24-й відкритий зимовий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу пам'яті Гайдучика Я.Д. - передноворічні інтриги

24-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2019 РОКУ

28 ГРУДНЯ (СУБОТА)

 

Майданчик MAANS

 

65

10.00

Академіка-MAANS-ветерани – Танчик

1:5

66

10.50

Денжер – Benny Hill

3:26

67

11.40

Танчик – Арсенал-Глинськ

2:1

68

12.30

Зірка – ФК Квасилів

1:1

69

13.20

Dream team – Б-52

2:0

70

14.10

Альянс – AGRO BEST GRUP

4:5

71

15.00

Експрес-ветерани – Бастіон

1:8

72

15.50

Атлетик – ФК Здовбиця-BAZUKA

2:0

Майданчик ДЮСШ

 

43

13.20

Бастіон – ДЮСШ

8:4

29 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

 

Майданчик ДЮСШ

 

Ліга «F»

 

73

10.00

А7 – С7

Денжер – Експрес-ветерани

0:5 т.р.

Майданчик MAANS

 

1/8 фіналу

 

74

10.30

А1 – В4

Танчик – Нова Мощаниця

пер 1

пр 19

12:4

75

11.20

C2 – D3

ФК Розваж – ФК Здолбунів

пер 2

пр 20

2:3

76

12.10

D2 – C3

AGRO BEST GRUPЗірка

пер 3

пр 21

1:4

77

13.00

B1 – A4

Dream team – Арсенал-Глинськ

пер 4

пр 22

5:1

78

13.50

C1 – D4

Бастіон – Альянс

пер 5

пр 23

2:0

79

14.40

A2 – B3

Benny HillBAZIKALO

пер 6

пр 24

5:3

80

15.30

B2 – A3

Б-52 – Атлетик

пер 7

пр 25

4:0

81

16.20

D1 – C4

Галактікос – ФК Квасилів

пер 8

пр 26

2:0

               

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД ПІСЛЯ ГРУПОВИХ ЗМАГАНЬ:

 

ГРУПА «А»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«ТАНЧИК» (Рівне)

6

6

0

0

55:21

18

2

«BENNY HILL» (Здолбунів)

6

4

0

2

59:13

12

3

«АТЛЕТИК» (Здовбиця)

6

4

0

2

25:20

12

4

«АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК» (Глинськ)

6

3

0

3

31:22

9

5

«АКАДЕМІКА-MAANS-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

6

2

1

3

14:18

7

6

ФК «ЗДОВБИЦЯ-BAZUKA» (Здовбиця)

6

1

1

4

19:44

4

7

«ДЕНЖЕР» (Здолбунів)

6

0

0

6

15:80

0

 

 

ГРУПА «В»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«DREAM TEAM» (Новомильськ-Копитків)

5

5

0

0

47:6

15

2

«Б-52» (Рівне)

5

3

1

1

29:14

10

3

«BAZIKALO» (Рівне)

5

3

0

2

30:25

9

4

«НОВА МОЩАНИЦЯ» (Нова Мощаниця)

5

2

1

2

12:26

7

5

«СИГНАЛ» (Спасів)

5

1

0

4

21:37

3

6

«ХЕМП-01» (Здолбунів)

5

0

0

5

9:40

0

 

 

ГРУПА «С»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«БАСТІОН» (Дубно)

6

6

0

0

32:13

18

2

ФК «РОЗВАЖ» (Розваж)

6

4

0

2

19:13

12

3

«ЗІРКА» (Квасилів)

6

3

1

2

33:22

10

4

ФК «КВАСИЛІВ» (Квасилів)

6

2

2

2

13:12

8

5

ДЮСШ (Здолбунів)

6

2

0

4

21:27

6

6

ФК «ФОРВАРД» (П’ятигори)

6

0

2

4

21:36

2

7

«ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

6

0

1

5

5:21

1

 

 

ГРУПА «D»

І

В

Н

П

Р/М

ОЧ

1

«ГАЛАКТІКОС» (Здолбунів)

5

4

1

0

37:13

13

2

«AGRO BEST GRUP» (Рівне)

5

3

1

1

31:19

10

3

ФК «ЗДОЛБУНІВ» (Здолбунів)

5

3

0

2

22:14

9

4

«АЛЬЯНС» (Рівне)

5

2

0

3

25:22

6

5

«PUMA» (Копитків)

5

1

0

4

13:38

3

6

«ДЯДЯ ЖЕНЯ» (Здолбунів)

5

1

0

4

20:42

3

ГРУПА «А»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«ТАНЧИК» (Рівне)

 

6:5

2:1

12:3

7:4

5:1

23:7

6

0

0

55:21

18

1

2

«BENNY HILL» (Здолбунів)

5:6

 

7:0

16:1

5:1

0:2

26:3

4

0

2

59:13

12

2

3

«АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК» (Глинськ)

1:2

0:7

 

13:4

2:6

4:1

11:2

3

0

3

31:22

9

4

4

ФК «ЗДОВБИЦЯ-BAZUKA» (Здовбиця)

3:12

1:16

4:13

 

0:2

1:1

10:0

1

1

4

19:44

4

6

5

«АТЛЕТИК» (Здовбиця)

4:7

1:5

6:2

2:0

 

6:5

6:1

4

0

2

25:20

12

3

6

«АКАДЕМІКА-MAANS-ВЕТЕРАНИ»

(Здолбунів)

1:5

2:0

1:4

1:1

5:6

 

4:2

2

1

3

14:18

7

5

7

«ДЕНЖЕР» (Здолбунів)

7:23

3:26

2:11

0:10

1:6

2:4

 

0

0

6

15:80

0

7

 

ГРУПА «B»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«BAZIKALO» (Рівне)

 

2:9

6:4

11:4

6:1

5:7

3

0

2

30:25

9

3

2

«DREAM TEAM»

(Новомильськ-Копитків)

9:2

 

16:0

7:3

13:1

2:0

5

0

0

47:6

15

1

3

«ХЕМП-01» (Здолбунів)

4:6

0:16

 

2:9

3:4

0:5

0

0

5

9:40

0

6

4

«СИГНАЛ» (Спасів)

4:11

3:7

9:2

 

1:3

4:14

1

0

4

21:38

3

5

5

«НОВА МОЩАНИЦЯ»

(Нова Мощаниця)

1:6

1:13

4:3

3:1

 

3:3

2

1

2

12:26

7

4

6

«Б-52» (Рівне)

7:5

0:2

5:0

14:4

3:3

 

3

1

1

29:14

10

2

 

ГРУПА «C»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

7

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів)

 

1:7

1:8

1:3

0:1

-:-

2:2

0

1

5

5:21

1

7

2

«ЗІРКА» (Квасилів)

7:1

 

2:4

2:4

7:3

1:1

14:9

3

1

2

33:22

10

3

3

«БАСТІОН» (Дубно)

8:1

4:2

 

3:1

8:4

4:1

5:4

6

0

0

32:13

18

1

4

ФК «РОЗВАЖ» (Розваж)

3:1

4:2

1:3

 

5:3

0:3

6:1

4

0

2

19:13

12

2

5

ДЮСШ (Здолбунів)

1:0

3:7

4:8

3:5

 

4:5

6:2

2

0

4

21:27

6

5

6

ФК «КВАСИЛІВ» (Квасилів)

-:-

1:1

1:4

3:0

5:4

 

3:3

2

2

2

13:12

8

4

7

ФК «ФОРВАРД» (П’ятигори)

2:2

9:14

4:5

1:6

2:6

3:3

 

0

2

4

21:36

2

6

 

ГРУПА «D»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

«АЛЬЯНС» (Рівне)

 

0:5

10:3

8:5

4:5

3:4

2

0

3

25:22

6

4

2

ФК «ЗДОЛБУНІВ» (Здолбунів)

5:0

 

6:3

6:7

3:1

2:3

3

0

2

22:14

9

3

3

«PUMA» (Копитків)

3:10

3:6

 

2:1

3:8

2:13

1

0

4

13:38

3

5

4

«ДЯДЯ ЖЕНЯ» (Здолбунів)

5:8

7:6

1:2

 

5:13

2:13

1

0

4

20:42

3

6

5

«AGRO BEST GRUP» (Рівне)

5:4

1:3

8:3

13:5

 

4:4

3

1

1

31:19

10

2

6

«ГАЛАКТІКОС» (Здолбунів)

4:3

3:2

13:2

13:2

4:4

 

4

1

0

37:13

13

1

Серед бомбардирів лідирують:

№ п/п

Прізвище та ім’я гравця (команда)

Забиті мячі

1-2

Наумець Андрій («Танчик»), Макарчук Олександр («Benny Hill»)

36

3

Сондак Володимир («Галактікос»)

17

4

Гайдучик Микола («Dream team»)

16

5

Ситницький Ілля («Dream team»)

14

6

Приндета Віталій («Бастіон»)

13

7-8

Левечко Павло («Benny Hill»), Никифоров Дмитро («Зірка»)

10

9

Степанюк Руслан («Зірка»)

9

10

Горчак Святослав («Dream team»)

8

11-14

Гриценко Юрій («Benny Hill»), Полончук Олександр («Б-52»),

7

 

Дармовіс Павло, Харчук Валентин (обоє-«Галактікос»)

 

 

Ліга «B+C»

 

1-2

Любар Олександр («BAZIKALO»), Варварук Тарас («Арсенал-Глинськ»)

12

3

Зубарєв Павло («AGRO BEST GRUP»)

10

4

Фесенко Андрій (ФК «Розваж»)

9

5-6

Кривко Олександр («Альянс»), Кишиєв Рустам («AGRO BEST GRUP»)

7

7-9

Хоровець Дмитро («Альянс»), Берташ Тарас («BAZIKALO»),

6

 

Должанський Ярослав («Атлетик»)

 

10-14

Босюк Микола, Ніколайчук Віктор (обоє-«AGRO BEST GRUP»)

5

 

Гриб Тарас, Таргоній Павло (обоє-«Арсенал-Глинськ»)

 

 

Андрущак Григорій («Атлетик»)

 

 

Ліга «D»

 

1-3

Коник Назар, Бартасевич Олександр (обоє-ДЮСШ),

5

 

Оманадзе Дмитро («Сигнал»)

 

4-8

Гудима Олег, Іванов Олександр (обоє-«Академіка-MAANS-ветерани»),

4

 

Грибок Андрій («Сигнал»), Щенін Микола (ДЮСШ),

 

 

Воробюк Олександр («Puma»)

 

9-12

Демчук Василь («Академіка-MAANS-ветерани»),

3

 

Сорока Андрій, Савчук Віталій, Мосійчук Андрій (всі-«Сигнал»)

 

 

Ліга «E»

 

1

Ковальов Роман («Форвард»)

10

2

Ящук Олександр («Дядя Женя»)

5

3-7

Скрейч Микола,Нижник Назар (обоє-ФК «Здовбиця-BAZUKA»),

4

 

Губеня Ігор («Хемп-01»), Степанчук Павло («Форвард»),

 

 

Денисевич Іван («Дядя Женя»)

 

8-12

Ярута Василь, Кухта Назар (обоє-ФК «Здовбиця-BAZUKA»)

3

 

Смаглюк Олег, Мельниу Віктор, Назарчук Андрій (всі-«Дядя Женя»)

 

 

Ліга «F»

 

1

Руденко Віталій («Денжер»)

7

28-29 грудня попередження отримали:

Павлюк Роман (ДЮСШ), Вільбовець Олександр («Академіка-MAANS-ветерани»),

Дерман Максим («Зірка»), Левінський Олег («Бастіон), Василечко Олег («Галактікос»),

Олексенко Максим, Гук Роман (обоє-«Атлетик»), Кишиєв Рустам («AGRO BEST GRUP»),

Мартинюк Володимир (двічі), Луцюк Дмитро, Кондрашин Микола (всі-ФК «Квасилів»),

Андрійчук Володимир («Експрес-ветерани»), Лябук Дмитро («Нова Мощаниця»),

Врублевський Олег, Сергі Єгор (обоє-ФК «Розваж»),

Ткач Валерій («Dream team»), Козачук Іван, Макарчук Олександр (обоє-«Benny Hill»),

Цибульський Олександр, Варварук Тарас, Чмут Віталій, Таргоній Павло (всі-«Арсенал-Глинськ»),

Господинчик Андрій, Балаушко Юрій (обоє-«Б-52)

Два попередження мають:

Коник Назар, Левчун Володимир (обоє-ДЮСШ), Тхорук Віктор, Агеєв Дмитро (обоє-«Альянс»),

Макарчук Олександр, Удодик Павло, Левечко Павло (всі-«Benny Hill»),

Мельник Максим («BAZIKALO»), Дерман Максим («Зірка»), Василечко Олег («Галактікос»)

Мартинюк Володимир, Луцюк Дмитро (обоє-ФК «Квасилів»)

Вилучення:

Нестерчук Андрій («Зірка») – два попередження у грі

Штрафники:

Сорока Андрій («Сигнал») – матч №84 Ліга «D» 1/2 фіналу

Нестерчук Андрій («Зірка») – матч №87 1/4 фіналу

Врублевський Олег (ФК «Розваж») – матч№88 Ліга «B+C» 1/4 фіналу

В 81 матчі командами забито 715 м’ячів, що становить 8,83 гола за гру.

28 ГРУДНЯ (СУБОТА)

Матч №43   «Бастіон» (Дубно) – ДЮСШ (Здолбунів)   8:4

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Шибунька Михайло (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Приндета Віталій (3), Вітерук Михайло (2), Левінський Олег (2), Галадей Дмитро (1)

(всі-«Бастіон) – Бартасевич Олександр (1), Коник Назар (2), Щенін Микола (1) (всі-ДЮСШ)

Попередження: Павлюк Роман (ДЮСШ)

Матч №65   «Академіка-MAANS-ветерани» (Здолбунів) – «Танчик» (Рівне)   1:5

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Іванов Олександр (1) («Академіка-MAANS-ветерани») –

Наумець Андрій (2), Жак Вадим (1), Малеш Сергій (1), Трофімчук Михайло (1) (всі-«Танчик»)

Попередження: Вільбовець Олександр («Академіка-MAANS-ветерани»)

Матч №66   «Денжер» (Здолбунів) – «Benny Hill» (Здолбунів)   3:26

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Руденко Віталій (2), Крук Павло (1) (обоє-«Денжер») –

Макарчук Олександр (17), Хрусь Богдан (1), Гриценко Юрій (5), Левечко Павло (3) (всі-«Benny Hill»)

Матч №67   «Танчик» (Рівне) – «Арсенал-Глинськ» (Глинськ)   2:1

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Трофімчук Михайло (1), Конюх Кирил (1) (обоє-«Танчик») –

Давидюк Віталій (1) («Арсенал-Глинськ»)    

Попередження: Цибульський Олександр («Арсенал-Глинськ»)    

Матч №68   «Зірка» (Квасилів) – ФК «Квасилів» (Квасилів)   1:1

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Дерман Максим (1) («Зірка») – Луцюк Дмитро (1) (ФК «Квасилів»)

Попередження: Дерман Максим («Зірка») –

Мартинюк Володимир, Луцюк Дмитро, Кондрашин Микола (всі-ФК «Квасилів»)

Матч №69   «Dream team» (Новомильськ-Копитків) – «Б-52» (Рівне)   2:0

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)  

Забиті м’ячі: Горчак Святослав (1), Годун Олексій (1) (обоє-«Dream team»)

Попередження: Господинчик Андрій («Б-52)

Матч №70   «Альянс» (Рівне) – «AGRO BEST GRUP» (Рівне)   4:5

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)    

Забиті м’ячі: Кривко Олександр (1), Хоровець Дмитро (1), Кривко Вадим (2) (всі-«Альянс») –

Кишиєв Рустам (1), Ніколайчук Віктор (1), Босюк Микола (1), Парух Дмитро (2) (всі-«AGRO BEST GRUP»)

Попередження: Кишиєв Рустам («AGRO BEST GRUP»)

Матч №71   «Експрес-ветерани» (Здолбунів) – «Бастіон» (Дубно)   1:8

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)     

Забиті м’ячі: Бондаренко Олександр (1) («Експрес-ветерани») –

Вітерук Михайло (3), Галадей Дмитро (3), Приндета Володимир (1), Приндета Віталій (1) (всі-«Бастіон)

Попередження: Андрійчук Володимир («Експрес-ветерани»)

Матч №72   «Атлетик» (Здовбиця) – ФК «Здовбиця-BAZUKA» (Здовбиця)   2:0

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Мельник Тарас (1), Олексенко Максим (1) (обоє-«Атлетик»)

Попередження: Олексенко Максим («Атлетик»)

29 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

Ліга «F» Матч №73   «Денжер» (Здолбунів) – «Експрес-ветерани» (Здолбунів)   0:5 т.р.

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Шибунька Михайло (Здолбунів)  

Команда «Денжер» (Здолбунів) на гру не з’явилась

1/8 фіналу Матч №74   «Танчик» (Рівне) – «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця)   12:4

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Трофімчук Михайло (2), Конюх Кирил (1), Газицький Віктор (1), Наумець Андрій (8)

(всі-«Танчик») –

Єнич Олег (1), Власюк Леонід (1), Швидкий Володимир (1), Лябук Дмитро (1) (всі-«Нова Мощаниця»)

Попередження: Лябук Дмитро («Нова Мощаниця»)

1/8 фіналу Матч №75   ФК «Розваж» (Розваж) – ФК «Здолбунів» (Здолбунів)   2:3

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Фесенко Андрій (2) (ФК «Розваж») –

Цілюков Роман (1), Хомончак Володимир (2) (обоє-ФК «Здолбунів»)

Попередження: Врублевський Олег, Сергі Єгор (обоє-ФК «Розваж»)

1/8 фіналу Матч №76   «AGRO BEST GRUP» (Рівне) – «Зірка» (Квасилів)   1:4

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Гудима Олег (Здолбунів)

Забиті м’ячі: Драганчук Олександр (1) («AGRO BEST GRUP») –

Никифоров Дмитро (1), Степанюк Руслан (2), Назарук Василь (1) (всі-«Зірка»)

Попередження: Нестерчук Андрій («Зірка»)

Вилучення: Нестерчук Андрій («Зірка») – друге попередження у грі

1/8 фіналу Матч №77   «Dream team» (Новомильськ-Копитків) – «Арсенал-Глинськ» (Глинськ)   5:1

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)  

Забиті м’ячі: Горчак Святослав (4), Ситницький Ілля (1) (обоє-«Dream team») –

Варварук Тарас (1) («Арсенал-Глинськ»)

Попередження: Ткач Валерій («Dream team») –

Варварук Тарас, Чмут Віталій, Таргоній Павло (всі-«Арсенал-Глинськ»)

1/8 фіналу Матч №78   «Бастіон» (Дубно) – «Альянс» (Рівне)   2:0

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)    

Забиті м’ячі: Приндета Віталій (2) («Бастіон)

Попередження: Левінський Олег («Бастіон)

1/8 фіналу Матч №79   «Benny Hill» (Здолбунів) – «BAZIKALO» (Рівне)   5:3

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ) 

Забиті м’ячі: Макарчук Олександр (2), Гриценко Юрій (2), Левечко Павло (1) (всі-«Benny Hill») –

Любар Олександр (3) («BAZIKALO»)

Попередження: Козачук Іван, Макарчук Олександр (обоє-«Benny Hill»)

1/8 фіналу Матч №80   «Б-52» (Рівне) – «Атлетик» (Здовбиця)   4:0

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів) 

Забиті м’ячі: Соловей Юрій (1), Савончук Володимир (1), Макарчук Ігор (2) (всі-«Б-52»)

Попередження: Балаушко Юрій («Б-52») – Гук Роман («Атлетик»)

1/8 фіналу Матч №81   «Галактікос» (Здолбунів) – ФК «Квасилів» (Квасилів)   2:0

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)   

Забиті м’ячі: Василечко Олег (2) («Галактікос»)

Попередження: Василечко Олег («Галактікос») – Мартинюк Володимир (ФК «Квасилів»)

Додати коментар


Захисний код
Оновити