Чемпіонат області з футболу серед юнаків - неповний 10 тур

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 1 ЛІГА (ЮНАКИ)

 

10 тур 14-15.06.2019р.

ХФК «Надія» (Рівне) – ФК «Коливань» (Клевань)   17.06

ФК «Локомотив» (Здолбунів) – ФК «Калина» (Бугрин)   1:1

ФК «Сокіл» (Радивилів-Крупець) – ФК «Іква» (Млинів)   перенос

ФК «Маяк (Сарни) – ФК «Рафалівка» (Рафалівка)   2:0

ФК «Гоща-РІТТЕР» (Гоща) – ФК «Садове» (Садове)   перенос

11 тур   ДЮСШ «Верес» (Рівне) – ХФК «Надія» (Рівне)   19.06

 

Положення команд на 16.06.19р.:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ФК «Маяк (Сарни)

9

8

1

0

28:0

25

2

ФК «Ізотоп-РАЕС (Вараш)

9

7

1

1

23:8

22

3

ДЮСШ «Верес» (Рівне)

8

7

0

1

22:4

21

4

ФК «Рафалівка» (Рафалівка)

9

5

0

4

26:11

15

5

ФК «Гоща-РІТТЕР» (Гоща)

8

4

1

3

22:5

13

6

ХФК «Надія» (Рівне)

8

4

1

3

11:9

13

7

ФК «Коливань» (Клевань)

8

4

0

4

9:12

12

8

ФК «Калина» (Бугрин)

9

2

1

6

3:18

7

9

ФК «Локомотив» (Здолбунів)

9

1

2

6

5:25

5

10

ФК «Іква» (Млинів)

8

0

1

7

2:30

1

11

ФК «Сокіл» (Радивилів-Крупець)

7

0

0

7

4:33

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Локомотив» (Здолбунів)

 

0:2

0:10

0:1

3:1

1:1

 

0:5

1:1

0:1

0:3

 

 

 

 

 

 

0

0

0

3

1

 

0

1

0

0

2

ХФК «Надія»

(Рівне)

2:0

 

0:2

 

3:0

1:0

0:2

1:1

2:0

 

2:4

 

 

 

 

 

 

3

0

 

3

3

0

1

3

 

0

3

ФК «Маяк

(Сарни)

10:0

2:0

 

1:0

 

6:0

2:0

1:0

2:0

4:0

0:0

 

 

 

 

 

 

3

3

3

 

3

3

3

3

3

1

4

ДЮСШ «Верес»

(Рівне)

1:0

 

0:1

 

5:0

2:0

4:2

 

5:0

2:1

3:0

 

 

 

 

 

 

3

 

0

3

3

3

 

3

3

3

5

ФК «Сокіл»

(Радивилів-Крупець)

1:3

0:3

 

0:5

 

 

1:9

0:7

 

2:4

0:2

 

 

 

 

 

 

0

0

 

0

 

0

0

 

0

0

6

ФК «Калина»

(Бугрин)

1:1

0:1

0:6

0:2

 

 

0:2

0:3

1:0

1:0

0:3

 

 

 

 

 

 

1

0

0

0

 

0

0

3

3

0

7

ФК «Рафалівка» (Рафалівка)

 

2:0

0:2

2:4

9:1

2:0

 

2:1

8:0

0:1

1:2

 

 

 

 

 

 

 

3

0

0

3

3

3

3

0

0

8

ФК «Гоща-РІТТЕР»

(Гоща)

5:0

1:1

0:1

 

7:0

3:0

1:2

 

5:0

0:1

 

 

 

 

 

 

 

3

1

0

 

3

3

0

3

0

 

9

ФК «Іква»

(Млинів)

1:1

0:2

0:2

0:5

 

0:1

0:8

0:5

 

 

1:6

 

 

 

 

 

 

1

0

0

0

 

0

0

0

 

0

10

ФК «Коливань»

(Клевань)

1:0

 

0:4

1:2

4:2

0:1

1:0

1:0

 

 

1:3

 

 

 

 

 

 

3

 

0

0

3

0

3

3

 

0

11

ФК «Ізотоп-РАЕС

(Вараш)

3:0

4:2

0:0

0:3

2:0

3:0

2:1

 

6:1

3:1

 

 

 

 

 

 

 

3

3

1

0

3

3

3

 

3

3



 

Додати коментар


Захисний код
Оновити