24-й відкритий зимовий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу пам'яті Гайдучика Я.Д. - перед фінішним уік-ендом

24-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2019 РОКУ

4 СІЧНЯ (СУБОТА)

Майданчик MAANS

Ліга «Е» 1/2 фіналу

82

10.00

А6 – В6 ФК Здовбиця-BAZUKA – Хемп-01

41

5:1

83

10.50

С6 – D6 Форвард – Дядя Женя

42

5:4

Ліга «D» 1/2 фіналу

84

11.40

А5 – В5 Академіка-MAANS-ветерани – Сигнал

39

7:7 п/п 1:4

85

12.30

С5D5 ДЮСШPuma

40

3:2

1/4 фіналу

86

13.20

пер 1 – пер 2 Танчик – ФК Здолбунів

пер 9

пр 13

3:5

87

14.10

пер 3 – пер 4 ЗіркаDream team

пер 10

пр 14

3:5

Ліга «B+C» 1/4 фіналу

88

15.00

пр 19 – пр 20 Нова Мощаниця – ФК Розваж

пер 27

пр 31

1:2

89

15.50

пр 21 – пр 22 AGRO BEST GRUP – Арсенал-Глинськ

пер 28

пр 32

1:0

90

16.40

пр 23 – пр 24 Альянс – BAZIKALO

пер 29

пр 33

5:9

91

17.30

пр 25 – пр 26 Атлетик – ФК Квасилів

пер 30

пр 34

2:2 п/п 5:4

5 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

Майданчик MAANS

Ліга «C» 1/2 фіналу

92

10.30

пр 31 – пр 32 Нова Мощаниця – Арсенал-Глинськ

37

3:4

93

11.20

пр 33 – пр 34 Альянс – ФК Квасилів

38

5:0 т.р.

Ліга «B» 1/2 фіналу

94

12.10

пер 27 – пер 28 ФК Розваж – AGRO BEST GRUP

35

1:5

95

13.00

пер 29 – пер 30 BAZIKALO – Атлетик

36

6:3

1/4 фіналу

96

13.50

пер 5 – пер 6 БастіонBenny Hill

пер 11

пр 15

1:0

97

14.40

пер 7 – пер 8 Б-52 – Галактікос

пер 12

пр 16

3:8

Ліга «Е»

98

15.30

Малий фінал    пр 41 – пр 42 Хемп-01 – Дядя Женя

3:11

99

16.20

Фінал                пер 41 – пер 42 ФК Здовбиця-BAZUKA – Форвард

4:0

Ліга «D»

100

17.20

Малий фінал    пр 39 – пр 40 Академіка-MAANS-ветераниPuma

6:3

101

18.10

Фінал                пер 39 – пер 40 Сигнал – ДЮСШ

4:8

Сітка змагань

24-го відкритого зимового чемпіонату Здолбунівського району

з міні-футболу сезону 2019 року

                   1/8                                                 1/4                                                1/2                                           ФІНАЛ

29.12.2019

04-05.01.2020

11.01.2020

12.01.2020

A1 «ТАНЧИК»

 

 

 

12:4

Пер 1 «ТАНЧИК»

 

 

 

Прог 19

 

 

B4 «НОВА МОЩАНИЦЯ»

3:5

 

 

 

 

Пер 9 ФК «ЗДОЛБУНІВ»

 

 

 

Прог ¼   13

 

C2 ФК «РОЗВАЖ»

 

 

 

2:3

Пер 2 ФК «ЗДОЛБУНІВ»

 

 

 

Прог 20

 

 

D3 ФК «ЗДОЛБУНІВ»

 

 

 

 

 

поч. 11.40

 

 

 

 

 

D2 «AGRO BEST GRUP»

 

 

 

1:4

Пер 3 «ЗІРКА»

 

 

 

Прог 21

 

 

C3 «ЗІРКА»

3:5

 

 

 

 

Пер 10 «DREAM TEAM»

 

 

 

Прог ¼   14

 

B1 «DREAM TEAM»

 

 

 

5:1

Пер 4 «DREAM TEAM»

 

 

 

Прог 22

 

 

A4 «АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК»

 

 

 

 

 

 

поч. 13.20

 

 

 

 

С1 «БАСТІОН»

 

 

 

2:0

Пер5 «БАСТІОН»

 

 

 

Прог 23

 

 

D4 «АЛЬЯНС»

1:0

 

 

 

 

Пер 11 «БАСТІОН»

 

 

 

Прог 1/4   15

 

A2 «BENNY HILL»

 

 

 

5:3

Пер 6 «BENNY HILL»

 

 

 

Прог 24

 

 

B3 «BAZIKALO»

 

 

 

 

 

поч. 12.30

 

 

 

 

 

B2 «Б-52»

 

 

 

4:0

Пер 7 «Б-52»

 

 

 

Прог 25

 

 

A3 «АТЛЕТИК»

3:8

 

 

 

 

Пер 12 «ГАЛАКТІКОС»

 

 

 

Прог 1/4   16

 

D1 «ГАЛАКТІКОС»

 

 

 

2:0

Пер 8 «ГАЛАКТІКОС»

 

 

 

Прог 26

 

 

C4 ФК «КВАСИЛІВ»

 

12.01.2020

 

 

Матч за 3-є місце

 

 

поч. 12.20

 

Ліга «A»

           1/2 фіналу

11.01.2020

Малий фінал (7-8)

Фінал (5-6)

13 «ТАНЧИК»

 

 

поч. 10.00

12.01.2020

12.01.2020

 

Прог 17

Пер 17

14 «ЗІРКА»

 

 

 

поч. 10.30

поч. 11.20

 

 

 

15 «BENNY HILL»

 

 

поч. 10.50

Прог 18

Пер 18

 

 

 

16 «Б-52»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Ліга «В+С»                                 Ліга «В»

         1/4 фіналу                                 1/2 фіналу

04.01.2020

05.01.2020

Малий фінал (11-12)

Фінал (9-10)

19 «НОВА МОЩАНИЦЯ»

 

 

 

1:2

Пер 27 ФК «РОЗВАЖ»

 

 

 

Прог31

 

 

20 ФК «РОЗВАЖ»

 

 

 

 

1:5

11.01.2020

11.01.2020

 

 

Прог35 ФК «РОЗВАЖ»

Пер 35

21 «AGRO BEST GRUP»

«AGRO BEST GRUP»

 

«AGRO BEST GRUP»

1:0

Пер28

 

 

 

Прог32

 

 

22 «АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК»

 

 

 

 

 

поч. 15.20

поч. 16.10

 

 

 

 

23 «АЛЬЯНС»

 

 

 

5:9

Пер29 «BAZIKALO»

 

 

 

Прог33

 

 

24 «BAZIKALO»

 

 

 

 

6:3

Прог36 «АТЛЕТИК»

Пер 36 «BAZIKALO»

 

 

 

 

25 «АТЛЕТИК»

 

 

 

2:2 п/п 5:4

Пер30 «АТЛЕТИК»

 

 

 

Прог34

 

 

26 ФК «КВАСИЛІВ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «С»

          1/2 фіналу

05.01.2020

Малий фінал (15-16)

Фінал (13-14)

31 «НОВА МОЩАНИЦЯ»

 

 

3:4

11.01.2020

11.01.2020

 

Прог 37

Пер 37

32 «АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК»

«НОВА МОЩАНИЦЯ»

«АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК»

 

поч. 13.40

поч. 14.30

 

 

 

33 «АЛЬЯНС»

 

 

5:0 т.р.

Прог 38 ФК «КВАСИЛІВ»

Пер 38 «АЛЬЯНС»

 

 

 

34 ФК «КВАСИЛІВ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «D»

          1/2 фіналу

04.01.2020

Малий фінал (19-20)

Фінал (17-18)

A5 «АКАДЕМІКА-MAANS-

 

 

      ВЕТЕРАНИ»

05.01.2020

05.01.2020

7:7 п/п 1:4

Прог 39

Пер 39 «СИГНАЛ»

B5 «СИГНАЛ»

«АКАДЕМІКА-MAANS-

 

 

ВЕТЕРАНИ»

 

 

6:3

4:8

C5 ДЮСШ

 

 

3:2

Прог 40 «PUMA»

Пер 40 ДЮСШ

 

 

 

D5 «PUMA»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «E»

          1/2 фіналу

04.01.2020

Малий фінал (23-24)

Фінал (21-22)

A6 ФК «ЗДОВБИЦЯ-

 

 

      BAZUKA»

05.01.2020

05.01.2020

5:1

Прог 41 «ХЕМП-01»

Пер 41 ФК «ЗДОВБИЦЯ-

B6 «ХЕМП-01»

             

            BAZUKA»

 

3:11

4:0

 

 

 

C6 ФК «ФОРВАРД»

 

 

5:4

Прог 42 «ДЯДЯ ЖЕНЯ»

Пер 42 ФК «ФОРВАРД»

 

 

 

D6 «ДЯДЯ ЖЕНЯ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «F»

Фінал (25-26)

29.12.2019

A7 «ДЕНЖЕР»

 

0:5 т.р.

 

C7 «ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ»

 

 

 

 

 

 

 

 

Серед бомбардирів лідирують:

№ п/п

Прізвище та ім’я гравця (команда)

Забиті мячі

1

Сондак Володимир («Галактікос»)

22

2

Гайдучик Микола («Dream team»)

16

3

Ситницький Ілля («Dream team»)

15

4

Приндета Віталій («Бастіон»)

14

 

Ліга «А»

 

1-2

Наумець Андрій («Танчик»), Макарчук Олександр («Benny Hill»)

36

3

Степанюк Руслан («Зірка»)

11

4-5

Никифоров Дмитро («Зірка»), Левечко Павло («Benny Hill»)

10

 

Ліга «B»

 

1

Любар Олександр («BAZIKALO»)

15

2-3

Фесенко Андрій (ФК «Розваж»), Зубарєв Павло («AGRO BEST GRUP»)

10

4-5

Должанський Ярослав («Атлетик»), Кишиєв Рустам («AGRO BEST GRUP»)

9

 

Ліга «C»

 

1

Варварук Тарас («Арсенал-Глинськ»)

12

2-3

Хоровець Дмитро («Альянс»), Гриб Тарас («Арсенал-Глинськ»)

8

4

Кривко Олександр («Альянс»)

7

 

Ліга «D»

 

1

Оманадзе Дмитро («Сигнал»)

8

 

Ліга «E»

 

1

Ящук Олександр («Дядя Женя»)

13

 

Ліга «F»

 

1

Руденко Віталій («Денжер»)

7

 

04-05 січня попередження отримали:

Воробюк Олександр, Колабський Павло (двічі), Колабський Юрій (всі-«Puma»),

Гергелюк Олександр (ФК «Здолбунів»), Кривко Олександр («Альянс»),

Кулеша Назар («Дядя Женя»), Бартосевич Олександр (ДЮСШ)

Два попередження мають:

Тхорук Віктор, Агеєв Дмитро (обоє-«Альянс»), Гергелюк Олександр (ФК «Здолбунів»),

Макарчук Олександр, Удодик Павло, Левечко Павло (всі-«Benny Hill»),

Мельник Максим («BAZIKALO»), Дерман Максим («Зірка»), Василечко Олег («Галактікос»),

Мартинюк Володимир, Луцюк Дмитро (обоє-ФК «Квасилів»)

Вилучення:

Фокін Микола («Танчик») – фол останньої надії

Коляда Микола (ФК «Здолбунів») – два попередження у грі

Штрафники:

Фокін Микола («Танчик») – матч №102 Ліга «A» 1/2 фіналу

Коляда Микола (ФК «Здолбунів») – матч №104 1/2 фіналу

В 101 матчі командами забито 865 м’ячів, що становить 8,56 гола за гру.

04 СІЧНЯ (СУБОТА)

Ліга «E» 1/2 фіналу Матч №82   ФК «Здовбиця-BAZUKA» (Здовбиця) – «Хемп-01» (Здолбунів)   5:1

Арбітри матчу: Гудима Олег (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)       

Забиті м’ячі: Савчук Богдан (2), Лебідь Андрій (1), Мельник Юрій (2) (всі-ФК «Здовбиця-BAZUKA») –

Пісоцький Роман (1) («Хемп-01»)

Ліга «E» 1/2 фіналу Матч №83   «Форвард» (П’ятигори) – «Дядя Женя» (Здолбунів)   5:4

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)   

Забиті м’ячі: Лампіка Василь (1), Лампіка Михайло (1), Ціцюра Микола (3) (всі-«Форвард») –

Ящук Олександр (3), Торчило Ігор (1) (обоє-«Дядя Женя»)

Ліга «D» 1/2 фіналу Матч №84   «Академіка-MAANS-ветерани» (Здолбунів) – «Сигнал» (Спасів) 7:7 п/п 1:4

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)    

Забиті м’ячі: Демчук Василь (1), Годлевський Сергій (2), Гудима Олег (3), Вільбовець Олександр (1)  

(всі-«Академіка-MAANS-ветерани») –

Оманадзе Дмитро (1), Савчук Віталій (2), Козуб Олег (2), Грибок Андрій (4) (обоє-«Сигнал»)

6-ти метрові:

1. Савчук Віталій (+) («Сигнал»), Годлевський Сергій (-) («Академіка-MAANS-ветерани»)

2. Оманадзе Дмитро (+) («Сигнал»), Демчук Василь (+) («Академіка-MAANS-ветерани»)

3. Козуб Олег (+) («Сигнал») ,Гудима Олег (-) («Академіка-MAANS-ветерани»)

4. Грибок Андрій (+) («Сигнал»)

Ліга «D» 1/2 фіналу Матч №85   ДЮСШ (Здолбунів) – «Puma» (Копитків)   3:2

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)     

Забиті м’ячі: Кухарчук Денис (2), Щенін Микола (1) (обоє-ДЮСШ) – Колабський Павло (2) («Puma»)

Попередження: Воробюк Олександр, Колабський Павло (обоє-«Puma»)

1/4 фіналу Матч №86   «Танчик» (Рівне) – ФК «Здолбунів» (Здолбунів)   3:5

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)  

Забиті м’ячі: Трофімчук Михайло (1), Газицький Віктор (1), Жак Вадим (1) (всі-«Танчик») –

Коляда Микола (1), Ніколайчук Олександр (3), Хомончак Володимир (1) (всі-ФК «Здолбунів»)

Попередження: Гергелюк Олександр, Коляда Микола (обоє-ФК «Здолбунів»)

Вилучення: Фокін Микола («Танчик») – фол останньої надії,

Коляда Микола (ФК «Здолбунів») – друге попередження у грі

1/4 фіналу Матч №87   «Зірка» (Квасилів) – «Dream team» (Новомильськ-Копитків)   3:5

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)  

Забиті м’ячі: Степанюк Руслан (2) («Зірка») – Горчак Святослав (1+1 АГ), Годун Олексій (1),

Ситницький Ілля (1), Левчук Роман (2)(всі-«Dream team»)

Ліга «B+C» 1/4 фіналу Матч №88   «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця) – ФК «Розваж» (Розваж)   1:2

Арбітри матчу: Гудима Олег (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)        

Забиті м’ячі: Власюк Сергій (1) («Нова Мощаниця») –

Степаненко Юрій (1), Фесенко Андрій (1) (обоє-ФК «Розваж»)

Ліга «B+C» 1/4 фіналу Матч №89   «AGRO BEST GRUP» (Рівне) – «Арсенал-Глинськ» (Глинськ)   1:0

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)   

Забиті м’ячі: Кишиєв Рустам (1) («AGRO BEST GRUP»)

Ліга «B+C» 1/4 фіналу Матч №90   «Альянс» (Рівне) – «BAZIKALO» (Рівне)   5:9

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)    

Забиті м’ячі: Зубік Антон (1), Хоровець Дмитро (2), Агеєв Дмитро (2) (всі-«Альянс») – Любар Олександр (2),

Ткачук Володимир (2), Оніщук Віктор (1), Чичук Василь (1), Данилюк Артем (3) (всі-«BAZIKALO») 

Попередження: Кривко Олександр («Альянс»)  

Ліга «B+C» 1/4 фіналу Матч №91   «Атлетик» (Здовбиця) – ФК «Квасилів» (Квасилів)   2:2 п/п 5:4

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)    

Забиті м’ячі: Должанський Ярослав (2) («Атлетик») – Онищук Юрій (2) (ФК «Квасилів»)

6-ти метрові:

1. Онищук Юрій (+) (ФК «Квасилів»), Гук Роман (+) («Атлетик»)

2. Луцюк Дмитро (+) (ФК «Квасилів»), Снітко Кирило (+) («Атлетик»)

3. Котович Олег (-) (ФК «Квасилів»), Савчук Олександр (+) («Атлетик»)

4. Мартинюк Володимир (+) (ФК «Квасилів»), Панюк Ярослав (+) («Атлетик»)

5. Ковальчук Володимир (+) (ФК «Квасилів»), Должанський Ярослав (+) («Атлетик»)

05 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

Ліга «С» 1/2 фіналу Матч №92  «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця) – «Арсенал-Глинськ» (Глинськ)   3:4

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Єнич Олег (1), Вітрук Сергій (2) (обоє-«Нова Мощаниця») –

Гриб Тарас (3), Цибульський Олександр (1) (обоє-«Арсенал-Глинськ»)

Ліга «С» 1/2 фіналу Матч №93   «Альянс» (Рівне) – ФК «Квасилів» (Квасилів)   5:0 т.р.

Команда ФК «Квасилів» (Квасилів) на гру не з’явилась

Ліга «B» 1/2 фіналу Матч №94   ФК «Розваж» (Розваж) – «AGRO BEST GRUP» (Рівне)   1:5

Арбітри матчу: Гудима Олег (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)  

Забиті м’ячі: Степаненко Юрій (1) (ФК «Розваж») –

Семенчук Едуард (4), Кишиєв Рустам (1) (обоє-«AGRO BEST GRUP»)

Ліга «B» 1/2 фіналу Матч №95   «BAZIKALO» (Рівне) – «Атлетик» (Здовбиця)   6:3

Арбітри матчу: Милян Сергій (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)     

Забиті м’ячі: Ткачук Володимир (2), Любар Олександр (1), Чичук Василь (1), Данилюк Артем (2)

(всі-«BAZIKALO») – Бурка Владислав (1), Должанський Ярослав (1), Андрущак Григорій (1) (всі-«Атлетик»)

1/4 фіналу Матч №96   «Бастіон» (Дубно) – «Benny Hill» (Здолбунів)   1:0

Арбітри матчу: Милян Сергій, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)    

Забиті м’ячі: Приндета Віталій (1) («Бастіон)

1/4 фіналу Матч №97   «Б-52» (Рівне) – «Галактікос» (Здолбунів)   3:8

Арбітри матчу: Милян Сергій, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Медун Василь (1), Балаушко Юрій (1), Макарчук Ігор (1) (всі-«Б-52») –

Сондак Володимир (5), Жилінський Максим (1), Василечко Олег (1), Котюк Павло (1) (всі-«Галактікос»)

Ліга «E» малий фінал Матч №98   «Хемп-01» (Здолбунів) – «Дядя Женя» (Здолбунів)   3:11

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Присяжнюк Володимир (Здолбунів)     

Забиті м’ячі: Кротюк Олександр (1), Пісоцький Роман (1), Більчук Василь (1) (всі-«Хемп-01») –

Ящук Олександр (5), Торчило Ігор (2), Кухарчук Олександр (1), Кулеша Назар (1), Денисевич Іван (2) 

(всі-«Дядя Женя»)

Попередження: Кулеша Назар («Дядя Женя»)

Ліга «E» фінал Матч №99   ФК «Здовбиця-BAZUKA» (Здовбиця) – «Форвард» (П’ятигори)   4:0

Арбітри матчу: Гудима Олег (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)   

Забиті м’ячі: Петрик Єдуард (1), Ярута Василь (2), Савчук Богдан (1) (всі-ФК «Здовбиця-BAZUKA»)

Ліга «D» малий фінал Матч №100   «Академіка-MAANS-ветерани» (Здолбунів) – «Puma» (Копитків)   6:3

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)      

Забиті м’ячі: Годлевський Сергій (1), Іванов Олександр (1), Вільбовець Олександр (2), Полліщук Юрій (2)

(всі-«Академіка-MAANS-ветерани») – Сіліхін Павло (1), Теребійчук Василь (2) (обоє-«Puma»)

Попередження: Колабський Павло, Колабський Юрій (обоє-«Puma»)

Ліга «D» фінал Матч №101   «Сигнал» (Спасів) – ДЮСШ (Здолбунів)   4:8

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Оманадзе Дмитро (2), Савчук Віталій (1), Козуб Олег (1) (всі-«Сигнал») – Коник Назар (2),

Бартосевич Олександр (2), Гугайло Олександр (2), Данько Назарій (1), Шибунька Максим (1) (всі-ДЮСШ)

Попередження: Бартосевич Олександр (ДЮСШ)

 

11 СІЧНЯ (СУБОТА)

Майданчик MAANS

Ліга «А» 1/2 фіналу

102

10.00

пр 13пр 14 Танчик – Зірка

17

 

103

10.50

пр 15 – пр 16 Benny Hill – Б-52

18

 

1/2 фіналу

104

11.40

пер 9 – пер 10 ФК Здолбунів – Dream team

 

105

12.30

пер 11пер 12 Бастіон – Галактікос

 

Ліга «С»

106

13.40

Малий фінал    пр 37 – пр 38 Нова Мощаниця – ФК Квасилів

 

107

14.30

Фінал                пер 37 – пер 38 Арсенал-Глинськ – Альянс

 

Ліга «B»

108

15.20

Малий фінал    пр 35 – пр 36 ФК Розваж – Атлетик

 

109

16.10

Фінал                пер 35 – пер 36 AGRO BEST GRUP – BAZIKALO

 

12 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

Майданчик MAANS

Ліга «А»

110

10.30

Малий фінал    пр 17 – пр 18

 

111

11.20

Фінал                пер 17 – пер 18

 

Матч за 3-є місце

112

12.20

Програвші 1/2 фіналу

 

Фінал

113

13.20

Переможці 1/2 фіналу

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити