Чемпіонат Рівненської області з футболу серед юнаків - 21 тур (26-27.10.2019)

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ 1 ЛІГА (ЮНАКИ)

 

21 тур 26-27.10.2019р.

ДЮСШ «Верес» (Рівне) – ФК «Гоща-РІТТЕР» (Гоща)   1:3

ФК «Калина» (Бугрин) – ФК «Локомотив» (Здолбунів)   0:1

ФК «Коливань» (Клевань) – ХФК «Надія» (Рівне)   3:1

ФК «Іква» (Млинів) – ФК «Сокіл» (Радивилів-Крупець)   0:0

ФК «Рафалівка» (Рафалівка) – ФК «Маяк (Сарни)   0:0

 

Положення команд на 28.10.19р.:

№п/п

НАЗВА КОМАНДИ

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ФК «Маяк (Сарни)

19

14

4

1

52:5

46

2

ДЮСШ «Верес» (Рівне)

19

12

4

3

49:13

40

3

ФК «Ізотоп-РАЕС (Вараш)

18

12

3

3

42:17

39

4

ФК «Гоща-РІТТЕР» (Гоща)

19

11

3

5

57:15

36

5

ФК «Рафалівка» (Рафалівка)

19

11

2

6

57:21

35

6

ФК «Коливань» (Клевань)

18

10

0

8

30:25

30

7

ХФК «Надія» (Рівне)

18

8

3

7

28:29

27

8

ФК «Калина» (Бугрин)

20

6

3

11

25:29

21

9

ФК «Локомотив» (Здолбунів)

19

2

4

13

10:57

10

10

ФК «Сокіл» (Радивилів-Крупець)

18

2

1

16

13:84

7

11

ФК «Іква» (Млинів)

19

0

3

16

4:72

3

 

п/п

КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

в

н

п

р/м

оч

м

1

ФК «Локомотив» (Здолбунів)

 

0:2

0:10

0:1

3:1

1:1

0:9

0:5

1:1

0:1

0:3

 

 

 

 

 

 

0:3

1:1

0:4

1:3

1:0

 

0:3

1:1

1:4

0:4

2

ХФК «Надія»

(Рівне)

2:0

 

0:2

2:2

3:0

1:0

0:2

1:1

2:0

0:2

2:4

 

 

 

 

 

 

3:0

0:0

 

7:1

1:0

1:2

0:10

2:0

1:3

 

3

ФК «Маяк»

(Сарни)

10:0

2:0

 

1:0

8:0

6:0

2:0

1:0

2:0

4:0

0:0

 

 

 

 

 

 

1:1

0:0

2:0

 

1:2

0:0

2:1

3:0

2:0

5:1

4

ДЮСШ «Верес»

(Рівне)

1:0

2:2

0:1

 

5:0

2:0

4:2

0:0

5:0

2:1

3:0

 

 

 

 

 

 

4:0

 

0:2

7:1

0:0

2:1

1:3

8:0

3:0

0:0

5

ФК «Сокіл»

(Радивилів-Крупець)

1:3

0:3

0:8

0:5

 

0:1

1:9

0:7

2:1

2:4

0:2

 

 

 

 

 

 

3:1

1:7

 

1:7

0:12

0:5

2:3

0:0

 

0:6

6

ФК «Калина»

(Бугрин)

1:1

0:1

0:6

0:2

1:0

 

0:2

0:3

1:0

1:0

0:3

 

 

 

 

 

 

0:1

0:1

2:1

0:0

12:0

2:2

0:3

4:0

1:2

0:1

7

ФК «Рафалівка» (Рафалівка)

9:0

2:0

0:2

2:4

9:1

2:0

 

2:1

8:0

0:1

1:2

 

 

 

 

 

 

 

2:1

0:0

1:2

5:0

2:2

3:1

8:0

0:4

1:0

8

ФК «Гоща-РІТТЕР»

(Гоща)

5:0

1:1

0:1

0:0

7:0

3:0

1:2

 

5:0

0:1

1:1

 

 

 

 

 

 

3:0

10:0

1:2

3:1

3:2

3:0

1:3

8:0

2:1

 

9

ФК «Іква»

(Млинів)

1:1

0:2

0:2

0:5

1:2

0:1

0:8

0:5

 

0:3

1:6

 

 

 

 

 

 

1:1

0:2

0:3

0:8

0:0

0:4

0:8

0:8

 

0:3

10

ФК «Коливань»

(Клевань)

1:0

2:0

0:4

1:2

4:2

0:1

1:0

1:0

3:0

 

1:3

 

 

 

 

 

 

4:1

3:1

0:2

0:3

 

2:1

4:0

1:2

 

2:3

11

ФК «Ізотоп-РАЕС

(Вараш)

3:0

4:2

0:0

0:3

2:0

3:0

2:1

1:1

6:1

3:1

 

 

 

 

 

 

 

4:0

 

1:5

0:0

6:0

1:0

0:1

 

3:0

3:2



Додати коментар


Захисний код
Оновити