Першість Рівненської області з футболу 2 ліга - 14 тур

ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2 ЛІГА

 

14 тур 31.08-01.09.2019р.

«Случ» (Березне)«Полісся» (Рокитне)   4:1

«Рачин» (Рачин) – «Стандарт-Водник» (Рівне)   3:0

ФЦ «Дубно» (Дубно) – «Моноліт» (Вараш)   0:2

«Енергія» (Володимирець)«Зарічне» (Зарічне)   1:1

«Граніт» (Томашгород) – «Садове-2» (Садове)   1:5

«ОТГ» (Клевань-Оржів) – «Лісівник» (Дубровиця)   1:4

 

Положення команд на 02.09.19р.:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Случ» (Березне)

14

10

3

1

39:15

33

2

«Садове-2» (Садове)

14

8

4

2

40:25

28

3

«Лісівник» (Дубровиця)

14

8

4

2

33:12

28

4

«Полісся» (Рокитне)

14

6

4

4

20:20

22

5

«Моноліт» (Вараш)

14

6

3

5

23:25

21

6

«Зарічне» (Зарічне)

14

5

4

5

26:23

19

7

«Енергія» (Володимирець)

14

4

6

4

23:28

18

8

«Граніт» (Томашгород)

14

5

3

6

29:30

18

9

«Рачин» (Рачин)

14

5

2

7

24:23

17

10

«ОТГ» (Клевань-Оржів)

14

5

1

8

24:28

16

11

«Стандарт-Водник» (Рівне)

14

1

4

9

7:38

7

12

ФЦ «Дубно» (Дубно)

14

0

4

10

7:28

4

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Случ»

(Березне)

 

2:0

0:2

5:0

3:3

2:0

5:0

4:0

2:1

3:1

2:1

1:1

 

 

 

 

 

 

4:1

 

 

3:3

 

 

 

 

3:2

 

 

2

«Полісся» (Рокитне)

0:2

 

1:1

2:1

4:5

2:1

1:0

2:1

0:1

2:1

2:0

2:2

 

 

 

 

 

 

1:4

 

 

 

 

 

 

1:1

 

0:0

 

3

«Лісівник» (Дубровиця)

2:0

1:1

 

5:0

2:3

2:2

0:1

1:1

3:1

0:0

2:1

2:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4:0

 

 

 

 

4:1

5:1

4

«Енергія» (Володимирець)

0:5

1:2

0:5

 

2:2

1:1

1:1

3:2

6:2

1:1

3:2

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1:1

 

1:1

 

0:2

5

«Садове-2» (Садове)

3:3

5:4

3:2

2:2

 

4:0

3:0

3:3

1:0

2:3

1:3

3:0

 

 

 

 

 

 

3:3

 

 

 

 

 

5:1

2:1

 

 

 

6

ФЦ «Дубно»

(Дубно)

0:2

1:2

2:2

1:1

0:4

 

0:0

2:3

0:3

0:1

0:2

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

0:4

 

 

0:0

 

 

 

 

0:2

7

«Стандарт-Водник» (Рівне)

0:5

0:1

1:0

1:1

0:3

0:0

 

0:7

1:1

1:5

1:5

2:5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0:0

 

0:3

 

0:2

 

8

«Граніт» (Томашгород)

0:4

1:2

1:1

2:3

3:3

3:2

7:0

 

4:1

3:1

0:1

3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1:1

1:5

 

 

 

0:4

 

 

9

«Рачин»

(Рачин)

1:2

1:0

1:3

2:6

0:1

3:0

1:1

1:4

 

6:0

3:2

0:1

 

 

 

 

 

 

 

1:1

 

 

1:2

 

3:0

 

 

 

 

10

«Зарічне» (Зарічне)

1:3

1:2

0:0

1:1

3:2

1:0

5:1

1:3

0:6

 

6:1

0:0

 

 

 

 

 

 

2:3

 

 

1:1

 

 

 

4:0

 

 

 

11

«ОТГ» (Клевань-Оржів)

1:2

0:2

1:2

2:3

3:1

2:0

5:1

1:0

2:3

1:6

 

3:4

 

 

 

 

 

 

 

0:0

1:4

 

 

 

2:0

 

 

 

 

12

«Моноліт» (Вараш)

1:1

2:2

0:2

1:3

0:3

2:1

5:2

2:3

1:0

0:0

4:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1:5

2:0

 

2:0

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити