Першість Рівненської області з футболу 2 ліга - 20 тур (19-20.10.2019)

ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 2 ЛІГА

 

20 тур 19-20.10.2019р.

«Граніт» (Томашгород) – «ОТГ» (Клевань-Оржів)   3:0 т.р.

«Случ» (Березне)«Рачин» (Рачин   3:0 т.р.

«Енергія» (Володимирець) – «Стандарт-Водник» (Рівне)   2:1

«Полісся» (Рокитне) – «Лісівник» (Дубровиця)   0:1

«Садове-2» (Садове) – «Моноліт» (Вараш)   3:3

«Зарічне» (Зарічне) – ФЦ «Дубно» (Дубно)   5:0

 

Положення команд на 21.10.19р.:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«Случ» (Березне)

20

15

3

2

64:19

48

2

«Садове-2» (Садове)

20

12

5

3

53:32

41

3

«Лісівник» (Дубровиця)

20

11

4

5

42:19

37

4

«Полісся» (Рокитне)

20

9

5

6

31:25

32

5

«Зарічне» (Зарічне)

20

9

4

7

41:31

31

6

«Моноліт» (Вараш)

20

8

5

7

34:35

29

7

«Енергія» (Володимирець)

20

7

7

6

31:36

28

8

«Граніт» (Томашгород)

20

8

4

8

37:38

28

9

«Рачин» (Рачин)

20

7

3

10

34:34

24

10

«ОТГ» (Клевань-Оржів)

20

7

1

12

31:45

22

11

ФЦ «Дубно» (Дубно)

20

1

5

14

11:42

8

12

«Стандарт-Водник» (Рівне)

20

1

4

15

9:62

7

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

в

н

п

р/м

оч

м

1

«Случ»

(Березне)

 

2:0

0:2

5:0

3:3

2:0

5:0

4:0

2:1

3:1

2:1

1:1

 

 

 

 

 

 

4:1

1:0

 

3:3

4:1

10:0

 

3:0

3:2

6:0

1:3

2

«Полісся» (Рокитне)

0:2

 

1:1

2:1

4:5

2:1

1:0

2:1

0:1

2:1

2:0

2:2

 

 

 

 

 

 

1:4

0:1

1:1

1:2

 

2:0

4:0

1:1

3:1

0:0

 

3

«Лісівник» (Дубровиця)

2:0

1:1

 

5:0

2:3

2:2

0:1

1:1

3:1

0:0

2:1

2:0

 

 

 

 

 

 

0:1

1:0

 

1:2

4:0

 

3:0

3:1

1:3

4:1

5:1

4

«Енергія» (Володимирець)

0:5

1:2

0:5

 

2:2

1:1

1:1

3:2

6:2

1:1

3:2

3:1

 

 

 

 

 

 

 

1:1

 

1:0

0:2

2:1

1:1

2:3

1:1

2:1

0:2

5

«Садове-2» (Садове)

3:3

5:4

3:2

2:2

 

4:0

3:0

3:3

1:0

2:3

1:3

3:0

 

 

 

 

 

 

3:3

2:1

2:1

0:1

 

4:1

5:1

2:1

2:0

 

3:3

6

ФЦ «Дубно»

(Дубно)

0:2

1:2

2:2

1:1

0:4

 

0:0

2:3

0:3

0:1

0:2

1:2

 

 

 

 

 

 

1:4

 

0:4

2:0

 

0:0

0:1

1:1

0:5

0:3

0:2

7

«Стандарт-Водник» (Рівне)

0:5

0:1

1:0

1:1

0:3

0:0

 

0:7

1:1

1:5

1:5

2:5

 

 

 

 

 

 

0:10

0:2

 

1:2

1:4

0:0

0:3

0:3

0:3

0:2

 

8

«Граніт» (Томашгород)

0:4

1:2

1:1

2:3

3:3

3:2

7:0

 

4:1

3:1

0:1

3:2

 

 

 

 

 

 

 

0:4

0:3

1:1

1:5

1:0

3:0

 

0:4

 

1:1

9

«Рачин»

(Рачин)

1:2

1:0

1:3

2:6

0:1

3:0

1:1

1:4

 

6:0

3:2

0:1

 

 

 

 

 

 

0:3

1:1

1:3

3:2

1:2

1:1

3:0

 

3:0

5:1

0:1

10

«Зарічне» (Зарічне)

1:3

1:2

0:0

1:1

3:2

1:0

5:1

1:3

0:6

 

6:1

0:0

 

 

 

 

 

 

2:3

1:3

3:1

1:1

0:2

5:0

3:0

4:0

 

 

3:2

11

«ОТГ» (Клевань-Оржів)

1:2

0:2

1:2

2:3

3:1

2:0

5:1

1:0

2:3

1:6

 

3:4

 

 

 

 

 

 

0:6

0:0

1:4

1:2

 

3:0

2:0

0:3

1:5

 

2:1

12

«Моноліт» (Вараш)

1:1

2:2

0:2

1:3

0:3

2:1

5:2

2:3

1:0

0:0

4:3

 

 

 

 

 

 

 

3:1

 

1:5

2:0

3:3

2:0

 

1:1

1:0

2:3

1:2

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити