Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2019 - результати фіналу чотирьох та всі номінанти чемпіонату

 

Фінальний тур 14 вересня 2019 р. м.Здолбунів

арбітри: Гудима Олег, Шибунька Михайло (обоє-м.Здолбунів)

1/2 фіналу Матч №46 «Хлібороб» (Здолбунів) – ФК «Здолбунів» (Здолбунів)   2:2 п/п 2:3

забиті м’ячі: 10 хв. Приймак Сергій, 18 хв. Левечко Павло (обоє-«Хлібороб») –

1 хв. Стельмащук Тарас, 25 хв. Савчук Олександр (ФК «Здолбунів»)

попередження: 27 хв. Козачук Іван («Хлібороб») –

13 хв. Стельмащук Тарас, 29 хв. Гук Роман (обоє-ФК «Здолбунів»)

вилучення: 28 хв. Стельмащук Тарас (ФК «Здолбунів») – друге попередження у грі

1/2 фіналу Матч №47 «Dream team» (Новомильськ-Копитків) – «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)   3:0

забиті м’ячі: 4 хв. Горчак Святослав, 8 хв. Ткач Валерій, 26 хв. Довгалець Дмитро (всі-«Dream team»)

Гра за 3-є місце Матч №48 «Хлібороб» (Здолбунів) – «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)   9:3

забиті м’ячі: 1,3,4 хв. Левечко Павло, 6 хв. Приймак Сергій, 7 хв. Удодик Павло, 11 хв. Гриценко Юрій,

18,30 хв. Цілюков Роман, 25 хв. Козачук Іван (всі-«Хлібороб») –

 12 хв. Клим’юк Олександр, 19 хв. Єнич Олег, 24 хв. Власюк Володимир (всі-«Нова Мощаниця»)

Фінал Матч №49 ФК «Здолбунів» (Здолбунів) – Dream team» (Новомильськ-Копитків)   3:0

забиті м’ячі: 3 хв. Тишкун Вадим, 5 хв. Сіліхін Павло, 10 хв. Соборський Олександр (всі-ФК «Здолбунів»)   

попередження: 23 хв. Тишкун Вадим (ФК «Здолбунів») – 20 хв. Ткач Валерій («Dream team»)   

 

 

Загальні командні та індивідуальні кубки:

Кубки за участь:

10. «Puma» (Копитків)

9. «Глинськ» (Глинськ)

8. «Хемп-01» (Здолбунів)

7. «Дядя Женя» (Здолбунів)

6. «ДЮСШ» (Здолбунів)

5. СК «Меридіан» (Гільча)

Кубки фіналу чотирьох:

4. «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)

3. «Хлібороб» (Здолбунів)

2. «Dream team» (Новомильськ-Копитків)

1. ФК «Здолбунів» (Здолбунів)

Кращий в команді у фіналі чотирьох:

1. «Хлібороб» - Приймак Сергій

2. «Dream team» - Довгалець Дмитро

3. «Нова Мощаниця» - Єнич Олег

4. ФК «Здолбунів» - Сіліхін Павло

Кубок «Гроза авторитетів» – «Дядя Женя» (Здолбунів)

Кубок «Молодість – майбутнє футболу Здолбунівщини» – ДЮСШ (Здолбунів)

Кубок «Завжди разом» – «Хемп-01» (Здолбунів)

Кубок «Толерантності» – СК «Меридіан» (Гільча)

Кубок «Наполегливість» – «Глинськ» (Глинськ)

Кубок «Вдалий дебют» – ФК «Здолбунів» (Здолбунів)

Приз «Глядацьких симпатій» – «Dream team» (Новомильськ-Копитків)

Кубок «За волю до перемоги» – «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)

Кубок «Багаторічна стабільність» – «Хлібороб» (Здолбунів)

Кращі бомбардири:

1. Біленький Дмитро (ДЮСШ) – групових змагань

2. Левечко Павло («Хлібороб») – всього чемпіонату

Найекстравагантніший гравець: Власюк Володимир – «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)

Найкорисніший гравець: Козачук Іван – «Хлібороб» (Здолбунів)

Різноплановий гравець: Савчук Олександр – ФК «Здолбунів» (Здолбунів)

Футбол – це життя: Соборський Олександр – ФК «Здолбунів» (Здолбунів)

Останній рубіж: Сержанюк Олексій – «Dream team» (Новомильськ-Копитків)

За відданість футболу: Гриценко Юрій – «Хлібороб» (Здолбунів)

Кращий воротар: Приступа Юрій – ФК «Здолбунів» (Здолбунів)

Кращий гравець: Горчак Святослав – «Dream team» (Новомильськ-Копитків)   

Арбітри фіналу чотирьох:

Гудима Олег, Шибунька Михайло

Додати коментар


Захисний код
Оновити