Шкіряний м'яч Рівненської області, 3 етап серед юнаків 2008,2007,2006 р.н. та 4 етап 2008

Обласні зональні (3 етап) Всеукраїнські змагання на приз клубу «Шкіряний м’яч»

серед юнаків 2008 р.н.      18-19.04.2019р.

Група 1 (Костопіль)

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

м.Рівне

 

1:0

2:1

6:0

3

0

0

9:1

9

1

3

3

3

2

Сарненський район

0:1

 

1:0

1:0

2

0

1

2:1

6

2

0

3

3

3

Березнівський район

1:2

0:1

 

1:0

1

0

2

2:3

3

3

0

0

3

4

Костопільський район

0:6

0:1

0:1

 

0

0

3

0:8

3

4

0

0

0

 

Група 2 (Зоря)

«А»

п/п

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

1

2

3

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

Рівненський район

 

1:1

4:0

1

1

0

5:1

4

1

 

1

3

2

Острозький район

1:1

 

1:0

1

1

0

2:1

4

2

1

 

3

3

Корецький район

0:4

0:1

 

0

0

2

0:5

0

3

0

0

 

«В»

п/п

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

1

3

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

Здолбунівський район

 

3:1

1

0

0

3:1

3

1

 

3

3

Гощанський район

1:3

 

0

0

1

1:3

0

2

0

 

1/2 фіналу

Рівненський район – Гощанський район   2:1

Здолбунівський район – Острозький район   1:0

Група 3 (Смига)

п/п

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

1

2

3

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

Дубенський район

 

1:0

9:0

2

0

0

10:0

6

1

 

3

3

2

м.Дубно

0:1

 

12:0

1

0

1

12:1

3

2

0

 

3

3

Радивилівський район

0:9

0:12

 

0

0

2

0:21

0

3

0

0

 

Група 4 (Володимирець)

п/п

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

1

2

3

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

м.Вараш

 

1:0

2:0

2

0

0

3:0

6

1

 

3

3

2

Дубровицький район

0:1

 

2:2

0

1

1

2:3

1

2

0

 

1

3

Володимирецький район

0:2

2:2

 

0

1

1

2:4

1

3

0

1

 

 

Учасники фіналу (4 етап), який відбудеться 4 травня:

1. м.Рівне

2. Здолбунівський район

3. Дубенський район

4. м.Вараш

5. Сарненський район

6. Рівненський район

7. м.Дубно

8. Дубровицький район

Обласні фінальні (4 етап)

 Всеукраїнські змагання на приз клубу «Шкіряний м’яч»

серед юнаків 2008 р.н.     

04.05.2019р.   смт Смига

«А»

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

м.Дубно

 

1:0

0:0

2:1

2

1

0

3:1

7

1

3

1

3

2

м.Рівне

0:1

 

1:0

3:0

2

0

1

4:1

6

2

0

3

3

3

Здолбунівський район

0:0

0:1

 

2:0

1

1

1

2:1

4

3

1

0

3

4

Дубровицький район

1:2

0:3

0:2

 

0

0

3

1:7

0

4

0

0

0

 

«Б»

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

Дубенський район

 

2:0

0:0

1:0

2

1

0

3:0

7

1

3

1

3

2

Рівненський район

0:2

 

2:1

4:0

2

0

1

6:3

6

2

0

3

3

3

м.Вараш

0:0

1:2

 

2:0

1

1

1

3:2

4

3

1

0

3

4

Сарненський район

0:1

0:4

0:2

 

0

0

3

0:7

0

4

0

0

0

 

Матч за 3-є місце

м.Рівне – Рівненський район   7:0

Фінал

Дубенський районм.Дубно   3:1

 

Підсумкове положення команд:

1. Дубенський район

2. м.Дубно

3. м.Рівне

4. Рівненський район

5. м.Вараш

6. Здолбунівський район

7. Дубровицький район

8. Сарненський район

 

Обласні зональні (3 етап) Всеукраїнські змагання на приз клубу «Шкіряний м’яч»

серед юнаків 2007 р.н.     

25-26.04.2019р.

 

Група 1 (Рівне)

п/п

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

1

2

3

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

м.Рівне

 

2:1

4:1

2

0

0

6:2

6

1

 

3

3

2

Сарненський район

1:2

 

4:2

1

0

1

5:6

3

2

0

 

3

3

Березнівський район

1:4

2:4

 

0

1

1

3:8

1

3

0

0

 

 

Група 2 (Зоря)

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

Гощанський район

 

1:0

4:0

0:2

2

0

1

5:2

6

1

3

3

0

2

Острозький район

0:1

 

1:0

2:0

2

0

1

3:1

6

2

0

3

3

3

Здолбунівський район

0:4

0:1

 

4:0

1

0

2

4:5

3

3

0

0

3

4

Рівненський район

2:0

0:2

0:4

 

1

0

2

2:6

3

4

3

0

0

 

Група 3 (Смига)

п/п

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

1

2

3

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

Дубенський район

 

2:1

10:0

2

0

0

12:1

6

1

 

3

3

2

м.Дубно

1:2

 

5:0

1

0

1

6:2

3

2

0

 

3

3

Радивилівський район

0:10

0:5

 

0

0

2

0:15

0

3

0

0

 

 

Група 4 (Дубровиця)

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

Дубровицький район

 

4:0

1:0

1:0

3

0

0

6:0

9

1

3

3

3

2

Володимирецький район

0:4

 

1:0

0:0

1

1

1

1:4

4

2

0

3

1

3

м.Вараш

0:1

0:1

 

3:0

1

0

2

3:2

3

3

0

0

3

4

Рокитнівський район

0:1

0:0

0:3

 

0

1

2

0:4

1

4

0

1

0

 

Учасники фіналу (4 етап), який відбудеться 18 травня:

1. м.Рівне

2. Гощанський район

3. Дубенський район

4. Дубровицький район

5. Сарненський район

6. Острозький район

7. м.Дубно

8. Володимирецький район

Обласні зональні (3 етап) Всеукраїнські змагання на приз клубу «Шкіряний м’яч»

серед юнаків 2006 р.н.     

02-03.05.2019р.

Група 1 (Рівне)

п/п

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

1

2

3

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

м.Рівне

 

5:0

8:0

2

0

0

13:0

6

1

 

3

3

2

м.Острог

0:5

 

1:1

0

1

1

1:6

1

2

0

 

1

3

Березнівський район

0:8

1:1

 

0

1

1

1:9

1

3

0

1

 

Група 2 (Гоща)

«А»

п/п

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

1

2

3

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

Здолбунівський район

 

1:3

4:1

1

0

1

5:4

3

1

 

0

3

2

Рівненський район

3:1

 

0:1

1

0

1

3:2

3

2

3

 

0

3

Корецький район

1:4

1:0

 

1

0

1

2:4

3

3

0

3

 

«В»

п/п

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

1

3

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

Острозький район

 

2:1

1

0

0

2:1

3

1

 

3

3

Гощанський район

1:2

 

0

0

1

1:2

0

2

0

 

1/2 фіналу

Рівненський район – Острозький район   0:1

Здолбунівський район – Гощанський район   0:3

Група 3 (Смига)

п/п

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

1

2

3

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

м.Дубно

 

3:1

10:0

2

0

0

13:1

6

1

 

3

3

2

Дубенський район

1:3

 

4:0

1

0

1

5:3

3

2

0

 

3

3

Млинівський район

0:10

0:4

 

0

0

2

0:14

0

3

0

0

 

Група 4 (Володимирець)

№ п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

в

н

п

р/м

оч

м

1

м.Вараш

 

1:0

3:0

2:1

3

0

0

6:1

9

1

3

3

3

2

Володимирецький район

0:1

 

2:1

5:1

2

0

1

7:3

6

2

0

3

3

3

Дубровицький район

0:3

1:2

 

1:0

1

0

2

2:5

3

3

0

0

3

4

Зарічнянський район

1:2

1:5

0:1

 

0

0

3

2:8

0

4

0

0

0

 

Учасники фіналу (4 етап), який відбудеться 13 травня:

1. м.Рівне

2. Острозький район

3. м.Дубно

4. м.Вараш

5. м.Острог

6. Гощанський район

7. Дубенський район

8. Володимирецький район

Додати коментар


Захисний код
Оновити