Першість Рівненської області з футболу 2 ліга - 17 тур (28-29.09.2019)

ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2 ЛІГА

 

17 тур 28-29.09.2019р.

ФЦ «Дубно» (Дубно) – «Рачин» (Рачин)   1:1

«Моноліт» (Вараш)«Случ» (Березне)   3:1

«Лісівник» (Дубровиця) – «Граніт» (Томашгород)   3:0

«ОТГ» (Клевань-Оржів) – «Енергія» (Володимирець)   1:2

«Стандарт-Водник» (Рівне) – «Зарічне» (Зарічне)   3:0

«Полісся» (Рокитне) – «Садове-2» (Садове)   1:2

 

Положення команд на 30.09.19р.:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Случ» (Березне)

17

12

3

2

51:18

39

2

«Садове-2» (Садове)

17

10

4

3

44:27

34

3

«Лісівник» (Дубровиця)

17

10

4

3

39:14

34

4

«Полісся» (Рокитне)

17

8

4

5

28:23

28

5

«Моноліт» (Вараш)

17

8

3

6

28:28

27

6

«Енергія» (Володимирець)

17

6

6

5

26:31

24

7

«Граніт» (Томашгород)

17

6

3

8

32:37

21

8

«Зарічне» (Зарічне)

17

5

4

8

27:31

19

9

«ОТГ» (Клевань-Оржів)

17

6

1

10

29:34

19

10

«Рачин» (Рачин)

17

5

3

9

26:28

18

11

ФЦ «Дубно» (Дубно)

17

2

5

10

13:31

11

12

«Стандарт-Водник» (Рівне)

17

2

4

11

10:51

10

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Случ»

(Березне)

 

2:0

0:2

5:0

3:3

2:0

5:0

4:0

2:1

3:1

2:1

1:1

 

 

 

 

 

 

4:1

1:0

 

3:3

 

10:0

 

 

3:2

 

1:3

2

«Полісся» (Рокитне)

0:2

 

1:1

2:1

4:5

2:1

1:0

2:1

0:1

2:1

2:0

2:2

 

 

 

 

 

 

1:4

 

 

1:2

 

 

4:0

1:1

3:1

0:0

 

3

«Лісівник» (Дубровиця)

2:0

1:1

 

5:0

2:3

2:2

0:1

1:1

3:1

0:0

2:1

2:0

 

 

 

 

 

 

0:1

 

 

 

4:0

 

3:0

3:1

 

4:1

5:1

4

«Енергія» (Володимирець)

0:5

1:2

0:5

 

2:2

1:1

1:1

3:2

6:2

1:1

3:2

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1:0

0:2

 

1:1

 

1:1

2:1

0:2

5

«Садове-2» (Садове)

3:3

5:4

3:2

2:2

 

4:0

3:0

3:3

1:0

2:3

1:3

3:0

 

 

 

 

 

 

3:3

2:1

 

0:1

 

 

5:1

2:1

2:0

 

 

6

ФЦ «Дубно»

(Дубно)

0:2

1:2

2:2

1:1

0:4

 

0:0

2:3

0:3

0:1

0:2

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

0:4

2:0

 

0:0

 

1:1

 

3:2

0:2

7

«Стандарт-Водник» (Рівне)

0:5

0:1

1:0

1:1

0:3

0:0

 

0:7

1:1

1:5

1:5

2:5

 

 

 

 

 

 

0:10

 

 

 

 

0:0

0:3

0:3

3:0

0:2

 

8

«Граніт» (Томашгород)

0:4

1:2

1:1

2:3

3:3

3:2

7:0

 

4:1

3:1

0:1

3:2

 

 

 

 

 

 

 

0:4

0:3

1:1

1:5

 

3:0

 

0:4

 

 

9

«Рачин»

(Рачин)

1:2

1:0

1:3

2:6

0:1

3:0

1:1

1:4

 

6:0

3:2

0:1

 

 

 

 

 

 

 

1:1

1:3

 

1:2

1:1

3:0

 

 

 

0:1

10

«Зарічне» (Зарічне)

1:3

1:2

0:0

1:1

3:2

1:0

5:1

1:3

0:6

 

6:1

0:0

 

 

 

 

 

 

2:3

1:3

 

1:1

0:2

 

0:3

4:0

 

 

 

11

«ОТГ» (Клевань-Оржів)

1:2

0:2

1:2

2:3

3:1

2:0

5:1

1:0

2:3

1:6

 

3:4

 

 

 

 

 

 

 

0:0

1:4

1:2

 

2:3

2:0

 

 

 

2:1

12

«Моноліт» (Вараш)

1:1

2:2

0:2

1:3

0:3

2:1

5:2

2:3

1:0

0:0

4:3

 

 

 

 

 

 

 

3:1

 

1:5

2:0

 

2:0

 

 

1:0

 

1:2

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити