Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2019 (літній) - календар змагань

Чемпіонат Здолбунівського району по міні-футболу 2019 року

Учасники змагань:

1. «Хлібороб» (Здолбунів)

2. СК «Меридіан» (Гільча)

3. «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)

4. «Dream team» (Новомильськ-Копитків)

5. «Глинськ» (Глинськ)

6. «Хемп-01» (Здолбунів)

7. «Рuma» (Копитків)

8. ФК «Здолбунів» (Здолбунів)

9. «Дядя Женя» (Здолбунів)

10. ДЮСШ (Здолбунів)

 

Календар змагань

1 тур  28 липня   (господар – СК «Меридіан»)

1 тур  28 липня   (господар – «Глинськ» )

1

10.00

СК «Меридіан»

 

«Dream team»

6

10.00

«Глинськ»

 

ДЮСШ

2

10.40

«Н. Мощаниця»

 

«Хемп-01»

7

10.40

«Хлібороб»

 

«Рuma»

3

11.20

«Дядя Женя»

 

СК «Меридіан»

8

11.20

ФК «Здолбунів»

 

«Глинськ»

4

12.00

«Dream team»

 

«Н. Мощаниця»

9

12.00

ДЮСШ

 

«Хлібороб»

5

12.40

«Хемп-01»

 

«Дядя Женя»

10

12.40

«Рuma»

 

ФК «Здолбунів»

2 тур  4 серпня   (господар – «Нова Мощаниця»)

2 тур  4 серпня   (господар – «Dream team»)

11

10.00

СК «Меридіан»

 

«Н. Мощаниця»

16

10.00

«Dream team»

 

«Рuma»

12

10.40

«Глинськ»

 

«Хлібороб»

17

10.40

ДЮСШ

 

ФК «Здолбунів»

13

11.20

«Хемп-01»

 

СК «Меридіан»

18

11.20

«Дядя Женя»

 

«Dream team»

14

12.00

«Н. Мощаниця»

 

«Глинськ»

19

12.00

«Рuma»

 

ДЮСШ

15

12.40

«Хлібороб»

 

«Хемп-01»

20

12.40

ФК «Здолбунів»

 

«Дядя Женя»

3 тур  11 серпня   (господар – ДЮСШ)

3 тур  11 серпня   (господар – «Рuma»)

21

10.00

СК «Меридіан»

 

ДЮСШ

26

10.00

«Хемп-01»

 

«Рuma»

22

10.40

«Н. Мощаниця»

 

ФК «Здолбунів»

27

10.40

«Глинськ»

 

«Dream team»

23

11.20

«Хлібороб»

 

СК «Меридіан»

28

11.20

«Рuma»

 

«Дядя Женя»

24

12.00

ДЮСШ

 

«Н. Мощаниця»

29

12.00

«Dream team»

 

«Хемп-01»

25

12.40

ФК «Здолбунів»

 

«Хлібороб»

30

12.40

«Дядя Женя»

 

«Глинськ»

4 тур  18 серпня   (господар – ФК «Здолбунів»)

4 тур  18 серпня   (господар – «Дядя Женя» )

31

10.00

ФК «Здолбунів»

 

«Хемп-01»

36

10.00

«Дядя Женя»

 

ДЮСШ

32

10.40

«Рuma»

 

СК «Меридіан»

37

10.40

«Хлібороб»

 

«Н. Мощаниця»

33

11.20

«Хемп-01»

 

«Глинськ»

38

11.20

ДЮСШ

 

«Dream team»

34

12.00

СК «Меридіан»

 

ФК «Здолбунів»

39

12.00

«Н. Мощаниця»

 

«Дядя Женя»

35

12.40

«Глинськ»

 

«Рuma»

40

12.40

«Dream team»

 

«Хлібороб»

5 тур  25 серпня   (господар – «Хлібороб»)

Фінал   14 вересня  Здолбунів

41

10.00

«Хемп-01»

 

ДЮСШ

46

10.00

1 команда

 

4 команда

42

10.40

«Н. Мощаниця»

 

«Рuma»

47

10.40

2 команда

 

3 команда

43

11.20

СК «Меридіан»

 

«Глинськ»

48

11.20

за 3-є місце

 

 

44

12.00

«Dream team»

 

ФК «Здолбунів»

49

12.00

фінал

 

 

45

12.40

«Хлібороб»

 

«Дядя Женя»

 

Примітки:

1. Переноси матчів можливі лише за згодою обох команд, завчасним повідомленням керівництва змагань

    та обов’язковим уточненням дати, часу і місця проведення конкретного матчу.  

2. Переходи гравців з команди в команду неможливі.

3. Дозаявка гравців дозволяється до 5 туру змагань, в заявці 15 гравців+1 представник.

4. Тривалість матчу 2 тайми по 15 хвилин («грязного часу»), при нічийному рахунку або +1 на користь

    будь-якої команди, остання хвилина матчу проводиться «чистим часом».

5. М’яч (№5) на гру  надає команда-господар матчу (в парі стоїть першою), м’ячем (№4) можливе

    проведення гри тільки за згодою обох команд.

6. Команда-господар туру обов’язково готує міні-футбольний майданчик, дотримуючись всіх розмірів,

    (майданчики зі штучним покриттям допускаються до змагань) та забезпечує наявність лікаря.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити