24-й відкритий зимовий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу пам'яті Гайдучика Я.Д. - календар матчів на 14-15 грудня

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ХХІV-ГО ВІДКРИТОГО ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2019 РОКУ

 

група «А»

група «B»

група «C»

група «D»

1. «ТАНЧИК»                                              (Рівне)

1. «BAZIKALO»                                                 

 (Рівне)

1. «ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ»                                             

 (Здолбунів)

1. «АЛЬЯНС»                                                       (Рівне)

2. «BENNY HILL»                                             (Здолбунів)

2. «DREAM TEAM»                                                 

(Новомильськ-Копитків)

2. «ЗІРКА»                                               

 (Квасилів)

2. ФК «ЗДОЛБУНІВ»                                                       

 (Здолбунів)

3. «АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК»                                                   

 (Глинськ)

3. «ХЕМП-01»                                                  

 (Здолбунів)

3. «БАСТІОН»                                             (Дубно)

3. «PUMA»                                             (Копитків)

4. ФК «ЗДОВБИЦЯ-BAZUKA»

(Здовбиця)

4. «СИГНАЛ»                                              

 (Спасів)

4. ФК «РОЗВАЖ»                                          (Розваж)

4. «ДЯДЯ ЖЕНЯ»                                               (Здолбунів)

5. «АТЛЕТИК»                                          (Здовбиця)

5. «НОВА МОЩАНИЦЯ»

(Нова Мощаниця)

5. ДЮСШ                                       (Здолбунів)

5. «AGRO BEST GRUP»                                               (Рівне)

6. «АКДЕМІКА-MAANS-ВЕТЕРАНИ»                                                (Здолбунів)

6. «Б-52»                                                      

 (Рівне)

6. ФК «КВАСИЛІВ»                                          (Квасилів)

6. «ГАЛАКТІКОС»                                                (Здолбунів)

7. « ДЕНЖЕР»

(Здолбунів)

 

7. ФК «ФОРВАРД»                                              

 ятигори)

 

 

7 ГРУДНЯ (СУБОТА)

8 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

 

Майданчик ДЮСШ

Майданчик ДЮСШ

 

1

10.00

ДЮСШ – Зірка

10

10.30

ДЮСШ – ФК Розваж

 

Майданчик MAANS

Майданчик MAANS

 

2

10.00

Сигнал – BAZIKALO

11

10.30

Арсенал-Глинськ – Денжер

 

3

10.50

Арсенал-Глинськ – Атлетик

12

11.20

Атлетик – Benny Hill

 

4

11.40

Альянс – Puma

13

12.10

ФК Розваж – Експрес-ветерани

 

5

12.30

Benny Hill – Академіка-MAANS-ветерани

14

13.00

ФК Квасилів – Бастіон

 

6

13.20

ФК Здолбунів – Галактікос

15

13.50

Б-52 – Нова Мощаниця

 

7

14.10

Форвард – ФК Квасилів

16

14.40

Бастіон – Форвард

 

8

15.00

Хемп-01 – Dream team

17

15.30

Нова Мощаниця – Сигнал

 

9

15.50

AGRO BEST GRUP – Дядя Женя

18

16.20

PumaAGRO BEST GRUP

 

 

19

17.10

BAZIKALO – Хемп-01

 

14 ГРУДНЯ (СУБОТА)

15 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

Майданчик MAANS

Майданчик ДЮСШ

21

10.00

Академіка-MAANS-ветерани – Арсенал-Глинськ

32

10.30

ФК Квасилів – ДЮСШ

22

10.50

ФК Квасилів – Експрес-ветерани

35

11.40

Експрес-ветерани – ДЮСШ

23

11.40

Форвард – Зірка

Майданчик MAANS

24

12.30

ФК Здолбунів – Альянс

31

9.00

Академіка-MAANS-ветерани – Атлетик

25

13.20

Dream team BAZIKALO

33

10.30

Танчик – Денжер

26

14.10

Benny Hill – Танчик

34

11.20

Альянс – Галактікос

27

15.00

Денжер – ФК Здовбиця-BAZUKA

36

12.10

Хемп-01 – Нова Мощаниця

28

15.50

Б-52 – Сигнал

37

13.00

Форвард – ФК Розваж

29

16.40

ФК Здовбиця-BAZUKA – Танчик

38

13.50

Нова Мощаниця – Dream team

30

17.30

Галактікос Puma

39

14.40

Зірка – ФК Розваж

20

18.20

ГалактікосДядя Женя

40

15.30

ФК Здовбиця-BAZUKA – Арсенал-Глинськ

 

41

16.20

AGRO BEST GRUP – ФК Здолбунів

42

17.10

Дядя Женя – Puma

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити