24-й відкритий зимовий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу пам'яті Гайдучика Я.Д. - найцікавіше розпочинається

4 СІЧНЯ (СУБОТА)

Майданчик MAANS

Ліга «Е» 1/2 фіналу

82

10.00

А6 – В6 ФК Здовбиця-BAZUKA – Хемп-01

41

83

10.50

С6 – D6 Форвард – Дядя Женя

42

Ліга «D» 1/2 фіналу

84

11.40

А5 – В5 Академіка-MAANS-ветерани – Сигнал

39

85

12.30

С5D5 ДЮСШ – Puma

40

1/4 фіналу

86

13.20

пер 1 – пер 2 Танчик – ФК Здолбунів

пер 9

пр 13

87

14.10

пер 3 – пер 4 Зірка – Dream team

пер 10

пр 14

Ліга «B+C» 1/4 фіналу

88

15.00

пр 19 – пр 20 Нова Мощаниця – ФК Розваж

пер 27

пр 31

89

15.50

пр 21 – пр 22 AGRO BEST GRUP – Арсенал-Глинськ

пер 28

пр 32

90

16.40

пр 23 – пр 24 Альянс – BAZIKALO

пер 29

пр 33

91

17.30

пр 25 – пр 26 Атлетик – ФК Квасилів

пер 30

пр 34

5 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

Майданчик MAANS

Ліга «C» 1/2 фіналу

92

10.30

пр 31 – пр 32

37

93

11.20

пр 33 – пр 34

38

Ліга «B» 1/2 фіналу

94

12.10

пер 27 – пер 28

35

95

13.00

пер 29 – пер 30

36

1/4 фіналу

96

13.50

пер 5 – пер 6 Бастіон – Benny Hill

пер 11

пр 15

97

14.40

пер 7 – пер 8 Б-52 – Галактікос

пер 12

пр 16

Ліга «Е»

98

15.30

Малий фінал    пр 41пр 42

99

16.20

Фінал                пер 41пер 42

Ліга «D»

100

17.20

Малий фінал    пр 39пр 40

101

18.10

Фінал                пер 39пер 40

           

Сітка змагань

24-го відкритого зимового чемпіонату Здолбунівського району

з міні-футболу сезону 2019 року

 

1/8                                                 1/4                                                1/2                                            ФІНАЛ

29.12.2019

04-05.01.2020

11.01.2020

12.01.2020

A1 «ТАНЧИК»

 

 

 

12:4

Пер 1 «ТАНЧИК»

 

 

 

Прог 19

 

 

B4 «НОВА МОЩАНИЦЯ»

 

 

 

 

04.01.2020

Пер 9

 

 

поч. 13.20

Прог 1/4   13

 

C2 ФК «РОЗВАЖ»

 

 

 

2:3

Пер 2 ФК «ЗДОЛБУНІВ»

 

 

 

Прог 20

 

 

D3 ФК «ЗДОЛБУНІВ»

 

 

 

 

 

поч. 11.40

 

 

 

 

 

D2 «AGRO BEST GRUP»

 

 

 

1:4

Пер 3 «ЗІРКА»

 

 

 

Прог 21

 

 

C3 «ЗІРКА»

 

 

 

 

04.01.2020

Пер 10

 

 

поч. 14.10

Прог 1/4   14

 

B1 «DREAM TEAM»

 

 

 

5:1

Пер 4 «DREAM TEAM»

 

 

 

Прог 22

 

 

A4 «АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК»

 

 

 

 

 

 

поч. 13.20

 

 

 

 

С1 «БАСТІОН»

 

 

 

2:0

Пер5 «БАСТІОН»

 

 

 

Прог 23

 

 

D4 «АЛЬЯНС»

 

 

 

 

05.01.2020

Пер 11

 

 

поч. 13.50

Прог 1/4   15

 

A2 «BENNY HILL»

 

 

 

4:3

Пер 6 «BENNY HILL»

 

 

 

Прог 24

 

 

B3 «BAZIKALO»

 

 

 

 

 

поч. 12.30

 

 

 

 

 

B2 «Б-52»

 

 

 

4:0

Пер 7 «Б-52»

 

 

 

Прог 25

 

 

A3 «АТЛЕТИК»

 

 

 

 

05.01.2020

Пер 12

 

 

поч. 14.40

Прог 1/4   16

 

D1 «ГАЛАКТІКОС»

 

 

 

2:0

Пер 8 «ГАЛАКТІКОС»

 

 

 

Прог 26

 

 

C4 ФК «КВАСИЛІВ»

 

12.01.2020

 

 

Матч за 3-є місце

 

 

поч. 12.20

 

Ліга «A»

           1/2 фіналу

11.01.2020

Малий фінал (7-8)

Фінал (5-6)

13

 

 

поч. 10.00

12.01.2020

12.01.2020

 

Прог 17

Пер 17

14

 

 

 

поч. 10.30

поч. 11.20

 

 

 

15

 

 

поч. 10.50

Прог 18

Пер 18

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Ліга «В+С»                                       Ліга «В»

         1/4 фіналу                                       1/2 фіналу

04.01.2020

05.01.2020

Малий фінал (11-12)

Фінал (9-10)

19 «НОВА МОЩАНИЦЯ»

 

 

 

поч. 15.00

Пер 27

 

 

 

Прог31

 

 

20 ФК «РОЗВАЖ»

 

 

 

 

поч. 12.10

11.01.2020

11.01.2020

 

 

Прог35

Пер 35

21 «AGRO BEST GRUP»

 

 

 

поч. 15.50

Пер28

 

 

 

Прог32

 

 

22 «АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК»

 

 

 

 

 

поч. 15.20

поч. 16.10

 

 

 

 

23 «АЛЬЯНС»

 

 

 

поч. 16.40

Пер29

 

 

 

Прог33

 

 

24 «BAZIKALO»

 

 

 

 

поч. 13.00

Прог36

Пер 36

 

 

 

 

25 «АТЛЕТИК»

 

 

 

поч. 17.30

Пер30

 

 

 

Прог34

 

 

26 ФК «КВАСИЛІВ»

 

 

 

 


Ліга «С»

          1/2 фіналу

05.01.2020

Малий фінал (15-16)

Фінал (13-14)

31

 

 

поч. 10.30

11.01.2020

11.01.2020

 

Прог 37

Пер 37

32

 

 

 

поч. 13.40

поч. 14.30

 

 

 

33

 

 

поч. 11.20

Прог 38

Пер 38

 

 

 

34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «D»

          1/2 фіналу

04.01.2020

Малий фінал (19-20)

Фінал (17-18)

A5 «АКАДЕМІКА-MAANS-

 

 

      ВЕТЕРАНИ»

05.01.2020

05.01.2020

поч. 11.40

Прог 39

Пер 39

B5 «СИГНАЛ»

 

 

 

поч. 17.20

поч. 18.10

 

 

 

C5 ДЮСШ

 

 

поч. 12.30

Прог 40

Пер 40

 

 

 

D5 «PUMA»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «E»

          1/2 фіналу

04.01.2020

Малий фінал (23-24)

Фінал (21-22)

A6 ФК «ЗДОВБИЦЯ-

 

 

      BAZUKA»

05.01.2020

05.01.2020

поч. 10.00

Прог 41

Пер 41

B6 «ХЕМП-01»

 

 

 

поч. 15.30

поч. 16.20

 

 

 

C6 ФК «ФОРВАРД»

 

 

поч. 10.50

Прог 42

Пер 42

 

 

 

D6 «ДЯДЯ ЖЕНЯ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «F»

Фінал (25-26)

29.12.2019

A7 «ДЕНЖЕР»

 

0:5 т.р.

 

C7 «ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити