24-й відкритий зимовий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу пам'яті Гайдучика Я.Д. - результати 1-2 турів + статистика

24-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2019 РОКУ

7 ГРУДНЯ (СУБОТА)

 

Майданчик ДЮСШ

 

1

10.00

ДЮСШ – Зірка

3:7

Майданчик MAANS

 

2

10.00

Сигнал – BAZIKALO

4:11

3

10.50

Арсенал-Глинськ – Атлетик

2:6

4

11.40

Альянс – Puma

10:3

5

12.30

Benny Hill – Академіка-MAANS-ветерани

0:2

6

13.20

ФК Здолбунів – Галактікос

2:3

7

14.10

Форвард – ФК Квасилів

3:3

8

15.00

Хемп-01 – Dream team

0:16

9

15.50

AGRO BEST GRUP – Дядя Женя

13:5

8 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

 

Майданчик ДЮСШ

 

10

10.30

ДЮСШ – ФК Розваж

3:5

Майданчик MAANS

 

11

10.30

Арсенал-Глинськ – Денжер

11:2

12

11.20

Атлетик – Benny Hill

1:5

13

12.10

ФК Розваж – Експрес-ветерани

3:1

14

13.00

ФК Квасилів – Бастіон

1:4

15

13.50

Б-52 – Нова Мощаниця

3:3

16

14.40

Бастіон – Форвард

5:4

17

15.30

Нова Мощаниця – Сигнал

3:1

18

16.20

PumaAGRO BEST GRUP

3:8

19

17.10

BAZIKALO – Хемп-01

6:4

20

18.00

ГалактікосДядя Женя

перенос

 

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД НА 12 ГРУДНЯ:

       

 

ГРУПА «А»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК» (Глинськ)

2

1

0

1

13:8

3

2

«BENNY HILL» (Здолбунів)

2

1

0

1

5:3

3

3

«АКАДЕМІКА-MAANS-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

1

1

0

0

2:0

3

4

«АТЛЕТІК» (Здовбиця)

2

1

0

1

7:7

3

5

«ТАНЧИК» (Рівне)

0

0

0

0

0:0

0

6

ФК «ЗДОВБИЦЯ-BAZUKA» (Здовбиця)

0

0

0

0

0:0

0

7

«ДЕНЖЕР» (Здолбунів)

1

0

0

1

2:11

0

 

 

ГРУПА «В»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«BAZIKALO» (Рівне)

2

2

0

0

17:8

6

2

«НОВА МОЩАНИЦЯ» (Нова Мощаниця)

2

1

1

0

6:4

4

3

«DREAM TEAM» (Новомильськ-Копитків)

1

1

0

0

16:0

3

4

«Б-52» (Рівне)

1

0

1

0

3:3

1

5

«СИГНАЛ» (Спасів)

2

0

0

2

5:14

0

6

«ХЕМП-01» (Здолбунів)

2

0

0

2

4:22

0

 

 

ГРУПА «С»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«БАСТІОН» (Дубно)

2

2

0

0

9:5

6

2

ФК «РОЗВАЖ» (Розваж)

2

2

0

0

8:4

6

3

«ЗІРКА» (Квасилів)

1

1

0

0

7:3

3

4

ФК «ФОРВАРД» (П’ятигори)

2

0

1

1

7:8

1

5

ФК «КВАСИЛІВ» (Квасилів)

2

0

1

1

4:7

1

6

«ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

1

0

0

1

1:3

0

7

ДЮСШ (Здолбунів)

2

0

0

2

6:12

0

 

 

ГРУПА «D»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«AGRO BEST GRUP» (Рівне)

2

2

0

0

21:8

6

2

«АЛЬЯНС» (Рівне)

1

1

0

0

10:3

3

3

«ГАЛАКТІКОС» (Здолбунів)

1

1

0

0

3:2

3

4

ФК «ЗДОЛБУНІВ» (Здолбунів)

1

0

0

1

2:3

0

5

«ДЯДЯ ЖЕНЯ» (Здолбунів)

1

0

0

1

5:13

0

6

«PUMA» (Копитків)

2

0

0

2

6:18

0

 

Серед бомбардирів лідирують:

№ п/п

Прізвище та ім’я гравця (команда)

Забиті мячі

1

Зубарєв Павло («AGRO BEST GRUP»)

9

2

Варварук Тарас («Арсенал-Глинськ»)

8

3-5

Любар Олександр («BAZIKALO»), Гайдучик Микола («Dream team»),

6

 

Ковальов Роман («Форвард»)

 

6-10

Никифоров Дмитро («Зірка»), Приндета Віталій («Бастіон»),

4

 

Кривко Олександр, Зубік Антон (обоє-«Альянс»),

 

 

Босюк Микола («AGRO BEST GRUP»)

 

11-19

Ткачук Володимир («BAZIKALO»), Ситницький Ілля («Dream team»),

3

 

Губеня Ігор («Хемп-01»), Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»),

 

 

Фесенко Андрій, Степаненко Юрій (обоє-ФК «Розваж»),

 

 

Кишиєв Рустам, Ніколайчук Віктор (обоє-«AGRO BEST GRUP»),

 

 

Онищук Олег (ФК «Квасилів»)

 

 

7-8 грудня попередження отримали:

Данько Назарій, Коник Назар, Качан Олександр (всі-ДЮСШ), Колабський Павло («Puma»),

Макарчук Олександр, Хрусь Богдан, Левечко Павло, Удодик Павло (всі-«Benny Hill»),

Торчило Ігор («Дядя Женя»), Ціцюра Петро (ФК «Форвард»), Бурка Владислав («Атлетик»),

Степанов Микола (ФК «Розваж»), Бурлака Анатолій («Б-52»), Сабадах Вадим («Сигнал»),

Мельник Максим BAZIKALO»), Демедюк Володимир («Хемп-01»),

Сьох Роман («AGRO BEST GRUP»), Косік Віктор («Академіка-MAANS-ветерани»)

Два попередження мають:

відсутні

Вилучення:

Козачук Іван («Benny Hill»), Онищук Юрій (ФК «Квасилів»),

Мельничук Сергій («Експрес-ветерани») (два попередження у грі)

Штрафники:

Мельничук Сергій («Експрес-ветерани») – матч №22

В 19 матчах командами забито 169 м’ячів, що становить 8,89 гола за гру.

ГРУПА «А»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«ТАНЧИК» (Рівне)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

«BENNY HILL» (Здолбунів)

 

 

 

 

5:1

0:2

 

 

 

 

 

 

 

3

«АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК» (Глинськ)

 

 

 

 

2:6

 

11:2

 

 

 

 

 

 

4

ФК «ЗДОВБИЦЯ-BAZUKA» (Здовбиця)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

«АТЛЕТІК» (Здовбиця)

 

1:5

6:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

«АКАДЕМІКА-MAANS-ВЕТЕРАНИ»

(Здолбунів)

 

2:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

«ДЕНЖЕР» (Здолбунів)

 

 

2:11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «B»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«BAZIKALO» (Рівне)

 

 

6:4

11:4

 

 

 

 

 

 

 

 

2

«DREAM TEAM»

(Новомильськ-Копитків)

 

 

16:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

«ХЕМП-01» (Здолбунів)

4:6

0:16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

«СИГНАЛ» (Спасів)

4:11

 

 

 

1:3

 

 

 

 

 

 

 

5

«НОВА МОЩАНИЦЯ»

 (Нова Мощаниця)

 

 

 

3:1

 

3:3

 

 

 

 

 

 

6

«Б-52» (Рівне)

 

 

 

 

3:3

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «C»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

 

 

 

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

«ЗІРКА» (Квасилів)

 

 

 

 

7:3

 

 

 

 

 

 

 

 

3

«БАСТІОН» (Дубно)

 

 

 

 

 

4:1

5:4

 

 

 

 

 

 

4

ФК «РОЗВАЖ» (Розваж)

3:1

 

 

 

5:3

 

 

 

 

 

 

 

 

5

ДЮСШ (Здолбунів)

 

3:7

 

3:5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

ФК «КВАСИЛІВ» (Квасилів)

 

 

1:4

 

 

 

3:3

 

 

 

 

 

 

7

ФК «ФОРВАРД» (П’ятигори)

 

 

4:5

 

 

3:3

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «D»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«АЛЬЯНС» (Рівне)

 

 

10:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ФК «ЗДОЛБУНІВ» (Здолбунів)

 

 

 

 

 

2:3

 

 

 

 

 

 

3

«PUMA» (Копитків)

3:10

 

 

 

3:8

 

 

 

 

 

 

 

4

«ДЯДЯ ЖЕНЯ» (Здолбунів)

 

 

 

 

5:13

 

 

 

 

 

 

 

5

«AGRO BEST GRUP» (Рівне)

 

 

8:3

13:5

 

 

 

 

 

 

 

 

6

«ГАЛАКТІКОС» (Здолбунів)

 

3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 ГРУДНЯ (СУБОТА)

Матч №1   ДЮСШ (Здолбунів) – «Зірка» (Квасилів)   3:7

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Шибунька Михайло (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Коник Назар (2), Бартасевич Олександр (1) (обоє-ДЮСШ) –

Никифоров Дмитро (4), Бойко Роман (2), Назарук Василь (1) (всі-«Зірка»)

Попередження: Данько Назарій (ДЮСШ)

Матч №2   «Сигнал» (Спасів) – «BAZIKALO» (Рівне)   4:11

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Сорока Андрій (1), Портянюк Віктор (1), Козачук Роман (1), Савчук Віталій (1) (всі-«Сигнал») –    

Ткачук Володимир (2), Любар Олександр (6), Чичук Василь (2), Каранюк Павло (1) (всі-«BAZIKALO»)

Матч №3   «Арсенал-Глинськ» (Глинськ) – «Атлетик» (Здовбиця)   2:6

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Щебет Василь (1), Варварук Тарас (1) (обоє-«Арсенал-Глинськ») –

Савчук Олександр (2), Должанський Ярослав (1), Снітко Кирил (1), Мельник Тарас (2) (всі-«Атлетик»)

Матч №4   «Альянс» (Рівне) – «Puma» (Копитків)   10:3

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Кривко Олександр (4), Зубік Антон (4), Котляр Андрій (1), Хоровець Дмитро (1) (всі-«Альянс»)

 – Рибкін Михайло (1), Воробюк Олександр (1), Колабський Павло (1) (всі-«Puma») 

Попередження: Колабський Павло («Puma»)

Матч №5   «Benny Hill» (Здолбунів) – «Академіка-MAANS-ветерани» (Здолбунів)   0:2

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Гудима Олег (1), Іванов Олександр (1) (обоє-«Академіка-MAANS-ветерани»)

Попередження: Макарчук Олександр, Хрусь Богдан, Левечко Павло (всі-«Benny Hill») –

Косік Віктор («Академіка-MAANS-ветерани»)

Вилучення: Козачук Іван («Benny Hill»)

Матч №6  ФК «Здолбунів» (Здолбунів) – «Галактікос» (Здолбунів)   2:3

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Коляда Микола (1), Гергелюк Олександр (1) (обоє-ФК «Здолбунів») –

Дармовіс Павло (1), Харчук Валентин (1), Сондак Володимир (1) (всі-«Галактікос»)

Матч №7   «Форвард» (П’ятигори) – ФК «Квасилів» (Квасилів)   3:3

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Ковальов Роман (2), Ольховець Яша (1) (обоє-«Форвард») – Онищук Олег (3) (ФК «Квасилів»)

Попередження: Ціцюра Петро (ФК «Форвард»)

Вилучення: Онищук Юрій (ФК «Квасилів»)

Матч №8   «Хемп-01» (Здолбунів) – «Dream team» (Новомильськ-Копитків)   0:16

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир,Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Горчак Святослав (2), Ситницький Ілля (3), Гайдучик Микола (6), Ткач Валерій (2),

Сержанюк Олексій (1), Годун Олексій (2) (всі-«Dream team»)

Матч №9   «AGRO BEST GRUP» (Рівне) – «Дядя Женя» (Здолбунів)   13:5

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Кишиєв Рустам (2), Босюк Микола (4), Зубарєв Павло (4), Ніколайчук Віктор (3)

(всі-«AGRO BEST GRUP») – Денисевич Іван (1), Ящук Олександр (2), Кухарчук Олександр (1),

Смаглюк Олег (1) (всі-«Дядя Женя»)

Попередження: Торчило Ігор («Дядя Женя»)

8 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

Матч №10   ДЮСШ (Здолбунів) – ФК «Розваж» (Розваж)   3:5

Арбітри матчу: Гудима Олег, Шибунька Михайло (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Щенін Микола (1), Павлюк Роман (1), Рачук Владислав (1) (всі-ДЮСШ) –

Фесенко Андрій (2), Прядун Олександр (2), Степаненко Юрій (1) (всі-ФК «Розваж»)

Попередження: Коник Назар, Качан Олександр (обоє-ДЮСШ)

Матч №11   «Арсенал-Глинськ» (Глинськ) – «Денжер» (Здолбунів)   11:2

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Варварук Тарас (7), Романець Василь (1), Чмут Віталій (2), Цибульський Олександр (1)

(всі-«Арсенал-Глинськ») – Савчук Дмитро (1), Година Влад (1) (обоє-«Денжер»)

Матч №12   «Атлетик» (Здовбиця) – «Benny Hill» (Здолбунів)   1:5

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Андрущак Григорій (1) («Атлетик») – Макарчук Олександр (2), Левечко Павло (1),

Пушик Владислав (1), Голуб Владислав (1) (всі-«Benny Hill»)

Попередження: Бурка Владислав («Атлетик») – Удодик Павло («Benny Hill»)

Матч №13  ФК «Розваж» (Розваж) – «Експрес-ветерани» (Здолбунів)   3:1

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Фесенко Андрій (1), Степаненко Юрій (2) (обоє-ФК «Розваж») –

Петришин Олег (1) («Експрес-ветерани»)

Попередження: Степанов Микола (ФК «Розваж») – Мельничук Сергій («Експрес-ветерани»)

Вилучення: Мельничук Сергій («Експрес-ветерани») – друге попередження у грі

Матч №14  ФК «Квасилів» (Квасилів) – «Бастіон» (Дубно)   1:4

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег, (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Котович Олег (1) (ФК «Квасилів») – Приндета Володимир (2), Приндета Віталій (1),

Харчук Богдан (1) (всі-«Бастіон») –

Матч №15  «Б-52» (Рівне) – «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)   3:3

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Соловей Юрій (2), Медун Василь (1) (обоє-«Б-52) –

Ткачук Андрій (2), Федорчук Антон (1) (обоє-«Нова Мощаниця»)

Попередження: Бурлака Анатолій («Б-52»)

Матч №16  «Бастіон» (Дубно) – «Форвард» (П’ятигори)   5:4

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Мельниченко Роман (1), Приндета Віталій (3), Лівінський Олег (1) (всі-«Бастіон») –

Ковальов Роман (4) («Форвард»)

Матч №17  «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця) – «Сигнал» (Спасів)   3:1

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Ткачук Микола (1), Ткачук Андрій (1), Вітрук Сергій (1) (всі-«Нова Мощаниця») –

Оманадзе Дмитро («Сигнал»)

Попередження: Сабадах Вадим («Сигнал»)

Матч №18  «Puma» (Копитків) – «AGRO BEST GRUP» (Рівне)   3:8

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Воробюк Олександр (1), Колабський Юрій (1), Боровець Микола (1) (всі-« Puma») –

Кишиєв Рустам (1), Зубарєв Павло (5), Сьох Роман (1), Семенчук Едуард (1) (всі-«AGRO BEST GRUP»)

Попередження: Сьох Роман («AGRO BEST GRUP»)

Матч №19  «BAZIKALO» (Рівне) – «Хемп-01» (Здолбунів)   6:4

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Кот Віталій (1), Ткачук Володимир (1), Мельник Максим (1), Оніщук Віктор (1),  

Каранюк Павло (1), Примаченко Едуард (1) (всі-«BAZIKALO») –

Губеня Ігор (3), Павлов Андрій (1) (обоє-«Хемп-01»)

Попередження: Мельник Максим BAZIKALO») – Демедюк Володимир («Хемп-01»)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити