Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2019 (літній) - результати матчів перших двох турів

Чемпіонат Здолбунівського району по міні-футболу 2019 року

1 тур  28 липня   (господар – СК «Меридіан»)

1 тур  28 липня   (господар – «Глинськ» )

1

10.00

СК «Меридіан»

0:1

«Dream team»

6

10.00

«Глинськ»

4:2

ДЮСШ

2

10.40

«Н. Мощаниця»

1:3

«Хемп-01»

7

10.40

«Хлібороб»

5:1

«Рuma»

3

11.20

«Дядя Женя»

2:1

СК «Меридіан»

8

11.20

ФК «Здолбунів»

1:1

«Глинськ»

4

12.00

«Dream team»

1:0

«Н. Мощаниця»

9

12.00

ДЮСШ

3:8

«Хлібороб»

5

12.40

«Хемп-01»

4:1

«Дядя Женя»

10

12.40

«Рuma»

2:3

ФК «Здолбунів»

Положення команд на 29.07.19р.:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Хлібороб» (Здолбунів)

2

2

0

0

13:4

6

2

«Хемп-01» (Здолбунів)

2

2

0

0

7:2

6

3

«Dream team» (Новомильськ-Копитків)

2

2

0

0

2:0

6

4

«Глинськ» (Глинськ)

2

1

1

0

5:3

4

5

 ФК «Здолбунів» (Здолбунів)

2

1

1

0

4:3

4

6

«Дядя Женя» (Здолбунів)

2

1

0

1

3:5

3

7

СК «Меридіан» (Гільча)

2

0

0

2

1:3

0

8

«Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)

2

0

0

2

1:4

0

9

«Рuma» (Копитків)

2

0

0

2

3:8

0

10

ДЮСШ (Здолбунів)

2

0

0

2

5:12

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Хлібороб» (Здолбунів)

 

 

 

 

 

 

5:1

 

 

8:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

3

2

СК «Меридіан» (Гільча)

 

 

 

0:1

 

 

 

 

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

0

 

3

«Нова Мощаниця»

(Нова Мощаниця)

 

 

 

0:1

 

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

0

 

 

 

 

4

«Dream team» (Новомильськ-Копитків)

 

1:0

1:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

3

 

 

 

 

 

 

5

«Глинськ»

(Глинськ)

 

 

 

 

 

 

 

1:1

 

4:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

3

6

«Хемп-01» (Здолбунів)

 

 

3:1

 

 

 

 

 

4:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

3

 

7

«Рuma»

(Копитків)

1:5

 

 

 

 

 

 

2:3

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

0

 

 

8

ФК «Здолбунів» (Здолбунів)

 

 

 

 

1:1

 

3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

3

 

 

9

«Дядя Женя» (Здолбунів)

 

2:1

 

 

 

1:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

0

 

 

 

10

ДЮСШ

(Здолбунів)

3:8

 

 

 

2:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

0

 

 

 

 

 

Серед бомбардирів лідирують:

1

Левечко Павло («Хлібороб»)

7

2

Хрусь Богдан («Хлібороб»)

4

3-4

Більчук Василь, Границький Олександр (обоє-«Хемп-01»)

3

5-10

Ситницький Ілля («Dream team»), Мельниченко Роман,  Шолудько Роман (обоє-«Глинськ»)  

2

 

Біленький Дмитро (ДЮСШ), Гриценко Юрій («Хлібороб»), Сіліхін Павло (ФК «Здолбунів»)

 

 

По два попередження мають:

відсутні

Штрафники:

відсутні

 

 

1 тур 28 липня 2019 р. с.Гільча, арбітр:Шибунька Михайло (м.Здолбунів)

Матч №1 СК «Меридіан» (Гільча) – «Dream team» (Новомильськ-Копитків)   0:1

забиті м’ячі: 3 хв. Ситницький Ілля («Dream team»)

попередження: 16 хв. Гугайло Олександр, 20 хв. Жданюк Олександр, 25 хв. Андрійчук Володимир

(всі-СК «Меридіан»)

Матч №2 «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця) – «Хемп-01» (Здолбунів)   1:3

забиті м’ячі: 5 хв. Власюк Володимир («Нова Мощаниця») – 5 хв. Більчук Василь,

12,27 хв. Границький Олександр (обоє-«Хемп-01»)

Матч №3 «Дядя Женя» (Здолбунів) – СК «Меридіан» (Гільча)   2:1

забиті м’ячі: 24 хв. Василюк Андрій («Дядя Женя») – 13 хв. Чубок Валерій,

15 хв. (автогол) Хоманець Віктор (обоє-СК «Меридіан»)

Матч №4 «Dream team» (Новомильськ-Копитків) – «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)   1:0

забиті м’ячі: 21 хв. Ситницький Ілля («Dream team»)   

Матч №5 «Хемп-01» (Здолбунів) – «Дядя Женя» (Здолбунів)   4:1

забиті м’ячі: 10,28 хв. Більчук Василь, 25 хв. Нижник Назар, 27 хв. Границький Олександр (всі-«Хемп-01») –  

 28 хв. Коренга Євгеній («Дядя Женя»)

 

  1 тур 28 липня 2019 р. с.Глинськ, арбітр:Шибунька Максим (м.Здолбунів)

Матч №6 «Глинськ» (Глинськ) – ДЮСШ (Здолбунів)   4:2

забиті м’ячі: 14 хв. Мельниченко Володимир, 19,20 хв. Мельниченко Роман, 29 хв. Шолудько Роман  

(всі-«Глинськ») – 8,27 хв. Біленький Дмитро (ДЮСШ)

Матч №7 «Хлібороб» (Здолбунів) – «Рuma» (Копитків)   5:1

забиті м’ячі: 9,26 хв. Хрусь Богдан, 12 хв. Гриценко Юрій, 14,23 хв. Левечко Павло (всі-«Хлібороб») –  

4 хв. Теребійчук Сергій («Рuma»)  

Матч №8 ФК «Здолбунів» (Здолбунів) – «Глинськ» (Глинськ)   1:1

забиті м’ячі: 10 хв. Савчук Олександр (ФК «Здолбунів») – 18 хв. Шолудько Роман («Глинськ»)

попередження: 12 хв. Шолудько Роман («Глинськ»)   

Матч №9 ДЮСШ (Здолбунів) – «Хлібороб» (Здолбунів)   3:8

забиті м’ячі: 12 хв. Демчук Станіслав, 14 хв. Морозюк Дмитро, 23 хв. Данько Назар (всі-ДЮСШ) – 

4,20,23.24,25 хв. Левечко Павло, 9,14 хв. Хрусь Богдан, 22 хв. Гриценко Юрій (всі-«Хлібороб»)

попередження: 2 хв. Боярчук Вадим, 27 хв. Біленький Дмитро (обоє-ДЮСШ)

Матч №10 «Рuma» (Копитків) – ФК «Здолбунів» (Здолбунів)   2:3

забиті м’ячі: 1 хв. Теребійчук Василь, 19 хв. Колабський Юрій (обоє-«Рuma») –   

16, 28 хв. Сіліхін Павло, 18 хв. Стельмащук Тарас (обоє- ФК «Здолбунів»)

попередження: 11 хв. Воробюк Олександр («Рuma»)   

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити