Чемпіонат Рівненської області з футболу серед юнаків - старт 2 кола змагань

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 1 ЛІГА (ЮНАКИ)

 

12 тур 17-18.08.2019р.

ФК «Сокіл» (Радивилів-Крупець) – ФК «Локомотив» (Здолбунів)   3:1

ХФК «Надія» (Рівне) – ФК «Ізотоп-РАЕС (Вараш)   перенос

ДЮСШ «Верес» (Рівне) – ФК «Іква» (Млинів)   8:0

ФК «Коливань» (Клевань) – ФК «Маяк (Сарни)   0:2

ФК «Калина» (Бугрин) – ФК «Рафалівка» (Рафалівка)   перенос

 

Положення команд на 19.08.19р.:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ФК «Маяк (Сарни)

11

10

1

0

38:0

31

2

ДЮСШ «Верес» (Рівне)

11

8

2

1

32:6

26

3

ФК «Ізотоп-РАЕС (Вараш)

10

7

2

1

24:9

23

4

ФК «Коливань» (Клевань)

11

6

0

5

14:14

18

5

ФК «Рафалівка» (Рафалівка)

10

6

0

4

35:11

18

6

ФК «Гоща-РІТТЕР» (Гоща)

10

4

3

3

23:6

15

7

ХФК «Надія» (Рівне)

10

4

2

4

13:13

14

8

ФК «Калина» (Бугрин)

10

3

1

6

4:18

10

9

ФК «Сокіл» (Радивилів-Крупець)

11

2

0

9

9:44

6

10

ФК «Локомотив» (Здолбунів)

11

1

2

8

6:37

5

11

ФК «Іква» (Млинів)

11

0

1

10

3:43

1

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Локомотив» (Здолбунів)

 

0:2

0:10

0:1

3:1

1:1

0:9

0:5

1:1

0:1

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1:3

 

 

 

 

 

 

2

ХФК «Надія»

(Рівне)

2:0

 

0:2

2:2

3:0

1:0

0:2

1:1

2:0

0:2

2:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ФК «Маяк

(Сарни)

10:0

2:0

 

1:0

8:0

6:0

2:0

1:0

2:0

4:0

0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2:0

 

4

ДЮСШ «Верес»

(Рівне)

1:0

2:2

0:1

 

5:0

2:0

4:2

0:0

5:0

2:1

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8:0

 

 

5

ФК «Сокіл»

(Радивилів-Крупець)

1:3

0:3

0:8

0:5

 

0:1

1:9

0:7

2:1

2:4

0:2

 

 

 

 

 

 

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

ФК «Калина»

(Бугрин)

1:1

0:1

0:6

0:2

1:0

 

0:2

0:3

1:0

1:0

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

ФК «Рафалівка» (Рафалівка)

9:0

2:0

0:2

2:4

9:1

2:0

 

2:1

8:0

0:1

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

ФК «Гоща-РІТТЕР»

(Гоща)

5:0

1:1

0:1

0:0

7:0

3:0

1:2

 

5:0

0:1

1:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

ФК «Іква»

(Млинів)

1:1

0:2

0:2

0:5

1:2

0:1

0:8

0:5

 

0:3

1:6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0:8

 

 

 

 

 

 

10

ФК «Коливань»

(Клевань)

1:0

2:0

0:4

1:2

4:2

0:1

1:0

1:0

3:0

 

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

0:2

 

 

 

 

 

 

 

11

ФК «Ізотоп-РАЕС

(Вараш)

3:0

4:2

0:0

0:3

2:0

3:0

2:1

1:1

6:1

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

Додати коментар


Захисний код
Оновити