Першість області з футболу 2 ліга - 4-5 тури

ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2 ЛІГА

 

4 тур 09.05.2019р.

«Енергія» (Володимирець) – ФЦ «Дубно» (Дубно)   1:1

«ОТГ» (Клевань-Оржів) – «Моноліт» (Вараш)   3:4

«Рачин» (Рачин) – «Лісівник» (Дубровиця)   1:3

«Случ» (Березне) – «Стандарт-Водник» (Рівне)   5:0

«Граніт» (Томашгород) – «Полісся» (Рокитне)   1:2

«Зарічне» (Зарічне) – «Садове-2» (Садове)   3:2

 

5 тур 11-12.05.2019р.

«Садове-2» (Садове) – «Енергія» (Володимирець)   2:2

«Полісся» (Рокитне) – «Зарічне» (Зарічне)   15.05

«Стандарт-Водник» (Рівне) – «Граніт» (Томашгород)   0:7

«Лісівник» (Дубровиця) – «Случ» (Березне)   2:0

«Моноліт» (Вараш) – «Рачин» (Рачин)   1:0

ФЦ «Дубно» (Дубно) – «ОТГ» (Клевань-Оржів)   0:2

 

Положення команд на 14.05.19р.:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Лісівник» (Дубровиця)

5

4

1

0

11:4

13

2

«Случ» (Березне)

5

3

1

1

13:6

10

3

«Енергія» (Володимирець)

5

2

3

0

10:7

9

4

«Моноліт» (Вараш)

5

3

0

2

8:9

9

5

«Граніт» (Томашгород)

5

2

1

2

16:9

7

6

«ОТГ» (Клевань-Оржів)

5

2

0

3

11:9

6

7

«Садове-2» (Садове)

5

1

3

1

11:11

6

8

«Полісся» (Рокитне)

4

2

0

2

4:4

6

9

«Зарічне» (Зарічне)

4

1

1

2

6:9

4

10

«Рачин» (Рачин)

5

1

1

3

3:6

4

11

ФЦ «Дубно» (Дубно)

5

0

3

2

4:7

3

12

«Стандарт-Водник» (Рівне)

5

0

2

3

2:18

2

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Случ»

(Березне)

 

2:0

0:2

 

3:3

 

5:0

 

 

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

3

0

 

1

 

3

 

 

3

 

 

2

«Полісся» (Рокитне)

0:2

 

 

 

 

 

 

2:1

0:1

 

2:0

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

3

0

 

3

 

3

«Лісівник» (Дубровиця)

2:0

 

 

 

 

2:2

 

 

3:1

 

2:1

2:0

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

1

 

 

3

 

3

3

4

«Енергія» (Володимирець)

 

 

 

 

2:2

1:1

 

3:2

 

1:1

 

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

 

3

 

1

 

3

5

«Садове-2» (Садове)

3:3

 

 

2:2

 

 

 

3:3

1:0

2:3

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

1

 

 

1

3

0

 

 

6

ФЦ «Дубно»

(Дубно)

 

 

2:2

1:1

 

 

0:0

 

 

 

0:2

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

 

1

 

 

 

0

0

7

«Стандарт-Водник» (Рівне)

0:5

 

 

 

 

0:0

 

0:7

1:1

 

1:5

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

1

0

1

 

0

 

8

«Граніт» (Томашгород)

 

1:2

 

2:3

3:3

 

7:0

 

 

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

0

1

 

3

 

3

 

 

9

«Рачин»

(Рачин)

 

1:0

1:3

 

0:1

 

1:1

 

 

 

 

0:1

 

 

 

 

 

 

 

3

0

 

0

 

1

 

 

 

0

10

«Зарічне» (Зарічне)

1:3

 

 

1:1

3:2

 

 

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

1

3

 

 

0

 

 

 

11

«ОТГ» (Клевань-Оржів)

 

0:2

1:2

 

 

2:0

5:1

 

 

 

 

3:4

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

 

3

3

 

 

 

0

12

«Моноліт» (Вараш)

 

 

0:2

1:3

 

2:1

 

 

1:0

 

4:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

3

 

 

3

 

3





 

Додати коментар


Захисний код
Оновити