24-й відкритий зимовий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу пам'яті Гайдучика Я.Д. - перед завершенням групових змагань

24-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2019 РОКУ

21 ГРУДНЯ (СУБОТА)

 

Майданчик ДЮСШ

 

43

10.00

Бастіон – ДЮСШ

28.12.19  поч.13.20

Майданчик MAANS

 

44

10.00

Денжер – Академіка-MAANS-ветерани

2:4

45

10.50

Танчик – Атлетик

7:4

46

11.40

Бастіон – Зірка

4:2

47

12.30

Галактікос AGRO BEST GRUP

4:4

48

13.20

Сигнал – Хемп-01

9:2

49

14.10

BAZIKALO – Б-52

5:7

50

15.00

Benny Hill – ФК Здовбиця-BAZUKA

16:1

51

15.50

Експрес-ветерани – Форвард

2:2

52

16.40

Puma – ФК Здолбунів

3:6

53

17.30

Дядя Женя – Альянс

5:8

22 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

 

Майданчик ДЮСШ

 

55

10.00

ДЮСШ – Форвард

6:2

Майданчик MAANS

 

54

9.00

ФК Здовбиця-BAZUKA – Академіка-MAANS-ветерани

1:1

56

10.30

Атлетик – Денжер

6:1

57

11.20

Хемп-01 – Б-52

0:5 т.р.

58

12.10

Арсенал-Глинськ – Benny Hill

0:7

59

13.00

ФК Розваж – Бастіон

1:3

60

13.50

BAZIKALO – Нова Мощаниця

6:1

61

14.40

ФК Розваж – ФК Квасилів

0:3

62

15.30

Dream team – Сигнал

7:3

63

16.20

Зірка – Експрес-ветерани

7:1

64

17.10

ФК Здолбунів – Дядя Женя

6:7

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД НА 23 ГРУДНЯ:

       

 

ГРУПА «А»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«ТАНЧИК» (Рівне)

4

4

0

0

48:19

12

2

«BENNY HILL» (Здолбунів)

5

3

0

2

33:10

9

3

«АТЛЕТІК» (Здовбиця)

5

3

0

2

23:20

9

4

«АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК» (Глинськ)

5

3

0

2

30:20

9

5

«АКАДЕМІКА-MAANS-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

5

2

1

2

13:13

7

6

ФК «ЗДОВБИЦЯ-BAZUKA» (Здовбиця)

5

1

1

3

19:42

4

7

«ДЕНЖЕР» (Здолбунів)

5

0

0

5

12:54

0

 

 

ГРУПА «В»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«DREAM TEAM» (Новомильськ-Копитків)

4

4

0

0

45:6

12

2

«Б-52» (Рівне)

4

3

1

0

29:12

10

3

«BAZIKALO» (Рівне)

5

3

0

2

30:25

9

4

«НОВА МОЩАНИЦЯ» (Нова Мощаниця)

5

2

1

2

12:26

7

5

«СИГНАЛ» (Спасів)

5

1

0

4

21:37

3

6

«ХЕМП-01» (Здолбунів)

5

0

0

5

9:40

0

 

 

ГРУПА «С»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«БАСТІОН» (Дубно)

4

4

0

0

16:8

12

2

ФК «РОЗВАЖ» (Розваж)

6

4

0

2

19:13

12

3

«ЗІРКА» (Квасилів)

5

3

0

2

32:21

9

4

ФК «КВАСИЛІВ» (Квасилів)

5

2

1

2

12:11

7

5

ДЮСШ (Здолбунів)

5

2

0

3

17:19

6

6

ФК «ФОРВАРД» (П’ятигори)

6

0

2

4

21:36

2

7

«ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

5

0

1

4

4:13

1

 

 

ГРУПА «D»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«ГАЛАКТІКОС» (Здолбунів)

5

4

1

0

37:13

13

2

ФК «ЗДОЛБУНІВ» (Здолбунів)

5

3

0

2

22:14

9

3

«AGRO BEST GRUP» (Рівне)

4

2

1

1

26:15

7

4

«АЛЬЯНС» (Рівне)

4

2

0

2

21:17

6

5

«PUMA» (Копитків)

5

1

0

4

13:38

3

6

«ДЯДЯ ЖЕНЯ» (Здолбунів)

5

1

0

4

20:42

3

Серед бомбардирів лідирують:

№ п/п

Прізвище та ім’я гравця (команда)

Забиті мячі

1

Наумець Андрій («Танчик»)

26

2-3

Макарчук Олександр («Benny Hill»), Сондак Володимир («Галактікос»)

17

4

Гайдучик Микола («Dream team»)

16

5

Ситницький Ілля («Dream team»)

13

6

Варварук Тарас («Арсенал-Глинськ»)

11

7-8

Ковальов Роман («Форвард»), Зубарєв Павло («AGRO BEST GRUP»)

10

9-10

Любар Олександр («BAZIKALO»), Никифоров Дмитро («Зірка»)

9

11-16

Полончук Олександр («Б-52»), Степанюк Руслан («Зірка»),

7

 

Приндета Віталій («Бастіон»), Фесенко Андрій (ФК «Розваж»),

 

 

Дармовіс Павло, Харчук Валентин (обоє-«Галактікос»)

 

17-22

Левечко Павло («Benny Hill»), Должанський Ярослав («Атлетик»),

6

 

Берташ Тарас («BAZIKALO»), Ткач Валерій («Dream team»),

 

 

Кривко Олександр («Альянс»), Кишиєв Рустам («AGRO BEST GRUP»)

 

 

21-22 грудня попередження отримали:

Руденко Віталій (двічі) («Денжер»), Приндета Володимир, Омелянюк Андрій (обоє-«Бастіон»),

Ковальчук Олександр («Хемп-01»), Піхотін Юрій (ФК «Здовбиця-BAZUKA»),

Шевцов Віталій («Дядя Женя»), Годлевський Сергій («Академіка-MAANS-ветерани»),

Воробюк Олександр («Puma»), Гергелюк Олександр, Яцюк Юрій (обоє-ФК «Здолбунів»),

Жовтанюк Андрій, Щенін Микола, Коник Назар (всі-ДЮСШ),

Должанський Ярослав («Атлетик»), Удодик Павло, Левечко Павло (обоє-«Benny Hill»),

Степаненко Юрій, Врублевський Олег (двічі) (обоє-ФК «Розваж»), Власюк Сергій («Нова Мощаниця»),

Ткачук Володимир, Берташ Тарас, Мельник Максим, Каранюк Павло, Оніщук Віктор (всі-«BAZIKALO»),

Ковальчук Володимир, Луцюк Дмитро, Усік Василь (всі-ФК «Квасилів»),

Горчак Святослав, Ситницький Ілля, Вакуліч Олексій (всі-«Dream team»),

Бойко Роман, Дерман Максим, Мельничук Олександр (всі-«Зірка»),

Андрійчук Володимир («Експрес-ветерани»)

Два попередження мають:

Коник Назар, Левчун Володимир (обоє-ДЮСШ), Тхорук Віктор, Агеєв Дмитро (обоє-«Альянс»),

Врублевський Олег (ФК «Розваж»), Удодик Павло, Левечко Павло (обоє-«Benny Hill»),

Руденко Віталій («Денжер»), Мельник Максим («BAZIKALO»)

Вилучення:

Сорока Андрій («Сигнал») – два попередження у грі

Штрафники:

Сорока Андрій («Сигнал») – матч №84

В 63 матчах командами забито 584 м’ячі, що становить 9,27 гола за гру.

ГРУПА «А»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«ТАНЧИК» (Рівне)

 

6:5

 

12:3

7:4

 

23:7

 

 

 

 

 

 

2

«BENNY HILL» (Здолбунів)

5:6

 

7:0

16:1

5:1

0:2

 

 

 

 

 

 

 

3

«АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК» (Глинськ)

 

0:7

 

13:4

2:6

4:1

11:2

 

 

 

 

 

 

4

ФК «ЗДОВБИЦЯ-BAZUKA» (Здовбиця)

3:12

1:16

4:13

 

 

1:1

10:0

 

 

 

 

 

 

5

«АТЛЕТІК» (Здовбиця)

4:7

1:5

6:2

 

 

6:5

6:1

 

 

 

 

 

 

6

«АКАДЕМІКА-MAANS-ВЕТЕРАНИ»

(Здолбунів)

 

2:0

1:4

1:1

5:6

 

4:2

 

 

 

 

 

 

7

«ДЕНЖЕР» (Здолбунів)

7:23

 

2:11

0:10

1:6

2:4

 

 

 

 

 

 

7

 

ГРУПА «B»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«BAZIKALO» (Рівне)

 

2:9

6:4

11:4

6:1

5:7

3

0

2

30:25

9

3

2

«DREAM TEAM»

(Новомильськ-Копитків)

9:2

 

16:0

7:3

13:1

 

 

 

 

 

 

 

3

«ХЕМП-01» (Здолбунів)

4:6

0:16

 

2:9

3:4

0:5

0

0

5

9:40

0

6

4

«СИГНАЛ» (Спасів)

4:11

3:7

9:2

 

1:3

4:14

1

0

4

21:38

3

5

5

«НОВА МОЩАНИЦЯ»

 (Нова Мощаниця)

1:6

1:13

4:3

3:1

 

3:3

2

1

2

12:26

7

4

6

«Б-52» (Рівне)

7:5

 

5:0

14:4

3:3

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «C»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

 

1:7

 

1:3

0:1

-:-

2:2

 

 

 

 

 

 

2

«ЗІРКА» (Квасилів)

7:1

 

2:4

2:4

7:3

 

14:9

 

 

 

 

 

 

3

«БАСТІОН» (Дубно)

 

4:2

 

3:1

 

4:1

5:4

 

 

 

 

 

1

4

ФК «РОЗВАЖ» (Розваж)

3:1

4:2

1:3

 

5:3

0:3

6:1

4

0

2

19:13

12

2

5

ДЮСШ (Здолбунів)

1:0

3:7

 

3:5

 

4:5

6:2

 

 

 

 

 

 

6

ФК «КВАСИЛІВ» (Квасилів)

-:-

 

1:4

3:0

5:4

 

3:3

 

 

 

 

 

 

7

ФК «ФОРВАРД» (П’ятигори)

2:2

9:14

4:5

1:6

2:6

3:3

 

0

2

4

21:36

2

 

 

ГРУПА «D»

 

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«АЛЬЯНС» (Рівне)

 

0:5

10:3

8:5

 

3:4

 

 

 

 

 

 

2

ФК «ЗДОЛБУНІВ» (Здолбунів)

5:0

 

6:3

6:7

3:1

2:3

3

0

2

22:14

9

 

3

«PUMA» (Копитків)

3:10

3:6

 

2:1

3:8

2:13

1

0

4

13:38

3

5

4

«ДЯДЯ ЖЕНЯ» (Здолбунів)

5:8

7:6

1:2

 

5:13

2:13

1

0

4

20:42

3

6

5

«AGRO BEST GRUP» (Рівне)

 

1:3

8:3

13:5

 

4:4

 

 

 

 

 

 

6

«ГАЛАКТІКОС» (Здолбунів)

4:3

3:2

13:2

13:2

4:4

 

4

1

0

37:13

13

1

21 ГРУДНЯ (СУБОТА)

Матч №44   «Денжер» (Здолбунів) – «Академіка-MAANS-ветерани» (Здолбунів)   2:4

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Мичко Дмитро (1), Чайка Назар (1) (обоє-«Денжер») – Іванов Олександр (2), Косік Віктор (1),  

Вільбовець Олександр (1) (всі-«Академіка-MAANS-ветерани»)

Попередження: Руденко Віталій («Денжер»)

Матч №45   «Танчик» (Рівне) – «Атлетик» (Здовбиця)   7:4

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Савицький Роман (2), Наумець Андрій (3), Свирид Ігор (1), Жак Вадим (1) (всі-«Танчик») –

Савчук Олександр (1), Должанський Ярослав (1), Снітко Кирил (2) (всі-«Атлетик»)

Матч №46   «Бастіон» (Дубно) – «Зірка» (Квасилів)   4:2

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів) 

Забиті м’ячі: Приндета Віталій (2), Омелянюк Андрій (1), Харчук Богдан (1) (всі-«Бастіон») –  

Никифоров Дмитро (1), Назарук Василь (1) (обоє-«Зірка»)

Попередження: Приндета Володимир, Омелянюк Андрій (обоє-«Бастіон»)

Матч №47   «Галактікос» (Здолбунів) – «AGRO BEST GRUP» (Рівне)   4:4

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)  

Забиті м’ячі: Сондак Володимир (2), Дармовіс Павло (1), Жилінський Максим (1) (всі-«Галактікос») –

Кишиєв Рустам (3), Ніколайчук Віктор (1) (обоє-«AGRO BEST GRUP»)

Матч №48   «Сигнал» (Спасів) – «Хемп-01» (Здолбунів)   9:2

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ) 

Забиті м’ячі: Грибок Андрій (4), Оманадзе Дмитро (2), Мосійчук Андрій (1), Сорока Андрій (2)

(всі-«Сигнал») – Кротюк Олександр (1), Павлов Андрій (1) (обоє-«Хемп-01»)

Попередження: Ковальчук Олександр («Хемп-01»)

Матч №49   «BAZIKALO» (Рівне) – «Б-52» (Рівне)   5:7

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Берташ Тарас (3), Оніщук Віктор (1), Мельник Максим (1) (всі-«BAZIKALO») –    

Медун Василь (3), Балаушко Юрій (1), Господинчик Андрій (1), Давидов Денис (1),

Полончук Олександр (1) (всі-«Б-52)

Попередження: Ткачук Володимир, Берташ Тарас (обоє-«BAZIKALO»)

Матч №50   «Benny Hill» (Здолбунів) – ФК «Здовбиця-BAZUKA» (Здовбиця)   16:1

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)  

Забиті м’ячі: Удодик Павло (1), Макарчук Олександр (14), Козачук Іван (1) (всі-«Benny Hill») –

Ярута Василь (1) (ФК «Здовбиця-BAZUKA»)

Попередження: Піхотін Юрій (ФК «Здовбиця-BAZUKA»)

Матч №51   «Експрес-ветерани» (Здолбунів) – «Форвард» (П’ятигори)   2:2

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)  

Забиті м’ячі: Фрідріх Віталій (1), Іванцов Олександр (1) (обоє-«Експрес-ветерани») –  

Степанчук Павло (2) («Форвард»)

Матч №52   «Puma» (Копитків) – ФК «Здолбунів» (Здолбунів)   3:6

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)   

Забиті м’ячі: Рибкін Михайло (1), Воробюк Олександр (1), Колабський Павло (1) (всі-«Puma») –

Гергелюк Олександр (2), Коляда Микола (1), Глаз Володимир (1), Тишкун Вадим (2) (всі-ФК «Здолбунів»)

Попередження: Воробюк Олександр («Puma») – Гергелюк Олександр, Яцюк Юрій (обоє-ФК «Здолбунів»)

Матч №53   «Дядя Женя» (Здолбунів) – «Альянс» (Рівне)   5:8

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Гудима Олег (Здолбунів)   

Забиті м’ячі: Назарчук Андрій (1), Мельник Віктор (1), Торчило Ігор (1), Денисевич Іван (2)

(всі-«Дядя Женя») – Козяр Андрій (3), Хоровець Дмитро (4), Лушпанов Євгеній (1) (всі-«Альянс»)

Попередження: Шевцов Віталій («Дядя Женя»)

22 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

Матч №54   ФК «Здовбиця-BAZUKA» (Здовбиця) – «Академіка-MAANS-ветерани» (Здолбунів)   1:1

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів) 

Забиті м’ячі: Лебідь Андрій (1) (ФК «Здовбиця-BAZUKA») –

Демчук Василь (1) («Академіка-MAANS-ветерани»)

Попередження: Годлевський Сергій («Академіка-MAANS-ветерани»)

Матч №55   ДЮСШ (Здолбунів) – «Форвард» (П’ятигори)   6:2

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Шибунька Михайло (Здолбунів)

Забиті м’ячі: Бартасевич Олександр (1), Щенін Микола (1), Жовтанюк Андрій (1), Гугайло Олександр (1),

Кухарчук Денис (2) (всі-ДЮСШ) – Лампіка Василь (1), Ягнич Віталій (1) (обоє-«Форвард»)

Попередження: Жовтанюк Андрій, Щенін Микола, Коник Назар (всі-ДЮСШ)

Матч №56   «Атлетик» (Здовбиця) – «Денжер» (Здолбунів)   6:1

Арбітри матчу: Гудима Олег (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)    

Забиті м’ячі: Бурка Владислав (1), Савчук Олександр (1), Должанський Ярослав (1), Снітко Кирил (1), 

Андрущак Григорій (2) (всі-«Атлетик») – Дацюк Олександр (1) («Денжер»)   

Попередження: Должанський Ярослав («Атлетик») – Руденко Віталій («Денжер»)

Матч №57   «Хемп-01» (Здолбунів) – «Б-52» (Рівне)   0:5 т.р.

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Гудима Олег (Здолбунів)  

Команда «Хемп-01» (Здолбунів) на гру не з’явилась

Матч №58   «Арсенал-Глинськ» (Глинськ) – «Benny Hill» (Здолбунів)   0:7

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)   

Забиті м’ячі: Левечко Павло (3), Голуб Вадим (3), Козачук Іван (1) (всі-«Benny Hill»)

Попередження: Удодик Павло, Левечко Павло (обоє-«Benny Hill»)

Матч №59   ФК «Розваж» (Розваж) – «Бастіон» (Дубно)   1:3

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)    

Забиті м’ячі: Врублевський Олег (1) (ФК «Розваж») –  

Приндета Віталій (1), Приндета Володимир (1), Вітерук Михайло (1) (всі-«Бастіон»)

Попередження: Врублевський Олег (ФК «Розваж»)

Матч №60   «BAZIKALO» (Рівне) – «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)   6:1

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Любар Олександр (2), Берташ Тарас (3), Оніщук Віктор (1) (всі-«BAZIKALO») –    

Вітрук Сергій (1) («Нова Мощаниця»)

Попередження: Мельник Максим, Каранюк Павло, Оніщук Віктор (всі-«BAZIKALO») –    

Власюк Сергій («Нова Мощаниця»)

Матч №61   ФК «Розваж» (Розваж) – ФК «Квасилів» (Квасилів)   0:3

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)   

Забиті м’ячі: Котович Олег (2), Ковальчук Володимир (1) (обоє-ФК «Квасилів»)

Попередження: Врублевський Олег, Степаненко Юрій (обоє-ФК «Розваж») –  

Ковальчук Володимир, Луцюк Дмитро, Усік Василь (всі-ФК «Квасилів») 

Матч №62   «Dream team» (Новомильськ-Копитків) – «Сигнал» (Спасів)   7:3

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Гудима Олег (Здолбунів)   

Забиті м’ячі: Горчак Святослав (1), Ситницький Ілля (4), Сержанюк Олексій (1), Годун Олексій (1)

 (всі-«Dream team») – Оманадзе Дмитро (1), Савчук Віталій (2) (обоє-«Сигнал»)

Попередження: Горчак Святослав, Ситницький Ілля, Вакуліч Олексій (всі-«Dream team») –

Сорока Андрій («Сигнал»)

Вилучення: Сорока Андрій («Сигнал») – друге попередження у грі

Матч №63   «Зірка» (Квасилів) – «Експрес-ветерани» (Здолбунів)   7:1

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)   

Забиті м’ячі: Никифоров Дмитро (2), Степанюк Руслан (1), Бойко Роман (2), Дерман Максим (2) 

(всі-«Зірка») – Фрідріх Віталій (1) («Експрес-ветерани»)

Попередження: Бойко Роман, Дерман Максим, Мельничук Олександр (всі-«Зірка») –

Андрійчук Володимир («Експрес-ветерани»)

Матч №64   ФК «Здолбунів» (Здолбунів) – «Дядя Женя» (Здолбунів)   6:7

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)    

Забиті м’ячі: Яцюк Юрій (2), Глаз Володимир (2), Топоровський Тарас (2) (всі-ФК «Здолбунів») –  

Ящук Олександр (3), Назарчук Андрій (2), Смаглюк Олег (2) (всі-«Дядя Женя»)

 

28 ГРУДНЯ (СУБОТА)

29 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

Майданчик MAANS

Майданчик ДЮСШ

65

10.00

Академіка-MAANS-ветерани – Танчик

Ліга «F»

66

10.50

Денжер – Benny Hill

73

10.00

А7 – С7

67

11.40

Танчик – Арсенал-Глинськ

Майданчик MAANS

68

12.30

Зірка – ФК Квасилів

1/8 фіналу

69

13.20

Dream team – Б-52

74

10.30

А1 – В4

пер 1

пр 19

70

14.10

Альянс – AGRO BEST GRUP

75

11.20

C2 – D3

пер 2

пр 20

71

15.00

Експрес-ветерани – Бастіон

76

12.10

D2 – C3

пер 3

пр 21

72

15.50

Атлетик – ФК Здовбиця-BAZUKA

77

13.00

B1 – A4

пер 4

пр 22

Майданчик ДЮСШ

78

13.50

C1 – D4

пер 5

пр 23

43

13.20

Бастіон – ДЮСШ

79

14.40

A2 – B3

пер 6

пр 24

 

80

15.30

B2 – A3

пер 7

пр 25

81

16.20

D1 – C4

пер 8

пр 26

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити