Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2019 - зіграно 4 тури

Чемпіонат Здолбунівського району по міні-футболу 2019 року

2 тур  4 серпня   (господар – «Нова Мощаниця»)

2 тур  4 серпня   (господар – «Dream team»)

11

10.00

СК «Меридіан»

0:1

«Н. Мощаниця»

16

10.00

«Dream team»

1:0

«Рuma»

12

10.40

«Глинськ»

2:3

«Хлібороб»

17

10.40

ДЮСШ

2:2

ФК «Здолбунів»

13

11.20

«Хемп-01»

2:4

СК «Меридіан»

18

11.20

«Дядя Женя»

1:3

«Dream team»

14

12.00

«Н. Мощаниця»

8:2

«Глинськ»

19

12.00

«Рuma»

0:3

ДЮСШ

15

12.40

«Хлібороб»

3:1

«Хемп-01»

20

12.40

ФК «Здолбунів»

1:1

«Дядя Женя»

 

Положення команд на 04.08.19р.:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Хлібороб» (Здолбунів)

4

4

0

0

19:7

12

2

«Dream team» (Новомильськ-Копитків)

4

4

0

0

6:1

12

3

«Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)

4

2

0

2

10:6

6

4

«Хемп-01» (Здолбунів)

4

2

0

2

10:9

6

5

 ФК «Здолбунів» (Здолбунів)

4

1

3

0

7:6

6

6

ДЮСШ (Здолбунів)

4

1

1

2

10:14

4

7

«Дядя Женя» (Здолбунів)

4

1

1

2

5:9

4

8

«Глинськ» (Глинськ)

4

1

1

2

9:14

4

9

СК «Меридіан» (Гільча)

4

1

0

3

5:6

3

10

«Рuma» (Копитків)

4

0

0

4

3:12

0

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Хлібороб» (Здолбунів)

 

 

 

 

3:2

3:1

5:1

 

 

8:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

3

3

 

 

3

2

СК «Меридіан» (Гільча)

 

 

0:1

0:1

 

4:2

 

 

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

 

3

 

 

0

 

3

«Нова Мощаниця»

(Нова Мощаниця)

 

1:0

 

0:1

8:2

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

0

3

0

 

 

 

 

4

«Dream team» (Новомильськ-Копитків)

 

1:0

1:0

 

 

 

1:0

 

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

3

3

 

 

3

 

3

 

5

«Глинськ»

(Глинськ)

2:3

 

2:8

 

 

 

 

1:1

 

4:2

 

 

 

 

 

 

0

 

0

 

 

 

1

 

3

6

«Хемп-01» (Здолбунів)

1:3

2:4

3:1

 

 

 

 

 

4:1

 

 

 

 

 

 

 

0

0

3

 

 

 

 

3

 

7

«Рuma»

(Копитків)

1:5

 

 

0:1

 

 

 

2:3

 

0:3

 

 

 

 

 

 

0

 

 

0

 

 

0

 

0

8

ФК «Здолбунів» (Здолбунів)

 

 

 

 

1:1

 

3:2

 

1:1

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

3

1

1

9

«Дядя Женя» (Здолбунів)

 

2:1

 

1:3

 

1:4

 

1:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

0

 

0

 

1

 

10

ДЮСШ

(Здолбунів)

3:8

 

 

 

2:4

 

3:0

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

0

 

3

1

 

 

Серед бомбардирів лідирують:

1

Левечко Павло («Хлібороб»)

11

2

Біленький Дмитро (ДЮСШ)

6

3-7

Власюк Володимир («Нова Мощаниця»), Гриценко Юрій, Хрусь Богдан (обоє-«Хлібороб»),

4

 

Більчук Василь («Хемп-01»), Мельниченко Роман («Глинськ»)  

 

8-13

Романенко Олексій (СК «Меридіан»), Границький Олександр («Хемп-01»),

3

 

Ситницький Ілля («Dream team»), Ткачук Микола, Нагорний Вадим (обоє-«Нова Мощаниця»)

 

 

Сіліхін Павло (ФК «Здолбунів»)

 

 

По два попередження мають:

відсутні

Штрафники:

відсутні

 

 

2 тур 4 серпня 2019 р. с.Нова Мощаниця, арбітр: Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №11 СК «Меридіан» (Гільча) – «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)   0:1

забиті м’ячі: 27 хв. Ткачук Микола («Нова Мощаниця»)   

попередження: 28 хв. Єнич Олег («Нова Мощаниця»)  

Матч №12 «Глинськ» (Глинськ) – «Хлібороб» (Здолбунів)   2:3

забиті м’ячі: 14 хв. Романець Василь, 23 хв. Мельниченко Роман (обоє-«Глинськ») –     

5,18 хв. Левечко Павло, 26 хв. Гриценко Юрій (обоє-«Хлібороб»)

попередження: 25 хв. Мельниченко Роман («Глинськ»)

Матч №13 «Хемп-01» (Здолбунів) – СК «Меридіан» (Гільча)   2:4

забиті м’ячі: 1 хв. Нижник Назар, 23 хв. Більчук Василь (обоє-«Хемп-01») –  

10,24,29 хв. Романенко Олексій,18 хв. Чубок Валерій (обоє-СК «Меридіан»)

Матч №14 «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця) – «Глинськ» (Глинськ)   8:2

забиті м’ячі: 3,6,21 хв. Власюк Володимир, 8,14 хв. Ткачук Микола, 10,25,28 Нагорний Вадим   

 (всі-«Нова Мощаниця») – 4 хв. Мельниченко Роман, 30 хв. Кулініч Дмитро (обоє-«Глинськ»)

Матч №15 «Хлібороб» (Здолбунів) – «Хемп-01» (Здолбунів)   3:1

забиті м’ячі: 1,8 хв. Левечко Павло, 30 хв. Гриценко Юрій (обоє-«Хлібороб») – 22 хв. Нижник Назар(«Хемп-01»)

попередження: 26 хв. Нижник Назар(«Хемп-01»)

 

2 тур 4 серпня 2019 р. с.Новомильськ, арбітр: Шолудько Ігор (с.Глинськ)

Матч №16 «Dream team» (Новомильськ-Копитків) – «Рuma» (Копитків)   1:0

забиті м’ячі: 10 хв. Горчак Святослав («Dream team»)

попередження: 13 хв. Колабський Павло («Рuma»)

Матч №17 ДЮСШ (Здолбунів) – ФК «Здолбунів» (Здолбунів)   2:2

забиті м’ячі: 13,18 хв. Біленький Дмитро (ДЮСШ) –

15 хв. Савчук Олександр, 28 хв. Сіліхін Павло (обоє-ФК «Здолбунів»)

попередження: 3 хв. Ільчук Вадим, 14 хв. Тишкун Вадим (обоє-ФК «Здолбунів»)

Матч №18 «Дядя Женя» (Здолбунів) – «Dream team» (Новомильськ-Копитків)   1:3

забиті м’ячі: 7 хв. Назарчук Андрій («Дядя Женя») –  

11 хв. Горчак Святослав, 13 хв. Ситницький Ілля, 20 хв. Ткач Валерій (всі-«Dream team»)

Матч №19 «Рuma» (Копитків) – ДЮСШ (Здолбунів)   0:3

забиті м’ячі: 13,18 хв. Біленький Дмитро, 26 хв. Лебедюк Петро (обоє-ДЮСШ)   

Матч №20 ФК «Здолбунів» (Здолбунів) – «Дядя Женя» (Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 22 хв. Тишкун Вадим (ФК «Здолбунів») – 8 хв. Шевцов Віталій («Дядя Женя»)

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити