24-й відкритий зимовий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу пам'яті Гайдучика Я.Д. - екваторні групові баталії

24-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2019 РОКУ

14 ГРУДНЯ (СУБОТА)

 

Майданчик MAANS

 

21

10.00

Академіка-MAANS-ветерани – Арсенал-Глинськ

1:4

22

10.50

ФК Квасилів – Експрес-ветерани

-:-

23

11.40

Форвард – Зірка

9:14

24

12.30

ФК Здолбунів – Альянс

5:0

25

13.20

Dream teamBAZIKALO

9:2

26

14.10

Benny Hill – Танчик

5:6

27

15.00

Денжер – ФК Здовбиця-BAZUKA

0:10

28

15.50

Б-52 – Сигнал

14:4

29

16.40

ФК Здовбиця-BAZUKA – Танчик

3:12

30

17.30

Галактікос Puma

13:2

20

18.20

ГалактікосДядя Женя

13:2

15 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

 

Майданчик ДЮСШ

 

32

10.30

ФК Квасилів – ДЮСШ

5:4

35

11.40

Експрес-ветерани – ДЮСШ

0:1

Майданчик MAANS

 

31

9.00

Академіка-MAANS-ветерани – Атлетик

5:6

33

10.30

Танчик – Денжер

23:7

34

11.20

Альянс – Галактікос

3:4

36

12.10

Хемп-01 – Нова Мощаниця

3:4

37

13.00

Форвард – ФК Розваж

1:6

38

13.50

Нова Мощаниця – Dream team

1:13

39

14.40

Зірка – ФК Розваж

2:4

40

15.30

ФК Здовбиця-BAZUKA – Арсенал-Глинськ

4:13

41

16.20

AGRO BEST GRUP – ФК Здолбунів

1:3

42

17.10

Дядя Женя – Puma

1:2

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД НА 16 ГРУДНЯ:

       

 

ГРУПА «А»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«ТАНЧИК» (Рівне)

3

3

0

0

41:15

9

2

«АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК» (Глинськ)

4

3

0

1

30:13

9

3

«АТЛЕТІК» (Здовбиця)

3

2

0

1

13:12

6

4

«BENNY HILL» (Здолбунів)

3

1

0

2

10:9

3

5

«АКАДЕМІКА-MAANS-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

3

1

0

2

8:10

3

6

ФК «ЗДОВБИЦЯ-BAZUKA» (Здовбиця)

3

1

0

2

17:25

3

7

«ДЕНЖЕР» (Здолбунів)

3

0

0

3

9:44

0

 

 

ГРУПА «В»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«DREAM TEAM» (Новомильськ-Копитків)

3

3

0

0

38:3

9

2

«НОВА МОЩАНИЦЯ» (Нова Мощаниця)

4

2

1

1

11:20

7

3

«BAZIKALO» (Рівне)

3

2

0

1

19:17

6

4

«Б-52» (Рівне)

2

1

1

0

17:7

4

5

«СИГНАЛ» (Спасів)

3

0

0

3

9:28

0

6

«ХЕМП-01» (Здолбунів)

3

0

0

3

7:26

0

 

 

ГРУПА «С»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

ФК «РОЗВАЖ» (Розваж)

4

4

0

0

18:7

12

2

«ЗІРКА» (Квасилів)

3

2

0

1

23:16

6

3

«БАСТІОН» (Дубно)

2

2

0

0

9:5

6

4

ФК «КВАСИЛІВ» (Квасилів)

4

1

1

2

9:11

4

5

ДЮСШ (Здолбунів)

4

1

0

3

11:17

3

6

ФК «ФОРВАРД» (П’ятигори)

4

0

1

3

17:28

1

7

«ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

3

0

0

3

1:4

0

 

 

ГРУПА «D»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«ГАЛАКТІКОС» (Здолбунів)

4

4

0

0

33:9

12

2

ФК «ЗДОЛБУНІВ» (Здолбунів)

3

2

0

1

10:4

6

3

«AGRO BEST GRUP» (Рівне)

3

2

0

1

22:11

6

4

«АЛЬЯНС» (Рівне)

3

1

0

2

13:12

3

5

«PUMA» (Копитків)

4

1

0

3

10:32

3

6

«ДЯДЯ ЖЕНЯ» (Здолбунів)

3

0

0

3

8:28

0

 

 

Серед бомбардирів лідирують:

№ п/п

Прізвище та ім’я гравця (команда)

Забиті мячі

1

Наумець Андрій («Танчик»)

23

2

Гайдучик Микола («Dream team»)

16

3

Сондак Володимир («Галактікос»)

15

4

Варварук Тарас («Арсенал-Глинськ»)

11

5-6

Ковальов Роман («Форвард»), Зубарєв Павло («AGRO BEST GRUP»)

10

7

Ситницький Ілля («Dream team»)

9

8-10

Любар Олександр («BAZIKALO»), Фесенко Андрій (ФК «Розваж»),

7

 

Харчук Валентин («Галактікос»)

 

11-16

Ткач Валерій («Dream team»), Полончук Олександр («Б-52»),

6

 

Никифоров Дмитро, Степанюк Руслан (обоє-«Зірка»), Кривко Олександр («Альянс»),

 

 

Дармовіс Павло («Галактікос»)

 

17-19

Гриб Тарас, Таргоній Павло (обоє-«Арсенал-Глинськ»), Руденко Віталій («Денжер»)

5

 

14-15 грудня попередження отримали:

Коляда Микола, Ніколайчук Олександр, Глаз Володимир (всі-ФК «Здолбунів»),

Тхорук Віктор (двічі), Агеєв Дмитро (двічі) (обоє-«Альянс»),

Скрейч Микола (ФК «Здовбиця-BAZUKA»), Василечко Олег, Ляшук Володимир (обоє-«Галактікос»),

Левчун Володимир (двічі) (ДЮСШ), Свирид Ігор («Танчик»), Іваніків Сергій («Хемп-01»),

Денисевич Іван, Мельник Віктор (обоє-«Дядя Женя»), Головай Олег («Нова Мощаниця»),

Никифоров Дмитро («Зірка»),Сіліхін Павло, Бровчук Юрій, Боровець Микола (всі-« Puma»)

Два попередження мають:

Левчун Володимир (ДЮСШ), Тхорук Віктор, Агеєв Дмитро (обоє-«Альянс»)

Вилучення:

Петришин Олег («Експрес-ветерани»)

Бондаренко Олександр («Експрес-ветерани») – два попередження у грі

Власюк Леонід («Нова Мощаниця»)– два попередження у грі

Штрафники:

Бондаренко Олександр («Експрес-ветерани») – матч №51

В 42 матчах командами забито 413 м’ячів, що становить 9,83 гола за гру.

ГРУПА «А»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«ТАНЧИК» (Рівне)

 

6:5

 

12:3

 

 

23:7

 

 

 

 

 

 

2

«BENNY HILL» (Здолбунів)

5:6

 

 

 

5:1

0:2

 

 

 

 

 

 

 

3

«АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК» (Глинськ)

 

 

 

13:4

2:6

4:1

11:2

 

 

 

 

 

 

4

ФК «ЗДОВБИЦЯ-BAZUKA» (Здовбиця)

3:12

 

4:13

 

 

 

10:0

 

 

 

 

 

 

5

«АТЛЕТІК» (Здовбиця)

 

1:5

6:2

 

 

6:5

 

 

 

 

 

 

 

6

«АКАДЕМІКА-MAANS-ВЕТЕРАНИ»

(Здолбунів)

 

2:0

1:4

 

5:6

 

 

 

 

 

 

 

 

7

«ДЕНЖЕР» (Здолбунів)

7:23

 

2:11

0:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «B»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«BAZIKALO» (Рівне)

 

2:9

6:4

11:4

 

 

 

 

 

 

 

 

2

«DREAM TEAM»

(Новомильськ-Копитків)

9:2

 

16:0

 

13:1

 

 

 

 

 

 

 

3

«ХЕМП-01» (Здолбунів)

4:6

0:16

 

 

3:4

 

 

 

 

 

 

 

4

«СИГНАЛ» (Спасів)

4:11

 

 

 

1:3

4:14

 

 

 

 

 

 

5

«НОВА МОЩАНИЦЯ»

 (Нова Мощаниця)

 

1:13

4:3

3:1

 

3:3

 

 

 

 

 

 

6

«Б-52» (Рівне)

 

 

 

14:4

3:3

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «C»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

 

 

 

1:3

0:1

-:-

 

 

 

 

 

 

 

2

«ЗІРКА» (Квасилів)

 

 

 

2:4

7:3

 

14:9

 

 

 

 

 

 

3

«БАСТІОН» (Дубно)

 

 

 

 

 

4:1

5:4

 

 

 

 

 

 

4

ФК «РОЗВАЖ» (Розваж)

3:1

4:2

 

 

5:3

 

6:1

 

 

 

 

 

 

5

ДЮСШ (Здолбунів)

1:0

3:7

 

3:5

 

4:5

 

 

 

 

 

 

 

6

ФК «КВАСИЛІВ» (Квасилів)

-:-

 

1:4

 

5:4

 

3:3

 

 

 

 

 

 

7

ФК «ФОРВАРД» (П’ятигори)

 

9:14

4:5

1:6

 

3:3

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «D»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«АЛЬЯНС» (Рівне)

 

0:5

10:3

 

 

3:4

 

 

 

 

 

 

2

ФК «ЗДОЛБУНІВ» (Здолбунів)

5:0

 

 

 

3:1

2:3

 

 

 

 

 

 

3

«PUMA» (Копитків)

3:10

 

 

2:1

3:8

2:13

 

 

 

 

 

 

4

«ДЯДЯ ЖЕНЯ» (Здолбунів)

 

 

1:2

 

5:13

2:13

 

 

 

 

 

 

5

«AGRO BEST GRUP» (Рівне)

 

1:3

8:3

13:5

 

 

 

 

 

 

 

 

6

«ГАЛАКТІКОС» (Здолбунів)

4:3

3:2

13:2

13:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 ГРУДНЯ (СУБОТА)

Матч №21   «Академіка-MAANS-ветерани» (Здолбунів) – «Арсенал-Глинськ» (Глинськ)   1:4

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Гудима Олег (1) («Академіка-MAANS-ветерани») – Варварук Тарас (1), Гриб Тарас (1),  

Чмут Віталій (1), Таргоній Павло (1) (всі-«Арсенал-Глинськ»)  

Матч №22    ФК «Квасилів» (Квасилів) – «Експрес-ветерани» (Здолбунів)   -:-

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)  

Вилучення: Петришин Олег («Експрес-ветерани»)

Матч №23   «Форвард» (П’ятигори) – «Зірка» (Квасилів)   9:14

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Степанчук Павло (2), Степанчук Назар (2), Поварянський Василь (1), Ковальов Роман (3),   

Крищук Павло (1) (всі-«Форвард») – Никифоров Дмитро (2), Стецюк Ігор (1), Назарук Василь (3),

Єфемчук Василь (1), Степанюк Руслан (6), Бойко Роман (1) (всі-«Зірка»)

Матч №24   ФК «Здолбунів» (Здолбунів) – «Альянс» (Рівне)   5:0

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Гергелюк Олександр (2), Коляда Микола (1), Цілюков Роман (1), Ніколайчук Олександр (1) 

(всі-ФК «Здолбунів»)

Попередження: Коляда Микола, Ніколайчук Олександр (обоє-ФК «Здолбунів») –

Тхорук Віктор, Агеєв Дмитро (обоє-«Альянс»)

Матч №25   «Dream team» (Новомильськ-Копитків) – «BAZIKALO» (Рівне)   9:2

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Ткач Валерій (1), Сержанюк Олексій (1), Ситницький Ілля (2), Гайдучик Микола (5)

(всі-«Dream team») – Любар Олександр (1), Данилюк Артем (1) (обоє-«BAZIKALO»)

Матч №26   «Benny Hill» (Здолбунів) – «Танчик» (Рівне)   5:6

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів) 

Забиті м’ячі: Удодик Павло (1), Левечко Павло (2), Пушик Владислав (1), Макарчук Олександр (1)

(всі-«Benny Hill») –

Наумець Андрій (3), Трофімчук Михайло (1), Конюх Кирил (1), Жак Вадим (1) (всі-«Танчик»)

Матч №27   «Денжер» (Здолбунів) – ФК «Здовбиця-BAZUKA» (Здовбиця)   0:10

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів) 

Забиті м’ячі: Піхотін Юрій (1), Ярута Василь (2), Скрейч Микола (4), Нижник Назар (1), Кухта Назар (2)

(всі-ФК «Здовбиця-BAZUKA»)

Попередження: Скрейч Микола (ФК «Здовбиця-BAZUKA»)

Матч №28   «Б-52» (Рівне) – «Сигнал» (Спасів)   14:4

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Соловей Юрій (2), Полончук Олександр (6), Балаушко Юрій (3), Господинчик Андрій (2), 

Давидов Денис (1) (всі-«Б-52») –

Оманадзе Дмитро (1), Козачук Роман (1), Мосійчук Андрій (2) (всі-«Сигнал»)

Матч №29    ФК «Здовбиця-BAZUKA» (Здовбиця) – «Танчик» (Рівне)   3:12

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів) 

Забиті м’ячі: Квітка Валерій (1), Климчик Петро (1), Кухта Назар (1) (всі-ФК «Здовбиця-BAZUKA») –

Наумець Андрій (6), Чикалюк-Козакевич Сергій (2), Конюх Кирил (1), Жак Вадим (1),

Газицький Віктор (2) (всі-«Танчик»)

Матч №30   «Галактікос» (Здолбунів) – «Puma» (Копитків)   13:2

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Ляшук Володимир (1), Дармовіс Павло (1), Харчук Валентин (3), Сондак Володимир (7),

Ситник Дмитро (1) (всі-«Галактікос») – Воробюк Олександр (1), Боровець Микола (1) (обоє-« Puma»)

Попередження: Василечко Олег («Галактікос»)

Матч №20  «Галактікос» (Здолбунів) – «Дядя Женя» (Здолбунів)   13:2

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Дармовіс Павло (3), Харчук Валентин (3), Жилінський Максим (2), Василечко Олег (1),

Сондак Володимир (4) (всі-«Галактікос») – Мельник Віктор (2) («Дядя Женя») 

Попередження: Ляшук Володимир («Галактікос»)

15 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

Матч №31   «Академіка-MAANS-ветерани» (Здолбунів) – «Атлетик» (Здовбиця)   5:6

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Гудима Олег (2), Демчук Василь (2), Горобюк Олександр (1)

(всі-«Академіка-MAANS-ветерани») – Мельник Тарас (1), Андрущак Григорій (2), Должанський Ярослав (3)

(всі-«Атлетик»)

Матч №32   ФК «Квасилів» (Квасилів) – ДЮСШ (Здолбунів)   5:4

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Шибунька Михайло (Здолбунів)

Забиті м’ячі: Котович Олег (1), Усік Василь (1), Луцюк Дмитро (3) (всі-ФК «Квасилів») –

Левчун Володимир (1), Бартасевич Олександр (1), Коник Назар (1), Щенін Микола (1) (всі-ДЮСШ)

Попередження: Левчун Володимир (ДЮСШ)

Матч №33    «Танчик» (Рівне) – «Денжер» (Здолбунів)   23:7

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Газицький Дмитро (4), Наумець Андрій (14), Свирид Ігор (3), Жак Вадим (1),

Газицький Віктор (2) (всі-«Танчик») –

Мичко Дмитро (1), Руденко Віталій (5), Кравчук Дмитро (всі-«Денжер»)

Попередження: Свирид Ігор («Танчик»)

Матч №34   «Альянс» (Рівне) – «Галактікос» (Здолбунів)   3:4

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Кривко Олександр (2), Тхорук Віктор(1) (обоє-«Альянс») –

Сондак Володимир (3), Дармовіс Павло (1) (обоє-«Галактікос»)

Попередження: Тхорук Віктор, Агеєв Дмитро (обоє-«Альянс»)

Матч №35   «Експрес-ветерани» (Здолбунів) – ДЮСШ (Здолбунів)   0:1

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Шибунька Михайло (Здолбунів)

Забиті м’ячі: Бартасевич Олександр (1) (ДЮСШ)

Попередження: Левчун Володимир (ДЮСШ) – Бондаренко Олександр («Експрес-ветерани»)

Вилучення: Бондаренко Олександр («Експрес-ветерани») – друге попередження у грі

Матч №36   «Хемп-01» (Здолбунів) – «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)   3:4

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Більчук Василь (1), Демедюк Володимир (1), Губеня Ігор (1) (всі-«Хемп-01») –

Єнич Олег (2), Клим’юк Павло (1), Федорчук Антон (1) (всі-«Нова Мощаниця»)

Попередження: Іваніків Сергій («Хемп-01») – Власюк Леонід («Нова Мощаниця»)

Вилучення: Власюк Леонід («Нова Мощаниця»)– друге попередження у грі

Матч №37    «Форвард» (П’ятигори) – ФК «Розваж» (Розваж)   1:6

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Ковальов Роман (1) («Форвард») – Прядун Олександр (1), Степаненко Юрій (1),   

Врублевський Олег (1), Фесенко Андрій (2), Яковець Андрій (1) (всі-ФК «Розваж»)

Матч №38   «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця) – «Dream team» (Новомильськ-Копитків)   1:13

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Гудима Олег (Здолбунів)

Забиті м’ячі: Ткачук Микола (1) («Нова Мощаниця») – Гайдучик Микола (5), Ситницький Ілля (4),

Ткач Валерій (3), Сержанюк Олексій (1) (всі-«Dream team»)

Попередження: Головай Олег («Нова Мощаниця»)

Матч №39   «Зірка» (Квасилів) – ФК «Розваж» (Розваж)   2:4

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Перець Андрій (1) («Зірка») – Прядун Олександр (1), Врублевський Олег (1),

Фесенко Андрій (2), Яковець Андрій (1АГ) (всі-ФК «Розваж»)

Попередження: Никифоров Дмитро («Зірка»)

Матч №40   ФК «Здовбиця-BAZUKA» (Здовбиця) – «Арсенал-Глинськ» (Глинськ)   4:13

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Нижник Назар (1), Доменський Віталій (1) (обоє-ФК «Здовбиця-BAZUKA») –

Романець Василь (1), Варварук Тарас (2), Гриб Тарас (4), Таргоній Павло (4), Давидюк Віталій (1),   

Глущук Ярослав (всі-«Арсенал-Глинськ»)

Матч №41    «AGRO BEST GRUP» (Рівне) – ФК «Здолбунів» (Здолбунів)   1:3

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Зубарєв Павло (1) («AGRO BEST GRUP») – Цілюков Роман (3) (ФК «Здолбунів»)

Попередження: Глаз Володимир (ФК «Здолбунів»)

Матч №42   «Дядя Женя» (Здолбунів) – «Puma» (Копитків)   1:2

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Денисевич Іван (1) («Дядя Женя») – Бровчук Юрій (2) (« Puma») 

Попередження: Денисевич Іван, Мельник Віктор (обоє-«Дядя Женя») –

Сіліхін Павло, Бровчук Юрій, Боровець Микола (всі-« Puma») 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити