

ФК «Калина» (Бугрин)

2

0

1

1

1:5

1

9

ФК «Гоща-РІТТЕР» (Гоща)

2

0

1

1

1:7

1

10

ФК «Локомотив» (Здолбунів)

3

0

1

2

1:7

1

11

ФК «Ізотоп-РАЕС (Вараш)

3

0

0

3

2:15

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Локомотив» (Здолбунів)

 

 

 

0:5

0:1

 

 

 

 

1:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

 

 

 

1

 

2

ФК «Малинськ»

(Малинськ)

 

 

 

 

 

 

 

7:1

 

 

7:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

3

3

ФК «Маяк

(Сарни)

 

 

 

1:1

 

 

 

 

 

5:0

6:0

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

3

3

4

ФК «Садове»

(Садове)

5:0

 

1:1

 

 

 

 

 

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

1

 

 

 

 

3

 

 

5

ФК «Сокіл»

(Радивилів-Крупець)

1:0

 

 

 

 

 

0:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

0

 

 

 

 

6

ФК «Калина»

(Бугрин)

 

 

 

 

 

 

1:1

 

 

0:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

0

 

7

ФК «Рафалівка» (Рафалівка)

 

 

 

 

1:0

1:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

1

 

 

 

 

8

ФК «Гоща-РІТТЕР»

(Гоща)

 

1:7

 

 

 

 

 

 

0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

1

 

 

9

ФК «Іква»

(Млинів)

 

 

 

0:3

 

 

 

0:0

 

 

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

1

 

3

10

ФК «Коливань»

(Клевань)

1:1

 

0:5

 

 

4:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

0

 

 

3

 

 

 

 

11

ФК «Ізотоп-РАЕС

(Вараш)

 

1:7

0:6

 

 

 

 

 

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

 

 

 

 

0

 



Додати коментар


Захисний код
Оновити