Чемпіонат Рівненської області з футболу серед юнаків - 20 тур (19-20.10.2019)

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 1 ЛІГА (ЮНАКИ)

 

20 тур 19-20.10.2019р.

ФК «Ізотоп-РАЕС (Вараш) – ДЮСШ «Верес» (Рівне)   0:0

ФК «Калина» (Бугрин) – ФК «Маяк (Сарни)   2:1

ФК «Іква» (Млинів) – ФК «Рафалівка» (Рафалівка)   0:8

ФК «Сокіл» (Радивилів-Крупець) – ХФК «Надія» (Рівне)   1:7

ФК «Гоща-РІТТЕР» (Гоща) – ФК «Коливань» (Клевань)   2:1

 

Положення команд на 21.10.19р.:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ФК «Маяк (Сарни)

18

14

3

1

52:5

45

2

ДЮСШ «Верес» (Рівне)

18

12

4

2

48:10

40

3

ФК «Ізотоп-РАЕС (Вараш)

18

12

3

3

42:17

39

4

ФК «Гоща-РІТТЕР» (Гоща)

18

10

3

5

54:14

33

5

ФК «Рафалівка» (Рафалівка)

17

10

1

6

55:20

31

6

ФК «Коливань» (Клевань)

17

9

0

8

27:24

27

7

ХФК «Надія» (Рівне)

16

8

3

5

26:24

27

8

ФК «Калина» (Бугрин)

18

5

3

10

13:28

18

9

ФК «Локомотив» (Здолбунів)

18

1

4

13

9:57

7

10

ФК «Сокіл» (Радивилів-Крупець)

16

2

0

14

13:72

6

11

ФК «Іква» (Млинів)

18

0

2

16

4:72

2

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Локомотив» (Здолбунів)

 

0:2

0:10

0:1

3:1

1:1

0:9

0:5

1:1

0:1

0:3

 

 

 

 

 

 

0:3

1:1

0:4

1:3

 

 

0:3

1:1

1:4

0:4

2

ХФК «Надія»

(Рівне)

2:0

 

0:2

2:2

3:0

1:0

0:2

1:1

2:0

0:2

2:4

 

 

 

 

 

 

3:0

0:0

 

7:1

1:0

 

0:10

2:0

 

 

3

ФК «Маяк

(Сарни)

10:0

2:0

 

1:0

8:0

6:0

2:0

1:0

2:0

4:0

0:0

 

 

 

 

 

 

1:1

0:0

2:0

 

1:2

 

2:1

3:0

2:0

5:1

4

ДЮСШ «Верес»

(Рівне)

1:0

2:2

0:1

 

5:0

2:0

4:2

0:0

5:0

2:1

3:0

 

 

 

 

 

 

4:0

 

0:2

7:1

0:0

2:1

 

8:0

3:0

0:0

5

ФК «Сокіл»

(Радивилів-Крупець)

1:3

0:3

0:8

0:5

 

0:1

1:9

0:7

2:1

2:4

0:2

 

 

 

 

 

 

3:1

1:7

 

1:7

 

0:5

2:3

 

 

0:6

6

ФК «Калина»

(Бугрин)

1:1

0:1

0:6

0:2

1:0

 

0:2

0:3

1:0

1:0

0:3

 

 

 

 

 

 

 

0:1

2:1

0:0

 

2:2

0:3

4:0

1:2

0:1

7

ФК «Рафалівка» (Рафалівка)

9:0

2:0

0:2

2:4

9:1

2:0

 

2:1

8:0

0:1

1:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1:2

5:0

2:2

3:1

8:0

0:4

1:0

8

ФК «Гоща-РІТТЕР»

(Гоща)

5:0

1:1

0:1

0:0

7:0

3:0

1:2

 

5:0

0:1

1:1

 

 

 

 

 

 

3:0

10:0

1:2

 

3:2

3:0

1:3

8:0

2:1

 

9

ФК «Іква»

(Млинів)

1:1

0:2

0:2

0:5

1:2

0:1

0:8

0:5

 

0:3

1:6

 

 

 

 

 

 

1:1

0:2

0:3

0:8

 

0:4

0:8

0:8

 

0:3

10

ФК «Коливань»

(Клевань)

1:0

2:0

0:4

1:2

4:2

0:1

1:0

1:0

3:0

 

1:3

 

 

 

 

 

 

4:1

 

0:2

0:3

 

2:1

4:0

1:2

 

2:3

11

ФК «Ізотоп-РАЕС

(Вараш)

3:0

4:2

0:0

0:3

2:0

3:0

2:1

1:1

6:1

3:1

 

 

 

 

 

 

 

4:0

 

1:5

0:0

6:0

1:0

0:1

 

3:0

3:2



Додати коментар


Захисний код
Оновити