Першість області з футболу 2 ліга - 2-3 тури

ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2 ЛІГА

 

2 тур 01.05.2019р.

«Енергія» (Володимирець) – «Моноліт» (Вараш)   3:1

ФЦ «Дубно» (Дубно) – «Лісівник» (Дубровиця)   2:2

«ОТГ» (Клевань-Оржів) – «Стандарт-Водник» (Рівне)   5:1

«Рачин» (Рачин) – «Полісся» (Рокитне)   1:0

«Случ» (Березне) – «Садове-2» (Садове)   3:3

«Граніт» (Томашгород) – «Зарічне» (Зарічне)   3:1

 

3 тур 04.05.2019р.

«Зарічне» (Зарічне) – «Енергія» (Володимирець)   1:1

«Садове-2» (Садове) – «Граніт» (Томашгород)   3:3

«Полісся» (Рокитне) – «Случ» (Березне)   0:2

«Стандарт-Водник» (Рівне) – «Рачин» (Рачин)   1:1

«Лісівник» (Дубровиця) – «ОТГ» (Клевань-Оржів)   2:1

«Моноліт» (Вараш) – ФЦ «Дубно» (Дубно)   2:1

Положення команд на 05.05.19р.:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Случ» (Березне)

3

2

1

0

8:4

7

2

«Енергія» (Володимирець)

3

2

1

0

7:4

7

3

«Лісівник» (Дубровиця)

3

2

1

0

6:3

7

4

«Садове-2» (Садове)

3

1

2

0

7:6

5

5

«Граніт» (Томашгород)

3

1

1

1

8:7

4

6

«Рачин» (Рачин)

3

1

1

1

2:2

4

7

«ОТГ» (Клевань-Оржів)

3

1

0

2

6:5

3

8

«Полісся» (Рокитне)

3

1

0

2

2:3

3

9

«Моноліт» (Вараш)

3

1

0

2

3:6

3

10

ФЦ «Дубно» (Дубно)

3

0

2

1

3:4

2

11

«Стандарт-Водник» (Рівне)

3

0

2

1

2:6

2

12

«Зарічне» (Зарічне)

3

0

1

2

3:7

1

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Случ»

(Березне)

 

2:0

 

 

3:3

 

 

 

 

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

1

 

 

 

 

3

 

 

2

«Полісся» (Рокитне)

0:2

 

 

 

 

 

 

 

0:1

 

2:0

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

0

 

3

 

3

«Лісівник» (Дубровиця)

 

 

 

 

 

2:2

 

 

 

 

2:1

2:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

3

3

4

«Енергія» (Володимирець)

 

 

 

 

 

 

 

3:2

 

1:1

 

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

1

 

3

5

«Садове-2» (Садове)

3:3

 

 

 

 

 

 

3:3

1:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

1

3

 

 

 

6

ФЦ «Дубно»

(Дубно)

 

 

2:2

 

 

 

0:0

 

 

 

 

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

1

 

 

 

 

0

7

«Стандарт-Водник» (Рівне)

 

 

 

 

 

0:0

 

 

1:1

 

1:5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

1

 

0

 

8

«Граніт» (Томашгород)

 

 

 

2:3

3:3

 

 

 

 

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

1

 

 

 

3

 

 

9

«Рачин»

(Рачин)

 

1:0

 

 

0:1

 

1:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

0

 

1

 

 

 

 

10

«Зарічне» (Зарічне)

1:3

 

 

1:1

 

 

 

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

1

 

 

 

0

 

 

 

11

«ОТГ» (Клевань-Оржів)

 

0:2

1:2

 

 

 

5:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

 

 

3

 

 

 

 

12

«Моноліт» (Вараш)

 

 

0:2

1:3

 

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

3

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити