24-й відкритий зимовий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу пам'яті Гайдучика Я.Д. - повний календар чемпіонату

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ХХІV-ГО ВІДКРИТОГО ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2019 РОКУ

 

A

C

1

«ТАНЧИК» (Рівне)

1

«ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

2

«BENNY HILL» (Здолбунів)

2

«ЗІРКА» (Квасилів)

3

«АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК» (Глинськ)

3

«БАСТІОН» (Дубно)

4

ФК «ЗДОВБИЦЯ-BAZUKA» (Здовбиця)

4

ФК «РОЗВАЖ» (Розваж)

5

«АТЛЕТИК» (Здовбиця)

5

ДЮСШ (Здолбунів)

6

«АКАДЕМІКА-MAANS-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

6

ФК «КВАСИЛІВ» (Квасилів)

7

«ДЕНЖЕР» (Здолбунів)

7

ФК «ФОРВАРД» (П’ятигори)

B

D

1

«BAZIKALO» (Рівне)

1

«АЛЬЯНС» (Рівне)

2

«DREAM TEAM» (Новомильськ-Копитків)

2

ФК «ЗДОЛБУНІВ» (Здолбунів)

3

«ХЕМП-01» (Здолбунів)

3

«PUMA» (Копитків)

4

«СИГНАЛ» (Спасів)

4

«ДЯДЯ ЖЕНЯ» (Здолбунів)

5

«НОВА МОЩАНИЦЯ» (Нова Мощаниця)

5

«AGRO BEST GRUP» (Рівне)

6

«Б-52» (Рівне)

6

«ГАЛАКТІКОС» (Здолбунів)

 

7 ГРУДНЯ (СУБОТА)

8 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

 

Майданчик ДЮСШ

Майданчик ДЮСШ

 

1

10.00

ДЮСШ – Зірка

10

10.30

ДЮСШ – ФК Розваж

 

Майданчик MAANS

Майданчик MAANS

 

2

10.00

Сигнал – BAZIKALO

11

10.30

Арсенал-Глинськ – Денжер

 

3

10.50

Арсенал-Глинськ – Атлетик

12

11.20

Атлетик – Benny Hill

 

4

11.40

Альянс – Puma

13

12.10

ФК Розваж – Експрес-ветерани

 

5

12.30

Benny Hill – Академіка-MAANS-ветерани

14

13.00

ФК Квасилів – Бастіон

 

6

13.20

ФК Здолбунів – Галактікос

15

13.50

Б-52 – Нова Мощаниця

 

7

14.10

Форвард – ФК Квасилів

16

14.40

Бастіон – Форвард

 

8

15.00

Хемп-01 – Dream team

17

15.30

Нова Мощаниця – Сигнал

 

9

15.50

AGRO BEST GRUP – Дядя Женя

18

16.20

PumaAGRO BEST GRUP

 

 

19

17.10

BAZIKALO – Хемп-01

 

14 ГРУДНЯ (СУБОТА)

15 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

Майданчик MAANS

Майданчик ДЮСШ

21

10.00

Академіка-MAANS-ветерани – Арсенал-Глинськ

32

10.30

ФК Квасилів – ДЮСШ

22

10.50

ФК Квасилів – Експрес-ветерани

35

11.40

Експрес-ветерани – ДЮСШ

23

11.40

Форвард – Зірка

Майданчик MAANS

24

12.30

ФК Здолбунів – Альянс

31

9.00

Академіка-MAANS-ветерани – Атлетик

25

13.20

Dream teamBAZIKALO

33

10.30

Танчик – Денжер

26

14.10

Benny Hill – Танчик

34

11.20

Альянс – Галактікос

27

15.00

Денжер – ФК Здовбиця-BAZUKA

36

12.10

Хемп-01 – Нова Мощаниця

28

15.50

Б-52 – Сигнал

37

13.00

Форвард – ФК Розваж

29

16.40

ФК Здовбиця-BAZUKA – Танчик

38

13.50

Нова Мощаниця – Dream team

30

17.30

Галактікос Puma

39

14.40

Зірка – ФК Розваж

20

18.20

ГалактікосДядя Женя

40

15.30

ФК Здовбиця-BAZUKA – Арсенал-Глинськ

 

41

16.20

AGRO BEST GRUP – ФК Здолбунів

42

17.10

Дядя Женя – Puma

21 ГРУДНЯ (СУБОТА)

22 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

 

Майданчик ДЮСШ

Майданчик ДЮСШ

 

43

10.00

Бастіон – ДЮСШ

55

10.00

ДЮСШ – Форвард

 

Майданчик MAANS

Майданчик MAANS

 

44

10.00

Денжер – Академіка-MAANS-ветерани

54

9.00

ФК Здовбиця-BAZUKA – Академіка-MAANS-ветерани

 

45

10.50

Танчик – Атлетик

56

10.30

Атлетик – Денжер

 

46

11.40

Бастіон – Зірка

57

11.20

Хемп-01 – Б-52

 

47

12.30

Галактікос AGRO BEST GRUP

58

12.10

Арсенал-Глинськ – Benny Hill

 

48

13.20

Сигнал – Хемп-01

59

13.00

ФК Розваж – Бастіон

 

49

14.10

BAZIKALO – Б-52

60

13.50

BAZIKALO – Нова Мощаниця

 

50

15.00

Benny Hill – ФК Здовбиця-BAZUKA

61

14.40

ФК Розваж – ФК Квасилів

 

51

15.50

Експрес-ветерани – Форвард

62

15.30

Dream team – Сигнал

 

52

16.40

Puma – ФК Здолбунів

63

16.20

Зірка – Експрес-ветерани

 

53

17.30

Дядя Женя – Альянс

64

17.10

ФК Здолбунів – Дядя Женя

 

28 ГРУДНЯ (СУБОТА)

29 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

Майданчик MAANS

Майданчик ДЮСШ

65

10.00

Академіка-MAANS-ветерани – Танчик

Ліга «F»

66

10.50

Денжер – Benny Hill

73

10.00

А7 – С7

67

11.40

Танчик – Арсенал-Глинськ

Майданчик MAANS

68

12.30

Зірка – ФК Квасилів

1/8 фіналу

69

13.20

Dream team – Б-52

74

10.30

А1 – В4

пер 1

пр 19

70

14.10

Альянс – AGRO BEST GRUP

75

11.20

C2 – D3

пер 2

пр 20

71

15.00

Експрес-ветерани – Бастіон

76

12.10

D2 – C3

пер 3

пр 21

72

15.50

Атлетик – ФК Здовбиця-BAZUKA

77

13.00

B1 – A4

пер 4

пр 22

 

78

13.50

C1 – D4

пер 5

пр 23

79

14.40

A2 – B3

пер 6

пр 24

80

15.30

B2 – A3

пер 7

пр 25

81

16.20

D1 – C4

пер 8

пр 26

4 СІЧНЯ (СУБОТА)

5 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

Майданчик MAANS

Майданчик MAANS

Ліга «Е» 1/2 фіналу

Ліга «C» 1/2 фіналу

82

10.00

А6 – В6

41

92

10.30

пр 31 – пр 32

37

83

10.50

С6 – D6

42

93

11.20

пр 33 – пр 34

38

Ліга «D» 1/2 фіналу

Ліга «B» 1/2 фіналу

84

11.40

А5 – В5

39

94

12.10

пер 27 – пер 28

35

85

12.30

С5D5

40

95

13.00

пер 29 – пер 30

36

1/4 фіналу

1/4 фіналу

86

13.20

пер 1пер 2

пер 9

пр 13

96

13.50

пер 5 – пер 6

пер 11

пр 15

87

14.10

пер 3 – пер 4

пер 10

пр 14

97

14.40

пер 7 – пер 8

пер 12

пр 16

Ліга «B+C» 1/4 фіналу

Ліга «Е»

88

15.00

пр 19пр 20

пер 27

пр 31

98

15.30

Малий фінал    пр 41пр 42

89

15.50

пр 21 – пр 22

пер 28

пр 32

99

16.20

Фінал                пер 41пер 42

90

16.40

пр 23 – пр 24

пер 29

пр 33

Ліга «D»

91

17.30

пр 25 – пр 26

пер 30

пр 34

100

17.20

Малий фінал    пр 39пр 40

 

 

 

101

18.10

Фінал                пер 39пер 40

11 СІЧНЯ (СУБОТА)

12 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

Майданчик MAANS

Майданчик MAANS

Ліга «А» 1/2 фіналу

Ліга «А»

102

10.00

пр 13пр 14

17

110

10.30

Малий фінал    пр 17 – пр 18

103

10.50

пр 15пр 16

18

111

11.20

Фінал                пер 17 – пер 18

1/2 фіналу

Матч за 3-є місце

104

11.40

пер 9пер 10

112

12.20

Програвші 1/2 фіналу

105

12.30

пер 11пер 12

Фінал

Ліга «С»

113

13.20

Переможці 1/2 фіналу

106

13.40

Малий фінал    пр 37 – пр 38

 

107

14.30

Фінал                пер 37 – пер 38

Ліга «B»

108

15.20

Малий фінал    пр 35 – пр 36

109

16.10

Фінал                пер 35 – пер 36

                                         

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити