24-й відкритий зимовий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу пам'яті Гайдучика Я.Д. - вже історія

24-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ

ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2019 РОКУ

11 СІЧНЯ (СУБОТА)

Майданчик MAANS

Ліга «А» 1/2 фіналу

102

10.00

пр 13пр 14 Танчик – Зірка

17

14:5

103

10.50

пр 15 – пр 16 Benny HillБ-52

18

4:2

1/2 фіналу

104

11.40

пер 9 – пер 10 ФК ЗдолбунівDream team

1:4

105

12.30

пер 11пер 12 Бастіон – Галактікос

2:5

Ліга «С»

106

13.40

Малий фінал    пр 37 – пр 38 Нова Мощаниця – ФК Квасилів

4:7

107

14.30

Фінал                пер 37 – пер 38 Арсенал-Глинськ – Альянс

6:4

Ліга «B»

108

15.20

Малий фінал    пр 35 – пр 36 ФК Розваж – Атлетик

7:2

109

16.10

Фінал                пер 35 – пер 36 AGRO BEST GRUP – BAZIKALO

4:4 п/п 5:3

12 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

Майданчик MAANS

Ліга «А»

110

10.30

Малий фінал    пр 17 – пр 18 Зірка – Б-52

1:7

111

11.20

Фінал                пер 17 – пер 18 ТанчикBenny Hill

7:5

Матч за 3-є місце

112

12.20

Програвші 1/2 фіналу ФК Здолбунів – Бастіон

4:2

Фінал

113

13.20

Переможці 1/2 фіналу Dream teamГалактікос

0:1

Сітка змагань

24-го відкритого зимового чемпіонату Здолбунівського району

з міні-футболу сезону 2019 року

                   1/8                                                1/4                                                1/2                                            ФІНАЛ

29.12.2019

04-05.01.2020

11.01.2020

12.01.2020

A1 «ТАНЧИК»

 

 

 

12:4

Пер 1 «ТАНЧИК»

 

 

 

Прог 19

 

 

B4 «НОВА МОЩАНИЦЯ»

3:5

 

 

 

 

Пер 9 ФК «ЗДОЛБУНІВ»

 

 

 

Прог ¼   13

 

C2 ФК «РОЗВАЖ»

 

1:4

 

2:3

Пер 2 ФК «ЗДОЛБУНІВ»

 

 

 

Прог 20

 

 

D3 ФК «ЗДОЛБУНІВ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«DREAM TEAM»

D2 «AGRO BEST GRUP»

 

 

 

1:4

Пер 3 «ЗІРКА»

 

 

 

Прог 21

 

 

C3 «ЗІРКА»

3:5

 

 

 

 

Пер 10 «DREAM TEAM»

 

 

 

Прог ¼   14

 

B1 «DREAM TEAM»

 

 

 

5:1

Пер 4 «DREAM TEAM»

 

 

 

Прог 22

 

 

A4 «АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК»

 

 

 

 

 

 

0:1

 

 

 

 

С1 «БАСТІОН»

 

 

 

2:0

Пер5 «БАСТІОН»

 

 

 

Прог 23

 

 

D4 «АЛЬЯНС»

1:0

 

 

 

 

Пер 11 «БАСТІОН»

 

 

 

Прог ¼   15

 

A2 «BENNY HILL»

 

2:5

 

5:3

Пер 6 «BENNY HILL»

 

 

 

Прог 24

 

 

B3 «BAZIKALO»

 

 

 

 

 

 

«ГАЛАКТІКОС»

 

 

 

 

B2 «Б-52»

 

 

 

4:0

Пер 7 «Б-52»

 

 

 

Прог 25

 

 

A3 «АТЛЕТИК»

3:8

 

 

 

 

Пер 12 «ГАЛАКТІКОС»

 

 

 

Прог 1/4   16

 

D1 «ГАЛАКТІКОС»

 

 

 

2:0

Пер 8 «ГАЛАКТІКОС»

 

 

 

Прог 26

 

 

C4 ФК «КВАСИЛІВ»

 

12.01.2020

 

 

Матч за 3-є місце

 

ФК «ЗДОЛБУНІВ»

4:2

«БАСТІОН»

Ліга «A»

           1/2 фіналу

11.01.2020

Малий фінал (7-8)

Фінал (5-6)

13 «ТАНЧИК»

 

 

14:5

12.01.2020

12.01.2020

 

Прог 17 «ЗІРКА»

Пер 17 «ТАНЧИК»

14 «ЗІРКА»

1:7

7:5

 

 

 

 

 

 

15 «BENNY HILL»

 

 

4:2

Прог 18 «Б-52»

Пер 18 «BENNY HILL»

 

 

 

16 «Б-52»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

          Ліга «В+С»                                 Ліга «В»

         1/4 фіналу                                 1/2 фіналу

04.01.2020

05.01.2020

Малий фінал (11-12)

Фінал (9-10)

19 «НОВА МОЩАНИЦЯ»

 

 

 

1:2

Пер 27 ФК «РОЗВАЖ»

 

 

 

Прог31

 

 

20 ФК «РОЗВАЖ»

 

 

 

 

1:5

11.01.2020

11.01.2020

 

 

Прог35 ФК «РОЗВАЖ»

Пер 35

21 «AGRO BEST GRUP»

«AGRO BEST GRUP»

 

«AGRO BEST GRUP»

1:0

Пер28

 

 

 

Прог32

 

 

22 «АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК»

 

 

 

 

 

7:2

4:4 п/п 5:3

 

 

 

 

23 «АЛЬЯНС»

 

 

 

5:9

Пер29 «BAZIKALO»

 

 

 

Прог33

 

 

24 «BAZIKALO»

 

 

 

 

6:3

Прог36 «АТЛЕТИК»

Пер 36 «BAZIKALO»

 

 

 

 

25 «АТЛЕТИК»

 

 

 

2:2 п/п 5:4

Пер30 «АТЛЕТИК»

 

 

 

Прог34

 

 

26 ФК «КВАСИЛІВ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «С»

          1/2 фіналу

05.01.2020

Малий фінал (15-16)

Фінал (13-14)

31 «НОВА МОЩАНИЦЯ»

 

 

3:4

11.01.2020

11.01.2020

 

Прог 37

Пер 37

32 «АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК»

«НОВА МОЩАНИЦЯ»

«АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК»

 

4:7

6:4

 

 

 

33 «АЛЬЯНС»

 

 

5:0 т.р.

Прог 38 ФК «КВАСИЛІВ»

Пер 38 «АЛЬЯНС»

 

 

 

34 ФК «КВАСИЛІВ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «D»

          1/2 фіналу

04.01.2020

Малий фінал (19-20)

Фінал (17-18)

A5 «АКАДЕМІКА-MAANS-

 

 

      ВЕТЕРАНИ»

05.01.2020

05.01.2020

7:7 п/п 1:4

Прог 39

Пер 39 «СИГНАЛ»

B5 «СИГНАЛ»

«АКАДЕМІКА-MAANS-

 

 

ВЕТЕРАНИ»

 

 

6:3

4:8

C5 ДЮСШ

 

 

3:2

Прог 40 «PUMA»

Пер 40 ДЮСШ

 

 

 

D5 «PUMA»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ліга «E»

          1/2 фіналу

04.01.2020

Малий фінал (23-24)

Фінал (21-22)

A6 ФК «ЗДОВБИЦЯ-

 

 

      BAZUKA»

05.01.2020

05.01.2020

5:1

Прог 41 «ХЕМП-01»

Пер 41 ФК «ЗДОВБИЦЯ-

B6 «ХЕМП-01»

             

            BAZUKA»

 

3:11

4:0

 

 

 

C6 ФК «ФОРВАРД»

 

 

5:4

Прог 42 «ДЯДЯ ЖЕНЯ»

Пер 42 ФК «ФОРВАРД»

 

 

 

D6 «ДЯДЯ ЖЕНЯ»

 

 

 

 

 

 

Ліга «F»

Фінал (25-26)

29.12.2019

A7 «ДЕНЖЕР»

 

0:5 т.р.

 

C7 «ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ»

 

 

 

 

 

Кращі серед бомбардирів:

№ п/п

Прізвище та ім’я гравця (команда)

Забиті мячі

1

Сондак Володимир («Галактікос»)

24

2

Гайдучик Микола («Dream team»)

16

3

Приндета Віталій («Бастіон»)

15

 

Ліга «А»

 

1

Наумець Андрій («Танчик»)

42

2

Макарчук Олександр («Benny Hill»)

36

 

Ліга «B»

 

1

Любар Олександр («BAZIKALO»)

17

 

Ліга «C»

 

1

Варварук Тарас («Арсенал-Глинськ»)

14

 

Ліга «D»

 

1

Оманадзе Дмитро («Сигнал»)

8

 

Ліга «E»

 

1

Ящук Олександр («Дядя Женя»)

13

 

Ліга «F»

 

1

Руденко Віталій («Денжер»)

7

 

В 113 матчах командами забито 967 м’ячів, що становить 8,56 гола за гру.

11 СІЧНЯ (СУБОТА)

Ліга «A» 1/2 фіналу Матч №102   «Танчик» (Рівне) – «Зірка» (Квасилів)   14:5

Арбітри матчу: Гудима Олег (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)   

Забиті м’ячі: Трофімчук Михайло (1), Конюх Кирил (1), Газицький Віктор (3), Наумець Андрій (6),

Наумець Дмитро (2), Чикалюк-Козакевич Сергій (1) (всі-«Танчик») –

Нестерчук Андрій (1), Назарук Василь (1), Дерман Максим (1), Семенчук Владислав (2) (всі-«Зірка»)

Ліга «A» 1/2 фіналу Матч №103    «Benny Hill» (Здолбунів) – «Б-52» (Рівне)   4:2

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Макарчук Олександр (1), Гриценко Юрій (1), Левечко Павло (2) (всі-«Benny Hill») –

Соловей Юрій (1), Медун Василь (1) (обоє-«Б-52)

Попередження: Гриценко Юрій («Benny Hill») – Балаушко Юрій («Б-52»)

1/2 фіналу Матч №104   ФК «Здолбунів» (Здолбунів) – «Dream team» (Новомильськ-Копитків)   1:4

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)

Забиті м’ячі: Цілюков Роман (1) (ФК «Здолбунів») –

Горчак Святослав (1), Годун Олексій (2), Фролов Сергій (1) (всі-«Dream team»)

Попередження: Гергелюк Олександр, Ніколайчук Олександр (обоє-ФК «Здолбунів»)

1/2 фіналу Матч №105    «Бастіон» (Дубно) – «Галактікос» (Здолбунів)   2:5

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)  

Забиті м’ячі: Вітерук Михайло (1), Галадей Дмитро (1) (обоє-«Бастіон) –

Сондак Володимир (2), Жилінський Максим (2), Дармовіс Павло (1) (всі-«Галактікос»)

Ліга «C» малий фінал Матч №106   «Нова Мощаниця» (Нова Мощаниця) – ФК «Квасилів» (Квасилів)   4:7

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Гудима Олег (Здолбунів)   

Забиті м’ячі: Єнич Олег (3), Вітрук Сергій (1) (обоє-«Нова Мощаниця») – Мартинюк Володимир (1),

Онищук Юрій (2) Котович Олег (3), Ковальчук Володимир (1) (ФК «Квасилів»)

Ліга «C» фінал Матч №107   «Арсенал-Глинськ» (Глинськ) – «Альянс» (Рівне)   6:4

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Шолудько Роман (1), Щебет Василь (1), Варварук Тарас (2), Біленький Дмитро (2)

(всі-«Арсенал-Глинськ») – Зубік Антон (2), Хоровець Дмитро (1), Козяр Андрій (1) (всі-«Альянс»)

Попередження: Козяр Андрій («Альянс»)

Вилучення: Козяр Андрій («Альянс») – друге попередження у грі

Ліга «B» малий фінал Матч №108   ФК «Розваж» (Розваж) – «Атлетик» (Здовбиця)   7:2

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Присяжнюк Володимир (Здолбунів)

Забиті м’ячі: Степаненко Юрій (3), Фесенко Андрій (2), Яковець Андрій (1), Прядун Олександр (1)

(всі-ФК «Розваж») – Должанський Ярослав (1), Снітко Кирил (1) (обоє-«Атлетик»)

Ліга «B» фінал Матч №109   «AGRO BEST GRUP» (Рівне) – «BAZIKALO» (Рівне)

Арбітри матчу: Гудима Олег (Здолбунів), Шолудько Ігор (Глинськ)    

Забиті м’ячі: Кишиєв Рустам (2), Парух Дмитро (1), Горнік Станіслав (1) (всі-«AGRO BEST GRUP») –

Любар Олександр (2), Чичук Василь (1), Каращук Віктор (1) (всі-«BAZIKALO»)

Попередження: Семенчук Едуард («AGRO BEST GRUP»)

6-ти метрові:

1. Кишиєв Рустам (+) («AGRO BEST GRUP»), Любар Олександр (+) («BAZIKALO»)

2. Гребень Станіслав (+) («AGRO BEST GRUP»), Ткачук Володимир (-) («BAZIKALO»)

3. Парух Дмитро (+) («AGRO BEST GRUP»), Данилюк Артем (+) («BAZIKALO»)

4. Семенчук Едуард (+) («AGRO BEST GRUP»), Оніщук Віктор (+) («BAZIKALO»)

5. Горнік Станіслав (+) («AGRO BEST GRUP»)

12 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

Ліга «A» малий фінал Матч №110  «Зірка» (Квасилів) – «Б-52» (Рівне)   1:7

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Присяжнюк Володимир (Здолбунів)

Забиті м’ячі: Мельничук Олександр (1+1АГ) («Зірка») –

Соловей Юрій (2), Макарчук Ігор (1), Медун Василь (1), Балаушко Юрій (1), Соботюк Олег (1) (всі-«Б-52»)

Ліга «A» фінал Матч №111   «Танчик» (Рівне) – «Benny Hill» (Здолбунів)   7:5

Арбітри матчу: Шолудько Ігор (Глинськ), Гудима Олег (Здолбунів)    

Забиті м’ячі: Газицький Дмитро (2), Жак Вадим (1), Конюх Кирил (1), Газицький Віктор (1),

Трофімчук Михайло (1), Савицький Роман (1) (всі-«Танчик») –

Хрусь Богдан (2), Гриценко Юрій (2), Левечко Павло (1) (всі-«Benny Hill»)

Попередження: Газицький Віктор, Чикалюк-Козакевич Сергій, Жак Вадим (всі-«Танчик») –

Левечко Павло, Макарчук Олександр (всі-«Benny Hill»)

Вилучення: Газицький Віктор («Танчик») – друге попередження у грі

За 3-є місце Матч №112   ФК «Здолбунів» (Здолбунів) – «Бастіон» (Дубно)   4:2

Арбітри матчу: Присяжнюк Володимир, Гудима Олег (обоє – Здолбунів)

Забиті м’ячі: Коляда Микола (2), Ніколайчук Олександр (2) (обоє-ФК «Здолбунів») –

Приндета Віталій (1), Галадей Дмитро (1) (обоє-«Бастіон)

Попередження: Омелянюк Андрій, Галадей Дмитро (обоє-«Бастіон»)

Фінал Матч №113   «Dream team» (Новомильськ-Копитків) – «Галактікос» (Здолбунів)   0:1

Арбітри матчу: Гудима Олег, Присяжнюк Володимир (обоє – Здолбунів)   

Забиті м’ячі: Ситник Дмитро (1) («Галактікос»)

Додати коментар


Захисний код
Оновити